HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/24 13:02 #420167

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Dyzma - to jest już baaaardzo żałosne.
Na sąsiednim zrobiłeś sobie klona potakiwacza, który szybko został namierzony.
Tutaj zapomniałeś mu nawet zmienić "nick" i dalej stosujesz takie żenujące praktyki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/24 13:10 #420171

Z ASowem to faktycznie obsuwa...
Jeśli scenariusz powtórzył się tutaj to zakrawa już na schorzenie :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/24 13:19 #420175

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
No Patrick, zwróć uwagę na "styl", zasób użytych słów i zwrotów nowego naszego usera "doludzi" ...naprawdę...żal.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/26 17:47 #420263

Iro napisał: Dyzma - to jest już baaaardzo żałosne.
Na sąsiednim zrobiłeś sobie klona potakiwacza, który szybko został namierzony.
Tutaj zapomniałeś mu nawet zmienić "nick" i dalej stosujesz takie żenujące praktyki.

Załosnym jesteś Ty kolego. Zrobiłem to celowo. Nie wszyscy z tego forum bywają na tamtym i odwrotnie . Wspominasz o namierzeniu tak jakbym miał jakiś w tym misterny plan . Szpieg z krainy deszczowców się odezwał , Caaarrramba! :cheer:
Nie mam powodów wystepować pod innym nickiem bo wszystko zostało zrobione celowo i bez jakiś pokretnych intencji które tu sugerujesz. Weż se na wstrzymanie :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/26 17:57 #420264

doludzi napisał: Witam!
Oczywiście potwierdzam! Słuchanie Marka L w Twoim systemie to była sama przyjemność.To źródło ma wszystko co najlepsze z CECa jak i mojej 280cd Krella którą również słuchaliśmy w takim samym zestawianiu. Można by się długo rozpisywać, krótko mówiąc CD kompletne w każdym aspekcie, grające nieporównywalnie lepszym dźwiękiem w porównaniu do CECa jak i 280Krella.
Na uznanie zasługują również kabelki, które świetnie wpisały się w charakter kolejnego już zestawu który razem słuchaliśmy.
Co prawda to mnie akurat nie zaskoczyło bo w moim systemie sieciówki jak i XLR Pana Witkowskiego również pokazuje klasę.
Nie mogę się doczekać aż zagra u mnie najnowszy XLR Sound Art.

A już myslałem , żę psy które tu tak głosno szczekają , skutecznie odstraszają wszystkich chętnych do wymiany doswiadczeń na tym polu. Jak widać szczęśliwie się myliłem. ;)
No i wreszcie jest ktoś kto wspomina coś o kabelkach Sound Art , bo to jest wszak tematem tego wątku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/26 22:27 #420293

dyzma-69 napisał:

Iro napisał: Dyzma - to jest już baaaardzo żałosne.
Na sąsiednim zrobiłeś sobie klona potakiwacza, który szybko został namierzony.
Tutaj zapomniałeś mu nawet zmienić "nick" i dalej stosujesz takie żenujące praktyki.

Załosnym jesteś Ty kolego. Zrobiłem to celowo. Nie wszyscy z tego forum bywają na tamtym i odwrotnie . Wspominasz o namierzeniu tak jakbym miał jakiś w tym misterny plan . Szpieg z krainy deszczowców się odezwał , Caaarrramba! :cheer:
Nie mam powodów wystepować pod innym nickiem bo wszystko zostało zrobione celowo i bez jakiś pokretnych intencji które tu sugerujesz. Weż se na wstrzymanie :cheer:


Kolego Dyzma, ja akurat nie bywam na "tamtym". Dlatego proszę, nie wykorzystuj mnie do usprawiedliwienia swoich "osranych majtek"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/27 09:46 #420305

Czytając mętne tłumaczenia dyzmy-69 przychodzi mi na myśl piękne słowo, które niepotrzebnie wychodzi z użycia:" hochsztapler" i nie chodzi tu o specjalistę/magazyniera od wysokiego składowania :) .
Pozwolę sobie przytoczyć za portalem synonim.net:
Synonimy słowa hochsztapler - np. przebiegła osoba
hochsztapler:
aferał, aferowicz, aferzysta, arcyłgarz, defraudant, grabieżca, kanciarz, kombinator, kuglarz, łgarz, macher, malwersant, manipulant, manipulator, nabieracz, naciągacz, oszust, szachraj, szalbierz, szarlatan.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/28 17:24 #420333

Czy powołałem się gdzieś na Twoją szanowną osobę? Masz urojenia . Zresztą nie Ty pierwszy. Wrzuc se na luz miszczu. A co do majtek to pilnuj swoich a moimi się nie zajmuj chocby były osrane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/28 17:27 #420334

Przesadziłeś kolego. Zgałaszam to do mederatora bo sobie za duzo pozwalsz. I radzę uważać bo na moderatorze moze sie to nie skonczyć więc waż słowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/28 17:38 #420336

urbanator napisał: Czytając mętne tłumaczenia dyzmy-69 przychodzi mi na myśl piękne słowo, które niepotrzebnie wychodzi z użycia:" hochsztapler" i nie chodzi tu o specjalistę/magazyniera od wysokiego składowania :) .
Pozwolę sobie przytoczyć za portalem synonim.net:
Synonimy słowa hochsztapler - np. przebiegła osoba
hochsztapler:
aferał, aferowicz, aferzysta, arcyłgarz, defraudant, grabieżca, kanciarz, kombinator, kuglarz, łgarz, macher, malwersant, manipulant, manipulator, nabieracz, naciągacz, oszust, szachraj, szalbierz, szarlatan.

Informuje Cie kolego , że zgłosiłem Twoje zachowanie do moderatora. Nie można sobie pozwalać na takie zachowanie jakie demonstrujesz. To obrazliwe oszczerstwo mojej osoby wyrazone publicznie a ja na to nie pozwolę . Sa pewne granice a Ty je zdecydownie tu przekroczyłeś. Takiej postawy nie powinno sie tolerować i mam nadzieję , że poniesiesz tego konsekwencje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/28 19:02 #420343

dyzma-69 napisał: Czy powołałem się gdzieś na Twoją szanowną osobę? Masz urojenia . Zresztą nie Ty pierwszy. Wrzuc se na luz miszczu. A co do majtek to pilnuj swoich a moimi się nie zajmuj chocby były osrane.


Kolego Dyzma, pora zacząć czytać ze zrozumieniem nie tylko posty innych forumowiczów ale także własne.
Nie powołałeś się, tylko odwołałeś do tych, co nie bywają na obu forach - czyli do mnie.
Prezentujesz selektywną moralność. Kilka postów wcześniej pisałeś: "żę psy które tu tak głosno szczekają" a teraz grozisz koledze, uwaga: "I radzę uważać bo na moderatorze moze sie to nie skonczyć więc waż słowa." - co masz na myśli? Może zaczniesz ważyć własne? A może przeprosisz?
Napisał jedynie o swoim skojarzeniu, kolego. Twoich "osranych majtek" z definicją słownikową.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/28 20:03 #420346

dyzma-69 napisał:

urbanator napisał: Czytając mętne tłumaczenia dyzmy-69 przychodzi mi na myśl piękne słowo, które niepotrzebnie wychodzi z użycia:" hochsztapler" i nie chodzi tu o specjalistę/magazyniera od wysokiego składowania :) .
Pozwolę sobie przytoczyć za portalem synonim.net:
Synonimy słowa hochsztapler - np. przebiegła osoba
hochsztapler:
aferał, aferowicz, aferzysta, arcyłgarz, defraudant, grabieżca, kanciarz, kombinator, kuglarz, łgarz, macher, malwersant, manipulant, manipulator, nabieracz, naciągacz, oszust, szachraj, szalbierz, szarlatan.

Informuje Cie kolego , że zgłosiłem Twoje zachowanie do moderatora. Nie można sobie pozwalać na takie zachowanie jakie demonstrujesz. To obrazliwe oszczerstwo mojej osoby wyrazone publicznie a ja na to nie pozwolę . Sa pewne granice a Ty je zdecydownie tu przekroczyłeś. Takiej postawy nie powinno sie tolerować i mam nadzieję , że poniesiesz tego konsekwencje.

Cały się trzęsę ze strachu, na kazdy ruch reaguję nerwowo-nie wiem czy to Moderator-likwidator czy może użytkownik Dyzma w którejś ze swoich postaci się skrada zeby mnie ukarać.
W swoim poście napisałem o odczuciach, które mnie ogarnęły po lekturze Twoich prawdopodobnie dwupostaciowych wypocin.Nie wiem jakież to oszczerstwo wyczytałeś z mojego tekstu, ale nawet powiem Ci szczerze słabo mnie to interesuje, proponuje Ci jeszcze zgłosic sprawę do trybunału haskiego lub innej instytucji. Pozdrów jeszcze ode mnie użytkownika "doludzi" i koniecznie napisz co on o tym sądzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/29 01:35 #420355

Emboy,fakt popełniłem literówkę.Zdarza się.Co do psów to nie użyłem tego słowa obrazliwie.Chodziło mi o forumowych krzykaczy-szczekaczy a skoro o szczekaniu mowa to i pies tu pasował. Mam przepraszać ? Kogo i za co?
Co do skojarzeń to takowych sobie nie zycze bo wypowiadane publicznie w takiej formie to insynuacje w stosunku do mojej osoby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA
Ostatnia edycja: przez dyzma-69. Powód: korekta

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/29 01:46 #420356

Nie chodzi mi o to byś się bal ,trząs i pocil ze strachu.Waż jeno słowa bo zagalopowales się trochę.
Doprawdy zabawna jest Twoja mnoga już paranoja. Kolegę Doludzi możesz pozdrowić osobiście bez pośredników.
wracając do sprawy, w Hadze się nie spotkamy ale zasiegne informacji czy nie przekroczyłeś za bardzo pewnych granic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2014/11/29 08:32 #420359

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Kali ukraść krowę
>"...Co do psów to nie użyłem tego słowa obrazliwie.Chodziło mi o forumowych krzykaczy-szczekaczy a skoro o szczekaniu mowa to i pies tu pasował. Mam przepraszać ? Kogo i za co?"
> to dobrze!


Kalemu ukraść krowę
>
"...Co do skojarzeń to takowych sobie nie zycze bo wypowiadane publicznie w takiej formie to insynuacje w stosunku do mojej osoby"
> a to bardzo źle!


Czysta klasyka "gatunku".
Choć to równie papierowa postać jak "do ludzi" , prawodawstwo jego wiecznie żywe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator