HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wybór wzmacniacza 2016/08/22 19:44 #435053

Cześć,
Ostatnio dokonałem zakupu kolumn Pylon Audio Diamond 28, wzmacniacza Harman/Kardon AVR370 oraz odtwarzacza CD Yamaha CD-300. Niestety Harmana zamawiałem na szybko i nie zdążyłem się do końca zorientować, że jest to wzmacniacz do kina domowego a nie stereo. W związku z tym mam pytanie czy ktoś miał do czynienia ze wzmacniaczem Yamaha A-S701? Albo miał go okazję przetestować z tymi kolumnami? Jest go w stanie polecić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybór wzmacniacza 2016/08/29 11:17 #435069

Dzień dobry.
Wzmacniacz Yamaha A-S701 to wystarczająco mocne urządzenie to prawidłowego zasilenia kolumn Pylon Audio Diamond 28. Natomiast kwestia, czy jest to brzmienie, jakie szukasz. Połączenie A-S701 z Pylon Audio Diamond 28 zapewni Ci bardzo efekciarski dźwięk z wyraźnie wyeksponowanymi skrajami pasma. Moim zdaniem warto poszukać klasowo lepszego wzmacniacza o bardziej wypełnionej, gęstej charakterystyce. Wybór jednak zależy od Twoich preferencji, podaj proszę więcej szczegółów - jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie, w jakim budżecie możemy poszukiwać wzmacniacza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator