HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/09 14:13 #426895

Adam Szulc napisał: Pamiątka po kimś kogo już nie ma:


limboski.pl/language/en/videos/czarne-serce-limboski-wisnia-2/


Rozwiodłeś się?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/09 15:56 #426897

Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam. Ale w tym przypadku "nie ma" należy rozumieć bardziej dosłownie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/09 16:47 #426899

Bivalve Blues- Paul Gilbert Płyta Vibrato przesłuchana kiedyś bez emocji, dzisiaj leci u mnie drugi dziań i zachwyca :)

i może jeszcze to...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez doludzi.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 10:06 #426908

Nie wiem czy wczoraj zalicza się do "aktualnie" ale tak czy inaczej - nowy Riverside się był przyplątał i po jednokrotnym kontakcie już się odplątał. Jedynie początek 5-go utworu jako tako zabrzmiał ciekawiej, intrygująco nawet, reszta natomiast nadaje się co najwyżej jako soundtrack do gry Diablo I. Taki pop z aspiracjami do rocka, czasem nawet mocniejszego lecz cóż z tego skoro za chwilę mamy przewijającą się non stop rzewną nutę i głos wokalisty wygładzony niczym porcelanowa cukiernica.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 10:54 #426912

Dzisiejsze wspomnienia znane chyba każdemu ;) (pierwsze dodatkowo do wątku o coverach się nadaje :) ) :







:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)
Ostatnia edycja: przez fozzie.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 11:11 #426914

John 1.5 V napisał: Nie wiem czy wczoraj zalicza się do "aktualnie" ale tak czy inaczej - nowy Riverside się był przyplątał i po jednokrotnym kontakcie już się odplątał. Jedynie początek 5-go utworu jako tako zabrzmiał ciekawiej, intrygująco nawet, reszta natomiast nadaje się co najwyżej jako soundtrack do gry Diablo I. Taki pop z aspiracjami do rocka, czasem nawet mocniejszego lecz cóż z tego skoro za chwilę mamy przewijającą się non stop rzewną nutę i głos wokalisty wygładzony niczym porcelanowa cukiernica.


Podobnie się rozczarowałem, po pierwszym odsłuchu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 13:17 #426917

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Już na poprzednim "S.O.N.G.S." śmierdziało nieświeżym pop-em. Tej na szczęście jak widzę, nie poświęciłem ani sekundy.

W ogóle moim zdaniem szkoda czasu na tzw. neo prog. a już szczególnie na wykwity nasze, rodzime.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 13:59 #426918

Iro napisał: Już na poprzednim "S.O.N.G.S." śmierdziało nieświeżym pop-em. Tej na szczęście jak widzę, nie poświęciłem ani sekundy.
W ogóle moim zdaniem szkoda czasu na tzw. neo prog. a już szczególnie na wykwity nasze, rodzime.



Są perełki na które nie szkoda mi czasu a wręcz przeciwnie. Fakt że to już bardziej metal progresywny, ale dalej prog.
Płyta z 2014r. Pale Communion .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 15:11 #426922

doludzi napisał:

John 1.5 V napisał: Nie wiem czy wczoraj zalicza się do "aktualnie" ale tak czy inaczej - nowy Riverside się był przyplątał i po jednokrotnym kontakcie już się odplątał. Jedynie początek 5-go utworu jako tako zabrzmiał ciekawiej, intrygująco nawet, reszta natomiast nadaje się co najwyżej jako soundtrack do gry Diablo I. Taki pop z aspiracjami do rocka, czasem nawet mocniejszego lecz cóż z tego skoro za chwilę mamy przewijającą się non stop rzewną nutę i głos wokalisty wygładzony niczym porcelanowa cukiernica.

Podobnie się rozczarowałem, po pierwszym odsłuchu.

:cheer:
A są tacy, którzy już uważają ją za płytę roku.
Skoro tak przy nowościach jesteście, to co powiecie na coś takiego?



:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 17:37 #426926

fozzie napisał: Skoro tak przy nowościach jesteście, to co powiecie na coś takiego?


:)


Mi się podoba choć głos już nie ten, co choćby z "Young lust" -> Oooooooooh, I need a dirty woman! I need a dirty girl!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 20:38 #426933

fozzie napisał: Skoro tak przy nowościach jesteście, to co powiecie na coś takiego?


:)

Słucha się tego z przyjemnością czekam na płytę już 18 września.
Today też mi się podoba wiec jak cała płyta będzie na takim poziomie to nie mam pytań...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez doludzi.

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 21:57 #426936

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/10 22:03 #426937

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/12 17:59 #426998

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Jakby się ktoś zastanawiał, czy Anthony jeszcze pamięta (grając swoją matematyczną poważną "współczechę na jazzowe składy i nie tylko) jak się gra mainstreamowy jazz i standardy, odpowiedzią jest ten box, z zawartości wynika, że przynajmniej w 2003 DOSKONALE pamiętał - ale to jest jazda! Mniam!

Kwartecik z gitarrą zelektryfikowaną.

Utwory takie np.
Body and Soul, So Rare, It's You or No One, Half Nelson, Ruby My Dear, The Girl from Ipanema, Afternoon in Paris, Afro Blue, What's New, Like Someone in Love.




Oryginału nie posiadam, ale od życzliwej osoby kopie przygarnąłem ochoczo (na własny użytek!!!) i jest pięknie.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Czego sluchają aktualnie nasi forumowicze? 2015/09/12 20:04 #427002

fozzie napisał:


:)

Te poranki przed pójściem do szkoły...
Przypomniało mi to o innej Candy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator