HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Audiolab 8200MB 2015/01/25 18:12 #422445

Praktycznie nowe , używane 7 tygodni , z polskiej dystrybucji (F-ra , gwarancja) , pelen fabryczny komplet , brak śladów użytkowania.
Kolor czarny.
Bardzo atrakcyjna cena 5 kzl do baaardzo niewielkiej negocjacji.
Sprzęt należy do mojego zaufanego kolegi , zainteresowanej osobie udostepnie bezpośredni kontakt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Audiolab 8200MB 2015/01/29 23:21 #422648

cena za 2szt.?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audiolab 8200MB 2015/01/29 23:38 #422649

Oczywiście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Audiolab 8200MB 2015/01/31 20:04 #422704

Kużwa a nie mógł kolega trzy tygodnie wcześniej się wyrwać ??;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Audiolab 8200MB 2015/01/31 22:51 #422707

Temat wybuchł kiedy pojawil się na horyzoncie w moim zaprzyjaźnionym Berlinie Krell FPB 400 CX w cenie...wyjątkowo okazyjnej i trzeba bylo się finansowo sprezyc.
Na marginesie przepraszam bo temat juz sporo czasu nieaktualny => w tym miejscu mój kolejny apel do administracji Forum czy wzorem sprawdzonym z innych miejsc nie można wprowadzić DOBREGO ZWYCZJU USUWNAI NIEKTULNYCH OGŁOSZEŃ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Audiolab 8200MB 2015/02/22 20:38 #423400

Fajne, szkoda że nie dałeś znać że sprzedajesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Dudek. Powód: Interpunkcja :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator