HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

Ranking

Zapraszamy do pobrania naszego rankingu w formacie PDF - Rankingpdflogo

 

rankingnew

Komentarze  

-33 #1 WItold 2013-03-18 10:23
Na miłość Boską !!! Ile lat będziecie jeszcze jechać z zestawieniem sprzętu z ubiegłych dekad? Nie zauważyliście, że mamy 2013 rok i umieszczanie sprzętu, który wyszedł z produkcji (TAK!!!) lata temu sprawia, że miejsce tego rankingu jest tam, gdzie opisywanego w nim sprzętu - w antykwariacie? Czytałem Was kilka lat temu i obecnie liczyłem na coś więcej, ale się mocno zawiodłem. Dostarczacie przestarzałe informacje, które są często bezwartościowe. Chyba że nazwa Waszego pisma zmieni się na "Analog Hi-fi i Muzyka" - wtedy zrozumiem brak konktaktu z rzeczywistością i "zapomnienie" o urządzeniach cyfrowych.

Życzę powrotu do wysokiej jakości przekazywanych informacji - bardzo Was kiedyś ceniłem.
Pozdrawiam,
Witold Rusinek
Cytować | Zgłoś administratorowi
+36 #2 filip 2013-03-20 17:10
A ja się z tym nie zgodzę, bo wielu ludzi szuka używanego sprzętu i nic na jego temat sie nigdzie nie dowiedzą. A tutaj jest. Ja bym trzymał w rankingu nawet 15-letnie graty, zwłaszcza jak to hi-end.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 #3 Romek 2013-04-17 16:51
Z niepokojem czytam wpisy typu wyrzucić, wymazać z pamięci bo stare i nieaktualne, owszem wiele urządzeń jest już dawno nieprodukowanych, ale tak się składa, że te obecnie sprzedawane w sklepach hi-fi z reguły nie dorastają im do pięt. Tak tak Panie Witoldzie, era porządnie skonstruowanego sprzętu audio już dawno minęła, niestety bezpowrotnie, mniej, więcej z końcem lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, a tak naprawdę pełen rozkwit rynku hi-fi to lata siedemdziesiąte, osiemdziesiąte do jak wspomniałem dziewięćdziesiątych. To wówczas można było zostać posiadaczem bardzo dobrego i solidnie wyprodukowanego stosunkowo niedrogiego systemu grającego, który najczęściej jest w pełni sprawny do dnia dzisiejszego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że większość tego typu zabawek dla przeciętnego Polaka była nie do zdobycia, ale to nie oznacza, że należy o nich zapomnieć, wręcz przeciwnie warto wracać do korzeni bo naprawdę jest do czego.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 #4 porcupinetree70 2013-06-30 11:58
Mysle ze mozna by sklasyfikowac ranking w dwoch kategoriach
-sprzetu,ktory jest jeszcze w produkcji
-sprzetu wycofanego z produkcji ,poniewaz duzo z tych rzeczy jest warte polecenia
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #5 dalibor 2013-11-15 10:36
Srdecny pozdrav z jizni strany -z Moravy.Velmi rad si procitam Vas casopis a komentare.Rad bych se dostal k plnemu komentari ohledne power amplifieru Cairn Nada K1 -ktery mate v komentari z roku 2004.Muzete mi jej poslat mailem ? Moc Vam dekuji za Vasi ochotu s pozdravem Dalibor Hajda Kromeriz
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #6 lukasgasior 2013-11-25 11:43
proszę zostawić starocie w spokoju! wielokrotnie wykonane lepiej niż nowości. Teraz takie "kupki" robią, a samochody po 2000 to za przeproszeniem główna.
Cytować | Zgłoś administratorowi