Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Sennheiser Urbanite

image023su
Na tegorocznej wystawie IFA w Berlinie Sennheiser zaprezentował słuchawki Urbanite. Seria składa się z dwóch modeli: nausznego i wokółusznego. 

Urbanite to zupełnie nowe opracowanie niemieckiego specjalisty. Słuchawki są zbudowane z miękkiego tworzywa najwyższej jakości i bardzo dobrze się prezentują. Komfort użytkowania zwiększa pałąk pokryty przyjemnym w dotyku materiałem. Detale konstrukcji wykonano ze stali nierdzewnej, co podkreśla wysoką jakość zastosowanych materiałów.


Oba modele są składane, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w czasie transportu. Wyposażono je w płaski, nieskręcający się przewód z pilotem do rozmów i sterowania multimediami (do urządzeń Samsung Galaxy albo Apple).
Model nauszny Urbanite jest dostępny w kolorach: czarnym, granatowym, piaskowym, śliwkowym i połączeniu czerwono-niebieskim. Wokółuszny Urbanite XL nie występuje w śliwce, którą zastąpiono oliwkową zielenią.


Nowe Sennheisery niebawem trafią do sprzedaży w Polsce. Urbanite będą kosztować 769 zł, a Urbanite XL – 979 zł.