Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Bridge Elite HDMI

BridgeEliteHDMISeria Elite zajmuje środkową pozycję w katalogu Bridge Connect – pomiędzy najwyższą Reference a podstawową Premium. Obejmuje różne typy przewodów przeznaczonych do systemów audio-wideo – od optycznych, po głośnikowe ze szpuli.
Jedną z propozycji jest okrągły kabel Elite HDMI, dostępny w fabrycznie konfekcjonowanych odcinkach o długości 1 m i 2 m. Wtyki wykonano z połączenia dwóch surowców – metalu i gumy. Zewnętrzne elementy kontaktowe chroni przed korozją warstwa złota. Kabel jest potrójnie ekranowany. Dodatkowo po obu stronach zamocowano ferrytowe pierścienie, izolujące sygnał od wpływu zakłóceń radiowych i elektromagnetycznych.


Przewodniki o średnicy 0,4 mm wykonano z miedzi beztlenowej. Widoczny na zewnątrz oplot to nici nylonowe.
Bridge Elite HDMI jest dostępny w sprzedaży. Metrowy odcinek nosi oznaczenie BEV141n i kosztuje 109 zł, a dwumetrowy BEV142n – 119 zł.