Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

FAQ

FAQ, czyli co i jak;-)

1. Jak założyć konto w portalu HFM.pl?
W górnej prawej części strony znajduje się przycisk Zaloguj. Kliknij na niego, a rozwinie się formularz logowania z trzema dodatkowymi przyciskami, z czego Ciebie najwyraźniej interesuje jeden - Załóż swoje konto. Kliknij w niego i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. W nazwie użytkownika staraj się nie używać polskich znaków, gdyż może Ci to przysporzyć problemów, gdy będziesz próbował/a zalogować się korzystając z czyjegoś komputera poza granicami kraju. Po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego system poinformuje Cię o tym, a konto będzie aktywne po potwierdzeniu rejestracji przez administratora.

2. Jak mogę dodawać komentarze pod artykułami?
To proste. Jeśli jesteś zalogowany/a, wystarczy kliknąć przycisk Dodaj komentarz i wpisać tekst swojego komentarza. Można również cytować komentarze innych użytkowników i używać róznych innych udogodnień takich, jak emotikony czy podstawowe formatowanie czcionki. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszym portalu, również możesz dodać swój komentarz, ale wówczas wymagane jest podanie adresu e-mail i wypełnienie zabezpieczenia antybotowego.