HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

starszy amplituner i kolumny 2014/12/22 18:01 #421036

Nie bardzo rozumiem o jakich Ty 20 czy 30 tysiącach piszesz ?
Poleciłem Ci przyzwoity wzmacniacze za ok. 400 zł. CZTERYSTA ZŁOTYCH POLSKICH, pojmujesz skalę tej kwoty czy masz za daleko do łba ?

A skoro już tak, heh, "jedziesz" po nas to i ja się przejadę - zdajesz sobie sprawę, że ani jednego zdania nie napisałeś poprawnie po polsku, kaleczysz polską mowę każdym jednym zdaniem:
- nie używasz polskich znaków, rozumiem więc, że jest Ci wszystko jedno czy robisz komuś łaskę czy laske
- cała twoja interpunkcja sprowadza się do wielokropka i sporadycznego znaku zapytania (wyrazy uznania za miłą odmianę)
- wyrażasz swe myśli wyjątkowo chaotycznie i bełkotliwie
i na koniec
- używasz emotikonów niezgodnie z sensem który wyrażają

Wszystko powyższe sprawiło, że jakoś nikt się specjalnie za Twoją wizją i sposobem wypowiedzi nie ujął - nie zastanawia Cię to ? Nie martwi ?

Mając na karku niespełna 30 lat jawisz mi się jednak jako 16 latek o którym wspomniałeś i z każdym Twoim wpisem Twój mentalny "wiek" spada. Taki cwaniaczek i buntownik bez powodu, w spodniach z miejscem na pieluchę ewentualnie w rurkach nie czujący ciepła brązowej masy w którą się zanurza. Zastanów się na dalszą odpowiedzią, tzn. na tym czy powinna zaistnieć. Najlepiej by było gdybyś nam zagrał 4:33 Cage-a.

ps. Możesz grać w pętli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/22 20:52 #421043

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Melahiel86 napisał: czytal to kotos ? nikt bo najlepiej wmawiac co jest lepsze i jaki to mam syf..... ktos idealnie was podsumowal z tego typu pajacami nazywanumi audiofile nie pogadasz.... swoje chore wizje brzmienia... to a to jest super reszta to syf.... ciekawe ilu normalnych ludzi przyzna wam racje ? 5% idiotow ktorzy wola wpakoac 20 klockow za sprzet zeby wlaczyc i sie podniecac co ja to mam..... nawet mi sie nie chce tego dokladnie komentowac tepota glupota hobbistyczne zboczenie.....


Przypadkowy człowieczku, który przypadkiem tu trafił.
Nie znasz tego forum zupełnie, nie chciało się poczytać wcześniej, by poznać choć z grubsza z kim będziesz miał do czynienia?

Lektura na czas wolny, poczytaj choćby ten jeden wątek a być może zrozumiesz jak mocno się pomyliłeś w swoich ocenach.
Dla ułatwienia autor kermit=Patrick

www.hi-fi.com.pl/forum/1-stereo/22797-dl...%82owo-audiofil.html

Tak więc - to dobra rada jest, tymczasem zamilcz i nie rób wiochy (to określenie rozumiesz jak mniemam), poczytaj, jeśli potrafisz przemyśl swoją postawę, potem możesz tu wrócić i 98% (tak to szacuję na dzień dzisiejszy) z nas przeprosić.
Albo nie wracaj wcale, jak tego nie zrozumiesz, nic tu po tobie.
Dobranoc (ozięble).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

starszy amplituner i kolumny 2014/12/22 21:00 #421045

Melahiel86 napisał: haha tylko teraz ciekawe kto sie z kogo smieje wy ze mnie z osoby ktora ma normalne zdrowe podjejscie do muzyki czy ja z waszego cudofilowania :cheer: Ktos przeczytal ze taki sprzet jaki mam mi zdecdowanie wystarcza i jest swietny pod wieloma wzgledami...czytal to kotos ? nikt bo najlepiej wmawiac co jest lepsze i jaki to mam syf..... ktos idealnie was podsumowal z tego typu pajacami nazywanumi audiofile nie pogadasz.... swoje chore wizje brzmienia... to a to jest super reszta to syf.... ciekawe ilu normalnych ludzi przyzna wam racje ? 5% idiotow ktorzy wola wpakoac 20 klockow za sprzet zeby wlaczyc i sie podniecac co ja to mam..... nawet mi sie nie chce tego dokladnie komentowac tepota glupota hobbistyczne zboczenie..... tak wy macie wiedze na temat napraw sprzetu koles co z tym robi na codzien sie nie zna wy wiecie lepiej.... proponuje kazdemu pajacowi ktory wypisuje mi roznego rodzaju zboczenia na punkcie muzyki aby zamknal sie w swoim pokoju ze swoim sprzetem wlaczyl sobie i muzyki robil allachy. Na temat gitary i muzyki tez macie taka wiedze ze masakra.... miszcz takie bzdury tu napisal ze glowa boli "ktos kto sie zna na graniu nie zna sie na muzyce bo zna sie na graniu" nie wiem koles ile ty masz lat ? ja gdybym mial wpakowac 30 klockow za sprzet to bym wolal dac tysiaka a za reszte kupic jakis instrument do tego jakies lekcje gry.... bym byl dumny ze cos potrafie zagrac ze cos sie znam na muzyce a nie jestem bucem ktory wlozyl kase na sprzet a teraz gnoi kazdego kto ma sprzet za 400 marki x a nie ma sprzetu y


Na początku myślałem że szanowny kolega to taki prawdziwek/naturszczyk z zadupia jakiegoś złapał Pana Boga za nogi bo sobie amplitunerek zakupił i ze szczęścia gdzieś swoje emocje wyładować musi więc... zalogował się na Forum i dał upust radości.
Niestety z każdym następnym wpisem dało się zauważyć że ty problem jakiś że sobą masz o półanalfabetyzmie nie wspomnę.
Kolejna rzecz świadcząca o zwykłym buractwie i poziomie gimnazjalisty to mylne z resztą oceny wieku osób z którymi się wymienia zdania...

Reasumując to że jesteś wsiowym obszczymurkiem już dawno wszystkim udowodniłeś , ostatnim wpisem ostentacyjnie zamanifestowałeś również pospolitą głupotę i wszystko co z tym związane...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

starszy amplituner i kolumny 2014/12/22 23:07 #421053

odezwali sie urazeni haha niby maja za wiesniaka a kazdy skoczyl do gardla :) cudako-file nie bede komentowal waszych tandetnych wypocin bo szkoda na to czasu... pisze z bledami i na szybko bo mi sie nie chce wchodzic tu w dyskusie i pol dnia pisac.... bo nie ma z kim.... z kupa naburmuszonych cwaniakow ? ktorzy na sile chca cos pokazac wrzucajac kogos na samo dno ? napisze ostatnie porowaniene ktore podsumuje wszystko.... pewnie nikt nie zrozumie bo zbyt tepi na to jestescie zbyt zamkniecie.... myslicie tylko swoimi kategoriami ja mam taki sprzet ja sie znam ja wiem i reszta to syf.... mlody koles nowy nie zna sie kupil sonego nie posluchal mnie to gnoic i pisac jaki to idiota i jakiego syfa kupil..... tylko do tego stopnia siega wasza inteligencja mozg i dobre poczucie taktu ! kto ma rozumu chociaz troche niech czyta i mysli !!!! jezdzicie super furami porsche ferrari lamborgini to wasza pasja cieszy was to piszecie o tym, co nie jest niczym zlym ale wchodzi na wasze forum ktos kto nie wydaje tak grubej kasy na samochod nawet jak ja ma woli kupic cos innego.... bo nie ma potrzeby jezdzic ferrari ale docenia wasza pasje.... i pisze ze chce sobie kupic golfa 4 sporo ludzi mu go doradza jego znajomi go maja.... jest przekonany ze spokojne spelni jego oczekiwania bo aktualnie jezdzi starym fiatem uno ktory jest sprawny ale ma ochote kupic cos lepszego. I teraz taki uzytkownich pisze do was o tym golfie to jak wyglada wasze zachowanie ? nie wiecie ? ja wiem.... pierwsze mu piszecie ze golf 4 to syf ze to nie jedzie itd koles robi wielkie oczy myslo kur.... dziwne i polecacie mu taki a taki model bo cos tam cos tam.... gdy kolega pisze ze golf 4 to dla niego wystarczajaca fura i nie chce innej wie ze sprawi mu radosc bo ma byle uno to moze warto cos pozytywnego napisac a nie jak palant sie upierac i dogadywac obsmiewac.... ja bedac na miejscu was bym temu koledze doradzil owszem gydybym wiedzial ze mozna kupic cos innego marki X to mu to pisze jak widze ze jest przekonany ze to mu starczy i jest ok to nie upieram sie jak kawal gnoja obsmiewajac go tylko pisze ze to nie jest zly samochod itd tak jak z tym amplitunerem to nie jest zly sprzet to bardzo ceniony amplituner i kazdy normalny to powie !!!!!! tylko wasze mozgi sa juz przzarte i posiadanie 12 par uszow i to juz nie jest pasja tylko audiocudakowanie.... zamknijscie sie w pokoju ze swoim sprzetem bo doradzac nie potraficie nie potraficie odnalezc odpowiedniej plaszczyzny pomiedzy wami a kims kto ma calkiem inne podejscie do sprzetu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/22 23:14 #421054

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
napisz coś jeszcze :silly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

starszy amplituner i kolumny 2014/12/22 23:14 #421055

czytajc to co piszecie i to co doradzacie to powinienem ryczec nad soniakiem mowiac ze to najgorszy wybor ze to nie gra ze lipa totalna... a jest wrecz przeciwnie... co prawda nie obadalem go jeszcze bo opcji jest sporo ale juz widze sporo plusow po pierwsze brzmienie piekne ktore zdecydowanie mi wystarcza i cieszy jeszcze tylko kolumny zmienie to juz bedzie cud.... ale nawet na tych jest swietnie, mam do tego radio mam opcje gie, cuda cuda ktore jeszcze musze obadac.... do tego wiem ze w razie czego moge go tanio naprawic a sluchajac was bym mial sprzet z 3 pokretlami sztereo o super brzmieniu i tyle... super brzmieniu ktore i tak bym nie wykorzystal

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/22 23:22 #421056

Fafniak widac na nic madrego cie nie stac... serio nie znalazles nic do czego sie mozna przyczepic i wysmiac ? uuuuu biedny moze napisze MOJ AMLITUNER SONY TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH Z TEJ POLKI CENOWEJ teraz smialo masz pole do popisu :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 00:14 #421058

Nie wiem jak Wy ale ja już wolę poczytać co tam nowego u 3pwramp-a.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 00:21 #421059

John 1.5 V ciesze sie ze cos dotarlo do was...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 05:05 #421061

Melahiel86 napisał: John 1.5 V ciesze sie ze cos dotarlo do was...

Masz rację, nie warto z Tobą dyskutować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mkapinski.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 09:26 #421062

Dzonu , trójkowy to inna liga nie można go z aniołkiem porównywać => pomimo jego inności gość jednak ma jakąś wiedzę a aniołek to pospolity prymityw z zadupia...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 09:36 #421063

Melahiel86 napisał: John 1.5 V ciesze sie ze cos dotarlo do was...

Ależ robaczku, do Nas dociera od samego początku więc Twoja radość jest nieco ... opóźniona, zupełnie jak ... no, przemilczmy to :evil:

Piszesz, że nie masz czasu pisać poprawnie ? A pierdolić bzdety od paru dni to masz czas ?!
Nie chcesz tracić pół dnia na dyskusję ? Czy to oznacza, że aż tyle zajęło by ci sformułowanie poprawnie kilku zdań intelektualny mocarzu ?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 15:21 #421073

John 1.5 V napisał: ...intelektualny mocarzu ?!

Nie prowokuj bo kolega pokaże Ci skan swojego licencjata i będzie Ci łyso :evil:

PS. trochę to potrwa bo pisanie nie jest najmocniejszą strona nowego kolegi ale jak już zasunie Ci ripostę to z krzesła spadniesz (np. pd zajebania z neurona => to tak w kontekście intelektualnego "mocarstwa" B) )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 15:45 #421075

Patrick napisał: Nie prowokuj bo kolega pokaże Ci skan swojego licencjata i będzie Ci łyso :evil:

Dalibóg, cały drżę z niepokoju.

Patrick napisał: PS. trochę to potrwa bo pisanie nie jest najmocniejszą strona nowego kolegi ale jak już zasunie Ci ripostę to z krzesła spadniesz

Najmocniejsze "argumenta" już mu się skończyły, wzwiedzione neurony już mają wyraźnie dość bo te ostatnie wypocinki jakieś takie jednakowe, więc nie spodziewam się intelektualnego tsunami, będzie co najwyżej nieskładny grafomański bełt ale w tym to nawet Masłowska jest lepsza :evil:

Patrick napisał: ... np. pd zajebania z neurona => to tak w kontekście intelektualnego "mocarstwa"

Się nie boje się, ma czarny pas w ikebanie i kabuki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/23 17:09 #421079

"Nie chcesz tracić pół dnia na dyskusję ? Czy to oznacza, że aż tyle zajęło by ci sformułowanie poprawnie kilku zdań intelektualny mocarzu ?!" przetlumaczyl jak chcial wazne ze jest z siebie zadowolony... tak myslalem buractwo i palanteria na poziomie dzieci z gimnazjum.... wam sie skonczyly argumenty ! nikt nie potrafil ambitnie odpisac na moja wypowiedz.... bo przeciez latwiej jest pisac "Się nie boje się, ma czarny pas w ikebanie i kabuki. " gimbaza.....moze kiedys sie nauczycie odpowiednio komentowac i dostosowac do wymagan danej osoby (wymagan sprzetu jaki ma zamiar kupic) zachowaliscie sie jak dzieci ktore widzac ze ktos cos innego ma i ceni sobie to trzeba go wysmiac na kazdym kroku.... cudako-file pozamykac sie w swoich pokojach i allachy do sprzetu... bo nic madrego nie potraficie napisac.... kazdy ruzca kamieniem to ja tez i na takiej zasadzie tu dzialacie sieroty najmadrzejsze na swiecie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Melahiel86.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator