HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

ASUS Eee Box EB 1021 2014/07/31 14:41 #417583

www.x-kom.pl/p/74108-nettop-asus-eee-box...0-e-450-2gb-320.html
Link do podstawowego modelu w oferowanym egzemplarzu mysz i klawiatura bezprzewodowa Asus , HDD 1TB. Oryginalne opakowanie oraz wszystkie fabryczne dodatki włącznie z foliami ochronnymi i woreczkami. Sprzęt jeszcze na gwarancji. W zestawie 19" monitor LG Flatron W1942S czarna obudowa "piano black". Stan BDB , matryca bez najmniejszej skazy , na podstawie normalne ślady użytkowania. www.lg.com/uk/monitors/lg-W1942S-lcd-monitor
Cena zestawu 1150 zł.
Najchętniej odbiór osobisty ze względu na to że do monitora nie mam już fabrycznego opakowania.
Info/kontakt =>...........................................................................
Pozdrawiam Paddy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

ASUS Eee Box EB 1021 2014/08/09 09:38 #417784

Nieaktualne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator