HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Coś co jest ze mną związane 2014/02/02 02:50 #414854

Prześledziłem dynamikę Twoich wpisów w tym wątku. Zgodnie z prawidłami statystyki, spodziewałem się, że zamieścisz jakiś wpis w ciągu ostatniej doby. Tak się nie stało. Statystyka sprawdza się w przypadku wielkich grup ludzkich. Stosowanie jej do jednostek jest trochę bez sensu. Nie mam jednak do dyspozycji innego narzędzia, z którego mógłbym skorzystać w tej sytuacji.

Może być wiele powodów Twojego milczenia. Tu chciałbym się skupić na trzech możliwościach, które dostrzegam, a które są związane z moim poprzednim wpisem tutaj.

Po pierwsze, i jest to ewentualność najgorsza, choć zarazem najmniej prawdopodobna, mogłeś się zawiesić na moim awatarze. Ten awatar to mój żart. W istocie jest to animacja przygotowana w pliku GIF. Składa się ona z sześciu klatek. Cztery są czarne. Na trzech miga mój profil: przez 40 ms, 40, ms i 200 ms. Najpierw jest blisko minuta ciemności, a później migam trzy razy. Byłem aktywny na tym forum przed ośmioma laty. Później zniknąłem. Pojawiłem się efemerycznie dwa lata temu i znów zniknąłem. Po raz kolejny pojawiłem się przed dwoma dniami. Mój awatar nawiązuje do tych długich nieobecności i krótkich pojawień się.

Jeżeli faktycznie Cię zablokował, to zajrzyj tutaj, a zobaczysz wersję statyczną:

rateyourmusic.com/~w1k0

To zwykły rysunek, który sporządziłem w PostScripcie i wyeksportowałem go jako mapę bitową. W awatarze, który ustawiłem sobie tutaj, ten rysunek migocze trzykrotnie pod koniec minuty.

Po drugie, i jest to ewentualność najlepsza i najbardziej prawdopodobna, być może poszedłeś za moją radą i myślisz o myśleniu. Jeśli tak, to nie przestawaj. Musisz wytworzyć w umyśle tak duży chaos, aż wszystko się rozpadnie, a wtedy będziesz mógł zacząć budować to od nowa. (Słowo „musisz” z poprzedniego zdania nie znaczy, że faktycznie cokolwiek musisz – nic nie musisz, a wszystko możesz: Ty decydujesz, co robisz z Twoim myśleniem).

Po trzecie zaś, i jest to wariant pośredni, mogłeś mnie posłuchać i montujesz samopublikację z Twoich tekstów. Tu jest ich niewiele, ale jestem przekonany, że przez całe życie napisałeś ich mnóstwo. Taka praca to dobre zajęcie, choć myślenie byłoby jeszcze lepsze.

***

Po przeczytaniu fragmentów Twoich wpisów myślę, że psychiatrzy zdiagnozowali u Ciebie schizofrenię paranoidalną. Słowa „schizofrenia” oraz „paranoidalna” to etykietki. Lekarze ich potrzebują, żeby wrzucić Cię do odpowiedniej szufladki i już się Tobą nie przejmować. Od momentu naklejenia etykietki skupiają się głównie na dozowaniu leków.

W istocie schizofrenia paranoidalna to specyficzny stan umysłu – odmienny stan świadomości. Może Ci być z tym czasem źle, a innym jest z pewnością bardzo trudno z Tobą. Innymi nie ma się co przejmować. Dla Ciebie liczysz się tylko Ty.

Bardzo skupiasz się na ciele. To ogólna tendencja obecnie. Ludzie ćwiczą ciało, żeby udoskonalić umysł. A tymczasem umysł ludzki jest potężny, a ciało – słabe. Zamiast z pomocą słabego ciała ulepszać umysł, znacznie efektywniej można ulepszać ciało z użyciem umysłu. Poza tym ciało jest mało istotne. Umysłem można doskonalić umysł! Tak naprawdę tylko to się liczy. Niestety, mało kto to robi.

***

Jest jeszcze jedna ewentualność, o której nie wspomniałem powyżej. Mogłem Cię spłoszyć moim wpisem i wzdragasz się teraz przed napisaniem tu czegokolwiek. Niepotrzebnie. Wszystkie Twoje wpisy z tego wątku są interesujące i inspirujące, czego nie można, niestety, powiedzieć o większości wpisów innych użytkowników w innych wątkach.

Jestem po Twojej stronie. Trzymaj się!

(Nie jestem psychiatrą, tylko filozofem. Zajmuję się badaniem umysłu: własnego i innych. Większość ludzi ma mało interesujące umysły, które można poznać na wylot w kilka dni. Tym cenniejsi są ci, którzy reprezentują sobą coś więcej).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/02/02 10:50 #414859

c.kruk napisał: ... Zgodnie z prawidłami statystyki, spodziewałem się, że zamieścisz jakiś wpis w ciągu ostatniej doby. Tak się nie stało. Statystyka sprawdza się w przypadku wielkich grup ludzkich. Stosowanie jej do jednostek jest trochę bez sensu...


Nie jest bez sensu tylko zwiększa się w ten sposób niepewność, od której statystyka nie jest wolna i przy "wielkich grupach ludzkich". Zresztą żadne prawidła statystyki nie upoważniają wniosku, że 3pwramp powinien coś napisać wczoraj. Mimo że wnioskowanie nie dotyczyłoby jednostki, a niewielkiej grupy nieludzkiej (elementami próby są poszczególne wpisy, a nie ich autor).

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/02/03 01:13 #414875

Witaj Adamie,

miło mi, że się do mnie odezwałeś, choć akurat nie spodziewałbym się, że nastąpi to w tym wątku (przy moim ułomnym rozumieniu statystyki stawiałbym raczej na wątek jazzowy Pasibrzucha).

