HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy ktoś rozpoznaje tę muzykę? 2016/10/13 05:40 #435635

Witam!
Potrzebuję pomocy:
Od wielu lat (dobrze ponad dwadzieścia) próbuję znaleźć pewną muzykę (utwór) elektroniczną, ale pomimo już wielu godzin przewalania youtuba na razie bez efektu. Ostatnio udało mi się namierzyć słuchowisko Teatrzyku Zielone Oko z programu III polskiego radia:
Autor: Adam Gałązka tytuł: „Bracia i siostry” data słuchowiska: 23 marca 1985 roku.
W tym słuchowisku jest właśnie TA muzyka, ale do tej pory nadal bezskutecznie próbuję namierzyć autora.W słuchowisku:

słychać fragmenty w 8min21s; 20.30 (najdłuższy i najlepszy) i 29.00 krótko.
Z góry dziękuję wszystkim, którzy poświęcą chwilę na ten temat!
popular ringtones - hot ringtones and funny ringtones

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Luxion.

Czy ktoś rozpoznaje tę muzykę? 2016/10/13 08:50 #435638

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Hmmm, pierwsze skojarzenie - Marek Biliński

drugie - może coś z Tangerine Dream?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Czy ktoś rozpoznaje tę muzykę? 2016/10/13 08:54 #435639

Mi się skojarzyło najpierw z Tangerine Dream.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Czy ktoś rozpoznaje tę muzykę? 2016/10/13 08:54 #435640

Oh boy, to może być wszystko, może (i moim zdaniem to najpewniejszy trop) coś z polskich twórców jak Komendarek, Skrzek, Bloom, Bieliński (słabo znam to grono, może kolega Iro coś podrzuci), może coś z Tangerine Dream tylko tu będzie problem bo Panowie z TD nagrali lekko ponad setkę albumów. Możliwe, że wykorzystano coś tworzonego w Studiu Eksperymentalnym Polskiego Radia. Poza tym np. przy nagrywaniu programu Sonda wykorzystywano też niemiecką bibliotekę muzyczną SONOTON. Namiar na tamtych twórców masz pod tym sznurkiem gadrecords.pl/katalog/sonda-muzyka-z-programu-tv

Możesz spróbować też wykorzystać taką apkę na smartfony (na pewno jest na Androida) która po fragmencie utworu rozpoznaje tytuł i autora. Przydało by się tylko wyciąć fragment utworu z całości (np. w programie Audacity, darmowy, dostępny w sieci bez problemu), żeby program nie głupiał przy monologach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy ktoś rozpoznaje tę muzykę? 2016/10/20 21:42 #435682

John 1.5 V napisał: Możesz spróbować też wykorzystać taką apkę na smartfony (na pewno jest na Androida) która po fragmencie utworu rozpoznaje tytuł...

Próbowałem,niestety, fragmenty są zbyt krótkie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam Longer
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator