Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Sennheiser CX 300-II Precision

24-38 ks2012 SennheiserCX300-IIPrecisionCX 300-II to model zoptymalizowany pod kątem współpracy z odtwarzaczami MP3/CD, iPodami i iPhone’ami.

Słuchawki prezentują się elegancko, wręcz szlachetnie, i to niezależnie od wersji kolorystycznej. Wykonano je z materiałów niezłej jakości. Wtyczka jest sztywna, a i kabel nie należy do najcieńszych. Ciekawie wygląda połączenie elementu dousznego z przewodem, otoczone giętką warstwą gumy. Mamy do czynienia z produktem wyjątkowo solidnym, jak przystało na niemiecką firmę. W pudełku znajdziemy zestaw trzech nakładek dousznych oraz praktyczny futerał.


W CX 300-II Precision zastosowano asymetryczny przewód. Rozwiązanie ma zarówno zalety, jak i wady. Przenoszony przez słuchawki szum, wynikający z pocierania kabla o ubranie, jest tutaj zauważalny. Dla osób lubiących słuchać muzyki z wyższą głośnością nie będzie to problem.

Brzmienie
W brzmieniu CX 300-II Precision górna część pasma jest wycofana – stoi pół kroku za basem i średnicą. Ta ostatnia jest miła, przyjemnie ciepła. Gdyby dźwięk wydobywał się z kolumn, można by powiedzieć, że ma łagodne zabarwienie. Równowaga tonalna została przesunięta w stronę niskich częstotliwości, jednak odbywa się to w sposób kontrolowany. Niskie tony doładowano dokładnie o tyle, o ile uszczuplono górę. Ich jakość jest jednak dobra. Bas jest głęboki, mięsisty i – jak wskazuje nazwa słuchawek – precyzyjny.
Dla właścicieli odtwarzaczy oferujących jasny, klarowny dźwięk Sennheisery będą jednym z lepszych strzałów w tym segmencie cenowym.

Miłośnikom dociążonego, mocnego brzmienia ten model na pewno przypadnie do gustu.

 

24-38 ks2012 SennheiserCX300-IIPrecision T

Źródło: Słuchawki - Katalog testów 2013

Pobierz ten artykuł jako PDF

Reklama