HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/05 10:35 #424490

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Musowo schłodzą brzmienie, dodadzą szklistości górze, wyostrzą sybilanty, oh! to tylko do ocieplonych zbytnio systemów... :sick:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/15 21:32 #424655

Minimalny minimalizm.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez donmichu.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/25 21:04 #424819

Zagadka. Kto jest producentem tego futurystycznego wzmacniacza?







Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/25 22:13 #424822

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
George Lucas?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/25 22:26 #424823

Nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/26 06:38 #424825

Może to kolejny projekt audiostereowych "geniuszy" techniki , brzmienia i biznesu?
Był juz taki w historii przypadek spółka Auto-Tech + Jacek Zagaja i ich flagowiec o podobnej estetyce o nazwie Universe... =>



Nie wiem jak to coś gra ale z tego co się orientuję ruscy oligarchowie , polscy nowobogaccy ani arabscy szejkowie nie ustawiali się w kolejce z przedpłatami B)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/26 09:50 #424827

A ja wiem, bo czytam te same blogi audio, ale nie powiem by nie psuć zabawy :P

donmichu zauważyłeś, że wcięło nam watek o wymianie kolumn?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/26 10:03 #424828

Dot miał coś w związku z tym zrobić...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/26 21:44 #424838

Prawidłowa odpowiedź:

Metaxas Solitaire & Soliloquy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/26 21:46 #424839

wdehe napisał: A ja wiem, bo czytam te same blogi audio, ale nie powiem by nie psuć zabawy :P
donmichu zauważyłeś, że wcięło nam watek o wymianie kolumn?


Zauważyłem wdehe, zauważyłem.

Dostałeś moje PW?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/05/27 06:17 #424845

Patrick napisał: Może to kolejny projekt audiostereowych "geniuszy" techniki , brzmienia i biznesu?
Był juz taki w historii przypadek spółka Auto-Tech + Jacek Zagaja i ich flagowiec o podobnej estetyce o nazwie Universe...

Te "gębowate" tuby rzeczywiście szkaradne, jednak flagowiec był nieco bardziej okazały i z daleka nawet trochę przypominał tuby Avantgarde ;)

www.6moons.com/audioreviews2/autotech/1.html

Ale i tak wolę te eliptyczne falowody co dla mnie zrobili, wiszące w skrzyniach nie wyglądają aż tak ekstrawagancko, jakość wykonania i brzmienie bez zarzutu, i co ciekawe bez jakichkolwiek tubowych naleciałości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/06/02 19:43 #424992

wdehe napisał: ...
donmichu zauważyłeś, że wcięło nam watek o wymianie kolumn?


Proponuję wątek o wymianie kolumn przenieść do wątku Naj... ładniejszy i naj...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/06/02 19:45 #424993

Na dzisiejszy wieczór proponuję gramofon Calliope Audio.







Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/06/02 20:18 #424996

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Czarny placek na jednorazowej tacce...ale bez frytek? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Naj...ładniejszy i naj...brzydszy klocek/zestaw/kolumny 2015/06/03 09:02 #425003

Ale za to z miejscem na sosiki :P

Śmisznie to zrobili bo to co najładniejsze (dżefko) jest akurat od spodu i praktycznie go nie widać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator