Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulylista3

 

Artesania Audio Exoteryc

IMG 0019Naturalne odpowiedzi na pytanie o dobór mebla pod sprzęt hi-fi wydają się dwie – powinien pomieścić wszystkie urządzenia i pasować do wnętrza. Doświadczeni audiofile wiedzą, że to nie wystarczy. Dobrze dobrany stolik wyeksponuje zalety stawianych na nim urządzeń.
 

Czytaj więcej...

Base Solid IV

Mag 20-21 03 2012 01Audiofile dbają o swoje systemy na wielu płaszczyznach. Jedną z metod poprawy brzmienia jest wybór odpowiedniego mebla pod sprzęt grający. W Polsce działa kilka marek zajmujących się stolarką hi-fi. Jedną z nich jest Base. Katalog zawiera trzy linie: Base Solid, czyli stoliki, Base Stand, czyli podstawki i Base Power listy zasilające.

Na linię Base Solid składają się trzy modele stolików: Base II, Base IV i Base VI, odpowiednio: na dwa, cztery i sześć komponentów. Każdy ma dwie duże półki o długości 53-159 cm, zależnie od modelu. Odległość między nimi jest na tyle duża, że na dolnej można ustawić dwa mniejsze urządzenia, jedno na drugim.

Czytaj więcej...