To, co robimy niniejszym, to chwilowe przechwycenie wątku założonego i rozwijanego przez 3pwrampa. Ponieważ jednak obaj odnosimy się do niego życzliwie, być może nie będzie nam miał tego za złe.

Adam Szulc napisał: Nie jest bez sensu tylko zwiększa się w ten sposób niepewność, od której statystyka nie jest wolna i przy "wielkich grupach ludzkich". Zresztą żadne prawidła statystyki nie upoważniają wniosku, że 3pwramp powinien coś napisać wczoraj. Mimo że wnioskowanie nie dotyczyłoby jednostki, a niewielkiej grupy nieludzkiej (elementami próby są poszczególne wpisy, a nie ich autor).


Masz rację, że wnioskuję na podstawie dat wpisów i ich dynamiki, a nie wiedzy o osobie 3pwrampa. Nie jestem statystykiem i moje wyobrażenie o tej dziedzinie jest z pewnością odległe od istoty rzeczy. Moja hipoteza, że w ciągu wspomnianej doby 3pwramp powinien prawdopodobnie zamieścić tu jakiś wpis, była efektem nałożenia moich wyobrażeń o statystyce na sekwencję dat, pod którymi pojawiały się jego dotychczasowe wpisy. Skoro twierdzisz, że żadne prawidła statystyki nie upoważniają do stawiania takich hipotez, zakładam, że wiesz, co piszesz, i że w istocie tak właśnie jest. W tej kwestii (jeżeli pominąć statystykę jako taką) poruszamy się w tak rozmytym obszarze, że w gruncie rzeczy żadne wnioski o niczym nie są uprawnione.

Pozdrawiam Cię...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/02/04 09:31 #414921

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Almagra, wiele dowodów jest, że to władza zabija ludzi sądami psychiatrycznymi i jest to coś w rodzaju drugiego piekła na Ziemi.
Jak oni to robią?, od samego początku i na ciągle jako oszuści i zabójcy z premedytacją i do tego służy im taki personel, jak pielęgniarki i sanitariusze i inne środki, hasła, elektrowstrząsy, kaftany bezpieczeństwa i w końcu najsilniejsze w działaniu zastrzyki, z różną ich gamą do zabijania ludzi i zabierania zdrowia genetycznego.

Pomyśl almagra, jak łatwo jest zdemaskować zabójców sądowych i psychiatrów?: wystarczy zadać tylko jedno pytanie? czy nie leki psychotropowe to jest przynajmniej coś w rodzaju leku zastrzyku jak Voltagon i też połączonego z hasłami, aby kogoś uzdrowić?
Jeśli psychiatryczny lek psychotropowy to jest coś w rodzaju nie taniego białka i witamin i jakiś hormonów, co wpływają na stopniowe odrodzenie się nerwów w głowie, to by znaczyło że są to nie tanie leki i nawet sami psychiatrzy by je sobie samemu stosowali.
Ale skoro są to tylko zabójcy ludzi to ich nie leki psychotropowe, i pochodzenia tylko chemicznego, są niczym i tylko nie tyle uspokajają co zamęczają i w połączeniu z hasłami niszczą ludzi, lub też maskują odczucie sprzężenia zwrotnego w złym samopoczuciu, na zabijanie tych ludzi na ciemną moc w kosmosie.

Zatem tylko jedno pytanie w sądzie, czy niby leki psychotropowe to są tylko jakieś związki chemiczne? jeśli tak to nic mają wspólnego z leczeniem ludzi, bo do tej pory nie było i niema leków na głowę, a w zamian dla ludzi niczego winnych i nie groźnych dla drugich osób psychiatria, z takimi sądami i przymusem, oferuje coś w rodzaju nie wczasów, ale piekła zbrodni na Ziemi i przymusu uwięzienia i podawania na przymus wszystkiego co sami chcą i stosowania tortur psychiatrycznych, jakich sami chcą -czyli całkowita władza nad uwięzionymi osobami i takie zabijane psychiatrią osoby to czują i wiedzą.

Skoro niema leków na głowę to sądy nie mogą z psychiatrią mówić o leczeniu, bo to daleko nie jest prawdą i samo siebie udowadnia, że sądy to są tylko zabójcy ludzi i tak samo nie mogą wpisywać swoich głupstw, skoro nie podają do tego dowodów, a normalnie zdrowy człowiek, żyjący w środowisku sąsiedztwa ludzi na pewni nie może być wzywany do sądów psychiatrycznych, bo głupia psychiatra lub głupi kryminalista psychiatra coś sobie samemu tylko zapisał.

Czy to ludzie rozumieją? jedno pytanie w sądzie: czy w ogóle są stosowane leki na głowę, które leczą głowę, jeśli nie i niema takich leków, coby sobie i sędzia sama czasem wzięła, to znaczy że nie było i niema leków na głowę i sędzia za każdym razem sama okłamuje i zabija psychiatrią ludzi i karze ich za nic więzić i zabijać.

Robienie pogłowia psychiatrycznego, aby tych ludzi uzależnić od psychiatrii i zabijać ma coś wspólnego z sądami, które nie tylko że zabijają ludzi, ale chcą aby proste sprawy się przeciągały, bo nieprzepisowo w prawie! sędzia bierze pieniądze, w zależności od ilości spraw sądowych i często ludzie płacą swoje większe pieniądze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/02/04 22:05 #414946

Aha! Już wszystko rozumiem. Szkoda, że tak się to ułożyło. Liczę się z tym, że czasami natknę się na tabliczkę z napisem: „Wstęp wzbroniony!”. Tak wygląda ten świat (gdzieniegdzie).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/07/25 16:31 #417507

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Gdzieniegdzie.
www.cda.pl/video/8955116/Oldboy-Lektor-PL

Moje ploty do tego filmu są nawet ciekawe i są to jakieś żydzie sprawy.
Otóż zaskoczę was: jeden Japończyk chciał wygrać w loterię aby osobiście uwięzić i ukarać chłopa za babskie sprawy, które ingerowały w jego prywatne życie i to zrobił.
Jako że to był Japończyk wywiązał się z umowy w dosyć skomplikowany sposób, bo za wygrane pieniądze ja z nim nie chciałem żyć razem i wybrał sobie z komputera jedną osobę, którą chroniła duża moc Wojciechowskiego i chyba to był nawet jego Kaczyński, bo kto inny mógłby spełnić warunek umowy?.
Zatem, jeśli z bardzo dużym prawdopodobieństwem jest to komputerowy Kaczyński, który za darmo sobie żył kilka lat (a kilkanaście lat planował więzić chłopa) w Japonii, to zapraszam do filmu.
Prawdopodobnie gra on rolę pomocnika człowieka, który wygrał pieniądze na loterii.
********* ******** *********
Z władzą całego zła Wszechświata związana jest Polska, a najdokładniej miasto Stalowa Wola, jako ostatnie miejsce zamieszkania końca świata Kostuchy lub Śmierci Kosa, rodziny Kus i Kusego.
Miasto to ma też wiele groźnych i znaczących postaci historycznych, wywodzących się z tego młodego miasta.
Nie na darmo Niemcy mówią, że to Polska zrobiła drugą wojnę światową i swoim kuzynem Kusowej Adolfem Hitlerem i na zasadzie jak: bóg z nami.
Piszę to bo nie jeden raz statkiem kosmicznym miasto to było spalone do gołej ziemi lub też zbombardowane, jak sama Warszawa za drugiej wojny światowej.

Nawet mi się zdarzyło abym wykonał wyrok na Stalową Wolę lub nawet i w tym czasie na całą Polskę -to dla dobra całego Wszechświata i nawet dla Polaków, bo nie mogło być życie i nie może.
Chciały to zrobić żydy moją osobą i miały rację, bo i ja muszę wykazać jakąś wolę, skoro to wszystko nie może istnieć i było zrobione z kradzenia i zabijania genetyki jak moja.
Ostatecznie nie jestem aby jako nie NASA osoba wykonywać wyrok i to od razu powiedziałem, ale powiększywszy ,mnie musiałem zrobić jakiś wyrok i powiedzieli że muszę zniszczyć wiadukt kolejowy, bo i tak był w jakimś stopniu zrobiony z zabijania genetyki jak moja.
Powiększony na wykonanie miałem towarzystwo, jak pojazd wojskowy z sześcioma rakietami i ambulans i dmuchnąłem na nich i ich pojazdy zaczęły tańcować na ulicy i żydy ich uprzedzili że te rakiety ich zabiją, a nie mnie i nawet widziałem jak zawisły odwrócone z powrotem w kierunku do ich miejsca wystrzału i tylko że się od tego odwróciłem gruchnęły wybuchem, ale NASA wojskowi z NASA jednostki wojskowej w Nisku mieli czas się wcześniej odpalić i tak się stało i z ich pojazdu nic zostało i ambulansu i inne pojazdy były zdmuchnięte z pobliżu miejsca wybuchu.

Jeden raz kopnąłem butem ten wiadukt i wszystkie przęsła napięły się jak cięciwa łuku i się rozerwały i spadły obok betonowych słupów.
Nawet zrobiłem mały wyrok na Stalową Wolę: zabuczałem i wszystkie szyby wyleciały w Stalowej Woli, zawsze należy wykazać najmniejszą chęć zrobienia wyroku, jeśli i tak kiedyś musi się to stać na dobre -wcześniej wypowiedziałem, aby niemowlętom i dzieciom nic złego się stało.
Powiedziałem wojskowym że słucham tylko dzieci i potem dzieci podały mi dłoń do dużego mojego palca jak wagon pociągu, aby mnie takiego dużego nie było, na co wcześniej klęknąłem i nawet zrobiły mi zdjęcie.
Pamiętam moment jak podeszły do krateru(po wybuchu rakiet) na jego skarpę i na ich pytanie powiedziałem że to był wybuch rakiet i na chwilę zapłakały, krater był nawet ogromny i rozległy, może głęboki na jezdni, około jednego piętra ze stropem. Nawet w Pysznicy nie tylko słyszeli moje głosy, jak pioruny z nieba, ale też i wielki wybuch z jak trzęsieniem ziemi.

To teraz już jest wiadomo skąd się bierze nie kończące się zło i są tacy i dużo jest takich aby kraść i zabijać do samego końca ile się da i nie patrzeć na to, że potem i niemowlęta i dzieci są nimi zabijane i zjadane i wszystko inne też i to na bardzo dużą moc.
Czyli miał miejsce taki film, ale w normalnym mieście Stalowa Wola, w czasie przed wybudowaniem nowego i droższego i mocniejszego wiaduktu kolejowego.
Ciekawe bo jest możliwość zniszczenia Stalowej Woli w kilkanaście sekund, jeśli powiększyć się do rozmiarów 3-7km wysokości lub nawet całą Polskę w minutę czasu będąc wielkim, aby but był duży jak 80km, ale przy takich rozmiarach, dla żywej planety muszą być programy i pola siłowe na pograniczu państw i morza, bo ułamek sekundy to jest machnięcie butem do 500km dystansu, co daje duże i większe jak bomba podmuchy i na dodatek były by duże trzęsienia ziemi i ugięcia skorupy ziemskiej, nawet na granicy państw.
Ponadto taka moc powiększenia działa już na grawitację Księżyca, zmieniając jego orbitę, zniszczyć zetrzeć góry takim butem to jest nic takiego.
Dlatego na wirtualnej planecie Ziemia, i zrobionej z zabijania genetyki jak moja, wcześniej został mną zrobiony wyrok na całą Polskę i na Watykan i chcieli na USA, ale powiedziałem im, nie wolno mi jest niszczyć kontynentu Indian(ale ręcznie przeniosłem im Staułe , Wolności tam gdzie jest zachód słońca, czyli Sanfrancisko), jedynie NASA kij wsadziłem w Panamę, a musiał być wsadzony w Peru, skąd się genetycznie wywodzi obecny papież, peruwiańskiej genetyki (przypadkowy genotyp) polskiego chłopa z Kłyżowa, koło Niska i kuzyna Kus.
Żyd chciał wsadzić w Peru kij jak w mrowisko, aby pokazać mi jak się robi koniec świata, bo te rodziny liczebnie 20milionów i ile ich wcześniej żyło, dodatkowo i niepotrzebnie i długo zabijają i jedzą ludzi, aby tylko sobie długo istnieć, jako ich Kus rodziny.
Ponadto przeniósł dziurę na Ziemię w Panamie głęboką 150m i szeroką 15m i to pokazywali w TV i mogła tez być końcem świata.

Dla ciekawych podam czas kiedy wspólne wojska były na granicy polsko sowieckiej i Amerykanie weszli do opustoszałej z ludzi Polski i było to w czasie kiedy Polacy umieścili w swoim muzeum amerykański znany i zasłużony i wysłużony samolot bojowy i o tym była mowa w środkach masowego przekazu.
Panooowie!, etu na Wyszyńskiego 1 siedzi jeden taki Kus rodziny Kusego, od którego zależy czy nas będą zabijać i pożerać i wszystko inne i jemu nie robią papierów psychiatrycznych, bo lubi zabijać, a ja ich demaskuję to mi takie papiery na siłę robią, pomimo że jestem nie głupi, bo wszyscy z nimi lubią mnie nie tyle za nic zabijać, co dla swoich własnych korzyści.
Ale kontrast rzeczy w prawie Wszechświata!, jak apokalipsa! -ale upierdliwy!
Jedynie państwo angielskie nie chciało być ponownie zrobione w Wszechświecie i w ostatniej chwili oddzielnie wyspę dołączyli, czyli od razu było dobrze dla wyspy, natomiast dureń Wojciechowski rodziny Kaczyńskiego dołączył za późno dwa kontynenty Indian, czyli obecne dwie Ameryki z zabijania mnie, wcześniej jako dureń niszcząc te kontynenty zabijaniem ludzi, aby z wyroku nie można je było zrobić.
Zatem, ze strachu Kus i Kusy robią to co wcześniej było, bojąc się że nic się więcej powtórzy i potem wszyscy zrobią podobnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/07/27 06:19 #417512

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
lancaster, skoro na lewych papierach rządowych w sądach pieprzą mnie jak chcą i to tają, aby się nie móc obronić, to lepiej mi jest pisać wszystko jak leci i jak było, bo ludzie nie mają żydzich wyroków.
Dla wprowadzenia w nastój zabaw psychiatrycznych podam coś o takim filmie:

o psychiatrach trochę inaczej, ale gdzie oni rzeczywiście ludzi zabijają i robią z nich ciemną moc kosmosu?
Jak na filmie przejawia się coś w rodzaju rzeczywistości i postacie urojone i nie urojone -ale zawsze są to jakieś psychiatryczne stwory i ich jakieś agresywne zabawki.

Ciekawe że ktoś starał się pokazać czym jest w ogóle psychiatria: ale czy czasem w domach wariata nie robią ludzi z kosmosu i czy ich torturują ?, a co tu mówić o jakiś więzieniach CIA?

Oto ten film, co się nie oparł cenzurze:
www.cda.pl/video/10686710/Martyrs-Skazan...rach-2008-Lektor-PL-

Podobają się wam Wojciechowskiego, ozdobionego jego Kaczyńskim w piórka, zabijaki państwowe, w jego myśl: władza nic by miała, ale to w ogóle nic, gdyby nie zabijała ludzi.

Ale psychiatry to też nie są znajomi Wojciechowskiego, bo gdy dwie grupy studentów psychiatrii udało się do jego posiadłości w dolinie chińskiej, aby go zabić, to on ich zabił i zjadł wiecznym wilkołakiem, w tej dolinie.
Mnie mieli z ekspedycji i też miał mnie Wojciechowski i powiedział mi, że nie wiadomo poco mi pokazuje skóry z dzieci.
Wcześniej zrobił uwagę do tych skór: tylko dziecięce skóry, z ludzkiej, w ogóle nadają się do czegokolwiek.
Nie myślę aby lancaser był z politykami, tak zabójczego wszystko zabójcy Wojciechowskiego, np z doliny chińskiej:
mnie mieli z ekspedycji i też miał mnie Wojciechowski i powiedział mi, że nie wiadomo poco mi pokazuje skóry z dzieci.
Wcześniej zrobił uwagę do tych skór: tylko dziecięce skóry, z ludzkiej, w ogóle nadają się do czegokolwiek.
Jak kiedyś pisałem były tam tylko dwie polki studentki psychiatrii, co miały rodziny w Kuryłówce koło Leżajska i w Rybniku.

lancaster, ten film o psychiatrach jest jakby ich dokumentalnym demaskowaniem, w jaki sposób robią tak zwanych 'przemienionych', czyli po prostu rządowo psychiatryczne narzędzia, aby komuś podstawić groźną, przemienioną i młodą dziewczynę, jak się w kimś rzuca na drugie osoby, czyli są to takie napady, aby kogoś wziąć do domu wariata.
Ale kto myśli to też i wie że nie tylko takie obce osoby są możliwe, ale i zabijane osoby w kosmosie i takie 'przeobrażone' podstawione tej samej osobie, aby ją wziąć do domu wariata.
Zatem lancaster nie można tego filmu odebrać inaczej jak ja to piszę, bo na filmie bardzo prosto i jednoznacznie starsza baba psychiatrii o tym mówi i na dodatek skoro to mówi do świadomości takiej dziewczyny, co mają ją przeobrazić, to che ją wykorzystać bardziej w kontrolowany sposób.

Inny film jest bardziej typu Pawła Kowal(coś w rodzaju Zombi, tylko inaczej), czyli końca świata, jak dziećmi można zabić swoich rodziców, pokazując im tylko jak są zabijane, bo rodzice je sobie rodzą i później są zabijane lub jest to tylko dla nich taki program infekcji-wirusa, bo same by to zrobiły swoim rodzicom, co nie chcą lub udają głupich ile kosztuje życie i jak są do tego zabijane i jedzone dzieci.
www.cda.pl/video/10687473/Dzieci-The-Chi...n-_2008_-_Lektor-PL_
Taki link do filmu zaraz po dolnej kresce się enterem robi aby się uaktywnił na niebiesko -widocznie te filmy nie są dla dzieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/07/28 08:59 #417520

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Trudno aby wam się podobał ten film o psychiatrach, bo to jest coś w rodzaju wariatów, co zabijają ludzi dla swoich i rządu korzyści i to dziwacząc w taki wariacki sposób.
Jak myślicie, podoba się wam jeden niegłupi chłopak na tym filmie, co nie bał się zginąć w tak dziwnym domu na odosobnieniu?
To ja właśnie gdzieś tam byłem i zawsze na koniec się ze mną tak dzieje, bo mnie nie było i niema.
To ja zaprosiłem tą dziewczynę na krótką rozmowę i powiedziałem jej że nie jestem tej rodziny i że zemną też może stać się coś takiego i podziękuję jej aby mnie zastrzeliła i tak się stało.

Są ludzie co się nie boją tak wielkich zbrodniarzy i pokazują czym jest psychiatria, jeśli są czasy w których ludzie wiedzą że władze mają moc w kosmosie z zabijania ludzi na psychiatrii, to znaczy że takie ekonomiczne wykorzystywanie ludzi, to jest i tak jak jeden dom wariata.
Znalazłbym jeszcze jeden film poświęcony dzieciom, aby nie można było ich rodzić i to był taki rządowy zakaz i dodatkowo bezpłodność kobiet.
Ale znalazła się jedna dziewczyna i i to na dodatek zrobiła się płodną -jaka kolejna nadzieja na zabijanie wszystkiego od nowa! -w ten sposób pokazane jest na filmie jak starsi ludzie na nic patrzą ile co kosztuje, jeśli Bóg daje i to za wspólne zabijanie z rodziną Kus-Kusy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/07/30 03:25 #417562

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeszcze jedna ciekawa wypowiedź.
almagra, jeśli kto się do nich dostanie to jednych od drugich separują i kto nie jest głupi to nawet nie widzi wariatów.

Czym jest wariat, to jest obiekt mafii rządowej zbrodni na ludziach i nic więcej, w sposób bardziej ścisły i w taki sposób najbardziej brutalny, że po człowieku nic zostaje i kto inny w nim praktykuje swoje zdolności przeobrażenia psychiatrycznego, czyli takimi wyhodowanymi do tego kretynami i się im opłaca to robić na ciągle, jak na ciągle robią z takich osób ciemną moc w kosmosie.
Dlatego prokuratura i policja i sądy psychiatryczne to jest jedna mafia żyjąca i pracująca na zbrodni i gdyby ktoś z nich nic miał z ciemnej mocy kosmosu, to od razu takiego zwalniają z pracy i bez różnicy sędziego.

Przecież almagra, czy lancaster niema innej głowy jak wszystkie istoty, czyli program komputerowy głowy, jakby normalnie było życie. Uważajcie, skoro myślicie inaczej, bo i wam może głowa zachorować, skoro to jest nie możliwe i nie radzę wam brać psychiatrycznych nie leków, skoro nigdy były leki na głowę! i na pewno takie chemiczne psychotropowe nie będą.

Może nie wierzycie że ten zastrzelony na filmie chłopak to ja gdzieś tam byłem i nawet nie wiedziałem jak mam na imię i wtedy od razu mnie ta dziewczyna zastrzeliła, ale ona wiedziała poco idzie do tego domu i że ja tam jestem i chciała się zemścić i mi pomóc, skro przez chwilę jej się źle zrobiło, to znaczy że chciała coś z tego mieć i zrobiła to mi niepotrzebnie w nie dobry sposób.

Lncasater, almagra, pomyślcie sobie co znaczy wyrok na Polskę za drugiej wojny światowej i wyskakuje głupek Kaczyński z słowami ludobójstwa na polakach w Katyniu i między innymi dlatego pewniej miał wyrok i za inne złe rzeczy.
Obecnie Kaczyński popełnia drugi raz taki błąd udając że robi wyrok na wyrok, bo ja się zgodziłem na wyrok na polski rząd Kaczyńskiego i wcześniej miałem wole zrobienia wyroku na Polskę, najogólniej, ale naprawdę to Kaczyński jak kradł i zabijał genetykę jak moja, to robi to nadal, pisząc z drugim durniem Wojciechowskim swoje głupoty-wyroki i wymyślając lewe rządowe papiery zabijania mnie wykorzystując do tego bezprawnie psychiatrię.
Kto może zrobić wyrok jest normalny i takim samym uznany na NASA i to jest prawda nie podważalna.

Inaczej znaczyłoby że Sowiety i Amerykanie wchodząc do Polski są nienormalni?, almagra i lancaster nie ośmieszajcie się pisząc w mojej sprawie same głupoty.
Nie wystarcza wam wiedzieć, że ludzie nie inaczej mnie widzą jako normalnego i bez schorzeń psychicznych? -sąd zawsze błogosławi takie osoby żydy z rodziny, co chcą wspólnie zabijać nawet osoby z tej samej rodziny, co piszą do tego same głupoty, a jak jeszcze płacą łapówki dolary, to czują to jako dar zbrodni od boga i pobogosławiony ofiarą pieniężną, czy lepiej na psychiatrii być może?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/07/30 14:00 #417571

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Sondą czasu z przed katastrofy w Smoleńsku, była tydzień wcześniej wypowiedź Kowal (polskiej NASA bezpieki osoby z Bieleckim dla rządu, armii i policji i to w każdym jednym ustroju politycznym), że wkrótce Kaczyński musi zginąć, bo się na tym zna.
Zatem czy to jest polityk co się naraża, czy tylko osoba co chce dla siebie dobrze i nie wiele ma wspólnego z polityką, jak go kiedyś krytykował Wałęsa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/07/31 08:51 #417576

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Inny temat jako społeczny, bo nie dla sądownictwa, skoro władza nikogo kara:
Nie popuści ludziom normalnej i zdrowej wody!!!

O tym temacie nie wypowie się krytycznie lancaster lub almagra, bo ludziom są znane bezpośrednio dowody sprzedawania złej wody, jako mineralizowanej, czyli trutej i niepotrzebnie konserwowanej -w wypadku wody niegazowanej i samemu przeznaczonej do zagotowania i gdzie jest taka normalna woda głębinowa, bez kombinowania i bez trucia-skażenia i po prostu nalana do butelek -może dla przepisów powinna mieć etykietkę 'trupiej czaszki', że trzeba ją dopiero gotować?

Otóż jak w społeczeństwach dla ciemnej mocy władzy Kus ma domy wariata, to i tak wszędzie władzą najprościej truje ludzi wodą i wszelkimi spożywczymi płynami, a sanepid reaguje jedynie, czy produkt jest świeży i czy w czymś była mysz lub robaki, a inne rzeczy o których jak wyżej pisałem nie wolno im jest udowadniać że jest źle i jak władza niczego widzą i nic udowodnią.

Stale podtruwanie ludzi w przemyśle spożywczym jest wielkim przestępstwem, ale robi to władza i do tego takie biznesy, że nic mogą ludziom dobrze sprzedać, boby coś źle mieli.

Pozostaje jedynie jechać do rodziny na wieś i nabrać sobie zwykłej płytkiej studziennej wody o dużej zawartości kamienia, jeśli głupi chłop sam nie dał konserwantów do wody, aby nie mieć w niej wodnych robaków i samemu ogłupiony się truje, nie dając żyć kilkudziesięciu leciutkim robakom, bo tak naturalnie mądrego i zdrowszego chłopa ktoś ogłupił, a jaką chłopską dumą jest na wsi że chłop jest niegłupi.

Rzeczywiście jeśli chłopa i jego całą rodzinę i jego zwierzęta nie truje na hasła władza, to taka studzienna woda jest jedynym ratunkiem i tylko do 1.5litra takiej wody rozetrzeć zdrowe winne jabłko i wymieszać i na czczo wypić z rana i od razu się jest czerwonym i krew się czyści.

Inaczej to wygląda po spożyciu zatrutej wody: pod oczami czasem na ciemno się zapada, lub odwrotnie pod oczami tworzą się białe poduszki, a najogólniej kolor skóry ciemnieje -czy można coś więcej dodać?! jeśli te objawy występują po spożyciu wody mineralnej i innych płynów spożywczych?
Od czasu sprowadzenia z Chin akumulatorów samochodowych o winnym kwasie, a nie siarkowym, wnioskowałem w myśl: od jeden myśli niedaleko do drugiej i potem zabijać ludzi, że po czasie starzenia się takich pierwszych akumulatorów te ich kwasy zostaną używane chłopami do trucia ludzi i potem i innymi kwasami.
Nawet ostatnio były i może są hodowane na kwasie sałatki o delikatnym seledynowym kolorze liści, a nie zielonym! -kombinowanie w modzie, jeśli oddzielnie produkuje się na sprzedaż , a oddzielnie dla siebie.

Właśnie, często w wodzie mineralnej i w mleku odczuwa się nie spożywcze kwasy lub jakiś elektrolit.

Nawet w piekarniach jest często oferowane i objedzone żydami jedzenie i bez jakiejkolwiek wartości odżywczej śmiecie, które często nawet się w ustach nie trawi i w jamie ustnej nie słodzi bułeczki enzym amylaza i maltaza.

Wniosek ludziom jest sprzedawane nie jedzenie! zmienione i okradzione programami! i kto to je rozmnożony w kosmosie? i czy na dodatek, od swojej wygodnej i rajskiej dobroci, nie srają z nieba do ludzi swoich odchodów?

Jak jest wiadomym, to władza nic ściga i tylko trzeba samemu nie dać się truć i wylewać i wyrzucać do śmiecia, to co się złego kupiło -a może prawie wszystko nie nadaje się do jedzenia i picia? -ale kosmity opanowały ludzkość i ssą ludzi ze zdrowia.

No to teraz lancaster i almagra niema co bronić władzy MSW i MS i MZ -na całej linii jest wiele zła nimi dopuszczonego i robionego i to w każdym państwie tak samo i to takiego durnia złodzieja nauczyciela wiecznej władzy Wojciechowskiego z rodziny Kus.

Wniosek, państwo i władza to jest totalny wróg ludzi, aby ludzie nie byli ciągle zdrowi i młodzi i nie chorowali i nie mieli zdrowej głowy i byli łysi na głowie.

Prawie wszyscy starsi ludzie są tacy i przeważnie jeśli wspólnie z władzą kradną i zabijają, aby coś mieć od boga, aby nic robić, bo może być gorzej i mimo wszystko się cieszą jak dzieci i nic robią, aby w kosmosie nie wykorzystywać i zabijać dzieci, bo to jest za wielkie dobro od boga!

No to teraz ludzie chcą wiedzieć, gdzie władza a raczej ludzie są do siebie normalni i się nie trują i można się u nich najeść i napić do woli i w spokoju! może to są Chiny, Indie, Meksyk -Portoryko? -kto dopisze pewne takie miejsca, aby turystycznie można w spokoju się objadać i wyzbyć wszelkich chorób, mając do tego pieniądze?.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/07/31 10:23 #417579

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Inne ciekawe moje odpowiedzi, z innego forum:
colcolcol, wniosek z twojego pisania jest taki że: ludzie piszący prawdę lub mający sprawy sądowe oparte o jakąś prawdę i może chcący jakieś odszkodowanie, za zrobienie im zła, są niczym i tylko ich na trwałe zapisana w sądzie sprawa o sprawiedliwość coś znaczy i nikogo to w sądzie rusza, bo sędzia nie jest od tego, aby coś we władzy zmienić.
******
colcolcol, pomyśl ile ludzi jest w takim stanie że się nie rozumie i co najwyżej tylko podświadomie i nic w około widzi, że coś jest źle i nie wyciąga żadnych wniosków i są beztrosko niezaradni, aby samemu sobie pomóc.
Chyba nie powiesz że obserwacje są chorym wymysłem?, przecież na nich budowana była cała fizyka i matematyka!, bo są tylko gołym i bezwzględnym faktem!
*******
>> cin157, 2014-07-31 09:57:14
colcolcol, nie sugeruj dwuznacznie swoich głupstw, związanych z stanem umysłu każdego człowieka mieszkającego w Polsce, aby podświadomie i automatycznie i nie logicznie bronić władzę, co wszystkich i ciebie jakoś prześladuje.

Zrozumcie, jeśli moje informacje miałyby nawet doprowadzić do szybszego końca świata, to zagrożenie to nic ma wspólnego z psychiatrią, bo jestem normalny i bez schorzeń psychicznych!

Czy ludzie coś w końcu zrozumieją z tego mojego pisania, że tylko nienormalni niepoczytalnie, czyli bez umysłowego kontaktu z drugimi osobami i zagrażający w ten sposób drugim osobą i na dodatek robionym w nich siłą psychiatryczną takim ich stanom zagrożenia dla drugich osób są po prostu zamykani i izolowani na większe zabijanie psychiatrią i niczym to innym jest jak tylko rządowym zabijaniem ludzi, dla własnych korzyści, bo padają w konflikt prawny i nie zależnie czy z własnej winy!, bo i tak się tak zachowują.

Co dopiero pisać o normalnych ludziach, co mogą mieć swoje poglądy jakie chcą, bo są normalni i nic z ich pisania nienormalnego i równocześnie!!! groźnego wynika, bo takich nielogicznych informacji po prostu niema!.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/07/31 11:13 #417580

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
colcolcol, nie jestem upierdliwy, ale ośmieszam władzę która mnie w sądach zabija i chce w ogóle zabić i to samo na swoich badaniach sądowych, biegłym psychiatrą sądowym, ordynatorem ośrodka psychiatrycznego.

Jak widać, tylko nienormalnie niepoczytalni są pierwszymi i jedynymi osobami które są narażone na przymus psychiatryczny, bo normalne osoby, co nagle zachowały się nie normalnie, to miały psychiatryczne napady i takie osoby się izoluje, ale na pewno nie faszeruje nie lekami i zastrzykami i nie zabija im głowy i dlatego raczej nie powinny dostać się na psychiatrię, do czasu odgadnięcia jaki żyd komuś normalnemu zrobił atak zagrażający w sposób nie normalny drugim osobą i takie coś jest do odszkodowania, może wysokości 100 000zł, dla ofiary psychiatrycznej napaści.

Od maja 204roku zamieszkałem spod drzwi Kus na nowe miejsce mieszkania mojego brata, gdzie niżej mieszka Kowal.
Od 2007 roku od chwili wyroku na wujku Kowal, który spalił się ze swoim papierosem na stacji benzynowej, zaczęły się liczne powtórki w czasie, w których jakoś żydy mnie zabijały i znikałem i wtedy robili sobie powtórki w czasie, związane z dobrobytem globalizacji kapitalistycznego mnożenia dochodu, przypadającego na krotność jednego roku czasu -dotyczy to w szczególności krotności wyprodukowanego towaru, urządzeń i żywności(niejednokrotnie w sklepach objedzonej z powtórek w czasie).

Ale od czasu moich spraw sądowych końca 2013 roku i 2014roku, to sam się zabijam, aby władza nie zabijała mnie jak chce, w tym kilka razy byłem zastrzelony durniem Wojciechowskim jego rodzinnego durnia Kaczyńskiego i jeden raz poddałem się na deportację, na unicestwienie na granicę Ukrainy.
Czyli ten okres czasu zabijania mnie powtarza się około 20 razy plus może 10 razy krótsze powtórki w czasie, kiedy jeszcze nie miałem powodu się zabijać.

Na podstawie tych wiadomości jest widać jak dureń Kaczyński z swoim durniem wszystko zabójcą Wojciechowskim, chcą więcej jak wcześniejsze powtórki w czasie, bo sami chcą mnie na lewych papierach rządowych zabijać sądami psychiatrycznymi lub abym sam się zabijał.
W sumie od (2004)2007roku, to ludzie żyją więcej jak żyją ponad 100lat! -świadczy to czym jest kapitalizm bez zabijania ludzi? krachem i zagładą miast i cofnięciem się w cywilizacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/03 00:20 #417598

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tylko durnie szukają lewych wyroków rządowych na nie NASA ludzi na zawsze, tym bardziej że genetyka taka jak moja jest nimi zabijana i tylko głupi nie zgadza się na wyrok, nawet na cały taki rząd Kaczyńskiego, co taką osobę i ludzi zabija i dla Kus polityki robi i chce bezkarnie zabijać ludzi.

Dlatego Kaczyński zginął moją genetyką, jako jeden z kilku składników wyroków na niego.
Nawet kiedyś żydy zrobiły mną wyrok na wszystkich żydów w Wszechświecie i nawet na boga Wszechświata Bieleckiego, a nawet też jeden raz na Ziemi Bielecki zginął w wypadku samochodowym, z swoją żoną Bielecką i Kowal-Muchą z Rozwadowa.
Poza tym lewe rządowe papiery nie mogą dotyczyć nie NASA osoby na zawsze, aby mnie zabijać psychiatrią lub czym innym(skoro każdy wie że jestem normalny i nie mam schorzeń psychicznych).
Dlatego Kaczyński z Wojciechowskim kimś pieniędzmi z loterii lub też z pomocą CIA opłaca wszystkich, aby zabijali mnie w papierach psychiatrycznych i zabijali w sądach, prawnie bezprawną osobą Marek Serafini(nie wiadomo jak do tego urodzonym!, z jego znajomym ordynatorem Kułaczem).

Powracam do Historii kiedy Kaczyński i Wojciechowski jako Lord Bezbożny zostaje zabity, moją pełną genetyką, wcześniej zrobionym w tym czasie jako też nie NASA, abym mógł go swoją pełną genetyką nie NASA na przelot zabić mieczem.
Wcześniej Chińczyki robią z moją genetyką, i wskazaną mną do tego dwoma genetykami, dwóch wojowników Wiatr i Chmura, aby zabili Lorda Bezbożnego, który chciał objąć władzę w Chinach i potem zdobyć cały świat, jako nieśmiertelny.
Na lekcji historii w LO o Lordzie Bezbożnym, nauczycielka chciała skompromitować, siedzącego w jednej ławce ze mną Wojciechowskiego i na wpisane do tego wcześniej informacje mogłem powiedzieć kim był w historii i się źle zachował i potem w komputerze z milicją strzelaliśmy się z Wojciechowskim i nawet z pistoletem milicjanta w dłoni z powrotem zrobiłem się na lekcji Historii, a potem wyrzucili Wojciechowskiego ze szkoły LO, jeden raz nawet po lekcjach zaczaił się na mnie, aby mnie za to zabić.
Nawet w szkole podstawowej na przerwie lekcyjnej zabił mi w moim domu głowę, połączywszy się z swoim Herodem(jak powiedział, aby potem jemu wszyscy nie obcinali głowy) i potem uciekał ze szkoły przez okno do swojego domu, gdzie czekał na niego, będący na Wagarach Marek Rębacz, aby od razu odpalić Wojciechowskiego.

Nawet za czasu króla Kraka(czeskiej rodziny, mieszkającej w Polsce na wyrok na Polskę) Wojciechowski sam powtórnie i nie potrzebnie zabił, dla swoich tylko korzyści-aby coś z tego mieć, wszystkie polskie dzieci,obcinając im głowy.
Dlatego jest to tylko dureń-zabijaka, nie kierujący się społecznie, ale tylko swoimi korzyściami z zabijania i nadal do tego służy dla Kus, aby dla swojej rozmnożonej rodziny z komputera, mogła bezkarnie rządzić się na ludziach.

Dlatego na wniosek Serafini sąd Stalowa Wola chce abym obowiązkowo wstawił się na rozmowę, chyba na odczytanie lewego rządowego wyroku na moją nie NASA na zawsze osobę, bo pierwszym razem Kułacz zabił mi głowę na hasło, aby zatrzymać mnie na psychiatrii, ale ten sądowy psychiatra nie mógł tego zrobić, bo zaraz mi naprawili głowę i w samym sądzie powtórnie próbują to jakoś zrobić, bo pierwszym razem się im to nie udało.
Fajnie, siedząc w domu zabiłem cały rząd polski, bo się na to musiałem zgodzić -ale jaki jest większy wyrok sądowy? rządu, czy wyrok na sam rząd?, hi hi hi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/03 07:22 #417600

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
almagra przewodzi tym forum, sponsorowanym warszawskim sądownictwem.

Prawo to jest logika i na odwrót, aby w społeczeństwie nie dopuścić z każdej ze stron do przestępstw.
Psychiatryczne sądy oszukują, kłamią i zabijają ludzi z psychiatrami, fałszywie twierdząc, że są leki na głowę, czego nie było i niema, czyli niema leczenia na psychiatrii i nie było, kierując sądy ludzi na zabicie psychiatrią i zaraz na samym początku ich nie leczenia, robiąc z ludzi swoje pogłowie psychiatryczne, aby ludzie widzieli jak ktoś zabijany nagle zachorował i bierze nie leki i jest w ten sposób uzależniony od psychiatrii i więziony.

Tym bardziej dotyczy to ludzi którzy są normalni i tylko zapisani sądami jako nienormalni i nie mający schorzeń psychicznych, co normalnie i tak nie może dotyczyć programów komputerowych głowy, każdej istoty, bo innego życia niema i nie było w kosmosie, jak programy komputerowe i jeśli są jakieś anomalia to robią to chłopy ingerując wyrokami na drugie osoby i dlatego ludzie normalni nie mogą, w sposób nienormalny być groźni dla drugich osób, aby ich zamykać i niby leczyć i więzić, czyli robić z nich ciemną moc w kosmosie i dla wspólnych korzyści rządu, dlatego w tym względzie skutecznie nie działa prokuratura i policja.

Zabójcy sądowi są faktem i NASA sądy uczestniczą osobami sędziego w zwykłych sprawach sądowych i sędzia tymi programami jak chce to wie kto jest czego winien i nosi do tego rytualną togę sędziowską. Ale NASA sądy nic mają wspólnego z bogiem i były zrobione i opłacone Kusym, z zabijania dziecięcej genetyki jak moja i do tego służy żyd lub potem komputer samej Kus.
Czyli jeśli w sądzie się nie udowodni przestępstwa samego sędziego i nie zwróci na to uwagi, to też NASA program sam nic musi w sądzie nie przepisowego widzieć.
Nawet w konfrontacji z moją osobą każda sędzia powinna być rozstrzelana, za zbrodnie na genetyce jak moja, bo normalnie jest takie prawo!.

Te oczywiste rzeczy nie mogą ludzie poprawnie emocjonalnie odbierać, bo są cenzurowani władzą i przez to nikt nawet o tym mówi, czyli nawet nie reaguje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator