HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:Audio Voodoo 2018/12/19 22:47 #445703

Iro napisał: Ciekawy wątek na AS, zwróćcie uwagę na autora i późniejsze próby wytłumaczenia :)
www.audiostereo.pl/topic/141801-barclay-...-si%C4%99-oszustwem/

Niezłe, sprzęt za 1200 pln sprzedawany za 120000! A ja myślałem że to Polacy są specjalistami od przebitek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/12/20 16:11 #445705

The null tester, na pewno pamiętacie, imo autor rozbił bank. Genialna metoda, tym można sieciówki, podkładki antywibracyjne itp
Ciekawe jakby to przystosować do testu odtwarzaczy CD?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/12/20 16:38 #445706

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Inferno napisał: (...) sprzęt za 1200 pln (...)


Może inaczej - sprzęt (elektronika) za 200zł + obudowa...no ta, to akurat prawdziwy haj - za jakieś 1000 zł?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Re:Audio Voodoo 2018/12/20 16:40 #445707

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

wdehe napisał: The null tester, na pewno pamiętacie, imo autor rozbił bank. Genialna metoda, tym można sieciówki, podkładki antywibracyjne itp
Ciekawe jakby to przystosować do testu odtwarzaczy CD?

Chyba da się z takiego transportu, z jego wyjścia te pliki jakoś zgrać do porównania null test?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Re:Audio Voodoo 2018/12/20 17:14 #445708

Panowie, w kwestii transportów, przypomnę coś takiego :)

Jako transport, porównywaliśmy u rocha, SBT podłączonego do dac-a Wadii 381i, z jej wewnętrznym transportem cd. Różnice jeśli jakieś były, to na granicy percepcji, a jeszcze trzeba pamiętać, że SBT był połączony budżetowym kablem cyfrowym Apogee Wyde Eye. www.audiostereo.pl/ds-olivia_92218.html/...findpost__p__2409475

Nie jestem entuzjastą SB, czemu dałem wyraz nieraz na tym forum. Niemniej muszę przyznać, iż tego dnia różnice pomiędzy SBT działającym jako transport a Wadią były niewielkie, można rzec - pomijalne. SBT w roli transportu sprawił się w tym zestawieniu rzeczywiście bardzo dobrze. Prawdę powiedziawszy sam nie wiem co mam sądzić o SB po tym odsłuchu. Być może nie jest to takie złe urządzenie jak mi się wcześniej wydawało? www.audiostereo.pl/ds-olivia_92218.html/...findpost__p__2409501

Cóż jednak poradzić na to, że SBT zagrał niemal identycznie jak transport w Wadii 381i, a zmuszony do wskazania lepszego źródła (ślepy test), wskazałem SBT jako lepszy ? www.audiostereo.pl/redaktor-naczelny-aud...findpost__p__2479016

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2020/10/30 05:46 #449418

Panowie, pamiętacie może gdzie w sieci był obszerny opis na temat technologi płyt winylowych?

Dlaczego to gra tak a nie inaczej .
Było tam coś o gumowym zawieszeniu igły i jak to wpływa na odtwarzanie określonych częstotliwości, itp. rzecz z punktu widzenia inżyniera nie magika.

Pamięta ktoś jaki to był blog?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2020/12/17 15:46 #449763

Nie mam pojęcia gdzie by to mogło być, ale znalazłem (choć znałem wcześniej kanał na YT) takiego jegomościa i jego blog.
tonskladowy.pl/
Opisuje takie cuda, że się w pale nie mieści, a najbardziej rozwalił mnie gotowy pozew sądowy - tonskladowy.pl/wp-content/uploads/2018/0...-pozwu-cywilnego.pdf :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2020/12/18 10:39 #449770

wdehe napisał: Panowie, pamiętacie może gdzie w sieci był obszerny opis na temat technologi płyt winylowych?
Dlaczego to gra tak a nie inaczej .
Było tam coś o gumowym zawieszeniu igły i jak to wpływa na odtwarzanie określonych częstotliwości, itp. rzecz z punktu widzenia inżyniera nie magika.
Pamięta ktoś jaki to był blog?
Sent from my SM-G970F using Tapatalk


A może to było na "Zrozumieć Audio".
zrozumiecaudio.blogspot.com/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2020/12/21 11:38 #449787

Dzięki.
Dokładnie tak!



Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator