Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Strona - opinie, pomysły, komentarze

logoHFiMWitajcie! Ponieważ już kilkanaście osób ma dostęp do tej strony, a w komentarzach zaczęły się dyskusje - zarówno o sprzęcie, jak i wyglądzie i funkcjonalności portalu - proponuję wpisywać pod tą notką wszystkie uwagi i propozycje. Ja będę z kolei informował o wszystkich nowościach, poprawkach i przeróbkach, żebyście mogli je sprawdzić i powiedzieć, co się podoba, a co nie. Taka dyskusja to chyba najlepszy sposób zbierania opinii. W imieniu swoim i całej redakcji dziękuję, że zgodziliście się wziąć udział w testowaniu strony. Mamy nadzieję, że już niedługo zostanie ona oficjalnie oddana do użytku.  Aha - oczywiście oprócz wpisywania się w komentarzach pod tą notką możecie wpisywać się we wszystkich innych miejscach, dodawać swoje ogłoszenia na giełdzie itd. Miłego sufrowania!

Kornik

Komentarze  

 
0 #21 Kornik 2012-11-14 08:09
No taka nawigacja jest we wszystkich artykułach na stronie, więc i galerie podlegają tym samym regułom. Można ewentualnie wyłączyć nawigację dla tej kategorii. Każda galeria ładuje się kilka sekund, bo są wczytywane od razu wszystkie foty, więc jak już się tą chwilę poczeka, to nie ma "dziur" w zdjęciach. Ten system przeglądania jest bardzo dobry z punktu widzenia dodawania podpisów do zdjęć i możliwości dzielenia każdej galerii na części. No i ma tę zaletę, że jak galeria się załaduje, to śmiga dobrze i nie trzeba czekać na każdą kolejną fotkę. Jak już będą ustalone docelowe bannery na stronie, to postaram się je maksymalnie skompresować bez utraty jakości - to może trochę przyspieszyć działanie całej strony.
Cytuj | Zgłoś do administratora
 
 
0 #22 Kornik 2012-11-18 17:05
Popracowałem jeszcze nad działem galerii i dodałem linki w formie miniaturek. Dzięki temu całość szybciej się ładuje i można od razu przejść do żądanej galerii. Dodałem też ikonę dla urządzeń mobilnych, więc jeśli ktoś z Was dodał tę stronę do zakładek w telefonie lub tablecie, powinien zobaczyć duże logo zamiast jakiegoś domyślnego obrazka;-)
Cytuj | Zgłoś do administratora
 
 
0 #23 Kornik 2012-12-06 14:01
Po wielu obradach i przemyśleniach zmieniliśmy kolorystykę strony i wstawiliśmy nasze pełne logo z czerwonym tłem. Operacja wymagała sporo grzebania, więc jeśli zobaczycie gdzieś jeszcze kolor pomarańczowy - zgłaszajcie to do mnie na maila albo tutaj w komentarzach. Przeniosłem też pasek fb trochę niżej, żeby nie zasłaniał loga i menu podczas przeglądania strony na telefonach i tabletach. Są też nowe numery, choć jeszcze bez wstawionej zawartości. Na to trzeba poczekać;-)
Cytuj | Zgłoś do administratora
 
 
+1 #24 Zwoliński 2012-12-06 14:42
Fajnie wyszło, tak bardziej zimowo ;-)
Cytuj | Zgłoś do administratora
 
 
0 #25 Kornik 2013-01-15 15:24
Drodzy moi, właśnie skończyłem wprowadzać kolejne modyfikacje - zmienił się między innymi sposób wyświetlania najnowszych ogłoszeń na stronie głównej (na dole lewej kolumny), w bazie sklepów i firm pojawiło się więcej pozycji, pojawiły się wszystkie testy i artykuły z numeru 9/2012, doszedł link do wersji elektronicznej najnowszego numeru HFiM, kilka modułów zniknęło, kilka się pojawiło, a przy okazji poprawiłem jeszcze kilka rzeczy, które umknęły mi przy poprzednich poprawkach (na przykład widoczność artykułów z kategorii Sylwetki na stronie głównej). Mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli przystąpić do ostatniej fazy, czyli wstawiania nowego forum. Ale to już nie tylko ode mnie zależy;-)
Cytuj | Zgłoś do administratora
 
 
0 #26 Przem 2013-01-25 01:06
Stronka, naprawdę przejrzysta i czytelna. Gratulacje! Proponowałbym jeszcze zmodyfikować tabele z testami tak by zawierały miniatury testowanego sprzętu. Wiele osób to wzrokowcy i na pewno nabiją więcej odświerzeń, jak i czytelność wzrośnie :)
Pozdrawiam
Cytuj | Zgłoś do administratora
 
 
0 #27 Zwoliński 2013-02-28 12:27
Nooo, widzę że migracja przebiegła bez problemów. Chyłkiem, z cichacza i półczujnie. A przydałyby się jakieś fanfary albo choć strzał z szampiona.
Cytuj | Zgłoś do administratora
 
 
0 #28 Ryszard Kozłowski 2013-03-04 22:30
Świetnie.
A do tego wersja elektroniczna pisma. Miodzio.
będę chwalił;-)
Cytuj | Zgłoś do administratora