Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Imperium MIŁOŚCI

ImperiumMilosci“Imperium MIŁOŚCI” to trzecia odsłona albumu “Imperium”. Szósty studyjny krążek Huntera ukaże się 15 listopada 2013 r.

Premiera płyty będzie połączona z warszawskim koncertem w kinoteatrze Palladium, stanowiącego zwieńczenie pierwszej części trasy promującej nadchodzący album. Ponadto wydarzenie zostanie zarejestrowane z myślą o wydawnictwie DVD.

Zespół po raz drugi postanowił samodzielnie wydać album, który podobnie jak poprzedni krążek “Królestwo” ukaże się nakładem wytwórni Tune Project. Za dystrybucję odpowiedzialna jest firma Fonografika.

Płytę można zamawiać za pośrednictwem sklepu internetowego Fonoshop, Merlin.pl oraz sieci Empik.