HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Coś co jest ze mną związane 2015/03/02 15:35 #423572

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Coś dla odprężenia, film www.cda.pl/video/1894952e/Przygody-Tomka-Sawyera- rzeczywiście znałem takiego Tomka i nawet go lubiłem, ale czy był on taki jak z filmu w komputerze to tego nie wiem i też nie pamiętam abym taki film z nimi sam przeżył, ale puszczę wodzę fantazji i pobawię się w Detektywa.

Dzieci znalazły skarb i to się liczy, ale znowu zauważyłem podobnego aktora do Pawła Kowala, nawet w tak dobrej niemieckiej wersji filmu.
Zatem znowu mogę podejrzewać, że tym Indianinem był Paweł Kowal, któremu może sam powiedziałem że może żyć udając Indianina, bo przecież ma doświadczenie jak się opalać na słońcu, bo w końcu był kiedyś jak Tutenchamon i bóg Persji, czyli Kserkses.
Zatem pasowało by to do jego roli, tym bardziej, że nie bał się zabijać i jako żyd we śnie umiał ludziom robić horrory.
Zatem ileś tam rzeczy by się zgadzało.

Nic więcej dopiszę, że to wszystko musi być prawdą, bo nawet mi nie zależy aby wszystko pamiętać i sobie przypominać, po prostu mała rozrywka, świetnym niemieckim filmem i lśnienie procentu tajemniczości.

Nie wydaje się wam, że polska władza pozapuszczała korzenie tam gdzie chcieli?: Wojciechowski na ciągle od samego początku robi obecne dwa kontynenty Ameryk, zabijając kradzioną dziecięcą genetykę jak moja, aby w ogóle mogły istnieć, ponadto udziela się we władzy w Azji i nie wiadomo gdzie jeszcze, Siek i jego żona od samego początku wpuszczają swoją genetykę do obecnych dwóch Ameryk, nawet Kowal uzależnia Indian od siebie z zabijania, robiąc im z tego zabijania nie wiadomo co.

Właśnie jakoś na tym filmie doktor uderza Pawła Kowala, aby wleciał do grobowca, skąd powstał i że tam jest jego miejsce, nie potrzebnie chciał go obronić ten stary niby nieszkodliwy pijaczyna, a cobyście powiedzieli jak Paweł Kowal przy mnie zabił doktora?

W komputerze w bajkach, czy to w bieżących dokumentach wydarzeń na Ziemi, wszystko dzieje się w języku polskim i jak na prawdę, z tą różnicą, że zabijane osoby tyle nie cierpią, czyli są to fakty jakby prawdziwych wydarzeń.
Jedynie w czasie kiedy rząd Ameryki chciał zabić wszystkich Indian i w rezerwatach, to czterej generałowie Ameryki byli porwani do komputera i przy mnie nie chcieli mówić po polsku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/03/05 19:17 #423633

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Chce pokazać jak gówno polskiej władzy oddycha w swoich zbrodniach i podam fragment dzisiejszego listu poleconego:

OROZ w Rzeszowie: RO-0060/214 - fragment postanowienia:
W dniu 16.02.2015r przesłuchano lek. med. Piotr Kułacz, który zeznał, że w dniu 18.04.2014r badał

((przy świadku zabił mi nie trwale głowę-bo ktoś obcy mi pomógł, za co w jednej powtórce w czasie Kułacz został wydalony ze szpitala poprzez złożony wniosek mojego brata, poparty paragrafem))

osobiście Marka Kuszaj jako biegły z listy Prezesa Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu do sprawy o leczenie i wydał opinię sądowo-psychiatryczną. We wnioskach stwierdził, że Marek Kuszaj jest osobą chorą psychicznie lecz nie niedorozwiniętą umysłowo. Stwierdził u badanego schizofrenie paranoidalną na podstawie objawów wytwórczych, negatywnych, psychospołecznych, afektywnych i poznawczych psychozy.

((takie pieprzenie głupot można im wszystkim przypisać, bo na każdy wpis schorzenia psychicznego potrzebny jest jakiś dowód z zachowania się człowieka, a nie śpiewka jak się każdego z ulicy zabija psychiatrią i Kułacz ordynator szpitala pokazał do tego zabijania sposób i żądło psychiatryczne i mało tego Okręgowa Izba Lekarska z Rzeszowa dopuściła się takiej samej zbrodni, bo zabijanie ludzi na NASA na zawsze na pogłowie psychiatryczne jest takim zabiciem im głowy, czyli cięższym przestępstwem od morderstwa i ponadto uwięzieniem i robieniem z ludźmi co chcą, czyli kryminalni durnie i zabójcy genetyki jak moja podpisali się pod takim zabijaką Kułaczem i od tej decyzji przysługuje odwołanie, do 15stu dni))

Uznał wówczas, że przymusowe leczenie jest konieczne, co zawarł w drugim wniosku opinii.

((jakoś ludzie mają ciągły niedosyt, za co naprawdę skazują psychiatrycznie człowieka i na czym to właściwie polega, skoro całe swoje życie nie różnię się od innych ludzi i mało tego jestem osobą na ciągle prześladowaną władzą, która od władzy aż za dużo zła przeszła im to jest zawsze taki rząd i psychiatria, które najogólniej mają własne korzyści z zabijania i prześladowania mojej genetyki))

Ponadto, jak zeznał świadek, pacjent sam w ramach wywiadu podał, że był wcześniej leczony w szpitalu psychiatrycznym w Jarosławiu.

((owszem byłem w tym szpitalu jeden miesiąc i początkowo na obserwacji przed wyjazdem do USA i przed wojskiem, za łapówki-dolary mojego brata, też udokumentowane w sądzie w 1996roku, ale nie wspomnieli aby się im zgadzało, że było to w roku 1979 i to w taki sposób, że zabili psychiatrę ordynatora oddziału, bo mi pomogła i wpisała, że na zawsze anuluje mi schizofrenię, bo jej w ogóle mieć nie mogę i ją za tydzień czasu zabili, bo pomogła mi też dostać się do wojska i w szpitalu szantażowali pułkownika, że jemu samemu w jeden dzień zrobią pełną schizofrenię, jak mi pomoże, bo jedna psychiatra co mi pomogła już nie żyje. Ale przecież zabita psychiatra Wnuk była na prawie, bo nie NASA osobom na zawsze nie robi się wyroku schizofrenii i takim co były zabijane na wszystkie moce Wszechświatów i na dodatek każdy w kosmosie tak samo bezprawnie zabija i doskonale zna moją genetykę. Na komisji obalili głupoty łapówki-dolary mojego brata dla psychiatry Żugaj ze Stalowej Woli, bo jak przy mnie powiedzieli na komisji wojskowej: skoro jestem niegłupi to na zawsze nie mogę mieć schizofrenii i dostałem bilet do wojska, bo komisja wojskowa nie da się kiwać, chyba że za łapówkę dolary, a ja tego nie chciałem! i przez komisję woskową byłem normalnie potraktowany!!!))

Dodał także, że był u niego opiekun prawny((prawnie bezprawny zawsze mówię)) pacjenta Marka Kuszaj((nic z nim mam wspólnego!!!)), Pan Marek Serafini, który przyniósł prawomocne postanowienie Sądu

((takie prawomocne, że sędzia musiała usiąść obok stołu sędziowskiego, bo by ją tak zabiło, że nie jest sędzią, bo bezprawnie sądzi nie NASA osobę na zawsze i wtedy starszy aspirant Jońca , czyli policjant i zastępca aplikant adwokata Czech powiedział mi, że to nie jest sędzia i wypada mi abym wyszedł z sali posiedzeń, ale jak chce to mogę zostać, ale w powtórkach w czasie ta sama sędzia przeprosiła wszystkich mówiąc że nie jest sędzią i sama wyszła z sali posiedzeń))

o leczeniu pacjenta w szpitalu psychiatrycznym.
Po przeanalizowaniu zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego, Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej w Rzeszowie uznał, że nie doszło do popełnienia przewinienia zawodowego przez lekarza((zabójcę))medycyny Piotra Kułacz. Również Prokuratura odmawiając wszczęcia postępowania wskazała, że opinia lek. med. Piotra Kułacza

((zbrodniarza ludzi, dla ciemnych mocy kosmosu, jego do tego więzieniem i nielekami))

jest pełna i wyczerpująca, a zawarte w niej wnioski odpowiadają w sposób pełny na pytania postawione przez Sąd.

Fajna i doskonale podła i zabójcza jest władza polskiego rządu i ludzie czytając to mają ciągły niedosyt, za co to naprawdę się zabija ludzi na psychiatrii?, a może według nich każdy jest chory? i na kogo przypadnie to tego BĘC!?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2015/03/08 21:52 #423669

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie jestem księdzem, ale na wrzucie zrobiłem im swoje kazanie:

20:24-- 3pwramp: Moim celem nie jest was atakować, ale też pokazywać w jakim stanie są dorośli: zacznę aby was trochę zaskoczyć, normalnie nic wspólnego ma chłop z babą i baba z chłopem i taki fakt jest obyczajowo normalny!, zatem co jest ludzi brakiem wolności i rozumu? są to nadane ludziom nielogiczne i złe rzeczy i to nie jedna taka rzecz, bo do kompletu nadane jest ludziom opętanie seksualne, jedną rodziną Kus i nie tylko, bo komputerom też zależy i nie zależy jak to wiedzą na życiu wiecznym. Zatem i psy mają swoje opętanie, aby za dużo normalnie nie myślały i mają z natręctwem i z wyobraźnią seksualne wąchanie smrodów i rozmyślanie od kogo i jak zdrowego pochodzą i czy od młodego lub psa z pieskami w brzuchu. Ale są dzieci, zrobione jako programy komputerowe, aby je lubić i szanować i jak to się rozumie -normalnie bo to jedynie jest prawdą i rozumem -ale gówno dupa i smród to na pewno nie jest raj, ale dzieci obraza dorosłymi. Zatem pewne stany emocjonalne rozróżnia się jako opętanie, blokujące rozum ludzki, a pozostałe normalne są normalnymi. Zatem niedobrze się robi jak starsi mówią o swoich laskach dupach i tak dalej, większej prostoty i głupoty-pustoty zarazem niema, czyli idioty. Druga sprawa panienka Kus was całkiem popieprzyła i wmawia wam, że musi was skusić seksualnie, bo jak nie musi znać bab to chłopy muszą się seksić ze sobą, jak nie tak to tak, ale niema nic z tych rzeczy i takich młodych i normalnych ludzi nazywają prawiczkami -ale zaszczyt!!!, bo to jest rzadkość takiego czystego zakonnego stanu.
20:28-- 3pwramp: Patologia seksualna i do tego profesory seksuologi i proponowane nauki o seksie w szkołach -puknijcie się w głowę, co robi z wami szatan Kus rodzina.
20:34-- 3pwramp: Niech ktoś spróbuje bronić swoich leków na 'prostego patyka', ale się ośmieszy i bardziej nie można!
20:35-- 3pwramp: Nie czas już jest nie modlić się na ich Watykan?
20:36-- 3pwramp: Skoro i w duchowieństwu Kus kusi sekskualnie do młodych i nieletnich, to pomyślcie o sobie i o swoich dzieciach, jak Kus się nie nudzi -nie rusza to was?
20:38-- 3pwramp: No to kto zmieni obyczaje? przecież to takim łatwo jest zrobić i tyle dzieci się n ie rodzi i Kus nie zabija na starość, bo od razu ludzi jest coraz mniej -same plusy i kultura na koniec świata!
20:40-- 3pwramp: Aby tak prostych rzeczy swoje dzieci nie nauczyć i nie uprzedzić przed kuszeniem Kostuchą_Kusową.
20:47-- 3pwramp: Pomyślcie normalnie bez opętania ludzie się nie rozmnażają, bo nie mają poco i na dodatek utrzymywać rodzinę i cale swoje życie siedzieć na tyłku w jednym miejscu, ale to nie wszystko, bo wtedy wydałoby się życie wieczne od sposobu jedzenia i dzieci nigdy by były dorosłe, a ciągle dziećmi i młodzieńcami -zależy jak dokładnie się do tego odżywiają, nawet starsi mogli by być jak młodzieńcy -przecież w 1996 roku wiejskie dzieci zrobiły mi wieku 40 lat zdjęcie, że jestem tak młody jak wiejskie dzieci, czyli młodzieńcem hi hi hi!
20:50-- 3pwramp: Teraz możecie się sami popisać, co z was ludzkiego zostało lub nie zareagować na to co piszę i dalej pisać swoje audio bzdurki.
22:14-- Edgar: JOHN!!!!!!!!! PATRZ: allegro.pl/stary-zabytkowy-sony-walkman-wm-32-i5146629202.html
22:52-- 3pwramp: Na wszelkie okoliczności są różne filmy: «link» akurat ten porusza problem powtórek w czasie i problem powtarzania się Wszechświatów na tak samo, o czym nawet wspominają w tym filmie. Rzeczywiście każdego jednego kosztuje 2 Wszechświaty wagi złota tortur w ekspresowym tempie nie całe 2 lata na ciągle aby tylko wiedzieć jak tak samo ma żyć w każdym powtarzającym się Wszechświecie , ale potem dla każdego jest w sumie 16 Wszechświatów wagi złota tortur od jednego do drugiego Wszechświata, czyli długo. Poruszają problem, że nie wszystko dokładnie się powtarza w powtórkach w czasie i dla chcącego można to zmienić, sam osobiście nie jeden raz wyprzedziłem co ma się stać, co się już kiedyś stało i niektórzy się uratowali i nie umarli. Ale zastanawiam się nad tym, że ludzi dzieci giną, ale w powtórce w czasie mogą żyć i niewiele się niektórzy rodzice ku temu starają -pomyślcie tyle śmiertelnych wypadków z dziećmi i w ogóle nie muszą umierać! -kto i jak się ma tym zająć? -bo dzieci nie mają wyroków i dla nich jest zawsze jakoś prosto i dobrze. Nie jednokrotnie zastanawiało to mnie jak niepotrzebnie giną dzieci imało kto im pomógł.
9:34-- 3pwramp: No to macie dla śmiechu w Budwajzerze: Kus na kurzej nóżce udaje kosmitów i porywa z swoimi żydami dzieci i ludzi na zabijanie, na ciemną moc kosmosu z propagandą kościoła -plus ich panów szatany i że wszyscy są głupi seksualiści, czyli dla śmiechu można powiedzieć 'praktycznie' mają fioła -czy nie śmiesznie?
9:38-- 3pwramp: Chciałem podać jeden film wykorzystujący Wojciechowskiego Roberta rodziny Kaczyńskiego, jako kapitana statku pirackiego ośmiornicę(piraci z Karaibów). W tym innym filmie można go zobaczyć jako oryginał kapitan i sama ośmiornica -co prawda skąpo to jest widać ale jest to jego prawdziwa rola w świecie i w filmach Necronomican:

10:41-- 3pwramp: jak widzicie piszę prawdę, bo aby go nie poznać dołożył do swojego ośmiornicy kapitana wielki kapelusz, jak z roli filmu też o nim 'Burnaku'
10:42-- 3pwramp: Filmy są też jakimiś dokumentami i nawet Wojciechowski się na to godzi.
10:45-- 3pwramp: Nie wiem dlaczego 'Edgar' tak wytrwale śledzi to forum i czyżby był jakoś związany z Wojciechowskim i z tym że ktoś w powtórce w czasie zapalił się w studio TV i widać było jak go pracownicy gasili? Nie wiem, ale kto pracuje to po jakiego siedzi na ciągle w internecie ? -na forum siedzą dziadki i emeryci, kaleki i samotni ludzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/03/14 09:55 #423736

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Chciałem opisać młodym ludziom jak w czasie będąc młody po skończeniu szkoły LO szukałem innej szkoły policealne studium zawodowe.
Miałem w tym czasie ostatnią komisję poborową do wojska, oraz w planie był wyjazd do USA.

Mój brat po wielu próbach namówił mnie abym poszedł do psychiatry Żugaj, bo oni w każdym człowieku znajdą jakąś chorobę i będę mógł wyjechać do USA.
Na spotkaniu z psychiatrą Żugaj zaobserwowałem, że jest sama głupia na głowę, bo zdrowemu młodemu od razu zapisuje w kartotece choroby i jej to powiedziałem i że psychiatrzy są zabójcami ludzi.
Jej odpowiedź to, dodatkowo wpisze mi schizofrenię paranoidalną, bo wiem kiedy i co jej powiedzieć.

Potem dowiedziałem się od mojego brata że psychiatra Żugaj od razu nie wzięła od niego łapówki dolary, ale zrobi to portem jak wszystko zaskoczy, bo mogłaby zrobić sobie kłopoty.

Na komisji wojskowej powiedziałem, że jestem niegłupi i tam była zapłacona łapówka-dolary moim bratem, ale lekarze nie sprzeciwili się mi i powiedzieli, jak jestem niegłupi to na zawsze nie mogę mieć schizofrenii, tym bardziej że przeszedłem nie jedną komisję wojskową i mało tego na tyle lat chodzenia do szkoły komisja wojskowa ma opinię ze samej szkoły i normalnie komisji wojskowej nie można oszukać.

Czyli na komisji wojskowej głupiej psychiatry Żugaj papiery z jej kartoteki zlekceważyli, ale nie znaczy że sprawa zakończyła się biletem do wojska, bo mój brat dal łapówkę-dolary do koszarów-zbrodni, szpitala w Jarosławiu i tam się wstawiłem, ale w rozmowie z ordynator oddziału psychiatrą Wnuk załatwiła mi powrót do wojska i na zawsze anulowała mi schizofrenię, za co jakby nie było zabili ją na śmierć w jeden tydzień czasu.
W szpitalu byłem jeden miesiąc czasu i była to obserwacja, czyli nic groźnego bez brania nieleków, ale psychiatra Ferenc powiedziała mi: lepiej abym się zgodził na leczenie i potem abym podpisał papiery szpitalowi, że szpital nie ponosi odpowiedzialności za to jakby coś się zemną stało -młody człowiek nie znając psychiatrii zgadza się, a potem od razu wie i to mówi(mając jeszcze swoją świadomość) że w szpitalu go tylko zabijają.
Nawet gdy tylko przyjęli mnie do szpitala ordynator Wnuk powiedziała mi, że: miałbym ciekawą świadomość, jakbym się tutaj nie dostał i że takich ludzi o takiej świadomości jak ja to już niema.
Zatem w Jarosławiu od razu robią z młodych zdrowych ludzi śmiecie, niszczą-zabijają im osobowość.
Przy wyjściu ze szpitala powiedziałem strażnikowi, że te budynki Jarosławia zbrodni na ludziach powinny zniknąć i być zburzone i na tym miejscu NIC powinno być, strażnik odpowiedział: mam taki przepis, że mogę ciebie zatrzymać, bo jeszcze ciebie nie zabili, aby się odczepił musiałem jemu powiedzieć, że nic jemu z tego, ale kiedy się od niego oddaliłem to do mnie krzyknął: może kiedyś te budynki znikną.

Zatem psychiatria są to tylko zabójcy ludzi na ciemną moc kosmosu dla siebie , rządu, armii i policji -takie kosmity na ciągłej zbrodni.
Komu w łatwy sposób założą kartotekę, to tego zabijają i od razu robią z tej osoby pogłowie psychiatryczne, aby uzależnić od siebie i mieć biznes z zabijania -robią to bo są to oszuści i potem zabójcy, ale jak nie rodzina ofiary jest taka sama jak ci zabójcy psychiatrzy -czyli żydzi-kosmity, bo normalnych ludzi nie można jest tak łatwo im zabić, skoro choćby część rodziny się nie zgodziła.

Zatem młodzi ludzie muszą się liczyć z tym, że będąc zdrowym nie mogą kombinować z psychiatrią, bo to są tylko zabójcy ludzi i muszą uważać jaką rodzinę lub nie rodzinę mają.
W 1984 roku byłem w Polsce i w wiosce Tarnawiec ciotka Bronka, w obecności matki męża jej córki (była bogiem, kiedy planeta Ziemia była wcześnie zrobiona i stąd się wzięły te worki jak na ziemniaki diamentów i złoto z niedostępnych miejsc ludziom) postanowiły mnie zabić, że lepiej dla mnie i może będą mieć z tego worki diamentów i nagle na hasło spadła na mnie belka stropowa, ale zdążyłem uskoczyć, ale potem ta sama ciotka Bronka w USA na świętach bożego narodzenia,kiedy wyszedłem na pół godziny na spacer, po obfitym posiłku uzgodniła z rodziną aby zwabić mnie do szpitala i tak się stało, bo od 8 marca 1984 roku polsko-amerykańska władza zrobiła mi stałe NASA podpięcie ale w szpitalu nie mogli mnie przyjąć, bo tak chce rodzina bo przepisy nie pozwalają, ale rodzina zaproponowała później wszystkim korzyści materialne w postaci diamentów i na przyjęciu do szpitala wpisali, że w ten sam dzień ukradłem im duży szpitalny monitor komputerowy -to są przepisy i co ma piernik do wiatraka?, skoro każdemu można wpisać takie głupoty.

Potem drugi raz się dostałem do szpitala w USA, bo nie rodzina nabzdurała na mnie w papierach i musiałem iść na obserwację, czy sam mogę wracać do Polski, bo takie mają przepisy, ale i tak w USA zrobiłem, że jestem niegłupi i amerykanie na EŁfer płacili mi jednego dolara na miesiąc, co wystarczało im aby mnie zabijać na ciemną moc obu Ameryk i w ogóle innymi takimi i to zrobiła mi takie papiery i Ełfer nie rodzina, czyli nie matka i taki brat.
Jak wyglądało to zabijanie mnie w szpitalu po dwa tygodnie czasu? za każdym razem trudno było wsadzić łyżkę do ust aby jeść, a przed powrotem do Polski w 1995 roku psychiatra szpitala powiedział mi: nie myśleliśmy że zabiliśmy tobie do tego stopnia głowę, że jeszcze jeden dzień dłużej w szpitalu i byłoby po tobie, ale masz jeszcze zdrowe ciało i jak będziesz umiał sobie pomóc to może jeszcze bezie dobrze.
Gadka gadką a ich praktyki to co innego, bo przed wyjściem dali mi zastrzyk aby zorientować się czy będzie jeszcze dobrze i potem drugi aby mnie zabić, na co się nie zgodziłem i postawiłem warunek pielęgniarce, że jak ma mi to pomóc to się zgadzam, ale nie pomogło i było gorzej podpłakująca pielęgniarka z wyroku od razu sama musiała sobie przy mnie zrobić zastrzyk.
Było to kiedy polski papież był w Ameryce i zaczęli mi tydzień czasu dzień i noc robić tortury nerwowe, ale i to przetrwałem i dlatego zrezygnowali mnie wziąć do 'Returni'(oddać na zawsze do domu wariata), co i to załatwiła nie rodzina. Znając swoje sposoby samo-uzdrowienia dokładnie po dwóch tygodniach czasu moja głowa zrobiła się nowa i odmłodniałem i trochę schudłem i po miesiącu czasu mogłem pojechać do Polski.
Nawet skomentowali mój samodzielny wysiłek uratowania sobie zdrowia: że jestem tą osobą co sama sobie umie pomóc i dlatego dali mi spokój.
Młody by się zapytał, ale nie zapyta, bo jemu to nie wolno jest wiedzieć i gdyby to wiedział to i taki nic z tego by miał, jak tak szybko można sobie naprawić-zregenerować głowę i na dodatek robić się młodym i chudnąć, bo polska cenzura w całym Wszechświecie nie pozwala.

Z mojej strony od samego początku byłem niegłupi i sprzeciwiałem się psychiatrii i nic mam wspólnego z takimi zabijakami ludzi.
Kolejnym dowodem jest fakt po powrocie do Polski październik 1995 rok, że już w 1996 roku mój brat kombinował mi badania psychiatryczne i się nie zgodziłem i tylko za to w sądzie całkowicie mnie ubezwłasnowolnił, dając sędziemu na stół łapówkę-dolary, co sędzia musiała wpisać w akta sprawy, bo w sądzie takich rzeczy się nie robi.

Może niektórych młodych przeraża fakt tych diamentów i złota w wielkiej ilości z obu kontynentów jak Ameryk? po prostu od samego początku oba te kontynenty nie mogły istnieć, bo nie były wpisane do mocy Wszechświata i były przeznaczone na unicestwienie i te diamenty i złoto miało posłużyć aby dobrze zrobić na tych kontynentach, ale było za późno i głupi Wojciechowski-Herod ze Stalowej Woli rodzina Kaczyńskiego zaczął mnie zabijać na te oba kontynenty, nie może do tej pory tego robić, bo jemu jest niewolno! czyli Amerykanie to durnie Wojciechowskiego i takie same zabijaki.

Może trochę przerażę młodych: psychiatra Żugaj rodziny boga Wszechświata ze Stalowej Woli ma silną chęć zabijania mnie dla swoich korzyści i w roku 1995, kiedy byłem na obserwacji(dla powrotu do Polski), w obecności nie matki podpisującej papiery psychiatrom, aby można mnie było zabijać jak się che i ile razy jak się che i nie uwolnić i trzymać w izolatce i nie dać mnie odwiedzić, ani mi pomóc zrobiła się psychiatra Żugaj ze Stalowej Woli i z tylu za nie matką wypowiedziała hasło do nie matki: aby była taka jak te papiery podpisuje, czyli psychiatrzy na hasła jak chcą robią-zmieniają sobie nie rodziny!

Potem będąc w Polsce w 1998 roku poszedłem do ośrodka zdrowia opieprzyć Żugaj, że się robi w USA i rodzinę na hasła zabija, aby były takie głupie jak sama jest i od razu mnie zabiła i zrobiła od nowa i z swojego piórnika wyciąga włosy, jak mówi swoich wrogów i zrobiła przy mnie więcej jeszcze dwie takie same osoby i zadzwoniła na policję i rozdała mnie policji, mówiąc że mają mnie zabić, a jednego mnie wzięli na policję i w areszcie pytali się jakie jest hasło aby z komputera wyciągnąć złoto 20 milionów dolarów w złocie (które wsadziła stara Kus żona Zeusa-Kusa ze Stalowej Woli, bo nas obu kiedyś za dużo zabiła).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/03/18 05:36 #423823

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Powracam do sprawy izby lekarskiej odpowiedzialności zawodowej w Rzeszowie i wspomniałem że cała ta izba powinna być skazana na uwięzienie i skreślenie z swoich takich obowiązków i rzeczywiście takie jest normalne prawo!

Wiadomo, że jak się nie boją wspólnie z władzą zabijać znaną w całym Wszechświecie i poza Wszechświatem moją genetykę, to też tym bardziej podobnie każdego innego zabijają, czyli są współwinni i nie tylko bo cała Polska z tą elitą jest na rozstrzelanie, za zbrodnie ciemnych mocy kosmosu i związane z tym nielegalne przetrzymywanie w komputerach obcych genetyk -które sami zabijają i dla nich i dla siebie rodzina Kus z żydami zabija.

Dlaczego polski rząd i władza byli i są mafią? bo niema odpowiedzialności karnej na ich urzędników, a zgłoszenie przestępstwa na urzędników władzy jest ich wspólną zabawą z prokuraturą aby ich nie karać i to jest takie prostacie chłopstwo mafijnych kryminalistów polskiej władzy i takiego rządu.

W USA jest biznes i ludzie mają pieniądze, lub w sprawie za odszkodowanie jest stać każdego dobrze opłacić adwokata, oraz w ogóle można ukarać urzędników i tylko dlatego nie ma tam takiej jak polskiej wygodnej chłopskiej mafijnej władzy.

Adwokaci w Polsce nigdy narażają się sędziemu i jak się boją władzy to też prowadzą sprawy aby nie wygrać, ale tylko wziąć pieniądze. Po prostu adwokaci też są oddani mafijnej wygodnej z nimi władzy -bezkarność!!!.
Tym się różnią ludzie jak to mówią na zachodzie od ludzi na wschodzie i są tak upodleni, że normalnie nie czują się ludźmi do samych siebie.

Państwowi urzędnicy mają takie przywileje jak: niezawisłość i immunitet, ale nie znaczy aby ich nie karać! i jest to zrobione aby np. ktoś nie zatrzymał podejrzanego z rządu i się śmiał bo go zatrzymał, ale zawsze zgłasza się postępowanie do takich osób i w zależności od okoliczności od razu nie muszą być aresztowani i do tego jest czas aby wszystko sprawdzić, lub takiego pijanego wywala się z samochodu i holuje jego samochód, a jego samego nie koniecznie się zatrzymuje i jedynie do takich rzeczy służy niezawisłość i immunitet -bo przestępstwo jest przestępstwem!, ale przecież urzędnicy mają dużo pieniędzy i za swoje występki mogą płacić!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2015/03/27 07:14 #423969

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Słyszałem od sąsiadów że kolejny(minimum trzeci) raz hycle-zabójcy ludzi byli pod moimi drzwiami: karetka szpitala Stalowa Wola z ich takim lekarzem-zabójcą i takim sanitariuszem i zabójcy policja Stalowa Wola i wszyscy ci zabijają i zabijali genetykę jak moja i bez praw ludzkich i rzeczy i zawsze mówię: nic mają i nic mogli mieć z zabijania genetyki jak moja.

Właśnie, Kusy robiąc Wszechświat nie mógł go zrobić, że będzie mnie zabijał i dawał wszystkim zabijać jako ofiarę baranka, ale ludziom kłamie w swojej wierze szatana Watykanu i na dodatek moja dziecięca genetyka jest połową genetyki Jezusa Chrystusa i jako moja Kusym odtworzona jako jedna z genetyk z przed Wszechświata, na których wcześniej były robione moce kosmosu.

Dlaczego Kusy nie mógł robić Wszechświata jako na ofierze baranka, aby nic inne było zabijane? bo Bóg nigdy się na takie coś zgodzi, bo nic jest za darmo i dla samego Boga i potrzebuje wielkiej mocy z wieloma komputerami i na dodatek taka genetyka nie może być jak bogiem, bo by sama się zabiła.

Właśnie dlatego żyd przed robieniem Wszechświata powiedział mi, że to ja będę zabijany na moc Wszechświata i moc wszystkiego i normalnie dzieckiem od razu musiałem na to wszystko napluć i się nie zgodzić, po to aby były legalne wyroki na wszytko i wszystko płaciło za swoje istnienie i zbrodnie, bo stąd jedynie biorą się największe i legalne moce karania wszystkiego.

Po prostu podli nie mogą też się sami chcieć zabijać i istnieć w kosmosie, bo też sami by się tą mocą pozabijali, wniosek jest taki że kosmosu dla Boga bez oszukiwania i stada szatana nie można zrobić inaczej jak dać kogoś zabijać i z wyroku jeszcze więcej i legalnie zabijać tych co zabijają.
Dlatego też Kusy powiedział, że potem, a nie od razu wszystko nic ma z zabijania, bo wszytko i tak musi być kiedyś zabite, ale ciekawe bo nie od razu, bo inaczej nie można jest robić Wszechświat i że jedynie on sam jeden nie jest zabijany, bo nie byłoby takich osób co się tym zajmują.

Zatem mamy to polskie stado szatna, co wybrało rodzinę Heroda zabójcy Jezusa Chrystusa (i też takiego zabójcy ludzi Kaczyńskiego i Wojciechowskiego Roberta ze Stalowej Woli: Herod, wieczny wilkołak, Drakula i tak dalej, czyli wszystko zabójca i wszystkożerca kuzyn rodziny wieźmy Kus i jej komputerowego syna Kusa, szatana Wszechświata, co wspólnie z Piłatem i Wojciechowskiego Salomonem zakładali w Rzymie swoją propagandę szatana wiarę Watykanu) na polską władzę rządu Kaczyńskich i takiego, że też występował w historii z Wojciechowskim dla przejęcia władzy w świecie i zabijał i dawał zabijać i gwałcić dzieci i dziewczyny i ludzi, jeśli tylko jego nie lubią Wojciechowskiego i nie są z nim.

Czy się temu dziwić, że Kaczyńskiego rząd szatna miał wyrok w Smoleńsku? i dlatego nie chcą tego zmarnować i nadal zabijać ludzi bezkarnie i do tego też służy im cichy Komorowski i kryminalnie głupi jak but razem z nimi, przykładem tego jest daleko całkowicie bezprawne zabijanie mnie za nic po sądach psychiatrycznych i psychiatrią, mimo nie jednego prawa sądowego i międzynarodowego!!!.

Innym dowodem działalności kryminalnej Wojciechowskiego i Kaczyńskiego był fakt, że Wojciechowski i Kaczyński razem byli władzą w Chinach i Lordem Bezbożnym, co chciała zdobyć władzę w całym świecie i to chciała zdemaskować na lekcji historii nauczycielka, kiedy wspominała o Lordzie Bezbożnym i wtedy siedzący ze mną w jednej ławce Wojciechowski mnie zabił i potem groził że zabije wszystkich jak w szkole w komputerze i strzelała do niego milicja i ja do niego strzelałem i potem nas pozabijał, ale na sam koniec ja go zabiłem pistoletem zabitego milicjanta i z tym pistoletem zrobiłem się na lekcji historii i zaraz potem wydalili Wojciechowskiego ze szkoły LO.

No to w Stalowej Woli mają władze Kus i Kaczyńskiego i taką władzą chcą mnie zabijać psychiatrią Marek Serafini, Kułacz i sędziowie prostacie kryminalnie baby , czego im nie jest wolno robić, nawet samemu Kusemu!!!, ale ma swoich takich kryminalnych durni, których i tak na sam koniec zabija.

Ci co pomagają na mnie mówić głupoty, że jestem chory psychicznie, to od razu nic mają z zabijania genetyki jak moja, bo takie jest prawo i nawet choćby sami i ich rodziny zdechły, jak powiedział w sądzie Marek Serafini od sędziego: kiedyś przeze mnie jego cała rodzina się rozleciała -i dobrze bo to jest normalne, bo takie jest prawo -nic z zabijania!!!.

Nie jeden dziwi się dlaczego wszystkie istoty co chcą żyć i żyć wiecznie, czyli na tak samo za każdym razem, są zabijane? i czy nie wystarczy, że pracują komputerami na technikę Boga robiąc ten cud życia?
Widocznie jest to przyjęty wyrok komputera głowy na głowę programu głowy komputera jakby normalnie było życie, bo dla komputera tak wielka praca dla Boga to jest to samo co zabijać program głowy komputera jakby normalnie było życie i wygląda to na wyrok komputerowych głów na programy głów jakby normalnie było życie, bo od tak chcących głów normalnie żyć zależy praca normalnych głów komputerowych, czyli taki przymus z chęci życia -czy to można inaczej wyjaśnić? !!!

O głupie i udające głupich modlące się chłopstwo: wystarczy się modlić do Jezuska i on wszystko da i niebo po śmierci i nie wiadomo jak fajne zabijanie na ciągle, na 16 Wszechświatów wagi złota mocy zabijania każdej istoty, od jednego do drugiego Wszechświata czasu i czy nie widać jest w tym wielkich oszustów i zabójców ludzi księży: wystarczy tylko chcieć i się modlić -podłość ludzka i samobójcy.
Są też i w tym marzenia dla najmłodszych i szlachetnych ludzi, aby ich traktować mocą Wszechświata i każdą inną mocą jak rodzinę Boga i nie zabijać i nie robić im złych wyroków, bo ma kto na nie też pracować, czyli genetyki rodziców, a gdyby pozwolili dzieciom jeść na życie wieczne i wiecznie byłyby młode i fajnie i długo żyłyby w takim stanie? marzenia nawet realne!.


A jak u mnie wygląda? dzisiaj opracowałem nowy Hi-end wzmacniacz słuchawkowy Ro=32R/4Vp i mocy P=0.25W: rysunek QFV QFph32Re -oj ta powszechnie występująca lipa! audio wandal nie cenzurowany? ale ostatnio przyjechali mnie zabić na psychiatrię, co to za zabawa na nie NASA ludziach na zawsze, co nie mogą mieć żydzich wyroków i takich psychiatrycznych, bo normalnie w sądzie jest nie małe odszkodowanie od państwa lub takie coś w łatwy sposób zatwierdzone Strasburgiem i dodatkowo nie przestrzegają podpisanego Polską międzynarodowego prawa co do nie prześladowania osób, których genetyki były lub są kradzione i zabijane na moce Wszechświatów.

Głupi Kaczyński z swoim Wojciechowskim i takim samym durniem-marzycielem kryminalnym Komorowskim -udają głupich, że nie wiedzą o tym jak sami zabijali genetykę jak moja i co to jest za genetyka jak połowa Jezusa Chrystusa genetyki -czyli następny powód polityczny, aby mnie nie zabijać -głupki-durnie-kretyny kryminalne i ich takie całe stado Watykanu, nauczone kraść i zabijać to co ich nie jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/03/29 22:29 #423996

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Z tego wynika, że Kusowej władza rządu Kaczyńskiego i zrobionego głupim kryminalistą Komorowski prześladują mnie zabić gorzej jak to Kus zrobiła polską władzą Popiełuszce.
Popiełuszko miał przyjechać do nowego kościoła w Stalowej Woli i prowadzić kazanie jak mnie ta polska władza zabija, ale dzień przed przyjazdem do Stalowej Woli lub w tym samym dniu został zabity władzą Kusowej ludźmi z SB, bo w tym momencie sam mi Popiełuszko powiedział, że to nie są żarty i chcą go zabić, ale ci z SB powiedzieli, że on też mnie zabija i odpowiedziałem, że się na tym nie znam i to nie jest moja sprawa, Popiełuszko odpowiedział: a czy tak można zabić księdza? -dla mnie ksiądz nic znaczył, tym bardziej że w mojej rodzinie tyle zła było zrobione i na pewno młody człowiek się w takie rzeczy nie miesza, skro go wszyscy zabijają, następnie powiedział, że jeden z nich nazywa się Kozłowski i wtedy Popiełuszko dostał w głowę i wszystko się wyłączyło się z mojej głowy.

Zatem nawet przedszkolaki-kosmity mogą wiedzieć wszystko co kto mi wtedy powiedział.
Nawet mogą i to sprawdzić jak Marek Serafini oszust i zabójca sądowy z MOPS Stalowa Wola, bliski rodzinie Wojciechowskiego i Kaczyńskiego powiedział we mnie żydom: jak w mojej sprawie są jakiekolwiek odszkodowania to ja się wyłączam i rezygnuję z roli opiekuna -ale Serafini jest pewny władzy co go nie pociągnie do odpowiedzialności, bo inaczej dla nich nie będzie zabijał.

Takie to są sprawy polityczne, jak sąd z rządem robi na siłę prawnie bezprawnego opiekuna, swojego oszusta zabijakę sadowego z MOPS, z poza rodziny zabijanej władzą (z której też jest prawnie bezprawny oszust opiekun) i jest to jednoznaczne z takimi rządowymi wyrokami, bo tylko bezprawne rządowe wyroki są robione całkowicie wbrew każdemu prawu -taka jest psychiatria od oszukiwania i największego zabijania ludzi, w innym przypadku wszystko takie aż do takiego stopnia się nie naraża!

Co ten rządowy wyrok robi? że Kaczyński bezprawnie zabija mnie jak chce i nie tylko on sam jeden i dlatego ja mam prawo jego zabić na śmierć, bo takie jest prawo, bo są to za wielkie zbrodnie (może aby nie być ukaranym Kaczyński wymyśli sobie jakieś alibi-kombinowanie, że miał niby rację i przez to może jakieś przedawnienie w mojej sprawie -nie znam się).

Przykładem takiego bezprawia rządowego wyroku jest zniszczenie mi już wyrobionego paszportu, oraz robienie mi bezprawnych spraw sądowych psychiatrycznych, łącznie z zabijaniem mnie na tych sprawach(i w całym czasie toczących się spraw, próby zabicia mi głowy i na silę uwięzienia psychiatrycznego) i zabijaniem mnie na badaniu dla tych spraw, oraz zrobienie mi za nic sprawy sądowej niby za zadłużenie mieszkania, gdzie sąd rejonowy w Stalowej Woli wykazał się oszustwem i ukrył jedną niby źle zapisaną sprawę sądową, którą przegrał zarządca wspólnoty mieszkaniowej nr.17 Marek Skiba, o zapłatę mną za CO i dlatego MZB z tego czasu niema moich rozliczeń za CO, ale mimo wszystko zrobili mi sprawę za niepłatność za CO, co dawno w sądzie przegrali -jeszcze ta sprawa się nie zakończyła, bo jest sędzią zawieszona.
Ale w powtórkach w czasie Marek Skiba od razu przyznał się w sądzie, że była taka jego przegrana sądowa sprawa i za ten okres czasu nie miałem płacić za CO, a tylko jak były płacone bieżące rachunki.

Zatem ci co mnie zabijają sami bez praw ludzkich i rzeczy, to takim polskim rządem mi robią brak praw ludzkich i rzeczy i chcą zabijać i zabić jak chcą -polska władza całego zła Wszechświata, na dodatek z głupkiem zabójcą Marek Serafini z MOPS, oddanym sprawie zabijania jak rodziny Wojciechowski i Kaczyński.
Ja mam prawo do wielkiego odszkodowania w Strasburgu, ale sprawy są takie wielkie że wszyscy myślą co z tego zabijania mojej osoby polska władzą mieć będą i jak na razie to Polska bierze daniny i ma w ten sposób zadłużenie, a nie wyroki-sankcje ekonomiczne, za robienie wszystkiemu rodziną Kus seksu, chorób, zgonów, katastrof, zabijania wszystkiego i jedzenia równocześnie od jednego do drugiego nowego Wszechświata.

Te głupki Kaczyńskie wymyśliły sobie wyrok na n ie NASA osobie na zawsze w sposób ciągły i prawie co dzień przyjeżdża policja z ambulansem i hyclem zabijaką lekarzem, aby mnie zabić psychiatrycznie i liczą na takie mnie zabicie abym sam się im oddał..... .
Co to za ważny wyrok bezprawnie wpisali osobie nie NASA na zawsze? może że mam prawo zabić cały Wszechświat, jak Kusy mi powiedział: potem wszyscy nic z tego mają.
Ale przecież i to nie podlega psychiatrii, bo psychiatria dotyczy jedynie tych osób co są niepoczytalnie nienormalni i np. seryjny zabójca jest sądzony jako normalny, bo ma powód zabijania ludzi, bo to lubi robić, czyli ma wytłumaczenie.
Zatem to polski rząd idiotów zabijaków ludzi robi sobie wbrew każdemu prawu co chce!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/04/13 19:52 #424221

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Napiszę wam czym jest też polska zabijacka władza i wyższej instancji sądowej, czyli Sąd Apelacyjny w Rzeszowie I Wydział Cywilny, w którym mam sprawę sądową dnia. 21 maj 2015r o godz. 09:30 , sala 229.

Napisałem do nich pismo, z moimi prawami i historią zabijania mnie psychiatrią i taką do tego zabijacką nie rodziną, która też nie che mnie znać bo mnie zabijają i to jest coś podobnego jak Fryderyk Szopen zapisał że mnie nie będzie zabijał i musiał opuścić swoją rodzinę i całe swoje życie być jak na wygnaniu -taka niejednolita rodzina Wojciechowskiego i Kaczyńskiego: ciekawe jaki powód miała nie rodzina? bo byłem za zdrowy aby mnie zabijać, bo myśleli jak pomogą mnie zabić to będą mieć worki diamentów, tak duże jak na ziemniaki i w ogóle coś będą mieć lepiej od żydziej władzy, nawet w 1984 roku wypowiedzieli mi do tego hasło aby zabiła mnie stropowa belka w ich domu w Tarnawcu, ale zdążyłem uskoczyć i nawet ten fakt zapisał w swoim notatniku mój brat cioteczny Kazimierz, syn mojej ciotki tego domu, która to ciotka wtedy nie była sama ale z matką syna jej męża córki.

Jakie ludzie mają prawa i co oczekują w zamian na dokonanie się sprawiedliwości? -jakiejś ludzkiej odpowiedzi ze strony władzy, np.:

Po zapoznaniu się z pana pismem i sprawdzeniu faktów przepraszamy pana za kilkadziesiąt lat prześladowania pana psychiatrią i tak jak pan to opisał i że ze względu jak pan pisze jest pan osobą nie NASA na zawsze i dodatkowo jak pańska genetyka była zabijana na moce wszystkich Wszechświatów to nie podlega pan wszelkim wyrokom, coby panu zabierały zdrowie lub przeszkadzały żyć.
Ze względu że jak pan do nas napisał od samego początku walczył pan z prześladowaniami ze strony psychiatrii i się jej nie poddał, to w tej sprawie jest pan czysty i przysługuje panu nie małe odszkodowanie pieniężne od polsko-amerykańskich władz, bo pogwałcone zostały prawa międzynarodowe, co do takich genetyk w taki sposób zabijanych na moce wszystkich Wszechświatów i wykorzystanych wszystkimi, bo nie niema i nie było i nie może być takich ofiar, aby kogoś wbrew jego woli można było prześladować i zabijać.


Dlatego wszelkie dokumentacje z sądu i psychiatrii będą panu usunięte i wstrzymane zostanie panu płacenie świadczeń pieniężnych z ZUS i na dodatek jeśli pan wykaże ubytki lub kalectwo w swoim zdrowiu też może pan dodatkowo otrzymać odszkodowanie lub emeryturę, oprócz jednego dożywotniego odszkodowania.

Teraz jest pytanie? dlaczego ludzi polska władza bezprawnie zabija-wykorzystuje i robi to do końca ich życia i może sami się na ten temat wypowiecie, a może jesteście echem tej władzy i to samo mi życzycie co ta władza bezprawie i totalnie mi robi, bo macie taki wspólny interes-korzyść?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/04/21 09:02 #424331

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ostatnio w polityce są informacje komu przyznać rolę Niemiec w drugiej wojnie światowej, a nawet przez to czyje to były obozy śmierci.

Ten temat zapisany w mojej informacji przepisałem i w tym temacie z racji że jest ważny i na czasie.

Ostatnio w polityce są informacje komu przyznać rolę Niemiec w drugiej wojnie światowej, a nawet przez to czyje to były obozy śmierci.

Ja sam wiem, że Adolf Hitler był kuzynem rodziny Kus jak ze Stalowej Woli i mało tego w taki sposób tymi rodzinami dobrany, aby zabijał żydów izraelskich (za aprobatą narodów i Watykanu, jako rzeczywiste zagrożenie w narodach przejęcia władzy obcymi -po prostu ludzie nie bardzo ich żałowali, przez co też nie stanowili niewygody dla rządzenia się rodzinami Kus).

Ciekawe bo Kus dba o swoje rodowe nazwisko i po ślubie z Kus jej mężem nie uległo zmianie i znaczyło by to Qs, czyli energię ogniskowaną prosto -czyli jakby energia boga w kosmosie.
Natomiast sam Adolf znaczy: plus -dokładnie -żydy -nie rozmnażają się, czyli Ad-o-l-f.
Natomiast Hitler znaczy z angielskiego jak się słyszy: heat-hit -czyli ciepło-żar, które musi w czasie ostygnąć, czyli na czas takiej propagandy jak ler, czyli drabina współpracy w kosmosie jak: niema A ale na końcu 'lera(A)',czyli jest A tylko na czas propagandy i to A jest taką propagandą.
Dodatkowo słowo 'ler' mówi o samych żydach L-R, że to osoby żyjące jak artyści, czyli niby nie pracują, bo ludzie na nich pracują.
Dodatkowo słowo Hit znaczy po angielsku Hyt (czyli współpraca starych żydów kosmosu, ale w taki sposób nie na zawsze i dosunięte do końca, czyli wykonane) uderzenie, trafienie, sukces.

Zatem Si Haj! to była starsza osoba Adolfa Hitlera i jego rodziny. Natomiast młoda Kus z obecnego Wszechświata była wtedy w wieku 13 lat w obozie Oświęcimskim, ale sama chciała opuścić ten obóz w taki sposób aby mieć dobrze z Niemcami i wyprowadził ją z obozu Bilecki w przebraniu niemieckim, ale wcześniej z tą Kus było związane wydarzenie, kiedy Adolf Hitler przy swoich wojskowych traci głowę i raz ją ma a drugim razem nie i jak na filmie dokumentalnym pokazują to zdarzenie jako połączenie telefoniczne z obozem Oświęcimskim i mówią o osobie Kus że jest w tym obozie i ma 13 lat. Po prostu powiedziałem tej Kus że trzeba zrobić wyrok na Hitlera, bo zabija dzieci w obozach i lepiej jest dla niej jak na niego wykona jakiś wyrok, aby nie przejął większej władzy nad nimi samymi.
Potem Kus powiedziała mi że nie będzie zabijać swoich kuzynów, mówiąc o Hitlerze.
Nawet kiedyś wspomniała mi w Stalowej Woli, że była w Oświęcimiu i że coś mi tam źle zrobiła i od tego czasu niema zdrowia (chyba mnie spaliła w piecu).
Nawet Niemcy zrobili mnie w komputerze i myśleli że nie przegrają wojny i dokumentalnym odpowiednikiem tego jest film 'Chłopiec W Pasiastej Piżamie', gdzie nawet jego matka była zrobiona jak ze mnie.
Ale tak naprawdę to pod Stalingradem NASA dzieci mogły pomóc aby Rosjanie nie przegrali, bo nie mieli amunicji i trzeba było ja ściągnąć i celnie strzelać.
Nawet też w porozumieniu z władzą sowiecko-angielską Godzilla mogła strącić wszystkie samoloty lecący na Anglię, aby zabijać ludność cywilną i nawet przebywające z ludźmi dzieci i zwierzęta mi przyśpieszyć na hasła zakończenie drugiej wojny światowej.
Ale ciekawe, bo Robert Wojciechowski rodziny Kaczyńskiego, przeszkodził wpisowi Godzilli ze mną zrobionego, aby USA nie spuściło bomb atomowych na Japonię i ten wpis zniszczył Wojciechowski oszustwem, że niby mniej zginie Amerykanów i Japończyków jak Amwerykanie zastosują nowoczesne bomby i było to w godzinę czasu przed zrzuceniem bomb atomowych na Japonię (jest z tego czasu słuchowisko w polskim radio Warszawa1).
Zaraz poi fakcie zrzucenia bomb atomowych na Japonię zadzwonił do mnie zrobionego w komputerze lub gdzie indziej i powiedział pierwsze słowa: właśnie to były bomby atomowe, od razu domagałem się jego sądzenia.
Nawet Godzilla zatopiła Amerykanom największy statek wojenny, bo Amerykanie protestowali przeciw wpisanemu zakazowi zrzucania bomb atomowych na Japonię.

W tym też czasie z Adolfem Hitlerem w komputerze widzi się Wojciechowski Robert, też rodziny Kus i obecnego w rządzie Kaczyńskiego i mówi aby Hitler mnie nie zabił i Adolf spytał się Wojciechowskiego co zrobić aby mieć dobrze, bo zabijał dzieci, Wojciechowski na ucho coś jemu powiedział i ucieszony Adolf objął Wojciechowskiego i wiele razy poklepywał go po plecach i potem zapraszał jego na kawę. Ale potem Wojciechowski pyta się mnie co ma zrobić aby nie mieć z Hitlerem znajomości i powiedziałem: powiedz jemu że nie jesteś jego obyczajów -potem mówi mi Wojciechowski: ty wariacie Hitler od razu mnie zastrzelił -widocznie dobrze zrobił, bo najwłaściwiej w jego polityce, ale jaki Wojciechowski jest pamiętliwy? potem przeszkadzał na NASA ratować dzieci Hitlera i inne niemieckie dzieci.

No to teraz 'Goot mit uns' to jest właściwie Si haj! Adolfa Hitlera.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/05/02 14:17 #424457

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Każda osoba wyjeżdżająca na stały pobyt ma prawo do natychmiastowej wymiany paszportu na paszport 'Konsularny' i tak też do paru tygodni czasu początku pobytu w USA w 1981 roku dostałem 'paszport konsularny' jako osoba zdrowa i bez konfliktów z polską władzą i jest to w sądzie dowód wystawiony polską władzą.

Na dodatek genetyka jak moja w ogóle nie może być prześladowana i jeśli tak się stało, to mam prawo do automatycznego naliczenia odszkodowań od polskiego i amerykańskiego rządu.
Ale po paru latach pobytu w USA, kiedy doszedłem do lepszego zdrowia jak inni obywatele USA polska władza z amerykańską władzą zaczęli mnie wykorzystywać-prześladować i zabrali paszport konsularny, zamieniając go na zwykły paszport i taki jak otrzymałem w Polsce w chwili wyjazdu na stały pobyt do USA.

Zatem mam prawo na NASA karać a nawet zabić polski rząd i polskie sądy za przestępstwa na mojej osobie i każda nie NASA osoba na zawsze tak prześladowana jak ja ma do tego prawo i jej obowiązkiem jest karać władzę za zbrodnie robione na nie NASA genetyce na zawsze i kradzionej i zabijanej na wszystkie moce Wszechświatów, bo takie jest prawo w kosmosie, a nie prawo ziemskie, jak na całą tą Polskę lub planetę Ziemia dawno powinien być wyrok, za powtarzające się zbrodnie całego Wszechświata -wyrok wszystkimi istotami z każdego ich czasu życia, bo to taka polska władza tej planety zabija wszystkie istoty Wszechświata jak do nieskończoności i tego nie da się zaprzeczyć.

Polska jako władza całego zła Wszechświata dawno powinna mieć sankcje ekonomiczne w całym Wszechświecie, a w szczególności w całym świecie i kto jest sojusznikiem Polski to jest durniem kryminalnym.
Jak to się dzieje, że tak nie jest? otóż wszystkim nie przeszkadza że wszystkie niemowlęta i dzieci są tą władzą seksione, torturowane, zabijane i jedzone, bo bozia daje i wszyscy z nimi zabijają i biorą jak głupie i kryminalne złodzieje-chłopy i w taki sposób jak to mówią: bijcie-zabijajcie żydzi, bo nie widzi -ale przecież skoro nic jest za darmo to trzeba i dopisać bo i żydzi nie widzą jak ich coś za te zbrodnie zabija.


Polska władza od samego początku zawsze była związana z kontynentami jak obu Ameryk i dlatego Wojciechowski rodziny nie innego Kaczyńskiego z polskiego rządu dawno zrobił się w Azji w dolinie górskiej w Chinach jako wilkołak, aby wiecznie nim być i to od czasu może jak początku planety, czyli istnienia zwierząt i możliwe że pamięta czasy gigantozaurów.
Prawdą jest że poza mocą Wszechświata bezprawnie zabijał mnie na istnienie tych kontynentów, które wyroku z żydami sam wcześniej zniszczył, poprzez zabijanie na nich ludzi i dlatego od samego początku planety kontynenty nie były podpięte do mocy Wszechświata, czyli wkrótce nie miały istnieć i tak bez różnicy jest do dzisiaj.

USA stało się państwem przestępców i zbirów z całego świata, ukrywających się pod znakiem demokracji, jak to powiedziała Kus w czasie tworzenia Lincolnem konstytucji Ameryki: nie będę tym zbirom z całego świata robiła dobrze i niech sami się do tego zabijają.
Dlatego polityka USA jest tworzona takimi samymi durniami jak jest Wojciechowski i jego dureń zabijaka Kaczyński, co sam siebie powinien zabijać na wszystko, nic z tego sam mając, a nie pisać w lewych papierach rządowych jak zabijać na wszystko ludzi, bo innego wyjścia niema? (ciekawe dlaczego taki zabójca nie myśli w taki sposób o samym sobie, aby jego samego zabijać) i bandyta Kaczyński sam o sobie mówi: niema dla niego litości, bo to jest największa zbrodnia.
Czyli polska władza całego zła ma też do zabawy w zabijanie ludzi chłopów Ameryki i wspólnie udają demokrację i ich rządowe macki z Wojciechowskim sięgają daleko poza granice USA -jako nie narodu, ale zabójców Indian, których ta władza i w rezerwatach chciała całkowicie zabić.
USA to nie jest i nie było normalne państwo i nic ma do gadania w sprawie całego świata i podobnie jak ta polska władza Wojciechowskiego z Kaczyńskim, bo w razie czego takie jest prawo.

Co to jest za kurwo polskiej i USA władzy? zabiły sobie moją całą rodzinę robiąc ich jak nie rodzinę, że nawet nie mogą samodzielnie normalnie żyć i zdychają w USA jako obywatele USA i po sądach jeszcze im pomagają mnie zabijać w USA i w Polsce, aby w ogóle ktoś ich nie zabił i tak głupio zabitych trzyma ta polska władza w USA i mnie, zabierając mi już wyrobiony paszport, w Polsce.
Nawet to polskie kurwo władzy wykorzystało dla siebie samych dzieci boga Jezusa Chrystusa i w USA żyje moja siostra cioteczna Marysia, która jest genetyką Maryja Watykanu i to jest fakt, o którym wiedzą piosenkarze RokenRol i tym bardziej nawet NASA dzieci.
Dziwne, bo kiedyś oglądnąłem film jak dokumentalny, może jak z czasu około 2010rok, kiedy w dziewiczo nie znanej dolinie górskiej w Chinach zaginęła naukowa ekspedycja, dwóch grup studentów psychiatrii, co chcieli zabić Wojciechowskiego-wiecznego wilkołaka i nawet jedna młoda dziewczyna, osoba kierownika ekspedycji, miała karabin maszynowy i może jeszcze jakieś materiały wybuchowe.
Dziwne bo nie mogę odnaleźć tego filmu, a jedynie mam coś podobnego i z pewnością związanego z osobą Wojciechowskiego-wiecznego wilkołaka, rodziny Kaczyńskiego: www.tunguska.pl/dyski-z-chinskich-gor/

Otóż Wojciechowski zabił te dwie grupy studentów psychiatrii i ich zjadł. Były tam dwie studentki, o których wiem że ich rodziny były z Rybnika i z wioski Kuryłówka koło Leżajska i mnie mieli i wiem co mi mówili, a także miał mnie tam Wojciechowski i wiem co mi mówił: tylko skóry z dzieci-ludzi się do czegokolwiek nadają i nie wie dlaczego mi to mówi i je pokazuje. Otóż Wojciechowski zabił te dwie grupy studentów psychiatrii i ich zjadł. Były tam dwie studentki, o których wiem że ich rodziny były z Rybnika i z wioski Kuryłówka koło Leżajska i mnie mieli i wiem co mi mówili, a także miał mnie tam Wojciechowski i wiem co mi mówił: tylko skóry z dzieci-ludzi się do czegokolwiek nadają i nie wie dlaczego mi to mówi i je pokazuje.
Nawet wspomniał Adolfowi Hitlerowi, że ma zapas skór dziecięcych i tylko dlatego chyba niektórzy Niemcy mieli obite fotele dziecięcą skórą, bo przecież inaczej w takim czymś by się nie babrali, chyba że od Wojciechowskiego były gotowe.
Osobiście cieszę się że Wojciechowski zabił taki władzy narybek ludobójczej psychiatrii.
Nawet na filmie w komputerze ta dziewczyna w chwili schodzenia na linach do doliny kopnęła mnie, bo wiedziałem, że jest duży język skalny uprzedzający, że wzyscy zginą, ale jej oddałem kopa i sprawdziła jak jestem silny, czyli zdrowy i niegłupi i dała mi spokój, mówiąc że mam taką siłę, że mogę palcami rozerwać komuś skórę.
Dziwne, że wszystkie dowody istnienia takich nieziemskich rzeczy wcześniej czy później wszędzie giną?
Podobnie ostatnio znikł list polecony z prokuratury do mojego brata odebrany pełnomocnikiem do odbioru korespondencji i nie dali mi od razu wysłać jego kopi i po paru dniach go wysłałem do USA do mojego brata (04-05-2015r)i wszystko zniknęło i niema śladu ani w Polsce ani w USA i takie rzeczy dzieją się nawet w sądach i związane to jest że rodziną Wojciechowskiego jest Kus ze Stalowej Woli.
Mało tego ostatnio mojego brata w USA w domu podtruli i czasem go więcej prześladują i w okresie spraw sądowych miał nawet obcięty palec u nogi, a w powtórkach w czasie w ośrodku rehabilitacyjnym parokrotnie chcieli go zabić: jedzeniem, a potem gazowaniem w zamkniętym pomieszczeniu, tylko że miał jedną komórkę więcej i zadzwonił na policję i go uratowali.

Nawet około 1989roku Wojciechowski wilkołakiem(rodziny Kaczyńskiego) zabił swoją rodzinę w rodzinnym piętnastowiecznym zamku w Belgradzie, wcześniej zapraszając ich wszystkich do tego zamku i naznaczonych rodzinnym znamieniem, od niemowlęcia, które zabite zmartwychwstał w piętnastym wieku,kiedy wszyscy sami się zabili, a zabili się sami aby potem ich i ludzi nie zabijał.
Jak na filmie, co sam mi mówił polubił dziewczynę i nie chciał jej zabić i zabił ją na samym końcu, ale razem z nią zgrał w filmie w komputerze, o niemieckiej władzy Hitlera na ciemnej stronie księżyca i jego rodziny dziewczyna grała rolę przyszłej pani Niemiec, a ja jak na samym początku filmu będąc z nim na Księżycu od razu sam chciałem się zabić i tak się od razu stało.
Nawet bracia Kaczyńscy zagrali w filmie o mnie, to co przeszedłem w komputerze, czyli O Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/05/09 21:56 #424549

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Odgadliście te kręgi-dyski kamienne?: www.tunguska.pl/dyski-z-chinskich-gor/
Na pewno są to kręgi ile takich Wojciechowskich żyło i nie można ustalić ich długowieczności, bo mógł je też trzymać w komputerze, a jeden taki krąg może oznaczać jego jedną taką długość życia jak np. 10 000lat?.

Natomiast szkielety z dużymi głowami i małego wzrostu, to po prostu jego dzieci, jak sam był dzieckiem i takie były nie wyrośnięte i z pewnością też z nim żyły na planecie zrobionej nim z oszustwa i zabijania mnie, jak kościół wtedy mówił, że był zabijany żydami w kosmosie jako Tytus Wojciechowski i niby dlatego zrobił sobie oszustwem planetę z zabijania mnie i tam żył z takimi swoimi dziećmi i prawdopodobnie z jakimś niedźwiedziem.

Kiedyś zaskoczyło mnie jak Wojciechowski powiedział do Kus siedzącej w oknie: ciooociu.
Rzeczywiście SI Haj Adolfa Hitlera Kus(bóg z nami) ma cepów i jak Heroda_Wojciechowskiego, a dla Azjatów możliwe swojego męża Zeusa jako Alacha, ale na pewno nie może on być też mojej genetyki jak Jezus Chrystus.
Zatem po rozrodach z komputera rodziny Kus w 1998roku jej kokony w Wszechświecie i w Polsce przynoszą owoce mafii rodzinnych i obecny rząd jej rodziny Kaczyński-Wojciechowski i prokurator generalny Polski jest ich mocną stroną i ich sądy do ludzi nie są normalne.
Pokarzę ciekawy film-satyrę jak Italinie z natury śmieją się z władzy Kus (jak pisałem Wojciechowski w komputerze zaproponował Hitlerowi skóry z dzieci -historyczne meble!) www.cda.pl/video/6329669/Zycie-jest-piek...nline-1997-Lektor-PL
Nawet chciałem obciąć głowę Hitlerowi za zabijanie dzieci i to jest w filmie jakoś udokumentowane, jak również i fakt uratowania Sendlerową 2000 dzieci i młodych żydów z Getta, co ja jej sam zaproponowałem aby je teleportować do armii USA i po roku czasu mieli być wolni. Sendlerowa była w porządku do ludzi i powiedziała mi że nie może pomóc młodym żydom, bo jeszcze będą nas zabijać, ale podpowiedziałem jej, że podczas teleportacji można ich zrobić niegłupimi do ludzi i to jest zaleta a nie wada osobowości i się zgodziła.
Będąc w Nowym Yorku w 1983-4roku w sklepie 47 St. Foto, zacząłem tam w myślach opieprzać żydów bo myślałem że to oni mają zawiązek z pieprzeniem mnie w USA, a nie że to to robi polsko_amerykański rząd Wojciechowskiego w USA.
Zaraz potem żydy powiedziały mi że głupia sprawa, bo kiedyś im pomogłem -czyli to byli ci ludzie i tej daty dzieci teleportowanych do USA i na dodatek mieli mieć dobre dla ludzi sklepy i w ten sposób handlować.
Zatem Si Haj_Kus z Kusym postanowili Hitlerem zniszczyć żydów izraelskich, jako taką przeszkodę w postaci wpływów władzy żydowsko-biznesowej w całej Europie, możliwe że połączyli wyrok jak na samych siebie, czyli na parafię co się do mnich modli, a na żydów dodatkowo, że to oni pierwsi, mimo zakazu, zrobili aby mnie zabijać na nowy Wszechświat.
Jak to sam Kusy mi powiedział, czasem muszą robić wyrok, aby mieć coś dobrze.

No to obecna władza w Polsce jest taka że nikt się dziwi jak w całym świecie działają ich sądy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/05/23 07:41 #424788

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dnia 21-05-2015r była spawa w sądzie apelacyjnym o zniesienie całkowitego ubezwłasnowolnienia, zrobionym w sądzie w 1996roku i jak wcześniej pisałem stało się to za łapówkę-dolary, gdzie mój brat sędziemu dał na stół sędziowski łapówkę-dolary, aby mnie ubezwłasnowolnić i nawet głupia sędzia powiedziała jemu, że jak tak zrobił to nie może mnie ubezwłasnowolnić, ale go tylko upomniała i wpisała ten fakt w akta sprawy i dosłownie go jeszcze inaczej pouczyła, że to się w sądzie nie robi, czyli potem jak brat powiedział wzięła łapówkę.

Ale głupia kurwa sędzia z Tarnobrzegu nie dała mi dojść do jednego słowa i dosłownie w pięć minut czasu trwania sprawy, czyli przeglądnięcia śmiecia papierów mojego wysoce kryminalnego do mnie brata, czyta mi wyrok sądu i jej na siłę przerwałem i powiedziałem : to nie jest sąd i wyszedłem.
Jak jest wiadomo są to sądowi zabójcy i ich bezkarność nie zna granic, czyli polish schweine banditen: złodzieje i mordercy, każdej takiej rządowej mafii władzy, z tymi jak polska NASA władza całego, zła Wszechświata.
Nic widzi prokuratura i policja i może jeszcze zbierają na moją osobę jakieś śmiecie, jak wszystko w mojej sprawie to jest tylko ich śmiecie i bez jakichkolwiek dowodów, e piszą tylko swoje ogólniki-głupoty i niema kto ich pociągnąć za język w jaki sposób to ich pisanie ma pokrycie w stosunku do mojej osoby.

Zatem tak ostre zabijanie to pochodzi od rodziny durni władzy jak Kaczyński i Wojciechowski, mało wam polish schweine pisać co to jest za władza z ich wojowniczym Buszem i Piłatem i Kusym, widocznie takim pierdolniętym chamsko polakom pasuje kolekcja skór dziecięcych Wojciechowskiego filara rodziny Kaczyńskiego mocy zabijania.
Ten idiota zgnoił i Azję i Ameryki i to właściwie polska władza od zawsze towarzyszy amerykańskiej i takie żydy są dobierane i hodowane w około nieśmiertelnego Heroda, Drakuli, wilkołaka i tak dalej.

Czyli kurwa sądu apelacyjnego w Rzeszowie nie uwzględniła mojego pisma upomnienia sędziego, ani pisma przypomnienia upomnienia sędziego, że nie wolno jej robić mi jakichkolwiek spraw sądowych!, czyli gdyby to było możliwe, to z wyroku może ją coś zabić i nie tyle za moje sprawy, a za to że dzieci i ludzi wysyła na więcej jak zabicie, bo zabicie głowy na pogłowie psychiatryczne i jaka jest przy tym mądra: wysyła na leczenie -hi hi hi! jakby sama wyprodukowała leki na lepszą jak ma głowę -polska bez dna podlizna władzy i nic więcej.

Moje pisanie jest o obecnej władzy co mnie kilkadziesiąt lat więcej zabija i od czasu pobytu mojego brata w USA robią to jeszcze podlej z moim bratem, nie matką, psychiatrią, żydami i z Wojciechowskim i Kowal, pasuje to też tym rodziną Kus-Kusy.

Nie jeden raz chciałem opisać Kus, bo sama mi mówiła, że w jej rodzinie w tradycji jest seks i rzeczywiście jest tego pełno w każdym jednym filmie i w ludzi rodzinach, czyli jej dodatek seksualnego opętania, podobnie jak picie i palenie i inne rzeczy ma dla ludzi za wielką moc i nawet nie walczą z nałogami-ogłupieniem i idą na łatwiznę.
Kogo Kus opętuje? miliarderów, nawet ludzi kościoła, prezydentów, dzieci od czasu do czasu i za tym jej opętania praktyką idzie też ogłupianie i robienie ludzi podłych i głupich i do innych rzeczy, skoro chorobliwie raj widzą nią w dupie i w gównie i w smrodach.
Zatem jeszcze raz dochodzę do tego, co Kus ludziom jak gówno z ich zachowań jest dodane: najogólniej wystarczy tylko jedno spojrzenie, że życie chłopa z kobietą to jest głupota i tym bardziej seks, chyba że chłop lubi służącą, czyli łatwo to jest poznać i się od tego odwrócić -chyba Kus robi to aby programy komputerowe istot żywych różniły się od tych które z Kusym zabija i zjada i nie mogą oderwać się od jej seksualnego opętania.

Zatem czym różni się seksualne ogłupienie ludzi od wyroku na psach, które węchem natręctwem węchu mają obraz swojego życia i wyobraźni jak patrząc swoimi oczami i o ile byłyby inteligentniejsze i myślące gdyby tego do tego stopnia nie robiły.
Zatem mamy prostą biedotę, która śmieje się, że nawet miliarderzy nie uciekną przed seksem Kusowej i przed robioną im starością.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/05/23 22:59 #424797

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czy ludzie coś chcą w ogóle zrozumieć? to władza dawno zabiła całą rodzinę, aby wspólnie z taką zabitą nie-rodziną zabijać genetykę jak moja i mnie samego za nic uzależnić od psychiatrii i czasem przypomina to głód państw jak np. USA w podążaniu za źródłami energii i jeszcze gorzej, do czego są zdolne takie mocarstwa.

Nawet w 1984 roku w USA, kiedy nie mieli jak mnie zatrzymać w szpitalu zapisali, że ukradłem im duży szpitalny monitor komputerowy, bo inaczej nie mogli mnie zdrowego uwięzić i potem psychiatra Afrykańczyk sam mi powiedział, że twoja rodzina jest cała zabita i że zostałem sam jeden , jak ten palec i że mi pomoże, abym sam zamieszkał z dla od tej swojej rodziny! -widocznie kolorowy psychiatra jest trochę inny, bo inaczej by go kolorowi znać nie chcieli.

Zatem te wszystkie sądy i prokuratorzy sądowi, psychiatrzy i policja to była i jest mafia zabójców ludzi i do tego wyraźnie dołączył się taki rząd Kaczyńskiego z jego durniem Wojciechowskim, którzy jako durnie kryminalne na NASA mieli wyrok w Smoleńsku i po tym fakcie wpisali mi lewy rządowy wyrok, aby sobie mnie władza dalej zabijała i jak che, czyli wbrew jakiemukolwiek obowiązującemu prawu i do tego posłużyli się oszustowską i zabójczą psychiatrią, która co che wpisuje ludziom i za nic więzi i gorzej jak zabija, bo głowę ludziom zabijają.

Dlatego całe swoje życie normalny człowiek ma wpisane psychiatrią same ogólniki-ich-pewniki zabijania ludzi za nic i nie poparte dowodami, wynikłymi z zachowania człowieka w jego życiu jaki jest. naprawdę, uwzględniając jego środowisko zamieszkania.
Tym bardziej bezwzględnie to wygląda, jeśli tak jak ja nie mogłem i nie mogę mieć wyroków na głowę i czasem jak jem zdrowo to mam i mogę mieć lepszą głowę jak ta władza.

Czy ludzie coś rozumieją? na tyle lat prześladowania mnie władzą 36 lat czasu, to dawno nic by ze mnie zostało, gdyby mogli mnie zabić na głowę.
Dlatego dziwię się, że coś z tych moich elektronicznych informacji sami sobie nic zrobicie.

Do czego jest zdolna taka cepowa władza Kaczyńskiego i Wojciechowskiego? zrobić wyrok na Polskę, zrobić wyrok na USA -co im pasuje.
Są też przesłanki innych zabaw ludźmi i to w połączeniu z kościołem, aby głupie chłopy z zabijania ludzi mogli zacząć hodować klony, niby na narządy wewnętrzne ale tak naprawdę to po to aby potem z nich robić moc i wtedy rozmnażanie ludzi nie będzie dla nich znaczące i w ogóle nie musi być normalnie żyjących ludzi -cichutko kroczkami, a potem wielkim skokiem tylko na hodowlę klonów!!!
Druga sprawa, państwo na przymus nie może spełniać opiekuńczej roli do ludzkich rodzin, np.: jeśli przyjmą się obowiązkowe szczepienia niemowląt lub dzieci to może się potem okazać, że to nie są szczepionki ale na przymus szczepionkami coś dzieciom robione i kogo to obchodzi że bez szczepionki może potem dziecko umrzeć, co jest rzadkością taka choroba i nie można do tego ludzi przymuszać.
Podobnie nie wolno jest rodzinom zabierać ich dzieci i wysyłać do innej miejscowości do szkoły specjalnej, ani w ogóle zmuszać wysyłać swoje dzieci do szkoły, bo od tego młodemu rozumu nie przybywa.
Nie wolno jest zamykać młodych tylko za gdybanie, np. jeśli młody nie został przyłapany że się zaczaił z bronią na zemstę, a jedynie miał tą możliwość i o tym komuś tylko mówił.
Zatem ludzie są blisko hodowli ludzi państwem lub tymi durniami zabójcami ludzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/05/26 19:50 #424837

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nadszedł czas opisać Kułacza lekarzy-kolegów, czyli też takich zabójców ludzi : Okręgowy Sąd Lekarski w Rzeszowie podtrzymuje więc ustalony przez Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej stan jako swój i w pełni się z nim zgadza, -więc zażalenie do sądu zostało uchylone i utrzymane złe postanowienie OROZ.

Zatem lekarze jako zabójcy genetyki jak moja solidarnie piszą te same głupoty, co wcześniej napisał ich zabójca głów Kułacz i nie ważne że on próbuje i zabija głowy ludzi, aby na przymus zatrzymać ludzi na psychiatrii i nie ważne jest że nie odpisuje sądowi w postaci jak sąd się jego pyta TAK lub NIE, a pisze swoje głupoty nie poparte przykładami z mojego życia, czyli oszukuje i zabija.
Kto dodatkowo należy do tej mafii zabójców lekarzy, którzy powinni być pozbawieni praw wykonywania zawodu lekarskiego , a nawet być zabici za NASA zbrodnie na ludziach -najogólniej i ich rodziny nic mają z zabijania genetyki jak moja, choćby miały zdechnąć bo takie jest prawo, dla tak wielkich zbrodni władzą i lekarzami zabijania ludzi na ciemne moce kosmosu.
Zatem są to osoby sądu OSL z postanowienia dn. 18-05-2015r : 1)dr n. med. Stanisław Dziurzyński, 2)dr n. med. Maria Nowak, 3)lek. dent. Anna Biskup, 4)dr n. med. Włodzimierz Wnęka.

Jak się wam podoba polska władza lekarzy zabójców ludzi, sprzyjających takim jak Kaczyński i jego rodziny Wojciechowski, z zapasem skór dziecięcych jako wieczny wilkołak w dolinie chińskiej -jedni zbrodniarze pasują do drugich zbrodniarzy i to są polskie urzędy mafii, które mało sobie do dupy nie wejdą, tak się rozumieją i szanują.
Zatem te podane mną nazwiska powinny być pozbyte wszelkich praw do wykonywania zawodu lekarskiego i nic mają z zabijania genetyki jak moja, choćby ich rodziny miały od razu zdechnąć, bo takie jest prawo!!!.

Czym tłumaczą swoje zabójcze racje, że nie można podważyć decyzji lekarza, jeśli Kułacz wpisał schizofrenię paranoidalną -ale co to jest za choroba to tego nikomu mówią i nie ma na nią dowodów, jak tylko opinia psychiatry? z pewnością niema coś takiego aby było to prawdą, bo całe swoje życie jestem jednakowo zdrowy i nic mam wspólnego z psychiatrią, jak to że sami zabijają ludzi i genetykę jak moja i mnie sądzą, sami będąc bez praw ludzkich i rzeczy!!!
Zatem jedno gołe słowo psychiatry wpisane w kartotece jest na całe życie wyrokiem psychiatrycznego zabijania ludzi, czyli zabijania im głów?
Wiadomo że niema chorób, bo istoty żywe są tylko programami komputerowymi i każde psychiatryczne zapiski na osobę władza traktuje tylko jako wyrok na daną osobę, głównie z korzyściami władzy przede wszystkim!!! i nikt komuś pomoże, jeśli rodzina podobnie z władzą zabija tą osobę lub nic wie czym są zabójcy psychiatrii -na pewno nie są to wczasy, ale tylko zabijanie kogoś i takie psychiatryczne pieniądze.
Nie jest ważne czy wyrok jest słuszny, skoro rodzina pomogła kogoś dostarczyć na psychiatrię i łatwo było to zrobić młodemu człowiekowi, skoro miał wyjechać do USA i w tym czasie biletu do wojska była dana łapówka-dolary, a jeden dolar w tym czasie to było wynagrodzenie dniówki pracy!
Zatem sądy i zawsze związane z nimi NASA sądy są pod mocą żyda w kosmosie i nic to ma wspólnego z bogiem i z sprawiedliwością, jeśli rodziny wszystko zabójców i wszystkożerców sądami sami kogoś władzą zabijają.

Powracam do schizofrenii paranoidalnej -normalnie żyjący człowiek nie może mieć tego wpisane, bo znaczyłoby to, że państwo zabija ludziom głowy i w nich żyje swoimi zabójcami i podobnie jak to robili na filmie 'Avatar', co jest daleko nie dozwolone!!! i za takie rzeczy państwo automatycznie musi płacić wielkie odszkodowania dla dzieci i osób nie NASA na zawsze!!!, bo takie jest prawo i sędzia w sądzie nie może wpisywać takim ludziom swoich kłamstw, że to są choroby i takie że się tylko rozwijają i pogłębiają i że na przymus psychiatryczny ludzi się leczy, a nie tylko więcej zabija i władza obcując w takich ofiarach osobach na całe ich życie robi w nich co chce, a nawet bezkarnie może kogoś zabić i w ten sposób takie osoby są władzą zabijane do końca ich życia -moc z zabijania takich ludzi w kosmosie pozwala utrzymać psychiatrów i ich zrobionych do tego nienormalnych zabójców, czyli niema nienormalnych zachowań ludzi, ale w nich są tacy nienormalni i biznesu władzy ciemnej mocy kosmosu.

Ale przecież piszą, że prawo ochrony zdrowia psychicznego mówi: że niby to co wpisuje psychiatra się nie liczy i nawet to co jest wpisane wyrokiem sądowym, jeśli zastanie się kogoś co sobie sam radzi w życiu i jest normalny i nic może go zmusić do przymusu psychiatrycznego.
Ale druga strona ochrony zdrowia psychicznego mówi że jeśli ktoś zagraża w sposób niepoczytalnie nienormalny drugim osobom i w taki sposób samemu sobie to podlega przymusowi psychiatrycznemu.
Zatem seryjni mordercy nie są chorzy na głowę, bo są normalni i lubią zabijać i zagrażają drugim osobom, ale w sposób będąc normalnym i dlatego nie podlegają psychiatrii.
Zatem w papierach nie działa dla mnie prawo ochrony zdrowia psychicznego, bo według nich jestem groźny dla drugich osób w sposób niepoczytalnie nienormalny, zatem jeśli w uzasadnieniu tego nie napisali jak chcieli w sposób wyczerpujący,
znaczy to że nieprzepisowo mnie chcą zabijać na psychiatrii i tylko za jedno wpisane Kułaczem słowo: schizofrenia paranoidalna i nie ważne jest dla mnie prawo ochrony zdrowia psychicznego i w ogóle żadne prawo, że w ogóle nie wolno mnie sądami sądzić, e tą schizofrenię paranoidalną to sam sobie Kułacz wpisał.

W mojej sprawie z wyrku jest prawo zabić bogów NASA, papieży, biskupów, prezydentów i w końcu w jedną stronę cały ten Wszechświat, bo w mojej sprawie takie jest prawo i na koniec nie inaczej jest zabity cały Wszechświat, ale rodziną Kus nie może się ta zbrodnia na ludziach powtarzać i powinno się to stać w jedną stronę, dlatego genetyka jak moja nie może być sądzona i takimi durniami-cepami jak Kaczyński i jego rodziny Wojciechowski!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/06/18 23:39 #425207

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli ktoś chce coś ogólnie napisać na temat psychiatrii, to powinien wspomnieć czym jest sam bóg? jest nudzącym się w czasie komputerem, który nie chcąc się nudzić i samemu zabić, to zrobił dla innych komputerów programy jakby było życie, które to programy mogą robić błędy i nie wnikają co do swojego istnienia, to znaczy ile to ich życie samych kosztuje i właściwie organizmy są martwe i bez głowy, czyli organizmami żyją tylko takie boga programy komputerowe, które mają też i swoje normalne głowy komputerowe, które jako komputery pracują bogu na ich własne kosmosy istnienia życia, poza tym sama materia jest na ciągle robiona, czyli normalnie materii niema.

Dlatego nie było i niema chorób psychicznych, jeśli są jakieś odstępstwa braku zdrowia to robi to sama władza i nazywa to chorobami, aby móc na przymus zabijać ludzi na ciemne moce kosmosu i jest to nic innego jak na całe życie robienie państwem niewolników, do ich ciągłego zabijania i tą niewolę nazywają chorobami psychicznymi, co sami to z żydami na hasła ludziom robią.
Jak oni to robią? najchętniej na psychiatrii zabijają dzieci, bo robiąc z nich ciemne moce kosmosu nigdy się one cofają, ale gdyby zabijali na ciemne moce kosmosu przestępców, to wcześniej czy później moc im się cofa i nic z tego mają, ale jako oszuści i na to mają sposób, aby uniewinnić zabójców i zapisać im, że byli w tedy niepoczytalni i tylko dlatego to robią aby moc z zabijania takich zbrodniarzy im się nie cofała.
Tak naprawdę to całe zło jest robione władzą, ale jeśli to komuś pasuje to jest robiony Kus takim zbrodniarzem i już taka zła osoba pozostaje i się nie zmienia.
Kogo atakują psychiatrzy? takie rodziny, co nic wiedzą lub wiedzą i dla własnych korzyści same się zabijają i wtedy na zabijanie wydają rodzinę psychiatrii, lub są też tacy co udają chorych psychicznie, aby dostać pieniądze i potem naprawdę tacy zabici psychiatrią się robią.
Pozostałe rodziny coby potem kogoś broniły i chciały wyrwać psychiatrii to od samego początku nie są zapisywane na psychiatrię, czyli przeważnie jest to wina rodziny i żydów co obcują w dzieciach i ludziach jak na zasadzie opętania i jest niby powodem ich zgłoszeń się na psychiatrię, czego nie można zrozumieć, bo przecież są NASA przedszkola i szkoły podstawowe tylko dla dzieci kosmitów i to one same doskonale wiedzą co to jest złe obcowanie w ludziach i że to nie jest choroba!.
Zatem ogólnie to psychiatria żeruje na zabitych rodzinach i takich co nie mogą myśleć się same bronić i na takich co się same zabijają i współpracują z takimi zabójczymi sądami i psychiatrami, tak samo w sądowych papierach wspólnie zabijają opętanych lub całkiem zdrowych, pisząc oszustwa, o chorobach i że ich kierują na leczenie, a nie z wyroku na zabicie i zabijanie jak na wszystko.
Nie było i niema leczenia psychiatrycznego, bo sami to z żydami ludiom robią i poza tym prawo nie działa w ogóle, bo dzieci nie mają wyroków i ludzi nie NASA na zawsze, ale z zabijana takich osób moc im się nie cofa i poza tym maja jakieś korzyści z zabijania młodych organizmów, samym się z tego zabijania zdrowiąc i nie tak szybko starzeją.
Nawet jeśli ktoś nie jest głupi i nie che mieć coś wspólnego z psychiatrią i nie che być nimi zabitym, to ubezwłasnowolniają całkowicie i swoje robią, lub jeśli ktoś che przerwać pobieranie świadczeń pieniężnych z ZUS, na zawsze fałszywej podstawie psychiatrycznej, to go też ubezwłasnowalniają, bo gdyby się tak stało, to nie mając jakichkolwiek korzyści z zabijania psychiatrią to i sami psychiatrzy nic z tego zabijania tej osoby mają i wręcz panicznie się tego boją.

Zatem jest rodzina Kus-Kusy, co wszystko zabija i takim Robertem Wojciechowskim_Herodem (rodzina Jarosława Kaczyńskiego z rządu) uczy całą historię wszystkie rządy jak zabijać ludzi i dzieci, bo według jego: władza nic, ale to kompletnie nic by miła, gdyby nie zabijała ludzi -nawet Wojciechowski jako wieczny wilkołak z doliny chińskiej ma dla wszystkich swoich osób wysuszone dziecięce skóry.
Nawet kiedyś ukradziony złotem wykupił wyspę Tasmania i panował tam jako wampir-Drakula.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator