HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 17:25 #421082

na samym poczatku jak pisalem to wy nawet wiedzieliscie czego oczekuje od sprzetu :lol: wysmiewaliscie ze radio ze duzo wejsc itd :lol: ciesze sie ze moje komentarze i nazwanie was po imieniu przyniosly jakies rezultaty.... zauwazli ze dali dupy w temacie sprzetu, zachowali sie jak banda zlosliwych dzieciakow to teraz trzeba przejsc na inny poziom, poziom obsmiewania liter tego ile czasu odpisuje itd dzieci... i to na taki forum.... jak szukalem kolumn to pisalem po roznych sprzedawcach i zawsze to byly osoby starsze 40 50l pisalem im ze nie siedze w temacie i bardzo ladnie sie zachowali tlumaczyli mi opowiadali o swoim sprzecie, jeden gosc godzine ze mna gadal.... i to nie na zasadzie ze chce mi cos wcisnac i naciaga aby znowu zaden talent na tym forum tak mi nie napisal..... to spoko hobbysci jeden juz sprzedal sprzet nadal pisze doradza mi ocenia kolumny ktore mu podsylam w linkach... gosc od amplitunera tez pisze i kilku innych..... jak widac da sie TYLKO TRZEBA MIEC ODROBINE KULTURY I SZACUNKU nie byc kawalkiem przemadrzalego gnojka ktory mysli ze wszystkie rozumy pozjadal w temacie sprzetu... nawet wie czego oczekuje od sprzetu :lol: Ci madrzejsi ulozeni i z kultura czytaja to i smieja sie z was... ze mlody koles zaprowadzil was w kozi rog i tak sie konczy skakanie do gardla.... chamstwo i brak kultrury zawsze kiedys wyjdzie na wierzch

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 18:07 #421086

Coś mi się wydaje, że kolega bardziej jednak pasuje do "sąsiedniego" forum...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:starszy amplituner i kolumny 2014/12/24 05:05 #421103

Aero, slusznie prawisz. Tam by go obsiedli sprzedawcy z alledrogo i dostalby full ofert. A tu, to coz... ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator