HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

POLITYKA 2016/05/26 06:31 #433721

Wygląda na to, że austriackie władze też odkryły zbawienny wpływ głosowania korespondencyjnego na demokrację:

nczas.com/wiadomosci/europa/korespondencyjne-cuda-nad-urna/

a potem się lewactwo dziwi, że "społeczeństwo się radykalizuje"...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/05/26 15:20 #433732

potem się lewactwo dziwi, że "społeczeństwo się radykalizuje"...

Lewactwo to się na razie zastanawia dlaczego młody wykształcony syn z dobrego katolickiego domu bombami się zaczął bawić?
I na dodatek chciał zaatakować podczas największej katolickiej imprezy :ohmy:
Przecież sprawy idą w "dobrym" kierunku i są obietnice na dalszą "poprawę" a tu taka radykalizacja :huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:POLITYKA 2016/05/26 16:26 #433734

Patrick napisał:

Rob Roy napisał: Oj tam, czepiasz się. Przecież wiadomo, że bombę w Tupolewie na zlecenie Prezesa zdetonował Antoni. I on to udowodni teraz.


"Koledze" vasa się nie dziwię ale Tobie...

Smutne , rozumie że można dawać sobie do pieca ale na litość boską jakiś poziom trzeba zachować => tutaj zaprezentowałeś poziom sympatyka KOD :(


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/05/27 00:10 #433747

vasa napisał:

potem się lewactwo dziwi, że "społeczeństwo się radykalizuje"...

Lewactwo to się na razie zastanawia dlaczego młody wykształcony syn z dobrego katolickiego domu bombami się zaczął bawić?
I na dodatek chciał zaatakować podczas największej katolickiej imprezy :ohmy:
Przecież sprawy idą w "dobrym" kierunku i są obietnice na dalszą "poprawę" a tu taka radykalizacja :huh:

To też nic nowego, przecież lewactwo zawsze miało ostrą nietolerancję na katolicyzm, który uważa za źródło samych nieszczęść ciemnego ludu, i z którego chce ten lud na siłę wyleczyć przy pomocy multi-kuli-musli. Za chwilę ktoś puści plotkę, że chłopaka ksiądz molestował, i będziemy w domu: winny Kościół! ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/05/27 13:51 #433754

lewactwo zawsze miało ostrą nietolerancję na katolicyzm, który uważa za źródło samych nieszczęść ciemnego ludu

No a nie jest to prawdą ? :huh:
Można by dłuuugo wymieniać "zasługi" religii dla ciemnego ludu.

Swoją drogą, z profesjonalnego punktu widzenia, trzeba przyznać że w dziedzinie marketingu nic lepszego nie wymyślono. Sprzedawać przez tysiąclecia, za ciężką kasę, tą samą legendę i to bez możliwości złożenia reklamacji - mistrzostwo :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/05/27 19:44 #433769

www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artyk...y,210,0,2091218.html
No teraz obrońcy "sprawiedliwości , praworządności i demokracji" dostaną kociej pizdy :woohoo: => wszytko można ale nie można "okradać" złodziei tym bardziej broń bozia tych w garniturach... B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

POLITYKA 2016/05/27 23:44 #433776

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2016/05/27 23:53 #433777

m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,20142792...n=FB_Gazeta_Wyborcza
Podobno to PO okradało nas na OFE.
Teraz na legalu zrobi to PiS szukając pieniędzy na 500+
QRWA kiedy ten naród zmadrzeje i wyjdzie na ulicę, kiedy wypierdoli w kosmos, sorry w PiSdu to ścierwo? !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

POLITYKA 2016/05/28 00:01 #433779

Kolejna radosna tfffurczość...
A kto za to zapłaci?
Podatnik.
Dobra zmiana, brawo!

m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,20141595,...n=FB_Gazeta_Wyborcza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem

POLITYKA 2016/05/28 00:05 #433780

Noooo , "rzetelne" źródło informacji Kolega zapodał :lol:
The Voice of Michnik :sick:
Tak na marginesie a gdzie szanowny Kolega się podziewał ze swoim świętym oburzeniem jak Tusk i jego kolesie za przyzwoleniem Rzeplińskiego łupił OFE?

PS. poza tym trzymajmy się faktów => szlachcianka na liście płac Michnika pisze wyraźnie "Możliwe, że sięgnie po pieniądze z OFE, aby sfinansować program 500 plus - komentuje Dominika Wielowieyska." więc to są spekulacje a PO okradło ludzi faktycznie ot taki drobiazg B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

POLITYKA 2016/05/28 00:14 #433781

sir.jax napisał: Kolejna radosna tfffurczość...
A kto za to zapłaci?
Podatnik.
Dobra zmiana, brawo!
m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,20141595,...n=FB_Gazeta_Wyborcza


Na całym świecie drogi publiczne buduje się z pieniędzy podatników a tylko w Polsce mamy prywatną autostradę koło Poznania B)
Poza tym to jeśli chodzi o dymanie to nikt nie doścignie spółki POpelinierze + Pegeerusy , którzy wykończyli przy okazji budowy autostrad na euro tyle polskich firm że włos na głowie się jeży :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2016/05/28 00:35 #433782

Patrick napisał: Noooo , "rzetelne" źródło informacji Kolega zapodał :lol:
The Voice of Michnik :sick:
Tak na marginesie a gdzie szanowny Kolega się podziewał ze swoim świętym oburzeniem jak Tusk i jego kolesie za przyzwoleniem Rzeplińskiego łupił OFE?
PS. poza tym trzymajmy się faktów => szlachcianka na liście płac Michnika pisze wyraźnie "Możliwe, że sięgnie po pieniądze z OFE, aby sfinansować program 500 plus - komentuje Dominika Wielowieyska." więc to są spekulacje a PO okradło ludzi faktycznie ot taki drobiazg B)

Pożyjemy zobaczymy z nieba im pieniądze nie spadną, a już wiadomo że na 500+ w 2017 r. nie starczy, nie wspomnę o wydymanych samotnych matkach i tych które mają wpływy z przyznanych alimentów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem

Re:RE: POLITYKA 2016/05/28 01:51 #433786

Patrick napisał: Tak na marginesie a gdzie szanowny Kolega się podziewał ze swoim świętym oburzeniem jak Tusk i jego kolesie za przyzwoleniem Rzeplińskiego łupił OFE?

Ważniejsza jest odpowiedź na pytanie gdzie był wtedy Patrick?
Dlaczego nie protestował? Nie maszerował? Nie organizował społeczeństwa przeciwko władzy co "kradła i ruinowała"?
Dlaczego teraz jest znacznie bardziej wojowniczy niż wówczas?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/05/28 07:11 #433788

O antypolskich działaniach ekipy Donka i spółki pisałem od zawsze , podobnie jak komuchów z III RP Michnika.
Patrick zawsze uczestniczy w wyborach no i w końcu jego opcja wygrała ku niezadowoleniu takich "polaków" jak vasa cóż demokracja...

Patrick wie że nic bardziej obrzydliwego nie ma od tego co teraz wyprawia KOD i inne szumowiny więc marsze pozostawia bolszewickiemu lewactwu bo to ich domena B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2016/05/28 12:18 #433795

vasa napisał:

lewactwo zawsze miało ostrą nietolerancję na katolicyzm, który uważa za źródło samych nieszczęść ciemnego ludu

No a nie jest to prawdą ? :huh:
Można by dłuuugo wymieniać "zasługi" religii dla ciemnego ludu.

To jest właśnie ta trzecia "prawda" według ks. Tischnera :)

vasa napisał: Swoją drogą, z profesjonalnego punktu widzenia, trzeba przyznać że w dziedzinie marketingu nic lepszego nie wymyślono. Sprzedawać przez tysiąclecia, za ciężką kasę, tą samą legendę i to bez możliwości złożenia reklamacji - mistrzostwo :woohoo:

Mistrzostwo dla kogoś, kto zredukował swoją egzystencję do przeżuwania popkulturowej papki. A dla każdego, kto ma jakąś świadomość potrzeb duchowych człowieka - naturalna sprawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator