Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

REL S-line

RELBrytyjski specjalista REL wprowadza nową serię subwooferów. S-line składa się z trzech modeli: S2, S3 oraz S5.We wszystkich modelach serii „S” zastosowano nowe przetworniki. Mają kosze odlewane z metali lekkich, metalowe membrany (S3 i S5) oraz nową konstrukcję cewki i zawieszenia.

Do subwooferów opracowano moduł  komunikacji bezprzewodowej, który można wykorzystać do transmisji sygnału w systemach kina domowego bądź stereo. Opcję tę można zrealizować, dokupując nadajnik Longbow.
Dodatkowo urządzenia zostały wzbogacone o stereofoniczne wejście niskopoziomowe. Zmodyfikowano również obudowy.
Wszystkie zmiany mają prowadzić do uzyskania lepszej kontroli i potęgi basu, a także łatwiejszej instalacji.


Produkty nowej serii będą dostępne w wykończeniach na wysoki połysk – czarnym i białym.

 

Wkrótce pojawią się w sprzedaży. S2 będzie kosztować 4590 zł, S3 – 5690 zł, a S5 – 7590 zł