HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

POLITYKA 2015/09/01 18:44 #426740

Bardzo rozsądnie napisany komentarz do "Złotego Pociągu" , dobrze ze przez słodkie pierdzenie politykierki i "niezależnych" mediów dla imbecyli przebija się jeszcze jakiś promień rzetelnego dziennikarstwa => wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Tomasz...aid=115822&_ticrsn=5

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/10 08:35 #426904

Patrze na wiadomości w TV i...włosy mi się na głowie jeżą jak widzę głupotę eurodebili , którzy za grosz wniosków z dotychczasowej historii wyciągnąć nie potrafią i pchają stary kontynent i świat w dupę...
Cieszcie się ludzie puki jeszcze możecie swoją kulturą , muzyką której słuchacie bo już niedługo w imię poprawności politycznej jaką zafundowali nam multikulturowi jedyny słuszny repertuar będzie wyglądał tak =>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/10 17:14 #426924

:lol: => rozbrajają mnie takie njusy jak ten => wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Niemc...aid=1158f8&_ticrsn=5

Lata temu kiedy żyłem u sąsiadów zza Odry w rozmowach mówiłem swoim sąsiadom że przyjdzie czas kiedy będą się musieli pytać w swoim kraju gości o to co mogą robić a było to już 16 lat temu. Moje słowa były przyjmowane nieprzychylnie prze jednych z pełnym zrozumieniem ale w totalnej tajemnicy przez drugich i negowane z wyższością w tonie przez trzecich. Sporo bym dał żeby dzisiaj przypomnieć im te rozmowy B)
Już wówczas debilne nastawienie Niemców do Polaków , Węgrów , Czechów czy Słowaków którzy w zamian za godne życie pracowali uczciwie i ciężko asymilując się z lokalną społecznością było mocno widoczne podobnie jak hołubienie Ruskich , Turków , Pakistańczyków , Albańczyków itd. , którzy na początku dla zdobycia przyczółku udawali bardzo spolegliwych i układnych ale każdy kto miał okazję ich obserwować widział jak budują i umacniają swoją odrębność i powoli "przejmują bazę". Słowianie nie mnożą się w DE jak bakterie żeby wydębić zasiłki na dzieci z resztą ich przyznanie Polakowi wygląda zupełnie inaczej niz np. Turkowi

Na nic lekcje jakie można było obserwować we Francji czy Belgii gdzie "goście" z Afryki czy muzułmanie nie raz dali im w dupę niezłego kopa i zapowiadali więcej i mocniej.

Nagle zaczyna docierać do Niemców że są heh SKOLONIZOWANI a co najlepsze muzułmanin za zajebutanie niewiernego idzie do nieba a Niemiec jest nazistą i idzie do piekła :evil:

Najzabawniejsze jest to że w dzisiejszej sytuacji jakiej znalazła się Europa debile z eurokołchozu nie zachowują nawet instynktu samozachowawczego i brną dalej :woohoo:

Powinniśmy dziękować Donkowi i jego POpeliniarzom oraz PEGEERusowym koalicjantom i wszytkim zaangażowanym w demontaż państwa oraz doprowadzenie go do ruiny ponieważ tym samym zagwarantowali nam pełne bezpieczeńtwo przed emigrantami , którzy mają w dupie przesiadkę z trzeciego świata na czwarty świat...

Głupich Niemców mi nie żal podobnie jak skolonizowanych ex kolonizatorów z popaprańcami Francuzami na czele , którzy bezsilni wobec tego co sami sobie zafundowali prubują tą patologie reklamowac jako oznakę europejskości i światowej elity :lol: beznadzieja...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/10 18:34 #426928

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/10 20:11 #426930

www.money.pl/sekcja/forum-ekonomiczne-w-...898960.html#A4420560 => bełkot pseudoprofesora jest nieważny , bardzo krzepiące jest czytanie komentarzy ludzi , którzy to obejrzeli => ewidentnie zaczyna się w końcu czas otrząśnięcia ludzi z propagandy jaką hołota u żłobu ich karmi od okrągłego stołu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:POLITYKA 2015/09/10 20:44 #426934

www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/36174
Bożego Narodzenia nie będzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2015/09/12 01:38 #426983

Jak nie potrzebują, to po co im?
Społeczeństwa zachodnioeuropejskie się zlaicyzowały i zislamizowały na własne życzenie, bo potrzebowali rąk do pracy, tylko nie przewidzieli, że do tych rąk dołączone są łby tak zakute, że nie może ich spenetrować żaden lewacki bajer.
I bardzo dobrze, życzę im szariatu i kalifatu. Ważne, żeby Polska nie zrobiła dokładnie tego samego błędu. A zdaje się, że premierzyca Kopacz właśnie ostatecznie uległa perswazjom Unii w kwestii liczby uchodźców osadzanych przymusowo w Polsce, więc o pierwotnych 2000 już można zapomnieć, niektórzy mówią o kilkudziesięciu tysiącach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2015/09/12 06:06 #426984

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Do Premiera Rządu Polskiego .

Widzę, że Pani jak i cała nasza elita jeszcze nie wie - kto to jest "Uchodźca wojenny"!

Mimo iż nie posiadam tak znakomitych predyspozycji i kompetencji być na waszym miejscu w tej akurat sprawie ośmielam się podpowiedzieć,
by ulżyć Wam w trosce o przyszłość naszej Ojczyzny.
Przyjmijcie wreszcie polską definicję uchodźcy, podpowiadam usłużnie:

"Kobiety i dzieci, w tym chłopcy ale tylko do lat 10, starcy obydwu płci, mężczyźni lat 10-70 wyłącznie z widocznym kalectwem."

Następnie możecie Państwo bez obaw i bezpiecznie dla swoich obywateli przyjmować narzucaną Polsce liczbę uchodźców.
Oczywiście z terminem warunkowym i bez możliwości przyszłego importu reszty rodziny!
Dla niektórych państw Europy już pewnie jest za późno, dla nas jeszcze nie!

Obywatel RP.

Dla przypomnienia i ułatwienia:













To zawsze podobnie wygląda, dziś różnica polega na tym, że zdjęcia w kolorze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

Re:POLITYKA 2015/09/12 09:41 #426987

Mimo że stronię od polityki na forach audio, w tym przypadku podpisuję się pod tą petycją !
Obawiam się tyko że obecny rząd jest tak oderwany od rzeczywistości, że nie zauważy tego tak jak tysiąca innych tego typu głosów rozlewających się w całym internecie...Ważniejszy od głosu Narodu jest ten płynący od naszych zachodnich sąsiadów...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2015/09/12 10:42 #426991

Kopaczowa podobnie jak Donek czy najbardziej z nich żałosny Bronek to marionetki Merkel , Kremla , Knesetu wraz z ich największą kolonią USA na niedorobionych pseudointelektualistach z Brukseli zarządzających eurokołchozem , którzy na zasadzie solidarności w głupocie zmuszają innych do takich samych idiotyzmów jakie sami popełnili kończąc.

Piredzielenie o "mowie nienawiści" usankcjonowanej karnie zapewniającej immunitet w działaniu wszelkiej hołocie i multikulturowym , budowanie wizji niedobrego kseno-homo i innego foba niegodnego miana Europejczyka i człowieka to nic innego jak budowanie z jednej strony wyczekiwanego Syjonu z drugiej Swietej Wojny do której zainteresowane strony wykorzystują murzynów i innych "pokrzywdzonych" przez białych gojów i niewiernych trzeba miec tego świadomość i w końcu przestać żyć w matriksie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/14 00:16 #427038

Kolejny przykład antypropagandowego dziennikarstwa => wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Rafal-...c.html?ticaid=11593b

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/16 11:59 #427082

Oto przykład głosu sprawiedliwego wśród narodów świata => wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Pawel-...c.html?ticaid=115983

Jakaż miłość i przykład dla bliźnich na całym świecie... :sick:

Rzygać się chce słysząc o paragrafach KK za "mowę nienawiści" i tym podobne kretynizmy których egzekwowania domagają się podobne moralne "autorytety" rozsiane po całym globie => niech pani prezydent Warszawy poczyta sobie ten artykuł zanim zacznie znów czegoś zabraniać ze względu na argumenty jakich użyła w kontekście zakazu manifestacji w "stolycy".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/16 12:15 #427083

Słuchając komentarzy "intelektualistów" związanych z różnej maści tubami łaskawie panujących pseudoelit dotyczących wypowiedzi Pana Prezydenta Dudy w UK w której nie zaprasza Polaków z emigracji do Ojczyzny najzabawniejszy jest fakt zabarwionia pretensją że w ogóle poruszył ten temat a jeśli już to powinien zapraszać. Szczyt tupeciarstwa ale to już chyba nawet ćwierćinteligenta z "Polski D" nie dziwi => propaganda sukcesu , którą tak hojnie raczy nas rządząca koalicja jest już dawno nieskuteczna i działa wyłącznie na rządzących i ich elektorat z "zielonej wyspy" jaką im zafundował Donek. Słowa Prezydenta Dudy to cywilna odwaga do postawienia sprawy jasno że państwo jest w katastrofalnym stanie a uśmiechnięte gęby z telewizyjnych spotów szczęśliwych z dokonań koalicji PO-PSL to aktorzy albo owoce polityki nepotyzmu i kolesiostwa.

Dokonania PO-PSL wyglądają w rzeczywistości tak => parenting.pl/portal/dalam-zycie-umre-z-g...le-karmia-mlode-mamy

Więc do czego zapraszać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/17 08:56 #427119

Zgodnie z moimi przewidywaniami sprawę wypowiedzi gross'a już się w mediach w POlin wyciszyło no bo nic się w sumie nie stało jak stwierdził któryś z "intelektualistów" wszystko już gross w taki czy inny sposób powiedział już wcześniej...

No jasne wszytko jest OK => jeśli jakikolwiek Polak wypowiedziałby się na temat Żydów w ten sposób to lament z całego świata by się rozległ i pozwy no bo wiadomo "mowa nienawiści" , "hejt" itd. ale jeśli Żyd głosi takie opinie jak gross to wszytko jest w porządku nie daj Boże się postawić i żądać takich samych konsekwencji to antysemityzm i napad na naród wybrany !

Czemu tak jest ?

Pisarz Żydowski Artur Sandauer ma taką teorię => "Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Dlatego antysemityzm w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce- to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."

Po 1989 roku bardzo ciężko pracował każdy praktycznie po okrągłym stole rząd "Polski" nad tym żeby zmaterializować tą tezę.

Ciekawe czy ktoś w końcu twardo postawi sprawę grossa i zażąda wyciągnięcia konsekwencji...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

POLITYKA 2015/09/18 19:25 #427141

Co nie co o tym jak to przyjmowanie imigrantów pomaga w światowej walce z biedą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator