HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/12 20:08 #424209

Wieczór...
Jacku Van M i duety to bardzo dobra płyta, w całości takie moje zdanie. Asaf którego chciałeś wrzucić był dlamnie najdziwniejszym odkryciem tego roku. A to co na obrazku mnie najzwyczajniej sie bardzo podoba. Dziwna i zarazem strasznie "nurtująca" muza.


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/13 19:33 #424220

Było kiepsko, bo żadna muzyka przez jakiś czas nie była w stanie mi się spodobać. Próbowałem rzeczy nowych i starych - z jednakowym skutkiem. Aż zmieniłem taktykę i zamiast sprawdzać płyty organoleptycznie postanowiłem przygotować się teoretycznie. Wykombinowałem, że musi spodobać mi się ta klasyka, o której powiedzieć "kultowa" to za mało:



I spodobała się. Z rozpędu włączyłem jeszcze "Crossings" HH i też jest git. Tylko ten pseudoafrykański wstęp trzeba przetrzymać:



A jutro wieczorem będę słuchać na żywo wysłanników Putina , choć nie Nocnych Wilków:



Ten kwartet również mają w planie zagrać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/13 22:41 #424225

amidas napisał: Wieczór...
Jacku Van M i duety to bardzo dobra płyta, w całości takie moje zdanie. Asaf którego chciałeś wrzucić był dlamnie najdziwniejszym odkryciem tego roku. A to co na obrazku mnie najzwyczajniej sie bardzo podoba. Dziwna i zarazem strasznie "nurtująca" muza.


No, Amidasie - dobry kawałek muzyki!!!!-> wimp.pl/album/39677585
Szczerość, emocje, prawda, zaangażowanie, nie usłyszałem niczego dziwnego. Bardzo dobre! THX!
A co do Asafa - sprzedał mi go wcześniej junior młodszy. Dlaczego piszesz, że chciałem wrzucić? Nie wrzuciłem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez emboy.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/14 08:48 #424228

emboy napisał:

amidas napisał: Wieczór...
Jacku Van M i duety to bardzo dobra płyta, w całości takie moje zdanie. Asaf którego chciałeś wrzucić był dlamnie najdziwniejszym odkryciem tego roku. A to co na obrazku mnie najzwyczajniej sie bardzo podoba. Dziwna i zarazem strasznie "nurtująca" muza.

No, Amidasie - dobry kawałek muzyki!!!!-> wimp.pl/album/39677585
Szczerość, emocje, prawda, zaangażowanie, nie usłyszałem niczego dziwnego. Bardzo dobre! THX!
A co do Asafa - sprzedał mi go wcześniej junior młodszy. Dlaczego piszesz, że chciałem wrzucić? Nie wrzuciłem?


Jacku cieszę się że Ci się podoba. Co do dziwności to miałem na myśli, że to nie jest taka "latwa" muzyka dla ucha. Trzeba przysiąść i się wsłuchać w emocje które towarzyszą wokaliście. To nie jest takie melodyjne jak choćby Melody Gardot prawda ?? ;-)
I służę kłaniając się nisko.

Pzdr.

ps. Co do Asafa ja nie mogłem zobaczyć co za utwór wrzuciłeś. Coś o prawach autorskich i takich tam..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Re:Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/14 21:46 #424237

Zablokowali koncert Asafa. Szkoda, nie zdążyłeś

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/16 19:05 #424263

Normalnie się oderwać uszami nie mogę...
Co za gość!

wimp.pl/album/39677585

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/16 19:46 #424266


Piosenki Johna wiecznie na czasie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mkapinski.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/18 21:07 #424300

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/19 12:05 #424303

amidas napisał:

emboy napisał:

amidas napisał: Wieczór...
Jacku Van M i duety to bardzo dobra płyta, w całości takie moje zdanie. Asaf którego chciałeś wrzucić był dlamnie najdziwniejszym odkryciem tego roku. A to co na obrazku mnie najzwyczajniej sie bardzo podoba. Dziwna i zarazem strasznie "nurtująca" muza.

No, Amidasie - dobry kawałek muzyki!!!!-> wimp.pl/album/39677585
Szczerość, emocje, prawda, zaangażowanie, nie usłyszałem niczego dziwnego. Bardzo dobre! THX!
A co do Asafa - sprzedał mi go wcześniej junior młodszy. Dlaczego piszesz, że chciałem wrzucić? Nie wrzuciłem?

Jacku cieszę się że Ci się podoba. Co do dziwności to miałem na myśli, że to nie jest taka "latwa" muzyka dla ucha. Trzeba przysiąść i się wsłuchać w emocje które towarzyszą wokaliście. To nie jest takie melodyjne jak choćby Melody Gardot prawda ?? ;-)
I służę kłaniając się nisko.
Pzdr.
ps. Co do Asafa ja nie mogłem zobaczyć co za utwór wrzuciłeś. Coś o prawach autorskich i takich tam..


Jest. O wiele bardziej, bo zapada w pamięci na duuuużo dłużej. Przynajmniej mojej ;)
Wciąż przyłapuję się na nuceniu różnych fragmentów z tego albumu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/20 18:42 #424323

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
A mi się ten Bendżamin niespecjalnie spodobał.
W trójce był niedawno mocno obecny (chyba nawet koncertował w studiu im. Osieckiej)
No nie wiem; jeden, dwa kawałki może i fajne ale całość nie przekonała, jakby to wszystko w jednym tempie, na tych samych emocjach, jakby mało urozmaicone?
Nie bierzcie tego zbyt serio - mi się ostatnio mało co podoba, poza jazzem z lat 60. ...i wczesnym Amon Duul II ( :pinch: jest na sali lekarz? :sick: )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/20 19:27 #424324

Spore zaległości mam wiec dla mnie to odkrycie dla szanownego Koleżeństwa być moze nie ale kiedy dostałem z tajnego miejsca do przesłuchania pliki i nad nimi usiadłem to zrozumiałem co tracimy pozwalając uciekać młodym z Pomrocznej Zielonej Wyspy ... => Ladies and Gents Mary Komasa to artystka i muzyka światowej klasy !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/21 10:41 #424333

Mariaż klasyki francuskiej piosenki (z Laurie Anderson w roli konsultantki) z klasyką chicagowskiej awangardy jazzowej czyli Brigitte Fontaine i Art Ensemble of Chicago:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adam Szulc.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/21 10:45 #424334

Iro napisał: A mi się ten Bendżamin niespecjalnie spodobał.
W trójce był niedawno mocno obecny (chyba nawet koncertował w studiu im. Osieckiej)
No nie wiem; jeden, dwa kawałki może i fajne ale całość nie przekonała, jakby to wszystko w jednym tempie, na tych samych emocjach, jakby mało urozmaicone?
Nie bierzcie tego zbyt serio - mi się ostatnio mało co podoba, poza jazzem z lat 60. ...i wczesnym Amon Duul II ( :pinch: jest na sali lekarz? :sick: )


Mnie też szynki nie urwał, ale ja ostatnio trochę inż. Mamoń jestem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/21 13:30 #424335

Iro napisał :

A mi się ten Bendżamin niespecjalnie spodobał.
W trójce był niedawno mocno obecny (chyba nawet koncertował w studiu im. Osieckiej)
No nie wiem; jeden, dwa kawałki może i fajne ale całość nie przekonała, jakby to wszystko w jednym tempie, na tych samych emocjach, jakby mało urozmaicone?
Nie bierzcie tego zbyt serio - mi się ostatnio mało co podoba, poza jazzem z lat 60. ...i wczesnym Amon Duul II ( :pinch: jest na sali lekarz? :sick: )





A mnie się nie podobają niewiasty "przy kości" i co mi zrobisz Iro ?? ;-)
Szczęście że nie ma takich samych gustów...ufff...;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll
Ostatnia edycja: przez amidas.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/04/21 17:14 #424338

Jak to miło tak kulturalnie się............ nie zgadzać ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator