HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

POLITYKA 2016/06/25 15:02 #434285

Patrick napisał: historia.wp.pl/title,Historyczne-zrodla-...95833,wiadomosc.html


Artykuł fajny. Tylko dlaczego nie opatrzyłeś go żadnym światłym komentarzem ?

A komentarz przecież się sam ciśnie na klawiaturę; wszak obecny (nie)rząd to wielcy przyjaciele z angolami i UKiP. Zaraz ktoś zostanie przyjęty przez Elżbietę, ktoś dostanie pośmiertnie order a ktoś inny zostanie uszlachcony i nasi wybitni Wybrańcy Narodu posłusznie zaczną pracować ku chwale Korony.
:blush:

Ciekawe kto kojarzy datę 8 czerwca 1946 ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/06/25 15:56 #434286

Komentarz jest chyba zbędny a odnosi się nie tylko do UK.

Podobnie "lojalni" byli inny sojusznicy Amerykanie , Francuzi...oddali bez skrupułów Polskę Stalinowi żeby bez zbędnych komplikacji osiągnąć swoje cele i interesy.
Tym bardziej żałosne jest zapatrzenie Polski w kolonie Izraela USA i wiara w ich ewentualną pomoc w razie "W"

Oczywiście że nie mamy na kogo liczyć i oto chodziło judeolewackiemu lobby => Aaron Bucholtz konsekwentnie opierdolił za bezcen konkurencji polski przemysł i wszytko co było coś warte przy propagandzie drugiego Żyda Aarona Szechtera głoszącego że wszytko co sprzedał jego rodak to kupa szmelcu i Polacy powinni być wdzięczni że ktoś to chciał kupić (szczególnie w kontekście np. jednej z najnowocześniejszych na świecie papierni wybudowanej prze Kanadyjczyków).

Tak w życie wprowadzono prosty plan => pozbawić przemysłu , zadłużyć , rozpieprzyć armię , ogłupić ludzi propagandą ale nie taką jak za komuny tylko socjologicznym sposobem polszmat , tewuen i inne media.
Wykończyć polskie banki uwikłać w uzależnienie od zewnętrznych czynników do maksimum i...przejąc kontrolę.

Jeśli mamy coś znaczyć to należy wypierdolić zagraniczne banki , odbudować przemysł i uniezależnić się gdzie tylko się da wówczas będzie się zabiegało o to żebyśmy chcieli z kimś wejść w jakieś układy bo w układy na poważnych zasadach wchodzi się tylko z silnymi...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2016/06/25 16:04 #434287

Patrick napisał: Jeśli mamy coś znaczyć to należy wypierdolić zagraniczne banki , odbudować przemysł i uniezależnić się gdzie tylko się da wówczas będzie się zabiegało o to żebyśmy chcieli z kimś wejść w jakieś układy bo w układy na poważnych zasadach wchodzi się tylko z silnymi...


Ja też chciałbym być młody, piękny i bogaty B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/06/25 17:57 #434288

Ty już nie będziesz , ja również ale Ojczyzna i Naród to pokolenia nasze dzieci => jeśli je wychowasz w duchu patriotyzmu , umiłowania kraju to będą budować jeśli będziesz je wychowywał w duchu kosmopolitycznej konsumpcji a jedyną wartością będzie pieniądz to będzie kiepsko.
Jest po tylu latach w końcu szansa że teraz się nareszcie uwolnimy od balastu III RP raz na zawsze utrącając ryj od koryta , wpływów i władzy sabotażystom i kundlom bez honoru sprzedającym wszytko wszystkim byleby być na wierzchu jest szansa na godne miejsce Polski i Polaków na świecie.

Ja w to święcie wierzę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:RE: POLITYKA 2016/06/25 19:07 #434290

Patrick napisał: Jest po tylu latach w końcu szansa że teraz się nareszcie uwolnimy od balastu III RP raz na zawsze utrącając ryj od koryta


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/06/25 19:54 #434291

Słabe jak zwykle... :dry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:RE: POLITYKA 2016/06/25 20:48 #434292

Patrick napisał: Słabe jak zwykle... :dry:

Za to jakie prawdziwe :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/06/25 22:57 #434294

Takie prawdziwe jak druga Japonia PZPRu I Zielona Wyspa Tuska... B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2016/06/25 23:58 #434295

Patrick napisał: Ty już nie będziesz


Wiem, ale dzięki za dobre słowo

Ja w to święcie wierzę...


A ja niewierzący jestem.
I nie widzę najmniejszych przesłanek po temu żeby twoje myślenie życzeniowe obróciło się w rzeczywistość nawet gdybyśmy przez najbliższe 50 lat mieli światłe, nieskorumpowane, patriotyczne rządy. (czyli PiS musiałby przegrać na rzecz nie wiem kogo?)

Jak głupio naiwnym trzeba być żeby wierzyć że nagle, ni z tego ni z owego eksplodujemy intelektualnie, gospodarczo i politycznie?
Że co? Bo się będziemy modlić o to żarliwie?
Dwa razy w historii Rzeczpospolita była lokalnym mocarstwem. Raz jak była rządzona przez Litwinów i drugi raz gdy była zapleczem żywnościowym Europy. (to tak jak Arabia Saudyjska 10 lat temu) W obydwóch przypadkach mieliśmy relatywnie słabych sąsiadów którym brak było sił by ten rozwój zablokować.
Dwa razy nie wykorzystano możliwości budowy trwalszej potęgi. Trzeciej szansy nie będzie. Okienko transferowe do ligi okręgowej się zamknęło.
Pora dorosnąć kolego Patrick, albo się patrzy i widzi albo trzeba zwiększyć porcję grzybków do poziomu kompletnego znieczulenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: POLITYKA 2016/06/26 00:02 #434296

Patrick napisał: Takie prawdziwe jak druga Japonia PZPRu I Zielona Wyspa Tuska... B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/06/26 10:24 #434299

wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Brexit-B...aid=117421&_ticrsn=3

Trzeba wysłać Kijowskiego z działaczami KOD to specjaliści od poprawiania demokracji i demokratycznych wyników wyborów :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2016/06/26 10:59 #434301

wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obama-za...95575,wiadomosc.html

"Łaskawca" zadeklarował uznanie :lol: => pytanie zasadnicze co nadzorca kolonii Izraela ma uznać albo nie w kwestii wyboru społeczeństwa suwerennego państwa?

Trzeba być albo super głupim albo super egocentrykiem żeby na taki pomysł wpaść => pozostaje jeszcze połączenie obu B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2016/06/27 10:51 #434319

Co jest?
Najczarniejsze sny co poniektórych się spełniają a tu taka cisza :blink:

zamiast Unii Europejskiej powstałoby jedno europejskie państwo, zależne od dzisiejszych najsilniejszych unijnych graczy.
Kraje członkowskie faktycznie nie miałyby prawa do własnej armii, własnych służb specjalnych, odrębnego kodeksu karnego, odrębnego systemu podatkowego – w tym wysokości podatków, własnej waluty, czy banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego.
Ponadto kraje członkowskie faktycznie straciłyby kontrolę nad własnymi granicami oraz procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na ich terenie.
Projekt zakłada również wprowadzenie jednolitego systemu wizowego oraz prowadzenie wspólnej polityki zagranicznej względem innych państw oraz organizacji międzynarodowych.


Patrick, czas na gwałtowną i stanowczą reakcję. Czas ludzi organizować i na ulice wychodzić a Ty śpisz :P :P :P

źródło: wpolityce.pl/swiat/298344-superpanstwo-z...ropozycje-reformy-ue

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2016/06/27 12:54 #434321

Nikt , nawet z rozumkiem Wałęsy , nie pójdzie na taki układ wiec nie ma się czego obawiać razem się zorganizowali jako założyciele i sami się wykończą lewaccy idioci z boskimi zapędami.
Bez rynku zbytu na swoje dobrodziejstawa degenerując się wzajemnie daleko nie zajadą.
Nawet jeśli uda im się wytresować do swoich potrzeb dzikusów , których hodują od dekad w swoich krajach to i tak nie będzie to broń na niepokornych Słowian a efekt będzie taki że dzikusy opanują ich kraje i podporządkują sobie wówczas to będzie problem ale tylko dureń może majaczyć o wyjściu z tego kryzysu w sposób poprawny politycznie i pokojowy prędzej czy później dojdzie do radykalnych rozwiązań => to nie kwestia czy tylko kiedy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:RE: POLITYKA 2016/06/27 15:06 #434325

Patrick napisał: Nikt , nawet z rozumkiem Wałęsy , nie pójdzie na taki układ..


Pewnie masz rację.
I wylądujemy znowu na peryferiach świata jako zadupie zadupia oznaczone tagiem "przedpole".
:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator