HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 11:52 #418759

Witam.

Do sprzedania wzmacniacz dzielony Luxman =>

Pre C-383 www.hifiengine.com/manual_library/luxman/c-383.shtml
Power M-363 www.thevintageknob.org/luxman-M-363.html

Jestem pierwszym właścicielem tego sprzętu , od sześciu lat stoi w pokoju moich synów i jest używany raz na jakiś czas.
Stan sprzętu oraz pilota zdalnego sterowania wizualnie i technicznie wzorowy.
Powinienem znaleźć jeszcze oryginalne instrukcje obsługi. Kartony już dawno zostały zrecyklingowane :)

Przedwzmacniacz jest jak to w tamtych czasach bywało bardzo hojnie wyposażony => phono stage MM oraz MC naprawdę bardzo dobrej jakości => za oddzielne gramofonowe pre tej klasy trzeba dzisiaj zapłacić sporo ponad tysiąc złotych.
Możliwość podłączenia TV , procesora dźwięku do konfiguracji multichannel oraz sporo innych atrakcji.

Końcówka mocy bardzo stabilna , nie boi się nawet obciążenia 2 Ohm co w dzisiejszych pierdziadłach ze średniej i średniej wyższej półki nie zdarza sie często a jeśli to trzeba sporo dopłacić...

Kolor złoty , zdjęcia na stronie niebawem.

Cena...atrakcyjna , jednak oferty z przedziału 1000-1500 zł proszę zostawić na okazje z Allegro.
Możliwy odsłuch i odbiór osobisty. Sprzęt mogę wysłać po wpłacie na konto kurierem => pakuję sprzęt wyjątkowo starannie. Koszt wysyłki około 80 złotych.
Mogę też dowieźć sprzęt do zainteresowanej osoby na odsłuch w docelowych warunkach w promieniu 250-300 km od Lubina ( Dolnośląskie ) = koszt paliwa + jakieś koszty związane z kateringiem na jakie napotkam w drodze :lol:
Z góry odpadają wieczory piątkowe i sobotnie bo to czas mojego najlepszego zarobkowania...

Info PW lub mail patrick.international@gmail.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 12:08 #418761

Wiela za komplet?Zaproponuje koledze mimo iz on chce czarny kolor :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 12:15 #418763

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 12:34 #418765

Nie wiem jak rozumieć Twoje pytanie => czy w kontekście "ten" że złożony z takich elementów czy "ten" że konkretnie te klamoty , które sprzedawał Jacek/
Jeśli to pierwsza opcja to tak , "ten".
Jeśli ta druga opcja to albo masz mnie za głupca albo za oszusta albo jedno i drugie... :dry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 12:39 #418767

Ten, że te klamoty, które sprzedawał Jacek. Ale dlaczego miałbym mieć Cię za głupca czy też za oszusta to nie rozumiem...
Mogłeś go w końcu kupić cztery lata temu i teraz chcieć go sprzedać, gdzie tu głupota czy też oszustwo?
Chodziło mi raczej o odniesienie się do zakresu cenowego ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 12:50 #418770

Patrick napisał: ...Jestem pierwszym właścicielem tego sprzętu , od sześciu lat stoi w pokoju moich synów i jest używany raz na jakiś czas...


Stąd mój wpis , Jacek przed laty słuchał u mnie tego sprzętu , więcej zanim znalazł taki set dla siebie mój zestaw grał u niego około 3-4 miesięcy.
Wyca sprzedawał tą amplifikację tylko dla tego że w absolutnie fantastycznej cenie kupił Metronome Technologie Signature , która pomimo że integra to żadnych kompleksów nie ma w świecie bardzo wysokiej klasy amplifikacji.

W tamtych czasach cena 4kzl była bardzo atrakcyjna ponieważ w zachodniej Europie ceny takich wzmacniaczy wówczas oscylowały w granicach 1350-1500 euro...

Dzisiaj samo pre wycenia się na 250 -350 euro w zależności od stanu.

Żeby nie było wątpliwości nie posądzałem Cie broń Boże o jakieś złośliwości a że nie bardzo wiedziałem o co chodzi to zapytałem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 12:56 #418771

Coś nie tak z moimi oczkami chyba, bo jakoś mi umkło.
Przepraszam, jeśli Cię uraziłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 13:05 #418772

Nic z tych rzeczy , szanuję Cię kolego ale...lubię bardzo transparentne sytuacje tym bardziej jeśli dotyczą mojej osoby :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 13:06 #418773

Gawron___m napisał: Wiela za komplet?Zaproponuje koledze mimo iz on chce czarny kolor :D


Masz info na PW.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/09/26 15:15 #418779

PS. do zestawu jako gratis dołączam kable głośnikowe ProCabLS25 z profesjonalnie wykonana konfekcją oraz fabrycznie konfekcjonowaną łączówką RCA ProCab Reference 800 długości 1,0m i kabel stereo RCA => mini Jack (do podłaczenie np. karty dźwiękowej PC) ProCab Reference 800 długości 1,5m.
To tyle :)
Zdjęcia wieczorkiem...







Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Dzielony wzmacniacz Luxman. 2014/11/23 23:43 #420148

Tak mi się przypomniało => nieaktualne ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator