HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:RE: POLITYKA 2016/06/27 20:30 #434328

vasa napisał:

Patrick napisał: Nikt , nawet z rozumkiem Wałęsy , nie pójdzie na taki układ..


Pewnie masz rację.
I wylądujemy znowu na peryferiach świata jako zadupie zadupia oznaczone tagiem "przedpole".
:(


Mieszkańcem zadupia (lub niewolnikiem) jest się przede wszystkim we własnej głowie - jeżeli tam jest wszystko w porządku, to nie masz się czego obawiać. Nie rozumiem tylko dlaczego na ewentualnym mamy się znaleźć "znowu". Chyba nie urodziłeś się przed II wojną światową, a zaraz po niej Polska znalazła się w mocarnym układzie, z którym liczyły się największe potęgi światowe. Była i wygrana wojna (z Czechosłowacją), i Polak w kosmosie, i gotowe plany podboju Europy Zachodniej. Potem i niemiecki kanclerz, i amerykański prezydent poklepywali naszych po plecach aż w końcu najświatlejsi Europejczycy pozwolili nam stosować swoje normy krzywizny ogórka, mając w perspektywie śluby homoseksualistów, a kto wie, może nawet uznają, że i u nas może być taki sam jak u nich procent uchodźców wojennych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: POLITYKA 2016/06/27 22:06 #434329

Adam Szulc napisał: Mieszkańcem zadupia (lub niewolnikiem) jest się przede wszystkim we własnej głowie.......... aż w końcu najświatlejsi Europejczycy pozwolili nam stosować swoje normy krzywizny ogórka, mając w perspektywie śluby homoseksualistów, a kto wie, może nawet uznają, że i u nas może być taki sam jak u nich procent uchodźców wojennych.


A możesz napisać wprost o co Ci chodzi?
Wyczuwam ironię i drwinę ale nie chce mi się zgadywać światłego przesłania Twego wpisu.

Zadupie to takie MIEJSCE które jest nieistotne, o które się nie dba i o którym często się zapomina. I świadomość mieszkańca zadupia nie ma nic do rzeczy bo na zadupiu ogromna większość Zadupian zajęta jest dwoma pierwszymi piętrami piramidy Maslowa i na nic więcej nie ma czasu, siły ani możliwości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:RE: POLITYKA 2016/06/27 22:29 #434330

Adam Szulc napisał: Chyba nie urodziłeś się przed II wojną światową, a zaraz po niej Polska znalazła się w mocarnym układzie, z którym liczyły się największe potęgi światowe. Była i wygrana wojna (z Czechosłowacją), i Polak w kosmosie, i gotowe plany podboju Europy Zachodniej.


I ch*j w bombki strzelił, mocarny układ z Sowietami na czele, zbankrutował w p*zdu :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:RE: Re:RE: POLITYKA 2016/07/06 13:39 #434440

Co tutaj tak cicho?
Korki od szampana powinny strzelać a przeciwnicy UE śpiewać z radości pieśni patriotyczne.
Wszak brexit rozpoczął demontaż tej lewackiej praprzyczyny zła wszelakiego.
A tu nic :( Nikt nie pije, nie klaszcze ani nie śpiewa. Co z Wami :huh: ? Nie cieszycie się?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/07/06 13:54 #434441

Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca...

Lewacka hołota Schulz , Barroso , Juncker , Timmermans , Verhofstadt czują się bezpiecznie na swoich stołkach nie ma czego świętować => święta się zaczną jak dostaną zasłużonego kopa w lewackie dupy wówczas wyjdę na ulicę i będę rozdawał szampany B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:RE: POLITYKA 2016/07/06 14:09 #434442

Patrick napisał: Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca...

Lewacka hołota Schulz , Barroso , Juncker , Timmermans , Verhofstadt czują się bezpiecznie na swoich stołkach nie ma czego świętować => święta się zaczną jak dostaną zasłużonego kopa w lewackie dupy wówczas wyjdę na ulicę i będę rozdawał szampany B)


Jak na razie to hołotą okazali się zupełnie inni "bohaterowie" brexitu.
Jak przyszło do wzięcia odpowiedzialności za swoje działania to fugas chrustas.
Czy na pewno dobrze lokalizujesz hołotę?
:p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: POLITYKA 2016/07/06 15:02 #434443

Co Wy na to?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem

Re:RE: POLITYKA 2016/07/06 15:14 #434444

vasa napisał:

Patrick napisał: Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca...
Lewacka hołota Schulz , Barroso , Juncker , Timmermans , Verhofstadt czują się bezpiecznie na swoich stołkach nie ma czego świętować => święta się zaczną jak dostaną zasłużonego kopa w lewackie dupy wówczas wyjdę na ulicę i będę rozdawał szampany B)

Jak na razie to hołotą okazali się zupełnie inni "bohaterowie" brexitu.
Jak przyszło do wzięcia odpowiedzialności za swoje działania to fugas chrustas.
Czy na pewno dobrze lokalizujesz hołotę?
:p


Oczywiście że Nigel Farage to taki odpowiednik naszego Niesiołowskiego z tą jednak różnica że Farage nie farbuje się w zależności od koniunktury.
Jego siła polegała jednak wyłącznie na patologii uprawianej przez wymienionych przeze mnie powyżej twórców tej i wielu innych klęsk eurokołchozu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:POLITYKA 2016/07/06 15:34 #434445

Nie. Farage to odpowiednik Korwina-Mikke.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/07/06 17:21 #434447

Korwin nie ma swojego odpowiednika, He is one of a kind :P
G.Bloom to odpowiednik Mikke, jak trzeba jebnac w pysk to jebnie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

POLITYKA 2016/07/07 14:10 #434456

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sejm-roz...12261,wiadomosc.html

BRAWO!

To jest panie vasa powód do otwierania szampanów => teraz należy zrobić egocentrycznemu narcyzowi Rzeplińskiemu z dupy jesień średniowiecza , rozliczyć z hucpy jaką uprawiał pewny swojej dożywotniej bezkarności i zacząć normalne funkcjonowanie TK już nie w roli politycznej marionetki żydokomuny z legitymacją III RP z rodowodem "komandosów" II RP.

Serce rośnie jak słyszy się kwik i wrzask antypolskiej hołoty mającej już pewność że oto nadchodzi jej definitywny i nieuchronny koniec.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:RE: POLITYKA 2016/07/07 16:03 #434457

Patrick napisał: wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sejm-roz...12261,wiadomosc.html

BRAWO!

To jest panie vasa powód do otwierania szampanów => teraz należy zrobić egocentrycznemu narcyzowi Rzeplińskiemu z dupy jesień średniowiecza , rozliczyć z hucpy jaką uprawiał pewny swojej dożywotniej bezkarności i zacząć normalne funkcjonowanie TK już nie w roli politycznej marionetki żydokomuny z legitymacją III RP z rodowodem "komandosów" II RP.

Serce rośnie jak słyszy się kwik i wrzask antypolskiej hołoty mającej już pewność że oto nadchodzi jej definitywny i nieuchronny koniec.

Churchill powiedział kiedyś że najlepszym argumentem za likwidacją demokracji jest 5 min rozmowy z przeciętnym wyborcą.
Jestem pewien że w przypadku rozmowy z Tobą wystrczyłoby 30 sekund.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/07/07 16:21 #434458

Po 10 sekundach z Tobą doznałby intelektualnej iluminacji wyciągnął drugie cygaro i zaprosiłby do współpracy w budowie imperium brytyjskiego...

PS. za likwidacją demokracji w Polsce jestem od dawna => ludożerka rozumie tylko ryj przy ziemi.
Władza ludowa zadbała o to przy dzielnej współpracy z narodem radzieckim i innymi żeby wytępić elity a w ich miejsce postawić politruków i aparatczyków wyprodukowanych z hołoty która pozostała.
Do jej wygładzania mieli służyć skolaborowani intelektualiści , którzy dzięki swojej "żelaznej i honorowej" postawie przeżyli czystki.
Gdzie tu więc do demokracji.
Jak już kiedyś pisałem może kiedyś po uporaniu się z historią oraz oczyszczeniu narodu z komórek rakowych dorobimy się społeczeństwa które na demokracje zasłużyło , do niej dorosło i potrafi z niej korzystać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

POLITYKA 2016/07/07 18:41 #434460

Patrick napisał: PS. za likwidacją demokracji w Polsce jestem od dawna => ludożerka rozumie tylko ryj przy ziemi.

To już było. Powtarzasz się.

Patrick napisał: Władza ludowa zadbała o to przy dzielnej współpracy z narodem radzieckim i innymi żeby wytępić elity a w ich miejsce postawić politruków i aparatczyków wyprodukowanych z hołoty która pozostała.

Jakie qfa elity?
Ci co mieli jakieś wykształcenie to byli w ogromnej większości żydzi. Mieszczaństwo i burżuazja również. Zostali wymordowani przez hitlerowców. A tych jak ich nazywasz, herbowych to elitą w żaden sposób nazwać nie można. Przecież nikt inny tylko oni doprowadzili poprzez swoją prywatę i bezhołowie do upadku I RP. To oni oddali przemysł, handel i wolne zawody w ręce żydów. I w końcu nie kto inny tylko ci herbowi popełnili seppuku w Warszawie. Gdyby po wojnie Polska pozostała w zachodniej orbicie to mielibyśmy dokładnie to co teraz, chamstwo, partyjniactwo, stawianie interesików osobistych nad ogólnymi. Po prostu Twoi herbowi zadbali o to że tylko takie wzorce postępowania istnieją.

Co do Rzeplińskiego. Nie jestem jego fanem. To on podpisał się pod zaborem mojego mienia przez PO i pamiętam o tym. Teraz jednak robi to co powinien. Broni PRAWA przed zniszczeniem przez bandę małych bezwolnych ludzików pod wodzą niedorobionego władcy marionetek. I taka jest jego rola. To właśnie ma, w ramach pokuty, do swojej usranej śmierci robić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/07/08 23:09 #434472

www.rp.pl/Szczyt-NATO/160709308-Bochenek...ATO--to-niuanse.html

Właśnie został zmieniony program nauczania z historii najnowszej.
Polskę do NATO wprowadzili: Prezes, premier Olszewski i PAD :woohoo:

@Patrick
Chamstwo czy prawda?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator