HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Amplituner Stereo Onkyo TX 8050 stan jak nowy GWARANCJA 2016/06/29 20:56 #434380

Sprzedam amplituner Onkyo TX8050. Sprzęt ma niecały rok wiec pozostał ponad rok gwarancji! Wizualnie i technicznie wszystko sprawne i nie można absolutnie niczego się przyczepić. Brak jakichkolwiek rys i uszkodzeń.
Amplituner cały czas stoi na półce, jest podłączony i użytkowany.
Sprzedaje tylko i wyłącznie z jednego powodu: Kupiłem Macbooka i teraz zabrakło mi w Onkyo funkcji Airplay.
Jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu dlatego w jego miejsce kupie po prostu odrobine nowszy model Onkyo 8150. Praktycznie ten sam nawet wizualnie się nie różni z tym że ma wbudowany Airplay.

Myślę że jest to duża okazja aby zakupić niemal nowy sprzęt ze świetnymi parametrami a za nieco mniejsze pieniądze.
Jak już wyżej wspomniałem sprzęt jest cały czas podłączony i użytkowany toteż serdecznie zapraszam, można się umówić, obejrzeć i posłuchać jak gra :)

Ze wszelkimi pytaniami proszę pisać.
Jest możliwość zrobienia dokładnych zdjęć w dobrym dziennym świetle, musiałbym wtedy jednak wszystkie kable odłączyć, a zapewniam że nie ma żadnych rys, zadrapań itp. Sprzęt ma półkę przeznaczoną tylko i wyłącznie dla niego ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator