HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

starszy amplituner i kolumny 2014/12/18 15:09 #420887

kolumny bardzo dobre chociaż polecałbym, 602S3 (takie posiadam) Do tego wzmacniacz dwukanałowy, fajny podany wcześniej.Będziesz miał fajny sprzęt za który jakiś czas temu trzeba było dobrze zapłacić. AMPLITUNER to porażka... posłuchaj kolegów i nie kupuj ampli......
Głośniki bardzo dobre ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/18 15:24 #420888

po co Ci amplituner jak chcesz podłączyć tylko da głośniki ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/18 19:59 #420898

panowie przesadzacie ja nie mam az takich wymagan co prawda sporo slucham ale nigdy nie szlo to w parze z tym aby miec sprzet za nie wiem ile... mysle ze jak na 400zl to sprzet bedzie swietny i bede bardzo zadowolony.... problem pojawia sie z tymi kolumnami bo ta oferta juz nie jest aktualna sprzedawca ma klienta.... moze ktos cos doradzi ? jakas dobra okazje czy cos ? kolumny pod ten amplituner do sluchania glownie rocka pokoj 3 na 5 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/18 20:19 #420899

amplituner juz kupilem jutro go odbieram a glosniki do 800zl mysle kupic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/18 21:25 #420902

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/19 00:18 #420905

Melahiel86 napisał: amplituner juz kupilem jutro go odbieram a glosniki do 800zl mysle kupic


W takim razie gratulacje => kolumny wybierz i kup w ten sam sposób...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

starszy amplituner i kolumny 2014/12/19 06:25 #420908

Melahiel86 napisał: amplituner juz kupilem jutro go odbieram a glosniki do 800zl mysle kupic

Kolego. Po co się pytasz o radę skoro i tak idziesz w zaparte? Kup cokolwiek. I tak wszystko będzie pierdziało a nie grało.
Ewentualnie:
www.skapiec.pl/site/cat/29/comp/1843219#techniczne
Nic wielkiego ale do małego pomieszczenia w sam raz. W dodatku drewno a nie płyta wiórowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mkapinski.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/19 06:43 #420909

Nie idę w zaparte... sporo ludzi mi polecało ten amplituner i tez audiofile wy trochę przesadzacie z oceną tego amplitunera, nie mam ucha jak nietoperz a nie wwpakowalem grubej kasy... one chodzą po 700 ja mam za 400... co do kolumn to może coś używanego, behringer niemiecka marka mam trochę efektów gitarowych tej firmy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/19 16:22 #420917

Czemu od razu tak brzydko per audiofile. Entuzjaści. Prawdziwy audiofil podkłada gąbki pod kable by zmiękczyć brzmienie. :whistle:
Słuchałem kilkukrotnie droższych amplitunerów Yamaha i Denon na kolumnach za które facet z giełdy chciał 3 kafle i doopy nie urywały.
Dlatego ani ja ani koledzy nie możemy takiego rozwiązania polecić ani przytaknąć że będzie dobre i nie ma w naszej postawie przesady.
Mój przenośny FiiO X1 zagra o wiele lepiej niż taki amplituner, jeśli podpiąłbym go pod przyzwoity wzmacniacz a są to różne urządzenia o porównywalnej cenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/19 18:39 #420922

a ja wlasnie odebralem sprzecik :) i testuje... jestem milo zakoczony brzmieniem... potezna maszyna :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/19 22:26 #420932

Tak to już w życiu bywa że jeden kręci nosem na szynkę a drugi kupi kilo pasztetowej i zje ze smakiem. :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/19 23:07 #420934

to troche glupie porownanie... w swiecie gdzie ludzie maja drogie sprzety to zawsze beda krecic nosem i mowic ze syf.... nigdy nie odnajda odpowiedniej plaszczyzny.... ktos kto jezdzi ferrari nigdy nie doceni np golfa 5... a srednio przecietny kierowca powie ze to swietny samochod.... amplituner jest rewelacyjny jak jeszcze kupie lepsze kolumny to juz bedzie miod..... nic wiecej mi nie trzeba.... nie ma co zdziwiac..... aha nad tym cd jeszcze musze pomyslec... mam aktualnie takie 3 drozne philipsy z wierzy warte moze 150zl mimo to brzmienie sprawia mi radosc.... a pomyslec ze bedzie jeszcze lepiej :) juz zaopatrzylem sie w nowe 4 plyty audio ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/20 00:05 #420935

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

Melahiel86 napisał: to troche glupie porownanie... w swiecie gdzie ludzie maja drogie sprzety to zawsze beda krecic nosem i mowic ze syf.... nigdy nie odnajda odpowiedniej plaszczyzny.... ktos kto jezdzi ferrari nigdy nie doceni np golfa 5... a srednio przecietny kierowca powie ze to swietny samochod.... amplituner jest rewelacyjny jak jeszcze kupie lepsze kolumny to juz bedzie miod..... nic wiecej mi nie trzeba.... nie ma co zdziwiac..... aha nad tym cd jeszcze musze pomyslec... mam aktualnie takie 3 drozne philipsy z wierzy warte moze 150zl mimo to brzmienie sprawia mi radosc.... a pomyslec ze bedzie jeszcze lepiej :) juz zaopatrzylem sie w nowe 4 plyty audio ;)


Czytanie ze zrozumieniem sprawia kłopoty
Nie chodzi o cenę tylko o to że amplituner z samej swojej konstrukcji da ci słabszy jakościowo dźwięk.

... mam aktualnie takie 3 drozne philipsy z wierzy warte moze 150zl.... wiara to ma z tym tylko tyle wspólnego że wierzysz że ampli podoła

Myślę że jak jesteś zadowolony to jest juz bardzo dobrze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

starszy amplituner i kolumny 2014/12/20 01:51 #420936

Melahiel86 napisał: ... w swiecie gdzie ludzie maja drogie sprzety to zawsze beda krecic nosem i mowic ze syf.... nigdy nie odnajda odpowiedniej plaszczyzny.... ktos kto jezdzi ferrari nigdy nie doceni np golfa 5... a srednio przecietny kierowca powie ze to swietny samochod


I tu się mylisz. Ktoś kto ma rozeznanie i doświadczenie tak nie powie. To, że mam w tej chwili wzmacniacz kosztujący dla przeciętnego Wiśniewskiego czy innego Nowaka absurdalnie dużą kwotę to nie znaczy, że nie umiem docenić tanich i dobrych produktów i tak dla przykładu znacznie bardziej niż ten Twój kombajn wolałbym skromnego i kilkunastoletniego Rotel-a RA-921lub NAD-a 302 które nowe kosztowały ok.1200-1300 zł, a teraz można je spotkać za 300-400 zł. Taki zakup miałby sens tymczasem kupiłeś cudaka w którym 3/4 rzeczy jest zbędne i suszysz zęby bo uważasz, że dokonałeś zakupu roku, bo sprzęcicho jest duże, bo Sony, bo ma dużo gniazdek (do których nie ma co podpiąć), bo dużo funkcji które do niczego Ci się nie przydadzą, grunt, że jest "na bogato".

Tak do pooglądania, niedrogo, porządnie i sensownie:
allegro.pl/nad-314-i4916002411.html
allegro.pl/swietny-wzmacniacz-luxman-a-3...iek-i4886719574.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

starszy amplituner i kolumny 2014/12/20 06:01 #420938

Nie o to chodzi ze ma ważyć 100kg i mieć milion gniazdek.... ludzie którzy mi polecali sonego to tez brat który pracuje w serwisie sonego czyli grzebie w bebechach takich sprzętów i wie ile to jest warte... kupie jakiegoś no name którego ty mi polecisz padnie mi cos i amen.... części nic nie kupie... sprzęt nie ma 5 lat... od tej strony tez popatrz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator