HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/21 16:26 #423360

[quote="John 1.5 V"
Nie chcę się czepiać ale powinny być dobre od początku a nie wymieniane na specjalne życzenie klienta. To oznacza, że inne osoby nie wyrażając takiej prośby dostały "wiotkie blaszkie".

Trudno z tym polemizować wiadomo że lepiej by było, ale czy to skreśla tą firmę i te kable dla mnie nie."Wiotkie blaszki" to gruba przesada poprostu przy tej masie kabla lepiej jest zastosować nieco grubsze cała filozofia.

doludzi napisał: Byłem na produkcji w dwóch dużych fabrykach kabli specjalistycznych i wiem jak to wygląda

Mogę prosić o podanie nazwy tych zakładów, adres oraz okoliczności takich odwiedzin (np. wizyta biznesowa, wycieczka z klasą itp.) ?

Obie fabryki odwiedzałem zawodowo jedna Włoska druga Polska nie będę podawał nazw i adresów, nie mieszam hobby z życiem zawodowym.


Na marginesie dodam, że profesjonalne napisy na koszulkach termokurczliwych oferuje firma Wojtap za śmieszne pieniądze. Oferuje również bardzo dobrej jakości plecionki ekranujące z cynowanej miedzi w wielu średnicach, więc nie bardzo widzę sens nawijania ekranu ręcznie, bo nie ma takiej szansy abo to zrobić lepiej niż maszyna. Robiłem to i zawsze efekt był lepszy kiedy wspierałem się prostymi maszynami które mając ustawiony tzw. "posuw" nakładają zwoje równiej i ciaśniej.[/quote]

Nie znam metody nawijania ekranu w tych kablach wiec się nie wypowiadam, co do napisów to co tu pisać nie ma pięciu modeli ani choćby nazwy więc chyba tylko po to by ucieszyć nabywcę mógłby Właściciel coś wymyślić.
Jak się ma podpięte Metamorphosis, Illusion czy Diomond to od razu to lepiej gra :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/21 16:30 #423362

Patrick napisał:

Iro napisał: Przy takiej aktywności trudno się połapać co się pisało i jako kto :blink:
k:

:lol:


Patrick Czytasz sąsiednie forum z wypiekami wiec już sprawa kto co pisze i czy to jedna osoba powinna być dla Ciebie jasna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/21 17:55 #423366

Tak , czytam i raczej z uśmiechem niż z wypiekami na twarzy , poza tym nigdy nie ukrywalem ze jestem fanem sąsiedniego bo to taki skansen PRL'u odzwierciedlający wszystkie absolutnie przywary Polaków , homosowietikusów , Pevexomanów , nowobogackich snobow , bezmozgich cmokierow , bazarowych cwaniaczkow , towarzystw wzajemnej adoracji itd. To cechy , których nie znosze ale tacy ludzie bawią mnie do łez.
Kiedyś , dawno temu , czytałem z wypiekami na twarzy wpisy StefanB , teraz jeden z nielicznych madrze i ciekawie ale niestety rzadko piszących to marekzawa.
Owszem zdjęcia , które wkleiłes dobitnie dowodzą pod jak silnym wplywem Dyzmy jesteś i tyle. Nie jest to Dyzmosystem bo nie mogę sobie przypomnieć akcji promocyjnej kolumn Usher'a wiec Twoja wiarygodność jako rzeczywistego bytu jest niemalze pewna ;)
Pozdrawiam.

PS. Chciałbym jeszcze zapytać o jedną rzecz w kontekście zdjęć systemu szanowanego Kolegi na których widać kabelki a na nich nanizane ringi z preizolacji do rur np. CO => do patentu przyznał się od razu Dyzma ( nie dziwi mnie to ) => pytanie zasadnicze po cholerę te czarodziejstwa są.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/22 10:28 #423389

Patrick napisał: PS. Chciałbym jeszcze zapytać o jedną rzecz w kontekście zdjęć systemu szanowanego Kolegi na których widać kabelki a na nich nanizane ringi z preizolacji do rur np. CO => do patentu przyznał się od razu Dyzma ( nie dziwi mnie to ) => pytanie zasadnicze po cholerę te czarodziejstwa są.


Czarodziejskie ringi u mnie są głównie z tego powodu, iż często wsuwam i wysuwam kolumny a magiczne właściwości ringów to ułatwiają i zabezpieczają podłogę i kable by nie tarły o siebie przy przesuwaniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/23 19:28 #423408

No to mnie uspokoiłes bo juz myślałem ze słyszysz ich wpływ na brzmienie systemu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/23 19:55 #423409

Wybacz grajace podstawki pod kabelki to nie moja bajka :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/24 01:43 #423413

Wypieków na twarzy nie mam , cala twarz mam czerwoną ze śmiechu i załzawione oczy po przeczytaniu ostatnich wpisów Dyzmy na sąsiednim.
Kurna , nie pojmuje jak jeden czlowiek może tak zajmujaco , konkretnie i z sensem pisać w zakladce "Muzyka" i generować takie głupoty w dziale "Stereo"... rozdwojenie jaźni? => Taki Dr. Jekyll & Mr. Hyde... :side:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/24 05:59 #423414

Patrick napisał: Wypieków na twarzy nie mam , cala twarz mam czerwoną ze śmiechu i załzawione oczy po przeczytaniu ostatnich wpisów Dyzmy na sąsiednim.
Kurna , nie pojmuje jak jeden czlowiek może tak zajmujaco , konkretnie i z sensem pisać w zakladce "Muzyka" i generować takie głupoty w dziale "Stereo"... rozdwojenie jaźni? => Taki Dr. Jekyll & Mr. Hyde... :side:

Stał się po prostu zagorzałym ideowcem tzw wulkanizmu. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/02/25 10:05 #423433

Hot News z sąsiedniego ;) => Dyzma po okresie kokietowania tamtejszego guru ekskluzywnego Slywestra , ktory sie liczy i duzo moze , widząc ze nic z poparcia ultrahajendowca nie będzie otwarcie sie na niego obrazil oczywiście w asyście doludzi , zupelnie rzeczywistej osoby...
Wątek i jego perypetie na sąsiednim dzieje się niczym brazylijska telenowela generalnie wszystko to nic najważniejsze kto jest ojcem Pablito :evil:

PS. Za radiem Erewań można dodać ze Dyzma juz nie słucha Wilusia tylko wygrzewa...
Jak się wygrzeje to będzie znów kilka dni fajnie... :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/03/01 04:13 #423534

Dyzma niczym agent z prowidentu jak drzwiami się nie da to może oknem... :lol: => wpis z sąsiedniego w topicu "klub miłośników krella" a że jak znalazł Dyzma krell'a posiada więc... => " Nie znam osobisci kabelka poniżej 4000-5000 zł ( mówię o cenie za nowy ) który byłby lepszy od Sound Arta z roku 2013. Nowy model z roku 2014 to juz zupełnie inna liga i dla niego konkurencji trzeba szukac na pułapie ponad 10 tys zł za nowy kabelek. Tak więc mimo , że powyższego MITa nie słuchałem osobiscie , jestem jednak pewien , że do Sound Arta z 2013 nie ma podskoku. Jesli ktoś chciałby sprawdzić jak ma się SA z roku 2013 i pozyczyc , posłuchac u siebie jak sie sprawuje, proszę o kontakt. Za kaucją moge wypozyczyć. "
Mania prześladowcza czy jeszcze idee fixe?

Czytane oczywiście z " wypiekami na twarzy" :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/03/04 13:57 #423602

Żeby konsekwencja w dzialaniu Dyzmie kroku dotrzymać... :) => na sąsiednim w bliźniaczym niemalże wątku poruszenie w końcu.
Niespodzianka pewna jest ze CD Wiluś jednak najlepszy na świecie nie jest ale...to może się zmienić ponieważ Dyzma przekazali swoje uwagi ktorskiemu duetowi wiec stay tuned
Nie dziwi ze CEC Dyzmowy światowy poziom kabli od SA (nie mylić z ikona kablowego hajendu Starym Audiofilem z sąsiedniego :evil: ) bo wiadomo.
Poza tym w dyskusji od str. 18 poza Ekskluzywnym SLYwestrem zostali stali bywalcy => WIOSNA , Miroslav , miniasy oraz nowa zupełnie realna osoba ponieważ znam ja osobiście Iceman007. Dziwi fakt ze ucichł największy sajuznik doludzi za to pojawił się poza Maximus Aurelis kolejny zły intenser.
Reasumując nudno się zrobiło wiec szkoda czasu na dalsze perypetie Pablito.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/03/04 15:59 #423607

Łukasz (Iceman007) to fajny gość! Rozmawiałem z nim sporo podczas poszukiwania kolumn, nawet polecił mi zakupy w tym samym salonie co Ty. Może uda mi się go nawet odwiedzić i posłuchać co tam u niego gra, bo mam rodzinę w jego okolicach. Świat jest jednak malutki! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/03/04 16:34 #423610

Aero79 napisał: Łukasz (Iceman007) to fajny gość! Rozmawiałem z nim sporo podczas poszukiwania kolumn, nawet polecił mi zakupy w tym samym salonie co Ty. Może uda mi się go nawet odwiedzić i posłuchać co tam u niego gra, bo mam rodzinę w jego okolicach. Świat jest jednak malutki! :)


Kolego nie radzę słuchać tych kabelków! Można za to trafić na Patricka czarną listę KLONÓW Dyzmy :)
Iceman 007 nie wie co mu grozi porównywanie Sonund ART z Tara ISM Onboart 08EX to pierwsze miejsce na tej liście! ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/03/04 16:58 #423611

Spokojnie, ja już się z kabelków wyleczyłem, więc nie grozi mi "słuchanie" tego cuda. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polacy nie gęsi, swoje kabelki mają - Sound Art XLR 2015/03/05 17:38 #423631

Lubię Łukasza , to on zwrócił mi uwagę na CTX Calyx'a , KEF'y A300X czy LS50.
Gość jest z Nowej Soli , zagłębia przerzucaczy sprzętu i niestety ma trochę w związku z tym naleciałosci poza tym jako właściciel salonu audio tez trochę skrzywienia dostał.
Jeśli o jego ocenę kabelkow idzie to nie różni się dla mnie niczym od pozostalych kablosłuchaczy => jeśli wskarze wlasciwy kabel kiedy go nie będzie widział to uwierzę ze faktycznie jest tak jak słyszący kable utrzymują...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator