HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Pomocy! Jak dobrać sprzęt dla żony? (ok. 5 000 zł) 2014/09/15 19:20 #418558

Ja myślę, że najlepszy to będzie taki do których pasować będą słoneczniki...kwiaty takie :P .
A serio to kolego skoro chcesz wydać kilka kilo złotych, kupując zonie sprzęt w ciemno to gratuluję rozsądku.
Kochasz ??>> to zaprowadź do salonu i niech kobieta sobie posłucha i wybierze skoro dla niej , bo nie Twoja pasja jak przyznajesz.

Boszeeee, ile można :unsure:

Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Pomocy! Jak dobrać sprzęt dla żony? (ok. 5 000 zł) 2014/09/15 22:55 #418565

Amidasie , daj sobie spokój jak widzisz to wątek w którym wspólny język znalazł autor wątku z robinem102 i...najlepiej będzie jak tak zostanie B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Pomocy! Jak dobrać sprzęt dla żony? (ok. 5 000 zł) 2014/09/24 19:44 #418719

Aquos napisał: Witam, po przerwie! Reżim budżetowy niestety nie dał się utrzymać i czeka mnie większy wydatek, niż to planowałem.
Jeśli chodzi o elektronikę, to najprawdopodobniej zdecyduję się na zestaw Denona: PMA-720AE + DNP-720AE+ DCD520. Alternatywą, która mnie nadal kusi (choć jest droższa) jest Marantz złożony z komponentów AV: NR1605 + UD5007. Na 99,9% wybiorę między tymi opcjami.
Mam jednak wątpliwości co do kolumn. Dwie najpoważniej rozważane opcje to Monitor Audio BX5 i Dali Zensor 5. W grę wchodzą jeszcze Mission MX-5 oraz Wharfedale Diamond 10.6. Problemem są bardzo ograniczone możliwości zorganizowania odsłuchu (Szczecin okazał się być zupełną dziurą pod tym względem). Gorąco proszę Was o poradę, które z tych kolumn powinny najlepiej pasować do wymienionych powyżej zestawów elektroniki. Chciałbym zawęzić wybór do 1-2 opcji, u wtedy poszukać możłiwości posłuchania przed ostateczną decyzją i zakupem.
Będę wdzięczy za szybkie odpowiedzi, bo czasu do urodzin żony coraz mniej.


Kup lepiej elektronike Xindaka a zamiast odtarzacza siecioego tego iFI za 800zl.Kolumny z racji budzetu musza zostac,z tej polki cenowej.

Uzywajac analogii do swiata aut,chcesz kupic zonie nowego Fiata pande.Zamieniajac na Xindaka to bedzie juz Ford Fiesta.Gdybys kupil uzywane mogla by jezdzic BMW.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator