HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Coś co jest ze mną związane 2014/12/02 20:47 #420467

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Są tacy ludzie co swoim życiem tylko pracują lub dla drugich wnoszą swoją pracą coś nowego lub tacy co nic wnoszą ale tylko całe swoje życie zabijają ludzi na moc kosmosu i dla własnych korzyści i do nich należą sądy psychiatryczne i psychiatry i z nimi taka sądowa prokuratura.
Po stronie ludzi w sądzie są adwokaci, ale na sprawie sądowej milczą, chociaż będąc świadkami mają prawo podać bezprawny sąd do sądu i złożyć zeznania w prokuraturze, bo jeśli tego nie zrobią to stają się współwinni sądowego przestępstwa, dotyczy to nawet protokolanta sądowego siedzącego obok sędziego, który poprzez swoją bierność i jako świadek przestępstwa sędziego sam też staje się współwinnym i takie jest prawo!.
W moim przypadku tak jest że nic działa coby mnie broniło i wszyscy popełniają przestępstwo, a sprawa cywilna jest jawna, ale jak nie jawna, bo dla ludzi na sali sądowej niema ławek i ludzie nie wiedzą jak sądy psychiatryczne zabijają ludzi -jak podły Polak sądowy zabijaka ludzi umie w sądzie sobie radzić, sąd jawny i w rzeczywistości nie jawny i bez świadków.

Historia znajomych zabijaków sądowych polskiej władzy jak Kułacz i Serafini jest do opisania:
Oszust zabijaka sądowy Marek Serafini podtrzymuje władzą moje całkowite ubezwłasnowolnienie i w ten sam dzień na sali sądowej wypowiada hasło do zrobienia mi pełnej schizofrenii i od razu sam dostaje taki wyrok i sędziemu nie może odpowiadać na najprostsze pytania i ma przez jakiś czas zabitą głowę i ratuje jego sędzia, mówiąc hasło że to nie może trwać dłużej, bo wcześniej sama podpowiedziała Markowi Serafini aby sam się ratując zdążył i mnie zabić na tak samo.
W czasie rozprawy rozmawia z sędzią: zabijmy jemu głowę i od razu weźmy do szpitala, a potem dopowiada: najlepiej i najprościej od razu w ogóle jego zabijmy.

Na drugiej sprawie sądowej z wniosku Marek Serafini aby skierować mnie na przymus psychiatrycznego zabijania, zrobiłem aby sędzia nie mogła być sędzią i musiała sama usiąść obok stołu sędziowskiego, bo by ją tak zabiło i od razu się postarzała, bo nic miała z zabijania mnie, bo powiedziałem: nie jestem NASA na zawsze i wszelkie żydzie wyroki i takie psychiatryczne mnie nie dotyczą, oraz doprowadziłem do tego aby sędzia spytała się Serafini na jakiej podstawie zrobił swój wniosek i na to pytanie nie mógł odpowiedzieć, dopiero sędzia jemu pomogła i powiedziała aby podał przykład na moją nienormalność i to co wcześniej do sądu napisał i po dłuższym namyśle odpowiedział że: mówię że mam stale NASA podpięcie -ale jestem groźny dla ludzi, że żydy polskiej władzy we mnie siedzą dzień i noc kilkadziesiąt lat czasu i mam prawo do tego mieć od polskiego i amerykańskiego rządu nie małe odszkodowanie i wystarczające mi do końca życia i dlatego nic mi udowodniła, ale w papierach zapisała co chce, mimo że wnioskodawca Marek Serafini sam tego wniosku nie napisał i pomógł jemu to zrobić znajomy Kulacz, mieszkający kilkadziesiąt metrów dalej od niego samego, też taki sam oszust sądowy zabijaka.
Marek Serafini przed sprawą sądową wcześniej jako wnioskodawca zrobił swoją sprawę sądową i wyczyszczoną sądem i do tego zabił mnie w domu i zrobił na swojej sprawie, gdzie na sali też siedział Kułacz i wtedy zaraz sam się odpaliłem, aby tam mnie nie było, a zanim to się stało to Kułacz zdążył powiedzieć: wie co to jest i nie musi ze mną rozmawiać i mnie widzieć aby mnie w sądzie opisać.
Zatem jedno zabicie mojej osoby nie NASA prawnie kosztuje 100 000zł odszkodowania i prawdopodobnie w powtórkach w czasie Kułacz sam musiał się powiesić i podobnie jak to zrobił Wojciechowski -tego na sto procent nie wiem, ale jak uzbierała się duża suma i nie mógł być psychiatrią i nie mógł zabijać i groziło jemu więzienie to jest prawdopodobne co kiedyś słyszałem.
W każdym razie w powtórkach w czasie raz byłem unicestwiony w obecności Kułacza, który w obecności świadka mojego brata ciotecznego zabił mi głowę aby zatrzymać mnie na psychiatrii i brat cioteczny zrobił aby mnie nie było, wcześniej mówiąc: dlaczego od razu nie powiedziałeś że nic takiego masz coby mnie zabijało, potem Kułacz mnie zrobił od nowa i wezwał na pomoc jakiegoś chłopa, który przy mnie zniknął a potem i ja na dobre zniknąłem.
Ostatnio Kułacz przy świadku Krystyna Kowal też zabił mi głowę, wcześniej mi mówiąc: nigdy będziesz taki sam jak byleś i potem będziesz głupi i ktoś obcy się zrobił i mnie uratował, a przed budynkiem stał radiowóz z dwoma czekającymi policjantami.
W powtórkach w czasie też i tak było, że mój brat spowodował zwolnienie Kułacza z pracy i Kułacz stracił pracę.
Obecnie władza jest taka głupia że dwa listy polecone z sądu wydziału karnego nawet sądowy pełnomocnik do odbioru korespondencji nie może je wybrać i na inPost je nie wydano, bo mój brat podał do prokuratury Kułacza, Serafini i te kryminalne sądy -nie dają odebrać korespondencji, bo jest dowodem co robi polska władza z ludźmi i jaka by to nie była odpowiedź to jest i tak dowodem na polską władzę i takich sądowych listów wydziału karnego nie można odebrać.

Co Kułacz dopisał dla wnioskodawcy Marek Serafini, czyli do tego co sam jemu wcześniej napisał, aby skierować mnie na przymus psychiatryczny? że jako biegły psychiatra sądowy stwierdził że nie nadaje się do zaspokajania swoich podstawowych potrzeb życiowych i są to chyba takie: że nie udzielam się społecznie w rządowych wyborach i nie umie załatwiać spraw urzędowych -ale dla wszystkich wysoka poprzeczka i groźba że Kułacz każdego jednego może skierować do domu wariata, jak tylko władza nim chce, nawet taka groźba jest realna, bo mimo że psychiatry wiedzą że są też popieprzeni jak inni ludzie to zawsze innym mogą coś do jakiegoś stopnia prawdy wpisać -ale tego nikomu się robi, bo do tego potrzeba konfliktu prawnego z władzą i policją i dopiero wtedy osoby są opisywane i inaczej być nie może, bo jest ochrona danych osobowych i jeśli byłem i jestem zdrowy i nie miałem z czego się leczyć to znaczy że nikt ma do mnie prawo! -natomiast wpisy psychiatrów są nie ważne bo co złego to tylko pochodzi od władzy i to są hasła i niema schizofrenii paranoidalnej, bo niema takich ludzi w których pospołu władza razem sobie żyje, bo są tylko hasła władzy i zawsze tak jest, a w moim przypadku to ktoś musi mieć taki zły wyrok wpisany, jak mi chce wpisać i do sądów nie wolno jest mnie powoływać!.

Ważnym jest aby ludzie mogli się jakoś bronić, bo im bardziej to umieją robić, to tym więcej psychiatrzy wpisują ludziom schorzeń i na ich wszelkie rozsądne wypowiedzi nakładają schorzenia psychiczne, czyli: takie jest prawo i jemu też muszą podlegać psychiatrzy, że każde wypowiedziane osobą fakty nie można użyć przeciwko tej osobie, jeśli nie są sprawdzone, lub nie można ich łatwo sprawdzić lub w ogóle nie można sprawdzić.
Przecież sądy, psychiatrzy i taka z nimi związana prokuratura to są tylko zabójcy ludzi i prawnie bez praw ludzkich i rzeczy, to znaczy że każdy może ich porwać i zabić jak che, bo niema większych zbrodni na ludziach jakie ludziom robią w kosmosie i nie tylko w kosmosie.

W moim przypadku wykorzystali mojego brata i zapłacił łapówkę dolary na stół sędziowski w czasie sprawy sądowej, aby mnie całkowicie ubezwłasnowolnić, bo byłem zdrowy i nie chciałem poddać się badaniom psychiatrycznym -jak można w taki sposób psychiatrami zabijać na psychiatrię ludzi że są zdrowi nic chcą mieć wspólnego z psychiatrią i zaraz do tego wpisują schorzenia psychiczne, że osoba się nie rozumie że jest chora i myśli że jest zdrowa -komedia oszustów, zabójców i złodziei(-w kosmosie) ludzi.
Co prawda nic mam wspólnego z NASA sprawami, ale czasem wykorzystywali mnie do robienia wyroku na kosmitach zabijakach genetyki jak moja, a to są już NASA sprawy, które w zwykłych i normalnych sądach mnie nie dotyczą -bo są związane z osobą co nie zabija, ale wykorzystana zabija z wyroków kosmitów, aby nie mogli więcej zabijać, a to jest różnica!.
Dlatego zniszczyli mi kręgosłup i nie matką niszczą mi kości ramion i teraz chcą zabić głowę lub w ogóle zabić.

Może ludzie nie wierzą że w sądach i na badaniach sądowych na hasła zabiją ludzi? nie wiem w którym roku to było w powtórkach w czasie, może około 2007rok, w sądzie rejonowym Stalowa Wola -Rozwadów w obecności świadka Bakalarz, byłej dyrektorki szkoły podstawowej nr.3 sędzia czysta mi nagrodę dla mnie, natychmiastowy wyrok śmieci i Bakalarz pyta się mnie: czy wiesz co to dla ciebie znaczy? że zaraz ciebie nie będzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/05 12:19 #420537

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W sądach jest podobnie jak z psychiatrami, jeśli się umiesz bronić to tym bardziej robią na opak i w końcu podałem władzę nie dającą odebrać poleconych listów:


POK inPost, 37-450 Stalowa Wola, Al. Jana Pawla II 20(SKOK)

Nawet jakoś nie mam moich informacji w skrzynce nadawczej i dlatego ponownie opiszę ci problemy odbioru korespondencji, a ty przy okazji sprawdź czy masz odebrane informacje jakie ci podałem, z numerami nie odebranych listów, nawet przez sądowego pełnomocnika.

Na inPost wyraźnie utrudniają odbiór twojej korespondencji i nawet sądowym pełnomocnikiem do odbioru twojej korespondencji i mi jako że pokazuję że mam od ciebie oryginalne notarialne pełnomocnictwo w polskim języku i ważne od daty 31-12-2005r, też odmawiają odbioru korespondencji.
Zatem nie odebrane nie z winy sądowego pełnomocnika do odbioru korespondencji listy polecone nie są wybrane, mimo przepisu prawnego że: korespondencja sądowa musi być odebrana w terminie i jakby to nie było, po okazaniu jakichkolwiek dodatkowych dokumentów, czyli: wcześniej odebrane sądowe polecone na twój adres i na adres pełnomocnika i nawet to oryginalne pełnomocnictwo z klauzurą notariusza za granicą, wyciśniętą pieczęcią na specjalnym złotku.

Mało tego, obecnie zabraniają mi napisania urzędnikiem na odwrocie awiza z jakiej instytucji jest nie odebrany list sądowy i rozmawiałem o tym z inną pracownicą o godzinie około 10/30, bo ta pracownica co była wyszła na godzinę czasu.
Grają na zwłokę i robią kopię twojego pełnomocnictwa notarialnego i też dzisiaj zrobili kopię ale oryginału i wysłali do swojej placówki prawnej, mówiąc tak jak i poprzednio że odpowiedź dadzą w poniedziałek, ale i tak zwodzą i później też się nie śpieszą i jest blisko do pierwszego tygodnia do odebrania sądowej korespondencji i na dodatek z negatywną odpowiedzią.

Ciekawe nie wydali sądowemu pełnomocnikowi pierwszych dwóch listów sądowych i kolejnych dwóch innych takich listów, bo nie musiała iść wybrać, jeśli wcześniej nie dali jej tego zrobić, mało tego pierwsze mam na odwrocie awiza potwierdzone, że są z sądu rejonowego Stalowa Wola, wydział karny, ale telefonicznie sąd tobie nie potwierdza że takie polecone wysłał -zatem słyszałem jak dzisiaj pracownik mówił do klienta banku, że naprawdę nie może mi wydać tych dwóch listów poleconych.
Wynika wniosek że to zrobiła władza z sądem abyśmy nie mogli odebrać sądowych poleconych i abyś nic mógł w tej sprawie zrobić i po to abyśmy z rozkazu władzy w ten sposób przegrali sprawy lub aby dla nas unieważnić nam sprawy sądowe i abyśmy wygrali lub w taki sposób sąd unieważnił te listy, ale kolejne dwa są też nie do odebrania, czyli ta ewentualność odpada.

Byłem u sądowego pełnomocnika i o godzinie 10/30 nie zastałem jej w mieszkaniu.

1)Pierwsze dwa listy listy polecone z rejonowego sądu -wydział karny o numerach to:
127544458007, 127544451002 i awizowane dnia 24-11-2014r z dresem sądowego pełnomocnika na kopercie: Czarnieckiego 9/21, ale z twoim imieniem i nazwiskiem, czyli J. K. i taka korespondencja też nie mogła być odebrana sądowym pełnomocnikiem, bo jak twierdzą aby ją odebrać to potrzeba pełnomocnictwa na piśmie, bo sąd na kopercie nie wskazał nazwiska pełnomocnika, zatem dziwną rzeczą jest przepis że korespondencja sądowa jakby nie było musi być odebrana w terminie i kto jest winny? sąd w ten sposób utrudnia ludziom sprawy i kryminalnie je wygrywa, że źle adresuje koperty i ma do tego prawo?, bo w interesie ludzi też trzeba robić pisemne umowy pełnomocnika do odbioru korespondencji, a nie tylko wskazać pełnomocnika -a przepis że sądowa przesyłka musi być odebrana w terminie?
Listy te byłem odebrać dnia 27-112014r i byłem w tej sprawie na policji i w sądzie rejonowym Stalowa Wola i z wydziału karnego nie udzieliła mi informacji skąd są te polecone, potem dodatkowo i bezskutecznie byłem je odebrać dnia 28-11-2014, 01-12-2014r, 04-12-2014r. ,

2) następne dwa listy polecone awizowane dn. 02-12-2014r, nie wiem z jakiego są sądu i mimo że zawsze dodatkowo miałem i inne dokumenty do odbioru korespondencji, z których to sądowych poleconych wynika kto jest pełnomocnikiem i że przebywasz za granicą i adresy i tak dalej, to mi i pełnomocnikowi nie dali odebrać listów, a teraz nawet zapisać skąd są przesyłki, czyli są to kolejne nie do odebrania listy polecone o numerach: 031445560007, 031444560007.

Nawet w sądzie nie informują mnie jakie są przepisy odbioru korespondencji, to znaczy przepisowo do dwóch tygodni czasu, apelacja do jednego tygodnia i spytałem się czy weszły nowe przepisy że kto robi apelację, to w międzyczasie jak jest jakaś korespondencja sądowa to jest też termin odbioru jeden tydzień czasu -nie otrzymałem odpowiedzi, a jedynie taką: my nie jesteśmy prawnikami i tego nie wiemy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/10 17:24 #420667

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie tylko coś jest źle z wyborami ale im innymi rzeczami i wygląda na to że władza Wojciechowskiego ('Burnaku -z filmu o nim) zaczyna się rozwijać.

Podam przykład:
Sprawa jest prosta, mój brat dzwonił do rzecznika praw obywatelskich, który odpowiedział, jeśli na od dawna skutecznym pełnomocnictwie notarialnym do odbioru korespondencji pisze, że jest dobre: 'do odbioru wszelkiej korespondencji' to znaczy że i też dobre do odbioru korespondencji sądowej, karnej i z prokuratury to tak jest -jednak którego oddzielnego pełnomocnictwa wymaga swoimi przepisami inPost, skazując ludzi na dodatkowe podobnie dwoiste papiery i wydatki.

Zatem własne przepisy inPost nie są zgodne z kodeksem cywilnym, bo wszelka korespondencja nie jest własnością inPost, ani jej nie przetwarzają i podlega kodeksowi cywilnemu, który logicznie nie utrudnia odbioru swoich własnych rzeczy i nawet jest do tego przepis, że w ostatnim dniu do odbioru korespondencji, jeśli jej wcześniej nie można było inaczej odebrać, to jakby nie było musi być wydana w terminie, jeśli ktoś pokaże dodatkowe dokumenty, np. listy sądowe i tak dalej, a w tym przypadku wystarczyło logiczne pełnomocnictwo notarialne, czyli inPost wykazał się bezwzględnym przestępstwem na ludzi rzeczach, czego nie można powiedzieć o poczcie polskiej, a jedni i druzy podlegają takiemu samemu prawu cywilnemu.

Czy ktoś rozumie, że złośliwość i przestępstwo inPost może spowodować sądowe skutki, np. przegraną sprawę sądową i utratę odszkodowania na wartość XXXXXXX... -bardzxo poważne przestępstwo! i bez uzasadnienia ochrony ludzi rzeczy, ale jedynie poprzez wygodę ich urzędu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/12 07:39 #420689

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Sprawa jest jasna, to prawnie bezprawny opiekun Marek Serafini z MOPS Stalowa Wola sam się broni aby nie poszedł do więzienia i dla siebie łazi lub dzwoni na inPost (cicho! bo to jak z polskiego rządu FBI ktoś tak chce robić na inPost i w sprawie stają na baczność), aby nie wydać sądowych listów poleconych i dwa listy już zostały zwrócone z wydziału karnego, dotyczące ukarania Serafini i jego znajomego ordynatora Kułacza.
Ma wprawę bo wcześniej pobrał z inPost mój list sądowy, adresowany na moje mieszkanie i zazwyczaj wszystkie takie sądowe listy sam pobiera bezpośrednio z poczty i ich nie widzę.

Psychiatryczne sądy nigdy usuwają swoich zabijaków sądowych i nawet z nimi na rozprawie otwarcie rozmawiają jak na różne sposoby mnie sobie zabić.
Zauważyłem, że gdy piszę precyzyjnie aby wynikało że i sędzia nie może myśleć inaczej, lub piszę prawdę że sądy psychiatryczne to były i są tylko zabójcami ludzi takimi jak normalnie prawnie bez praw ludzkich i rzeczy to takie informacje nie mogą im się zapisać w aktach sprawy i takie informacje ludziom usuwają z ich pisma i dodatkowo pieprzą-zabijają ludziom głowy, aby tego nie pamiętać i otępiają (okolicznościowo-terminowa schizofrenia, na hasła).

Zatem psychiatryczne narzędzie zbrodni na ludziach działa dla ich wspólnych ciemnych mocy w kosmosie, jak ciągle do nieskończoności, legalizowane ministerstwem sprawiedliwości, ministerstwem zdrowia i w ogóle każdym rządem.

Dlatego w prawie jest powiedziane, że każda najmniejsza niewłaściwość sądu w sprawie cywilnej czyni ją sprawą nie cywilną - ale tego prawa nikt przestrzega, choćby sądem i sądowymi osobami były robione same przestępstwa, a co dopiero jakaś jedna niewłaściwość.

Bylibyście jak nadmuchane bufony, gdybym wam czegoś nie napisał, tylko ja mogę wiedzieć jak psychiatra zabija ludzi i mogę wszystko pamiętać i gdyby to w sądzie wcześniej wiedzieli toby nic kompromitującego sobie przymnie mówili. Już to wiedziała sędzia sygn. akt III RNs 27/14, ale była za podła i namawiała i wielokrotnie nalegała adwokata do przestępstwa, aby niby kogoś od razu zgodził się wziąć do szpitala i potem pomógł go wsadzić, jak to powiedziała do pierdla, adwokat przy mnie jej odpowiedział: nie byłby adwokatem, gdyby tak zrobił i straciłby licencję adwokata.
Zatem już sami jako inteligenty widzicie że ludzie nie mogą iść na każde jedne wybory w całym Wszechświecie, jeśli nie wyrzuci się nazwy i zawodu psychiatrii, bo ucząc się w szkole wiecie co to jest przechodniość funkcji, której na wyborach zawsze podlegacie, głosując na wielce kryminalny rząd stajecie się współwinni ich wielkich zbrodni! Ciekawe bo w prawie tak jest że każde przestępstwo i tym bardziej bardzo wielkie należy obowiązkiem obywatela zgłaszać władzy, bo za zatajenie grozi kara, ale jak to robi sama władza? -między młotem a kowadłem, jednak wrażliwi ludzie nigdy pójdą na wybory.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/13 20:37 #420719

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
9:08-- 3pwramp: Dobrze by było aby w całym świecie rozpoczęły się protesty na rządy, co psychiatrami zabijają ludzi i w papierach, pisząc że to są choroby i zabijając je jako zrobione połowie psychiatryczne na ciemną moc w kosmosie dla siebie i dla władzy, czyli i dla rządu. Ale jeśli nic ma się wspólnego z psychiatrią to od razu mówią że te osoby nie dostaną pieniędzy, czyli psychiatrzy specjalnie w papierach stworzyli choroby, aby nie wpisać komuś trwałego lub nie trwałego uszkodzenia głowy z możliwością płacenia tej osobie normalnych pieniędzy, bez udziału w tym zabójczej psychiatrii.

Podam jakie ludzie mają kłopoty z władzą zabijania ludzi i mam trzy sądowe sprawy o nic.

Coś z wrzuty:

19:44-- 3pwramp: 'mkapinski' widzisz chłopie jak według ciebie siedzi we mnie władza jak na piramidzie i się też boi moich spraw i prowadzonych moim bratem, bo polska władza to są zabójcy ludzi całego zła Wszechświata i postanowili, że nie dadzą nam odbierać InPost -em listów sądowych i prokuratury ani sądowym pełnomocnikiem do odbioru korespondencji, ani na pełnomocnictwo notarialne mojego brata i w ten sposób na hasła zrobią mnie groźnym na przymus psychiatryczny schizofrenikiem i te w sumie trzy sądy o nic trwają już lata i gdyby nie to byłbym nieco zdrowszy -ale jak widzisz chcą wygrać sądowe sprawy poprzez nie danie odbierać listów sądowych, bo mimo wszystko i takimi zabójcami całego zła polskiej władzy trudno jest kogoś zabić, kto jest normalny i niegłupi całe swoje życie i dodatkowo sąsiedztwo zamieszkania nie może potwierdzić, że mam jakieś schorzenia psychiczne -dupy polskiej władzy i polskiego i każdego jednego rządu w całej historii, zawsze obsrane największą zbrodnią na ludziach.
19:50-- 3pwramp: Widzisz 'mkapinski' jak ktoś to przeczyta to wie że na forum są tacy co przeważnie pieprzyliby ludzi z władzą i ludziom z elektroniki nic pokazali jak się co dobrze robi.

20:18-- 3pwramp: 'mkapinski', każdy kto myśli to wie że jeśli jest tylko jedna jakaś niewłaściwość sądu cywilnego, to taki sąd nie może być sądem cywilnym, bo się przypuszcza że sąd jest stronniczy i może wszystko chcieć źle zrobić aby kogoś zniszczyć, bo tak już postanowił robić i dlatego jest takie prawo, ale Polska to są zabójcy ludzi i zabójcy wszystkiego i to jest taka jedna rodzina co wszystko zabija. Obecnie w rządzie jest Kaczyński tych rodzin i swoim takim Wojciechowskim Robertem i dobre by były o nich filmy z historii i jako dokumentalne: Lord Bezbożny -za to wyleciał ze szkoły LO, bo mnie zabił na lekcji historii i potem strzelał w komputerze do mnie i do milicjantów, czyli film Rycerze Burzy, film 'Burnaku', film 'Dobrzy Ludzie', gdzie lider narkotykowy mówi o władzy Wojciechowskiego w Mongoli, Wreszcie w polskim rządzie jest takiej rodziny Wojciechowski-Herod izraelski, Drakula w Tasmanii, wieczny i czynny wilkołak z doliny chinskiej, czyli polski rząd to są tylko idioty kryminalne i na pewno nic to jest wspólnego z demokratycznym państwem i takim jak USA, gdzie prezydentem Wojciechowskiego z jego woli był Busz-Salomon izraelski i co się od tego czasu w Azji stało? i Smoleńsk-wyrok na Kaczyńskiego? -jak widać to są nie inne wariaty w rządzie i jak się dawniej w historii razem rządzili.

22:33-- 3pwramp: ‘19:48-- mkapinski: Mhm. Bardzo ciekawe.’ -oj! ciekawe bo ich znam i wiem co jak było robione w Wszechświecie, bo wtedy Kusy mnie robił i to mówił. Nawet w szkole podstawowej zabił mnie Wojciechowski, bo jak to powiedział że połączył się ze swoim Herodem, który zabijając mnie powiedział: potem nie będą mi wszyscy obcinać głowę. Ale to nie wszystko, bo córka Hitlera Merkel i też rodziny Kus stara się aby sprzymierzona policja państw wspólnie pomagała we wszystkich krajach utrzymać tą władzę jaka jest w około. Na dodatek papieżem jest i taka genetyka chłopa z Kłyżowa Siek -kuzyn Kus, który sam mi powiedział, że jak będzie na Watykanie to mi nic potrzeba, oraz prokurator generalny Polski jest rodziny Kus. Zatem Amerykanie nie będą dbać czy znikną, jeśli Wojciechowski nie będzie mógł zabijać genetyki jak moja na moc obu kontynentów Ameryk i też inne państwa i Sowiety nie będą dbać czy mają istnieć i może wspólnie wymyślą aby ich nie można było robić -taka to jest polska władza.
Właśnie Kaczyński z Wojciechowskim wpadli na wspaniały pomysł, bo jak po Smoleńsku nie mogli mnie zabijać to na opak zrobią mi lewe papiery rządowe i będą chcieli mnie zabijać jeszcze prościej i jeszcze więcej, bo komputer przyjmuje do tego każdą każdą głupotę, al;e jak długo, jeśli nic było i nic jest za darmo.

6:18-- 3pwramp: 'mkapinski' jeśli trochę ciebie ciekawią te rodziny papieża i zarazem kuzyni Kus, to rzeczywiście jest to rodzina Siek z Kłyżowa i taka że genetyka Sieka jest w Ameryce Południowej i jego żony w Ameryce Północnej , nawet kiedyś pomogłem bratu Sieka zagrać w filmie gangsterskim, ale jest też drugi film -niby bajka, ale przez Sieka traktowany poważnie aby zabić ludzi wielkoludami, którymi by on sam przewodził, aby ludzi i tego wszystkiego w ogóle nie było i w razie czego chce być też takim olbrzymem, starający się przejąć władzę olbrzymów i jest to on sam lub jego takiego podobizna w filmie: www.cda.pl/video/88537a6/Jack-pogromca-o...ne-2013-Napisy-PL-HD

8:02-- 3pwramp: 'mkapinski' każdy człowiek i dzieci i młode jeśli o czymś mówią normalnie i logicznie to jakby to nie było zawsze jest to prawdą (a nie urojeniem chorobowym -bo głowy są tylko programami komputera i niczym innym i każdej innej istoty i zawsze ktoś obcy ingeruje sobą samym i pieprzy się w ludziach -władza). Ja mam swoje sprawy, kiedy na komisji wojskowej w 1979roku otrzymałem bilet do wojska(bo na zawsze nie mogę mieć schizofrenii) a miałem jechać do USA i mój brat za łapówkę-dolary załatwił mi wyjazd do Jarosławia i skoro się tam ktoś dostanie i nie ważne czy jest zdrowy i młody, czy dzieckiem to tam zabijają i jedna ordynator Wnuk pomogła mi w Jarosławiu abym powrócił na wojskowy bilet do wojska i powiedziała: tylko ja jedna z wszystkich psychiatrów nigdy chciałam źle dla dzieci i młodych i zobaczysz co się wkrótce zemną i z tobą stanie jak ci pomogę i za tydzień czasu jakby nie było zabili ją, a wcześniej zapisała, że: na zawsze znosi mi schizofrenię i nie mogę jej mieć -schizofrenia to też nie jest choroba ale na hasła i z wyroku pieprzenie ludziom i dzieciom głowy, takimi takimi do tego żydami, jakby nie było takiej władzy. Potem poszedłem do szkoły i zrezygnowałem i z moim bratem zarabiałem duże pieniądze i w 1981roku wyjechałem do USA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/16 16:00 #420803

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Rzeczywiście Polska to pierdolący do nieskończoności wymiar sprawiedliwości.

Dzisiaj odebrał pełnomocnik do odbioru korespondencji list z prokuratury Stalowa Wola 2Ds. 872/14 i te kryminalisty oszusty prokuratury odpisują głupoty, że odmawiają wszczęcia śledztwa, bo nie dopatrzyli się przestępstwa, sprawa dotyczyła bezprawnego sądu sygn. akt III RNs 27/14

Otóż w sądzie na moje usilne domaganie się pytań dla wnioskodawcy o przymus psychiatryczny nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: na czym polega że twierdzi, że jestem chory!-to znaczy że sam tego wniosku nie napisał i od razu sprawa powinna być wycofana!
Świadkiem tego był adwokat i też że sędzia pomagała wnioskodawcy aby udowodnić, że jestem nienormalny i wnioskodawca nic powiedział jak tylko to że: twierdzę że mam stale NASA podpięcie -czy to że mam prawo od władzy do odszkodowania jest moją nienormalnością?, że we mnie siedzą żydy władzy i wszyscy wspólnie pieprzą genetykę jak moja dla swoich korzyści? łącznie z zabijakami jak: sędzia Beata Grzybowska , prokurator, psychiatrzy ordynator Kułacz i sam oszust-zabijaka-wnioskodawca Marek Serafini.
Ponadto na sprawie powiedziałem sędziemu że jestem nie NASA na zawsze i nie podlegam każdym wyrokom i też takim żydzim psychiatrycznym i sędzia sama od razu musiała usiąść z boku stołu sędziowskiego, aby jej nie zabiło i adwokat powiedział mi że to nie jest sąd i to nie jest sędzia i wypada mi wyjść z sali posiedzeń, ale mogę zostać, jak chce.

Dla takiego sędziego nie jest ważne że środowisko mojego zamieszkania wie, że jestem normalny i bez zaburzeń psychicznych i niegłupi i dlatego nie podlegam psychiatrii i nigdy się leczyłem, bo nie nie miałem z czego, bo ona z prokuraturą jest tylko od zabijania ludzi.
Marek Serafini nie mógł sam w sądzie powiedzieć coś co nie jest prawdą, bo od razu za nieprawdę sam miałby taki wyrok, ale co nabzdurał na papierze to go w taki sposób nie zabiło i gdyby z obowiązku sędzia dalej się pytała jakie ma do mnie wnioski mojej choroby toby i tak nie było odpowiedzi i sędzia też się tego domyślała i dlatego uznała że ten dowód w mojej sprawie wystarczy -co było tylko władzy sprawą, a dla mnie wielkim odszkodowaniem od tej władzy i o niczym więcej świadczył.

Jak jest widać to prokuratura Stalowa Wola są zbrodniarzami i pod takimi wysoce kryminalnymi głupotami prokuratury podpisuje się Młodszy referent Joanna Stan -skąd tyle bab, o kurzym móżdżku, pracuje w władzy jako największe zabijaki ludzi?

W sprawach karnych jest śledztwo i jest przesłuchiwany winowajca i każdy jeden zarzut na jego osobę jest jemu czytany i może się w tej sprawie wypowiedzieć i udowadniać swoją niewinność, a psychiatria to jest do nieskończoności zbrodnia na ludziach sądu i prokuratury i gorsza zbrodnia od morderstwa, bo na psychiatrii zabijają głowę i pod zamknięciem robią z człowiekiem co chcą i nic jest udowadniane, ale pisane same bzdury na czyjąś osobę i to nawet wtedy jak ta osoba nie popełniła przestępstwa, ani wykroczenia w stosunku do drugiej osoby, coby wcześniej było zgłoszone na policji -zatem dodając fakt że nie było i niema leków na głowę dla zdrowych zabijanych i niezdrowych zabijanych, to jak sędzia oszust zabijaka sądowy może ciągle okłamywać ludzi że jadą na nieleczenie, czyli zabijanie na ciemną moc kosmosu i że te choroby-pieprzenie się tylko rozwijają i jest tylko gorzej, ale wspominają -może to nieleczenie pomoże? i na może takim kłamstwie ludzi sędzią dobijają na psychiatrii i robią sobie ciemną moc kosmosu.

Zatem te wszystkie osoby pracujące dla psychiatrii to są tylko zabójcy ludzi i w prawach prokuratury i sądów psychiatrycznych niema możliwości obrony ludzi i konfrontacji zarzutów i sędzia broni tylko te osoby które pomagają ofiary zabijać w papierach, nawet aby nic mieć wspólnego z psychiatrią i przez to nie brać takich świadczeń pieniężnych jest zabezpieczone aby takie osoby za nic i tylko za świadomość wolności od psychiatrii ubezwłasnowolnić całkowicie, jeśli też tego chce rodzina i nie ważne jest że rodzina robi to jak żyd i całkowicie bezprawnie, bo psychiatrzy są od zabijania bez różnicy zdrowych i niezdrowych ludzi i dzieje się tak jeśli rodzina pomaga zabijać, a znajomi ludzie nie pomogą, ale jednak potrzeba jest masowych protestów, aby komuś pomóc i dopiero wtedy policja i prokuratura ma taki przepis, że ludzie nie mogą być niezadowoleni z władzy.

Niema, niema, niema konfrontacji i obrony, a tylko ciągłe oszustwo-przestępstwo psychiatrów i sądów i zabijanie w papierach i nie tylko.

A namowa adwokata sędzią do przestępstwa: to nie dotyczy tej akurat sprawy? ale czy adwokat pomoże tą osobę wziąć od razu do szpitala a potem pomoże wsadzić ją do pierdla? -to były ciężkie słowa sędziego i nie jeden raz nalegała nimi do adwokata, aż w końcu adwokat powiedział jej że: nie były adwokatem gdyby tak zrobił i straciłby licencję.

Dlaczego sędzia się nie boi przy mnie tak postępować? bo wszyscy myśleli że nie będę tego pamiętać -takie to są programy pieprzenia ludzi na psychiatrii, a w Ameryce nawet w zwykłych szpitalach i nawet młode dziewczyny nie wiedzą że były przywiązywane do łóżek i cierpiały i coś im wlewali do ust, plus inne tylko NASA rzeczy się dziejące na oczach ludzi. Ale jak wiedzą i ktoś im to powie i jakoś sobie to przypomną to aby czasu nie tracić młode w piżamie z rodzicami uciekają ze szpitala.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/16 21:50 #420821

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
20:53-- 3pwramp: Wybacz 'alias27' ale moja informacja jest tylko prawdziwa: Ale jesteście jełopy aby wybierać do rządu i bronić władzę Kusowej, w osobie Kaczyńskiego i Wojciechowskiego Roberta, największych mafijnych zbrodniarzy takiej każdej swojej władzy w historii świata. Nawet w filmie Wojownicy Burzy przedstawiają Wojciechowskiego Roberta jako durnia ciemnej mocy z taką władzą: kto nas nie lubi tego zabijemy i dzieci też. Możliwe że blondynek na tym filmie to jest odpowiednik i jakaś świnia lub Świński Ryj -Kaczyński Wojciechowskiego. Jest wiele przesłanek że Wojciechowski bez zastanowienia zabija dzieci dla swoich korzyści i te co jemu zagrażają, jak te podobne do Jezusa Chrystusa. To moją genetyką zabijali-powstrzymywali nieśmiertelnego Wojciechowskiego, zagrażającego swoim mafijnym panowaniem całemu światu. Nawet na lekcji historii i mnie na sam koniec w komputerze dali zabić-zastrzelić Wojciechowskiego i zaraz potem wyleciał ze szkoły LO. Teraz polskie gówno Watykanu -chłopskie stado szatana wiary Kusego wybrało cepy Kusowej największego zła i takiego że ten dureń jest wszechstronny w zabijaniu i to przez niego Ameryka bez przeszkód na NASA zrzuciła bomby atomowe na Japonię.

Czyli w sądach i w prokuraturze są kurwa kryminalnej polskiej władzy rodzin całego zła Wszechświata -brawo dla podpisania się polskiego szatana stada Watykanu wybierając durnia Wojciechowskiego z jego Kaczyńskim , który to Wojciechowski dla własnej dupy i za czasów Kraka potrafi obciąć mieczem głowy wszystkim dzieciom w Polsce i to w jednym czasie rozmnożonym do tego.
21:13-- 3pwramp: Ciekawe, bo jedynym sposobem ma mafię Kusowej w Polce jest zawisłość sędziów i prokuratury i nawet rodziny Kus prokuratora generalnego Polski aby było łatwo ich karać za swoje przestępstwa na ludziach -tylko kto ma to robić? Należy podpatrzeć jak pod tym względem od mafii broni się Ameryka i czy tam jest problem karać wszystkich szybko, łatwo i bez wyjątku, jeśli można to ciekawe dlaczego ludzie tego nie zrobią, skoro to Polska wymaga w pierwszej kolejności takich zmian, bo to jest władza całego zła Wszechświata, a może wszystkim się znudzą te zbrodniarze i na Polskę zlecą bomby atomowe? Ciekawy film jak Kusy na moc Wszechświata robi z zabijania dzieci cały Wszechświat i doskonale komputery wiedzą poco marnuje się tyle mocy w Wszechświecie, głównie aby komputer do takich rzeczy miał zapas mocy aby to wszystko mógł w stanie robić, z odpowiednią szybkością i jest to moc, czyli wielkość i pojemność komputerów.
22:17-- 3pwramp: Dzieci i tylko dzieci własność, jak na filmie: www.cda.pl/video/1383213a/Caly-Film-Kosm...ntalny-PL-Cale-Filmy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/18 17:30 #420892

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzisiaj była sprawa sądowa o przymus psychiatrycznego nieleczenia: sygn. akt I Ca 448/14 i powodem jest złodziej-zabójca genetyki jak moja, taki żydek, czyli prawnie bezprawny opiekun Marek Serafini, oszust-zabójca sądowy, który sam nie pisze wniosku o przymus nieleczenia (bo sam nie może się z tego wytłumaczyć), czyli zabijania polską władzą na ciemną moc kosmosu, bo tylko po to jest jakikolwiek przymus psychiatryczny, a szczególnie dla osób normalnych i bez schorzeń psychicznych i robią to święte-niezawisłe osoby mafii polskiego rządu, e jest to mafia największa, całego zła Wszechświata! jednej takiej rodziny z Polski.

Demokratyczne państwo musi mieć prokuraturę i sądownictwo zawisłe, czyli w łatwy i skuteczny sposób karalne za swoje przestępstwa, bo inaczej to nie jest polski rząd ale tylko mafia rządowa świętych niezawisłych.
Czyli prawnie Polska nie była i nie jest państwem demokratycznym, ale mafią i od czasu niezawisłości ich ludzi władzy: sądu i prokuratury.


Nie wiem co w sądzie dzisiaj było postanowione w mojej sprawie, ale ta sprawa prawnie powinna być od razu oddalona i przegrana, bo broni mnie wiele jednakowo i wystarczających praw, aby psychiatryczne sądownictwo mnie nie dotyczyło:

1) nigdy 'nie NASA osoby na zawsze' powołuje się do sądów psychiatrycznych, bo nic mają w kosmosie i wszystkim nic z zabijania takich osób, bo żydami-zabijakami psychiatrycznymi im tego nie wolno jest robić i pomagać robić, bo to są tylko żydzie wyroki i takie zabijanie psychiatryczne.
Pamiętam jak w powtórce w czasie wymuszeniem-szantażem zmusili mnie brać nie leki i nic z tego mieli i psychiatrzy uciekali ode mnie, aby z wyroku ktoś ich nie zabił i nie wyrzucił z kosmosu zabijania ludzi i przez to nie wyrzucił z pracy(bo są nieskuteczni) i dlatego nie było kontaktu z psychiatrią i miałem spokój i sami musieli się odczepić.
Innym razem w USA w szpitalu żyd mi powiedział co mam robić-powiedzieć i z oddziału psychiatrycznego pouciekał cały personel medyczny i nawet nie mogli zamknąć drzwi zamkniętego oddziału, abym sam mógł wyjść ze szpitala wszystkie drzwi się mi pootwierały, bo nie mieli mnie tam prawa trzymać i zabijać.

2) genetyka taka jak zabijana na moc Wszechświata i tym bardziej moja dziecięca kradziona i zabijana na moce Wszechświatów nie może być chora i nie wolno takim osobom zabierać zdrowia, bo takie osoby co robią złe wyroki to z wyroku same mają takie złe wyroki zrobione, też takie osoby nie wolno powoływać do sądów i robić im żydzie wyroki.

3) jeśli kuzyna, czy nie kuzyna osoba ma robione sądowe sprawy, jeśli ktoś takiej rodziny jest w rządzie to nie może mieć robionych spraw sądowych psychiatrycznych -bo to jest tylko zabijanie psychiatryczne na ciemną moc kosmosu i tylko dlatego jest takie prawo.

4) jeśli wszyscy modlą się do takiej genetyki jak moja: połowa genetyki Jezusa Chrystusa, to na pewno nie można mnie powoływać do sądów psychiatrycznych.
Nawet Kusy wziął moją genetykę na Boga Allaha i jeśli to zrobił z genetyką Kusa, to aż strach.

5) genetyką Maryi z Watykanu jest moja siostra cioteczna z USA Maria Pietrycha, a ja byłem Adamem z Raju z podpiętą mocą Wszechświata z zabijania mnie, ale niedługo, bo zaraz jak się to dowiedziałem to zrezygnowałem i to był ten moment w wierze Watykanu jak niby schowałem się za krzaki aby nie pomóc Ewie, mało tego powiedziałem żydom że to jest zabójczyni i nie dbam co się z nią stanie.
Tak naprawdę to Maryja i Matka Boska to nie jest to samo, bo Jezusa i Matkę Boską zrobiły sobie wszystkie dzieci w komputerach, jak nic było i przez to że moja genetyka jest nie NASA na zawsze to wszystkim nic z tego i jak Kusy powiedział :nawet by to coś znaczyło w Wszechświecie, ale moja genetyka jest nie NASA na zawsze.
Bóg Jahwe to był też Kusy i mnie miał i tępiliśmy opętanych Kus seksem.
Abraham Lincoln to jest żyd izraelski i był też Ojcem Wszystkich Ludzi i sam mi powiedział, że nie musi mieć innych synów jak ja i potem powiedział, że nie będzie mnie zabijał i swoich synów składał im w ofierze i dlatego mnie i jego niema i dotyczyło to czasu Sodoma i Gomora i Arki Noego, którą już nigdy więcej będzie ze mną budować i nawet tak się stało, bo potem Kusy budował arkę Noego i ze mną wylądował nią w górach w Turcji i się zaraz odpaliłem, aby mnie nie było i sam mi powiedział, że dla siebie najlepiej wybrałem.

6) nawet jestem jakoś kuzynem papieża, poprzez dzieci mojego brata, których dzieci babka i dziadek Siek są odpowiednio drugorzędnymi genotypami Indian i Ameryki Południowej(Peru), a zaczęło to się tak: Siekowa powiedziała: aby pomóc Indianom niema innego wyjścia jak dać im jej genetykę, moja odpowiedź była: jeśli tak to aby potem jej nie mieli. Następnie Siek powiedział mi: aby mógł dać chociaż trochę swojej genetyki do jak Ameryki Południowej -troszeczkę i może dlatego tak mówił abym jemu nie powiedział aby potem jego genetyka wyleciała -nie pamiętam tego co jemu powiedziałem.

7) w końcu moja genetyka to Biały Orzeł Polski, Biały Lew, hejnał z wierzy Mariackiej, legenda Warszawy: Wars, Sawa, Syrena Warszawy i nie wiadomo co jeszcze.

VIII) środowisko zamieszkania nie może potwierdzić inaczej jak to że jestem normalny i niegłupi i nie mam schorzeń psychicznych.

Każde jedne z tych praw nie pozwala mnie sądzić sądami psychiatrycznymi, tym bardziej że każda sędzia i prokurator w mojej sprawie nie może mieć pracy , bo kradli i kradną i zabijają genetykę jak moja i tylko w rządowej świętej mafii polskiej władzy-rządu takie rzeczy się zdarzają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/19 16:12 #420916

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16:06-- 3pwramp: Ale wy jesteście jak fabryka psio-pstro audio wiadomości i czynów i tyle pisania a w domu macie chyba po kilka rzeczy i trochę płyt lub worek płyt CD. Kiedy piszę o poważnych i właściwie złych rzeczach to każdy ma taki program że psio-pstro nie trzyma się w głowie -takie są dla wszystkich podobne programy. I dzisiaj chciałem napisać poważną rzecz, bo od początku miast Kusy bardzo wysoko opłacił kanalizację z zabijania mojej dziecięcej genetyki i jeśli tymi Kaczyńskimi i Wojciechowskimi (nauczycielami, jak w historii władza ma zabijać ludzi aby sama coś z tego miała) zabijają mnie za nic po sądach, to pamiętam w powtórkach w czasie jak zrobił się NASA rozmnożony hydraulik i odciął muszlę klozetową od głównej kanalizacji, odciął górną rurę zlewową od wanny i dał w wannie drobne sito, bo nie wolno inaczej spuszczać wody do kanalizacji jak tylko płyny i wyszło na to że Kiepskie stały się bardzo popularnym filmem, bo każdy musiał się gdzieś opróżnić w wspólnym wychodku, poza blokiem mieszkalnym, a ja sam szedłem nad San, aby mnie nikt widział i po opróżnieniu aby z grubsza umyć sobie tyłek w Sanie. Może to nie trwało długo i ludzi w czasie odpalili, ale było faktem prawdziwym. Zatem cały świat sra do wspólnego wychodka, a dwa kontynenty jak Ameryka znikają na morzu, jak widać radykalizm komputerowy jest automatyczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/19 22:41 #420933

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzisiaj o 22:01 83.6.9.216
Dzwonił do mnie mój brat i wynika z tego, że moja sprawa została przegrana w sądzie w Tarnobrzegu i co ciekawe była prowadzona bez mojego obowiązkowego wstawiennictwa i jak mogła nawet zabijaczka sądowa, kurwa sądów psychiatrycznych ludobójczych, od razu zamknąć sprawę, nie widząc mnie na sprawie, bo nawet oświadczenia psychiatryczne zabijaków sądowych są ważne tylko dwa tygodnie czasu.

Zatem adwokat sądu Stalowa Wola okazał się dupą a nie adwokatem, ale o nim już wcześniej pisałem, że ich jakoś znam z wesela mojego brata w Kłyżowie i są to kuzyni słynnego Sieka i Kusowej i jeden z braci pracuje na policji w Stalowej Woli a drugi jako adwokat i któryś z nich zatruł mnie prawie śmiertelnie na weselu, mówiąc mi jak jest to wesele to mnie i ludziom nic potrzeba, a mojemu bratu ciotecznemu powiedział, że od razu już wiem że to wszystko Kus zrobiła tylko dla siebie samej i nie dla mnie i też nie dla ludzi i dlatego mnie zatruł.

Zatem już w sądzie wiedziałem że gra niebezpiecznie, bo nie złożył w czasie wniosku o zamrożenie sprawy sądowej do czasu zakończenia się wcześniejszej sprawy sądowej i przez to dając ten wniosek w czasie sprawy sądowej dał wolę przyjęcia lub odrzucenia tego wniosku samą zabijaczką co sędzia do razu to zrobiła i wniosek odrzuciła, a tylko dlatego tak się stało, że z winy adwokata specjalnie wcześniej go nie złożył. I już wtedy wiedziałem, że on mnie z sądem tylko zabije, a nie obroni.

Zatem adwokat sam mi powiedział, że się na tym zna i będzie chciał przegrać w sądzie pierwszej instancji, aby potem mnie od nowa o to samo do sądu nie powoływali, ale gdyby chciał mi pomóc i nie był w stanie tego zrobić, to jakoś w to nie wieżę, bo jako adwokat musiał i miał obowiązek chce czy nie chce być świadkiem przestępstwa sędziego w Stalowej Woli i jego obowiązkiem sam musiał to podać do prokuratury, bo inaczej stałby się współwinny przestępstwa sędziego i jeśli to jest taka rządowa mafia rodziny Kus, to stało się kolejne sądowe bezprawie.
Miałem nadzieję że ten adwokat mi dużo nie zaszkodzi, bo myślałem, że przysługuje mi apelacja do Rzeszowa i byłem spokojny.

Ciekawe bo na sprawie pierwszej instancji był świadkiem przestępstwa sędziego i przestępstwa Marka Serafini i mógł i musiał z obowiązku to potem wykorzystać u prokuratora i widocznie nic zrobił w mojej sprawie i będąc adwokatem z urzędu tylko wziął pieniądze.

Zatem sądy i prokuratura nie mogą być niezawisłe, bo to są tylko mafie rządowe, a teraz przysługuje jedynie kasacja wyroku rzecznikiem praw obywatelskich, jeśli dopatrzy się przestępstwa w mojej sprawie lub jak to mówią nieprawidłowości.

Zatem jeśli te wszystkie rzeczy co podaje nie wykorzysta adwokat w kasacji z rzecznikiem praw obywatelskich to znaczy że to też jest mafia i jak mogą nie wykorzystać aż ośmiu jednakowo ważnych praw broniących mnie od psychiatrii, które są honorowane w całym prawniczym świecie?!!!

Zatem w mojej sprawie cywilnej sądy popełniły same przestępstwa i nawet mimo wyroku sądu policja i prokuratura ma prawo wejść do sądu i wyrzucić im całą sprawę sądową do śmiecia, jakby jej wcale nie było -ale prawniczy smaczek apetyt na szybkie zakończenie sprawy, ale nie w mafijnej Polsce.

Zatem polski rząd zabójców całego zła Wszechświata dał mi do zrozumienia, że mnie chce tylko zabić lub gdybym był głupi nadal chce, ale pod kluczem sobie mnie zabijać i znowu będzie trzeba się zabić samemu lub jak kolejnym cudem podrzucą mi ukraińską deportację na unicestwienie mnie na granicy Ukraińskiej z równoczesną na granicy polskiej pełną deportacją z Polski, jak to raz było w powtórce w czasie, bo podałem że w rodzinie jedne dzieci obchodziły polskie święta a drugie ukraińskie.
Jest też możliwa pełna deportacja, z pomocą rzecznika praw obywatelskich, ale gdzie? do USA do mojego brata, gdzie żądzą żydy Wojciechowskiego, ale jeśli chyba są tam sądy i prokuratura zawisłe, to jest jakaś większa nadzieja w większym stopniu w spokoju zdechnąć i nie tak łatwo można się nadziać na zrobioną komputerem rodzinę Kus.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/20 22:04 #420969

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Cóż w skrócie można napisać? Sądy i psychiatrzy w mojej sprawie popełniają same przestępstwa i na dodatek są świadkowie tych przestępstw, jako adwokaci (młoda adwokat Socha, starszy aspirant-aplikant Jońca) i nawet osoby postronne Kowal Krystyna, jak w wypadku oszusta-zabójcy ordynatora psychiatry Kułacz.

Ich obowiązkiem jest zgłaszać przestępstwa sądu do prokuratury, aby sami nie byli współwinni tych przestępstw, bo protokół przebiegu sprawy sądowej zapisywany wolą sędziego nie jest prawdziwy, ani kompletny.

Ciekawe, bo dzisiaj byłem u adwokata -nawet w sobotę umówił mnie z nim mój brat. Nie wiem ale mój brat chyba wybiera osoby zrobione komputerem lub z rodzin Kus, bo jak taki adwokat może mieć biuro adwokackie w Warszawie i równocześnie kancelarię adwokacką w Stalowej Woli.

Owszem wysłuchał mnie jako adwokat i mało było jego uwag, aby skupić się na ważnych rzeczach i je zaakcentować, może wystarczająco dokładnie o tym mówiłem.

Ale jako adwokat dał mi do zrozumienia, że też mnie załatwi i wziął ode mnie 4000 i potem ma dostać więcej.
Jak to zrobił, po tylu informacjach na temat oszusta-zabijaki sądowego żyda Marek Serafini spytał się mnie jak głupi: dlaczego mówię że Serafini jest prawnie bezprawnym opiekunem, czyli wiadomo che mi to samo źle zrobić co on.

Był czas i opowiadałem o lokatorach co w około mnie mieszkają i są władzą całego zła Wszechświata i podałem fakt zabicia mną siedmiolatkiem najstarszej córki Bieleckiego, a siostry Bieleckiego boga Wszechświata, kiedy to po nocnym weselu i zabiciu nożem w serce 11lat mojego brata starym Bileckim rano jego córka przyszła zabić całą naszą rodzinę, jak to powiedziała: abyśmy się na nich nie patrzyli kto oni są i wtedy żydy zrobiły mi pistolet i nie jeden raz strzeliłem Bileckiej w brzuch, ale te żydy powtórzyły sytuację, jakbym jej nie zabił i drugi raz strzelałem, ale bez naboi.
Powiedziałem to na odchodnym i zaraz potem adwokat powiedział mi: zmienimy to -znaczy że głupi adwokat che zrobić aby nie za nic wyroki NASA osobami i nawet dziećmi i nie tylko dziećmi nie miały miejsca, czyli aby i takie rodziny jak on, też nie karać i podobnie jak to robi Kaczyński z Wojciechowskim.

Zatem adwokat jest też osobą mafii władzy, bo logika zapytań i wypowiedzi prawnika-adwokata jest nie przypadkowa, choćby była głupia dla ludzi.
Ale adwokatowi podpisałem dwa pełnomocnictwa sądowe, aby był moim adwokatem dla dwóch różnych spraw, ale formularze nie były do końca wypełnione, jakich spraw dotyczą.
Moje spostrzeżenia opinii nowego adwokata są tylko wnioskiem, ale nie dowodem i czas okaże.

Piszę te rzeczy, aby ludzie sami uważali jak załatwiają sprawy, w których władza tylko zabija i przeważnie wszyscy w takich sprawach robią podobnie.

Ludzie mający rozum nie mogą się z tym pogodzić, że nawet świadectwo całego życia człowieka nic znaczy i nawet wcześniejsze komisje wojskowe że byłem i jestem zdrowy i nie mam schorzeń psychicznych i jak może sąd z psychiatrami zmyślać i za nic zabijać ludzi?
Jak pisałem sędzia protokołuje sobie co chce i na sprawie dzieją się kryminalne rzeczy i nie są zapisane w protokole, ale świadkami tych rzeczy są ludzie: adwokaci i protokolant, prokurator sądowy i w sądzie nic z prawdy dla ludzi działa i z ludźmi robią co chcą.
Mało tego jeśli za nic podpisali się na ludziach wyrokami wskazującymi i jest to dowód dla prokuratury, to prokuraturę to nie obchodzi, że są jakieś dowody przestępstwa sądu i innych i że mogą być kolejne dowody udowodnione -wygoda władzy w zabijanie ludzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/21 10:40 #420977

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Analiza polskiej władzy wykazuje że jak każda ludobójcza władza stara się coś mieć z zabijania, tylko jak to robią świadczy o stopniu mafijnej i bezwzględnej władzy i oprócz przestępstwa ich takim braku kultury.

Sami będąc władzą całego zła Wszechświata i każdą taką ludobójczą ciemnych mocy, z zabijania pogłowia psychiatrycznego, nie mają praw ludzkich ani rzeczy, ale psychiatrią bezprawnie chcą mnie zabijać nie NASA osobę na zawsze, która w kosmosie nie zabija, chyba że to czasem się stanie z wyroku na żydach, za zabijanie nie NASA ludzi lub dzieci i właśnie w tym przypadku starają się mnie zabić i wszystko robić całkiem bezprawnie. Bo nie jestem ich zagrożeniem politycznym, bo w ogóle nie mam kontaktu z obcymi osobami.

Czym dodatkowo różnię się od tych rządowych osób? nie jem mięsa 30lat czasu i nawet jajek, nie pieprzyłem się z płcią przeciwną, nie pije piwa, wina, wódki, nie palę papierosów, czyli mam rozum nie mieć każdych nałogów. To skąd wzięły się na mnie bezprawne wyroki władzy? lubią zabijać jak chcą i aby nikt im przeszkadzał, np.: Smoleńsk -wyrok wszystkiego na Kaczyńskiego i ten jego rząd i ja się na to zgodziłem, a nawet zwierzęta i owady mają do tego prawo -rządowe osoby-kuzyni władzy całego zła Wszechświata i tacy aby nie mieć kary za robione bezprawie. Właśnie po Smoleńsku Kaczyński od razu jak dziad się postarzał, bo nic miał z zabijania genetyki jak moja i od razu z Wojciechowskim nabzdurał i postarał się o lewe rządowe wyroki aby od nowa mnie zabijać i może wygodniej i więcej jak poprzednio -tego jak on to robi to nie wiem, ale skoro jest w rządzie i sam się nie zwolnił to nadal kogoś z Wojciechowskim zabija.

Ja od razu wiedziałem, że jak zabiją polski rząd to Kus wsadzi do niego jeszcze więcej swoich ludzi i od razu z tego będzie się cieszyć, ale winni rządów Kaczyńskiego jakoś zostali ukarani i polska władza automatycznie zwiększyła statystykę wyroków na samych siebie.
Nie jest bez znaczenia, że to Wojciechowskiego_Herod prezydent Busz_Salomon pierwszy wsadził wojska USA do Azji i jak to Salomon sam zrobił dywersję w Ameryce -niby takimi terrorystami -jest moment kiedy na żywo Busz przemawia w TV i w tym czasie od razu mówię, że sam to zrobił aby ruszyć na Azję i w tym momencie zapłakał.

Nie należy zapominać że to polska NASA bezpieka: Bielecki i Kowal-Mucha służy w NASA sądach w Nowym Jorku, gdzie z lotniska pod bronią zostałem porwany.
Nawet Mucha_Kowal była zrobiona w NASA sądzie całkiem nago i koloru czarnego skóry, abym potem nie wiedział kim ona jest i było to prawdopodobnie w październiku 1995roku(nawet jakoś mówili wtedy głupoty że pobrali mi sperm w razie czego i tak mnie mają w Ameryce), a na początku czerwca 1984roku na autostradzie w USA Kowal wypowiedziała mi hasło: abym miał uszkodzone dwie komory serca, bo niedługo będę mistrzem świata i to zrobiła i ledwo mogłem iść. Potem powiedziała że wolała mi to sama zrobić, jakby zrobili to Amerykanie, nawet z tego czasu jest polska piosenka: Orła Cień, oraz inna Amerykańska piosenka mówiąca że fruwałem po Hajłeju i że to jest droga do nieba do Hejwen, bo programem przez chwilę dali mi iść szybko 350km/h i można było się wtedy zabić, ale niech nikt tak próbuje, bo mimo że to jest taki program to prawie nikt może iść tak szybko tym programem.
I co się potem stało po świętach wielkanocnych w 1984roku z osobą 'Orła Cień'? -rodzina uchwaliła i chciała mieć worek diamentów( które chciałem pobrać z miejsc niedostępnych ludziom z całego kontynentu Indian, aby ten kontynent miał dobrze, ale i to nie miało wystarczyć, bo na ciągle potrzeba było mocy i nie wiedziałem że od samego początku planety zajął się tym Wojciechowski rodziny Kaczyńskiego, stąd w USA ciągle takie wpływy polskiej władzy), no i stało stało się.
Zwabiły mnie do szpital na rozmowę, bo od marca 1984roku Ameryka straciła wiele NASA programów z zabijania genetyki jak moja i postanowili z polską władzą mnie zabijać jak chcą i zrobili mi stałe NASA podpięcie, aby wszystko kontrolować i aby nadal ludzie coś mieli z zabijania genetyki jak moja, a dlatego dodatkowo też tak się stało w Ameryce, bo od początku planety na Amerykę i Indonezję prezydent Wojciechowskiego Busz opłacił swoim złotem i w 1984 roku to złoto wydane na Indonezję i Amerykę miało być jemu zwrócone i tak się nie stało.

Zatem w szpitalu rodzina szantażuje personel medyczny i policjanta, że nic będą mieć na zawsze jak nie pomogą mnie popieprzyć, co mi sam policjant powiedział że jestem zdrowy i tylko chcą mnie popieprzyć i czy się na to zgadzam. Próbowali na wszelkie sposoby mnie zostawić w szpitalu i nie mogli bo takie są przepisy, ale przy policjancie wspólnie wymyślili że gdybym coś zrobił na szkodę szpitala to można by było to zrobić i wymyślili że w ten sam dzień ukradłem im duży szpitalny ciężki monitor i to sobie wpisali jako powód zostawienia mnie w szpitalu i przekazania mnie do innego szpitala, a po tym wspólnym uzgodnieniu rodzina obiecała dla wszystkich potem korzyść w postaci diamentów.
Ciekawe bo już wcześniej chcieli te diamenty i na wakacjach w 1984roku w domu mojej ciotki siedziała z nią ta osoba co była wtedy bogiem, kiedy Busz opłacał swoim złotem kontynent i wyspy i nawet swoją wyspę Salomona i aby mieć diamenty postanowili wspólnie z Kus osobą zabić mnie w domu i wyleciała z sufitu na mnie duża belka stropowa, ale zdążyłem zrobić unik, potem się modliły wspólnie aby ten dom z wyroku nie został im rozwalony i będąc nadal w tym domu stało się coś na NASA i zmienił się dom na inny i z góry spadał na niego lód i były tak wielkie wibracje domu że zapadłą się pod ziemię i okna z domem zapadły się w ziemię, a ze mnie byłyby kotlet, gdybym się tylko przewrócił na podłogę i potem sąsiad kuzyn pytał się mnie co się tam działo -odpowiedziałem że działo się i to wszystko prawda.

Ciekawe, bo już w 1983roku pracując w nowym wieżowcu: Biznes Insiurenc i Inspeckcja Biznesu jako sprzątacz w w niedzielę wleciała na podłogę bezpieka obserwując wszystkich, czy ludzie przy sobie nie mają groźnych rzeczy i była to w średnim wieku kobieta, chroniona w ten sposób ochroniarzami i zaskoczyło mnie że ciotka Bronka zaczęła z nią rozmawiać i mówiła jej że ma dla niej worek diamentów i było to w roku 1983 w okresie zimy przed lub po pierwszym śniegu, właśnie to tej mojej ciotki dom się pod ziemię zapadał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/21 23:24 #421010

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Komorowski, bandziorze polskiej władzy całego zła Wszechświata, jednej takiej Kus rodziny, i z takim twoim Kaczyńskim i takim rodziny Kus prokuratorem generalnym Polski, jak myślisz do jakiego stopnia ta kurwa Kus wszystkich i wszędzie zabiła na głowę?.
Jej głupek kuzyn Adolf Hitler zabijał dzieci i wasza taka sama głupia władza z takimi podobnymi w całym Wszechświecie to samo robi na złe urodzenie dzieci i też takie zabijane na różne choroby i nawet na psychiatryczne zabijanie ciemnych mocy kosmosu -według was dzieci to też dobry materiał pogłowia ciemnej mocy i zdrowia dla żydów.

Ty głupia dupo Komorowska współwinna zbrodni nie tyle na Polakach, co też na wszystkim co żyje, (tą polską władzą całego zła Wszechświata-Kusków co przez swoją dupę wszystkich zjadają i zabijają) -siedzi cichutko jak w swojej komórce, aby nikt się nim nie interesował i naśladuje w tym i w jeszcze większym stopniu byłego Kwaśniewskiego, i sam nie wie, ale jak wie że młodzi nie mogą mieć wyroków i mają własne programy na samoleczenie się, załączające się poprzez specjalnie na ciągle proste jedzenie i kto to zrozumie że młodych nie dają w ten sposób leczyć i na wszystkich zarabiają jednakowo tym ślepym i kryminalnym medycznym biznesem, bez uszanowania dla takich głupich i podłych nie lekarzy.

Zatem ktoś by powiedział: widocznie dorosłe osoby nie tyle są dorosłe co popieprzone na głowę i do tego nawet nie trzeba detektywa, bo nawet dzieci to od razu same wiedzą.
Jeśli do tej pory te stare dorosłe i takie rządowe żyją z mocy Wszechświata z zabijania dzieci 11 lat wieku życia to rzeczywiście podły debilizm jobowej niekultury jest wielki.

Seks jest w tradycji rodziny Kus i sama mi to powiedziała: wiadomo że stare są seksione z rządu, policji, prokuratury, nauczyciele, lekarze, robotnicy, chłopy i nawet duchowni i to wszystko daje im wieczne życie, czyli rozmnażanie się ludzi i głupotę starych, dla których reklamują środki chemiczne, aby im się cipy i huje ruszały.
W gównie, w dupie i smrodzie szukają raju i tym się podniecają, nawet głupie mówią sobie w kościele że bóg im szykuje raj: tylko zbrodnia i harówka ich komputerami na ten cud życia i to taką techniką wielką płacą, że zabicie każdej istoty co kiedykolwiek żyła w Wszechświecie na 16 Wszechświatów wagi złota to jest tylko po to aby zacząć robić wszechświat, zatem zabijane dzieci na moc Wszechświata to jest rzeczywiście moc większa od wszystkiego innego razem wziętego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/23 04:39 #421060

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Przeniesione z innego forum audiochobby.pl, dział Pogaduchy:

Sawicki znalazł się za blisko oszustów zabójców psychiatrów i swoim protestem naruszył ich posesję i go po prostu załatwili, ale gdyby ten prosty fakt wiedział, że go w ten sposób użądlą toby tam nie okupował ich apteki-własności.

Podam przykład: ja byłem za zdrowy aby nie rodzina podała mnie do szpitala psychiatrycznego i w ogóle do jakiegokolwiek szpitala, bo byłem zdrowy na życie wieczne: puls serca 38/min. Ale personel szpitala powiedział, że mogą to zrobić gdybym szpitalowi zrobił jakąś szkodę materialną i wymyślili że w ten dzień! ukradłem duży ciężki monitor szpitalny -niby na NASA go ukradłem, ale jestem nie NASA na zawsze! i w ten sposób przy policjancie wpisali sobie moje przyjęcie do szpitala, aby mnie sobie tylko pozabijać, z obietnicą nie rodziny, że ci co pomogli mnie załatwić potem będą coś z tego mieć, czyli diamenty i tylko dlatego po świętach wielkanocnych uzgodnili rodzinnie, że w ten sposób będą mieć nie jeden worek diamentów jak od ziemniaków (pobrane na początku planety z miejsc niedostępnych z dwóch kontynentów jak obie Ameryki i była to też rezerwa, aby coś dobrze można było zrobić na tych kontynentach, ale dla tubylczej ludności), które i tak nie były moje.

Zatem Sawicki popełnił błąd, naruszając własność w ośrodku psychiatrycznym i dlatego walczy z tymi psychiatrami, bo to są tylko oszuści i zabójcy ludzi, na ciemną moc kosmosu dla siebie samych i władzy, w paszczy zła został łatwo pokonany, bo papier wszystko przyjmie!

'- W zażaleniu szpital stwierdza, że Ustawa o ochronie zdrowia psychicznego ma "chronić społeczeństwo przed chorobliwymi działaniami chorych psychicznie" - cytuje aptekarz.'
Tutaj naruszył ich posesję i wymyślili sobie jego nienormalność, a tak naprawdę to nie jest nienormalność, ale tylko taka osobowość człowieka i raczej powinny tym się zając związki zawodowe i policja, a na pewno nie psychiatryki -bo nienormalnym się nie jest na zawołanie!.

Dlatego poszli dalej, robiąc go nienormalnym:
'Na izbie przyjęć szpitala psychiatrycznego w Bolesławcu lekarze zdecydowali, że trzeba pacjenta skierować na oddział bez jego zgody, bo może popełnić samobójstwo. Tak wynikało z notatki przywiezionej z Lubiąża.'
Przecież czasem zabić się samemu to jest wyższa świadomość i jest to nawet prawnie dozwolone, ale w jaki sposób? aby czyjeś ciało na kogoś nie spadło, ten fakt nie spowodował zatorów, korków ulicznych, nie zagroził drugim osobom i tak dalej.
Osobiście sam prawnie chciałem się zabić i podałem się na pełną deportację z Polski i na deportację na unicestwienie mnie na granicy ukraińskiej i tak się stało, bo z Ukrainy dostałem do tego list po polsku i ukraińsku napisany, czyli często samobójstwo to nie znaczy nienormalność, ale wyższą świadomość i sytuację bez wyjścia, jak było w moim przypadku, czyli bezprawne do najwyższego stopnia prześladowanie mnie polską władzą i taką psychiatrią.

'- Wypowiadał te słowa w obecności innych pracowników szpitala, we wzburzeniu i chorobie, co spowodowało, że nie szukałem w tej kwestii rozstrzygnięć sądowych - mówi dyrektor.

Ale już w lipcu br. Sawicki dostał pismo od pełnomocnika dyrektora z żądaniem wystosowania przeprosin za pomówienie szefa. Aptekarz ma wysłać je do wszystkich instytucji, do których składał skargi na dyrektora. Jeśli nie, to dyrektor Kacalak pójdzie do sądu.'
Zawsze ludzie się wzburzają, skoro ktoś usiłuje ich poskromić przepisami nie tymi co potrzeba i robi z nich groźnych i głupich i samobójczo-nienormalnych, bo samo samobójstwo jest normalnością i takim wyborem i to jest nic takiego, tym bardziej jak NIC to jest coś i tak jest zawsze! dla każdej istoty kosmosu! Dlatego Sawicki nie musi przepraszać dyrektora!, bo to dyrektor popełnił wobec Sawińskiego przestępstwo -wzywając na swojego pracownika psychiatrów, a nie policję.
Na dodatek dyrektor szantażuje Sawińskiego, aby przeprosił dyrektora w informacji do tych osób, do których pisał skargi na dyrektora -ale zachcianki-szantaż, tam gdzie nie było powodu przeprosin i w ogóle jest to nie możliwe, bo to jest wielkie przestępstwo na raz! robić swojego pracownika nienormalnym! i uwięzić go psychiatrycznie -teraz Sawicki sądownie musi sobie wyczyścić kartotekę psychiatryczną, bo jeszcze zajmą się nim psychiatrzy od opętania i napadów i potem będzie miał większy kłopot.

Ale na tym przykładzie jest widać bezkarne nadużywanie władzy psychiatrycznej!, aby z osoby pracownika robić nienormalnego i przez to że niby niema racji, składając wnioski nad osobą dyrektora, o usprawnienia w pracy, czego nie robił dyrektor i dlatego dyrektor nazywa to obmówieniem! osobą Skawińskiego i żąda z jego strony rozmnożonych przeprosin.

No gdzie indziej ludzie znajdziecie informacje o psychiatrii?, jak tam gdzie na ich własnym podwórku są jakieś zgrzyty!

Jeśli będziecie widzieć szerzej, to nikomu dajcie znać bo was pozabijają na głowę: zobaczcie czym jest psychiatria -kompletnie zabójcza dla ludzi, to nie tylko dyrektor ośrodka psychiatrycznego popełnia przestępstwo, ale dla niego działa cały taki kompletny system: dyrektor powołuje do pomocy trzech takich samych idiotów oszustów, zabójców ludzi, aby podpisali się że ich pracownik nagle jest nienormalny, może pomagając sobie w tym że przeżywa depresję -ale czy i depresja jest nienormalnością? -na pewno nie! i tylko policja i związki zawodowe mogły rozwiązać ten problem.

Ludzie tylko pomyślcie sobie swobodnie, czy alkoholik na izbie wytrzeźwień, czy człowiek w depresji jest groźniejszy? -myślę że alkoholik ma wyraźnie nienormalną głowę od człowieka w depresji, no w czym jest problem, jeśli ktoś nie che zejść z czyjejś posesji lub nie musi, jeśli go popierają związki zawodowe i kto tu zrobił przestępstwo i to nie małe -właśnie to jest bezkarność psychiatrii i takich sądów.

Zatem jak jest widać oszustwo i bezkarne zabijanie ludzi psychiatrią niema granic!


Dzisiaj o 05:03 83.6.164.96
'4m' właśnie te zgrzyty psychiatryczne dla ludzi są najważniejsze, aby pokazać problem społeczny psychiatrii, sami dostarczyli materiału i prawnie prosto wpadli, co udowodniłem!
Ja te rzeczy mogę opisywać, bo ci psychiatrzy w mojej sprawie i tak są bez praw ludzkich i rzeczy, zabijając genetykę jak moja i tylko dlatego pracują jako psychiatrzy, bo tylko do tego służą :oszukują i potem zabijają.

Zgrzyty psychiatryczne i żydzie są takim problemem, że w polskim prawie wymyślili obmówienie, a to dlatego aby ludzie nie słyszeli i nie czytali jak kto więcej i podle i co zabija, bo w zgrzytach jeden drugiemu przygaduje jak jest jeden od drugiego gorszy, a w taki prosty sposób jest cisza, bo i sędziemu ktoś by też przysrał jako co sobie zabija i ma pracę.

Odnośnie srania, to już jedną turystyczną muszlę klozetową mam w drodze do odbioru 1-2dni maksymalnie, bo jak pamiętam w powtórkach w czasie odcięli muszle klozetowe od kanalizacji i w wannie pozmieniali i tylko można było spuszczać płyny: sikałem do wanny, a srałem nie publicznie na skarpie nad Sanem, ale szedłem na drugi brzeg Sanu i tam się opróżniałem i z grubsza myłem tyłek wodą z Sanu, patrząc aby ktoś mnie widział, bo dostałbym mandat karny.
Tylko trochę wyobraźni i myślenia i taka muszla klozetowa produkcji niemiecko-holenderskiej w razie czego kosztuje 10x więcej i w ogóle ich niema, bo dla samych Niemców nie wystarczy, a co dopiero w Chinach lub w Indii.
Czyli postawię to w łazience a na tym coś jeszcze postawię aby było wyżej, lub na razie wykorzystam jako dodatkowe siedzenie i mam spokojną głowę, bo w całym Wszechświecie na kanalizację Kusy nic ma z ludźmi, z zabijania dziecięcej genetyki jak moja.
Ale się cieszę, jak elita mam jak za darmo kibelek i Kiepski powiedziałby 'gitara"pru pru...

Śmiejcie się ludzie jeszcze bardziej, bo taka osoba jak z piosenki czerwiec 1984rok 'Orła Cień' potem może w wrześniu 1984 roku zwyciężyłem w biegu na 10km i na stu metrach przed metą byłem1.5x szybszy od Bolta i mieszkając, jak w RokenRolu wyśpiewany, na 69 John St. znałem polską biegaczkę, dziewczynę Czaja, też tam mieszkającą, która kierowana psychiatrią, programem pobrała mi sperm, czyli to raczej ona mnie jakoś poznała, kiedy nie matka wyszła do pracy i sam z nią zostałem w domu -bywają takie rzeczy: dawno temu, kiedy chodziłem do szkoły jedna dziewczyna co chciała mieć ze mną dziecko zabiła na śmierć mnie i siebie gazem i śpiewa o tym piosenkarz wspominając jak jemu paznokieć zszedł z palca, kiedy jego ojciec martenowski stawiał piec, na dachu dostał to co chciał i mówił że ma egzaminy , a ta dziewczyna coś mówiła do niego że mogą być kłopoty, ale nie wspominają(wszytko dostał co chciał) że nie tylko dziewczynę zrobił na dachu ale i mnie i dał jej mnie i to ona mnie i siebie zabiła. Potem cyganka programem pobrała mi sperm, bo wszystkie pytają się czy lubię dzieci, ale też się zabiła na torach koło milicji, kiedy tam z przechodziłem z chłopakami z liceum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/23 21:05 #421097

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wspominałem, że jeśli ktoś normalnie o czymś opowiada, to znaczy że jest normalny, a to co opowiada i co by to nie było jest też faktem autentycznym i nie ważne czym robionym, bo na pewno tylko na hasła , a nie jest to zjawą i trzeba wiedzieć kto to robi te nie normalne rzeczy i jaki ma cel -robi zawsze coś w rodzaju psychiatrycznych bandytów siedzących nawet w dzieciach jak na filmie: www.cda.pl/video/646937b/Szosty-zmysl-on...-caly-film-lektor-PL , czasem dzieci od dzieci mają moc i też są to rożne rzeczy dziejące się z tymi dziećmi żyjącymi tylko w komputerze.

Zatem rodzice mający dzieci opętane psychiatryczną władzą nie mogą tej władzy podać do sądu i żądać wysokiego odszkodowania, bo to robią psychiatrzy i dla samej władzy, która chroni takich psychiatrycznych przestępców-zabójców ludzi. Mogą jedynie klnąc na ten rząd i psychiatrię i na takie ich sądy i z pewnością od razu tak robią , bo jak można ścierpieć stare kryminalne dupy siedzące i żywiące się życiem dzieci?!

Na filmie psychiatrę gra aktor i na koniec nim mówi, że komuś pomógł -znaczy to że dzieci są normalne, tylko w około nich dzieją się nie normalne rzeczy -łagodnie to na filmie powiedzieli, anie dosłownie, że to robią złe siły psychiatrycznej władzy.


Wspomniałem, że od samego początku podejrzewałem nowego adwokata za 4000zł i czas okaże.

Ciekawym jest fakt że każdy poprzedni adwokat, a było ich dwóch i opłaconych po 1500zł nie starali się zemną rozmawiać i uzgodnić jakiejś strategii i w sądzie praktycznie nic robili w mojej sprawie, ale nawet sędzia pierwszemu adwokatowi zaznaczyła brak obrony mojej osoby, czyli bierność, na wszelki wypadek jak potem sprawa dotrze do Strasburga, to nie sama sędzia będzie winna, bo ja nie mogę mieć zabitej głowy i na razie do tej pory tak jest.

Jeden z adwokatów był opłacony do jednej sprawy, a drugą sprawę prowadził z urzędu i jego były policjant starszy aspirant i równocześnie aplikant w zastępstwie adwokata mówił mi że się zna i specjalnie przegra w pierwszej instancji, aby potem się zemnie nie śmiali i od nowa nie powoływali w tej samej sprawie do sądu i sprawę w drugiej instancji przegrałem i wyrugował tego adwokata z urzędu nowy opłacony adwokat z podpisanymi mną dwoma pełnomocnictwami do prowadzenia moich XXX (znaczy w pełnomocnictwie jeszcze nie było zaznaczone jakie to są sprawy) spraw i jeśli moim bratem przeszkodzili dokończyć sprawę kasacji wyroku drugiej instancji adwokatem z urzędu i ten nowy adwokat zaczyna kombinować to znaczy że władza ułatwioną pracę aby za nic minie zabić i ciekawe, bo w Strasburgu podaje się swoje konfliktowe sprawy jedynie jak się wykorzysta wszystkie środki prawnie odwoławcze!.

Obecnie i ten nowy adwokat ma mój numer telefonu stacjonarnego i adres email i wydzwaniał na SMSa, ale dopiero go kupiłem i nie doładowałem i w tym czasie zmieniłem na inny i dopiero teraz mam go dobrego do użytku, ale przestał dzwonić i nawet ostatnio do sprawy nie pobiera emali z załącznikami, ani mój brat nie może coś jemu wysłać z za łącznikami i ja też, ale poprzednio załączniki na jego adres wchodziły!
Podejrzewałem że ten adwokat jest rodziny Kus, bo mój brat mi mówił że pracuje w Warszawie i w Stalowej Woli -to jak może być w dwóch miejscach naraz, może w Warszawie ma tylko swoje biuro adwokackie i zatrudnia tam adwokatów? -nie wiem jak to naprawdę wygląda.
Może jest szantażowany rodziną Kus? może sam wykorzystał pełnomocnictwo i napisał do sądu że jestem nienormalny, aby mnie załatwić i na dodatek jest rodziną Kus? Ale na pewno od razu adwokat nie może zrezygnować, a tym bardziej przyczynić się do przestępstwa na swoim kliencie, jeśli są krótkie terminy na kasację wyroku.

W każdym razie adwokaci są ciekawie nie ciekawi, bo jeśli ich uprzedzę że nic mają z zabijania mnie w sądach i z zabijania genetyki jak moja to nie mogą być moimi adwokatami.
Ale gówno władzy z resztą świata w sądach zabija i udają głupich.

Pomyślcie sobie ludzie, czy każda psychiatryczna baba-sędzia-zabijaczka ludzi jest normalna? skoro w sądzie twierdzę że jestem normalny i bez schorzeń psychicznych i środowisko zamieszkania to wie, to sędzia nie rozmawia zemną o tym normalnie, ale czeka aż w sądzie mnie więcej zabiją i potem piszą swoje głupoty i tak bez dowodu mojej jeszcze dobrze pracującej głowy, czyli piszą sobie tylko co chcą i niegłupiego nie dopuszczają do rozmowy -czekają na swoją chwilę i taką że psychicznie nic trzeba takim zabijakom mówić i odpowiadać.
Ale jak w sądzie przy mnie sobie mówią: od razu zabijmy jemu głowę i weźmy go do szpitala, a potem: najlepiej i najprościej to od razu go zabijmy i to też słyszy adwokat świadek i prokurator sądowy, który dba o poprawność prowadzenia sprawy sądowej i tak dba że sędzia podpowiada prawnie bezprawnemu opiekunowi Marek Serafini aby sam się ratował od wyroku pełnej schizofrenii robiąc mi to od razu na tak samo.

Zatem to są tylko zabójcy sadowi i na dodatek to coś Marek Serafini wypowiada lewe rządowe hasła aby mnie jakoś zabić, ale sędzia go upomina, że sam tego nie może w sądzie robić bez wcześniejszego uzgodnienia z sędzią, ale w sądzie nigdy coś takiego robi się dla ludzi nie NASA na zawsze, bo wtedy takie wyroki nie istnieją!!!.

Cała nie rodzina to w mojej sprawie są bandyty-żydy i tylko dlatego tak łatwo żydowskie sądy mnie zabijają. Brat stoi z pozycji aby robić mnie nie tak całkiem zdrowym, abym miał płacone świadczenia pieniężne i aby z żydami i władzą łatwo mnie sobie zabijał, a podstawą nic mieć wspólnego z psychiatrią jest od razu pozbycie się złych świadczeń pieniężnych z ZUS i tylko za to od razu zostałem nim ubezwłasnowolniony i tym względzie jednakowo postępuje sąd i do tego ustanowił takie bezprawne prawo, aby rodzina mogła kogoś zabić i za nic ubezwłasnowolnić.
Drugą sprawą czy brat przegra czy wygra w mojej sprawie to na wszelki wypadek ma możliwość otrzymania wysokiego odszkodowania z Strasburga, jeśli w mojej sprawie wykorzysta wszystkie środki prawne -ale rząd i tutaj chyba potrafi coś źle robić aby nic zapłacić, bo przecież nie mogę mieć złej głowy i do tego broni mnie nie jedno prawo i całe zwoje życie nie byłem chory psychicznie i gdyby nawet na sam koniec udałoby się im zabić mi głowę to i tak odszkodowanie jest jeszcze większe, bo stało to by się w ich miejscu przymusu psychiatrycznego, mimo zapisanych wcześniej tylko ich głupstw, bo środowisko mojego zamieszkania nie potwierdziłoby nagłego mojego zachorowania i tylko to się liczy w mojej sprawie.

Siła która mnie zabija w sądzie to taka że ludzi nadal srają w kible w całym świecie i nadal coś chcą z zabijania genetyki jak moja i nie chcą za to wszystko zapłacić, chociaż sami nie wiedzą jak płaca, bo za wyroki na złu jest największa i legalna moc w kosmosie. Mimo że broni mnie wiele praw jako nie NASA osobę to rząd stara się mnie zabijać na NASA sprawy, mimo że akurat tego daleko nie może mi robić!!! i tylko prosto tą drogą można w każdym sądzie wygrać, ale mój brat jest jak żyd i przeważnie i pozostali.

Zatem pierwsza sprawa o zniesienie całkowitego ubezwłasnowolnienia była apelacją aż w Rzeszowie i uprzedziłem sędziego i wszyscy prosto pomyśleli jak chłopy, aby od nowa nasrać mi w sądowe papiery, bo anulowali sprawę sądową i przekazali nadal do tego samego stronniczego sądu w Tarnobrzegu, czyli nieprzepisowo zrobili ją tylko od nowa, po to aby wygrać drugą sprawą o przymus psychiatryczny i zrobić ją pierwszą sprawą, którą w Tarnobrzegu przegrałem, nie mając nawet obowiązkowego wstawiennictwa na sprawie!!! i na niej nie byłem, bo był mój adwokat.
Zatem sędzia z Rzeszowa celowo przekazała sprawę temu samemu kryminalnemu sądowi, gdzie na sprawie Pani Socha adwokat mojego brata zgłosiła sprzeciw i oznajmiła sędziemu, że jestem osobą prześladowaną, a w sądzie ma to taki skutek prawny, że ten cały sąd też mnie prześladuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator