Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

ModWright PH150

news 112014 012W ofercie ModWrighta pojawiły się dwie ciekawe nowości. Jedną z nich jest przedwzmacniacz korekcyjny PH150.


Preamp gramofonowy PH150 dołączył do referencyjnej serii ModWrighta, obejmującej aktualnie końcówkę mocy KWA150 Signature oraz przedwzmacniacz liniowy LS36.5.

Współpracuje zarówno z wkładkami MM, jak i MC (każda poprzez osobne wejście RCA). Na ściance przedniej umieszczono regulację wzmocnienia (max. 72 dB dla MC i 58 dB dla MM), pojemności oraz impedancji. Ponadto można wybrać tryb pracy: mono i stereo. Na tylniej ściance znalazł się przełącznik fazy oraz aktywnego wyjścia – RCA albo XLR. We wnętrzu zamontowano układ sygnałowy nie objęty pętlą sprzężenia zwrotnego. Zastosowano w nim dwie pary lamp: 6C45 oraz 6922, pracujących w klasie A, a ponadto wysokiej klasy transformatory Lundahla oraz kondensatory będące autorskim opracowaniem i wykonywane samodzielnie przez ModWrighta. Firma dysponuje dużym doświadczeniem w tej dziedzinie, ponieważ przez lata zajmowała się tuningiem sprzętu hi-fi. Jak przystało na przedwzmacniacz korekcyjny z najwyższej serii, zasilacz umieszczono w osobnej obudowie. PH150 jest dostępny w srebrnej i czarnej wersji kolorystycznej.

W Polsce kosztuje 32000 zł.