HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/11 20:47 #55244

poczytajcie sobie o locoloco vel kiki vel blackninja vel setki innych kont
omijać szerokim łukiem sklepy w olsztynie na
Pstrowskiego 33
Wilczyńskiego 6
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/11 20:47 #55245

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/11 21:32 #55258

Kiedyś czytałem coś takowego:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=518&w=26820191
:roll: :roll: :roll:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Być - robić - mieć.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/11 22:03 #55264

Trudno mi się wypowiadać nt. samego sklepu jako takiego, bo go nie znam.
Na pewno dziwnym jest fakt ewentualnego ukrywania się jednej osoby pod kilkoma nickami. Traci wtedy oczywiście na obiektywizmie. O etyce nie wspomniawszy.

Akurat na tym forum ta osoba występuje pod dwoma nickami "blackninja" i "locoloco" (o ile to prawda).

Nie zauważyłem natomiast, by na tym forum jakoś nachalnie się wpraszał ze swoim towarem. Blackninja ew. podaje swoje ceny (często bardzo konkurencyjne), szczególnie w sekcji KD, jak również całkiem sensowne porady. Dla mnie jest ważne, że otwarcie przyznaje, że jest sprzedawcą. A ocena, czy dana opinia jest autorstwa tego samego człowieka, komputera, spowodowałaby, że wpadłbym w jakąś paranoję.
Mam wrażenie, że to forum jest - na szczęście - raczej od tego wolne, zdecydowana większość forumowiczów z dłuższym stażem jest raczej pasjonatami szeroko pojętego AV a nie handlowcami.

Natomiast zupełnie inna sytuacja panuje na audiostereo.pl, choćby i w wątku podanym przez og0ra, gdzie wielu jest (mnie akurat szczególnie interesuje KD) forumowiczów - najczęściej młodych wiekiem (troszkę ponad 20 lat), którzy uważają jedynie swoje opinie za słuszne.
I tak na marginesie, często nie ma tam dyskusji, tylko jest pyskówka (vide po części choćby tamten wątek). Rozumiem, że można mieć jakieś swoje zdanie, ale wypadałoby je jakoś sensownie uzasadnić. Tak, bo tak. Nie, bo nie. Yamaha jest shit, jedynie HK jest the best. Szczerze powiedziawszy, ton tych dyskusji skutecznie mnie odpycha od tamtego forum, pomimo wielu b. sensownych wątków tracących jednak sens przez idiotyczne, wręcz dziecinne spory. Ale to tak na marginesie.

Podsumowując - taki swoisty "marketing" mi nie odpowiada. Sądzę, że większości z forumowiczów również. I mam nadzieję, że tego forum nie owładnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/12 08:23 #55290

Zgadzam się z Tobą. Jeżeli ktoś gra w otwarte karty to nie mam nic przeciwko. Nie cierpię tylko tajnych, ukrytych sprzedawców.
Sprzedawca jednak ma olbrzymią przewagę w sensie pozytywnym, orientację w rynku i odsłuchany więcej niż jeden klocek :-)
Tak więc wg mnie jeżeli ktoś jest sprzedawcą i tego nie ukrywa to wszystko jest w porządku...
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pozdr

Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/12 15:13 #55368

witam
1. nie jestem sprzedawcą / od wielu wielu lat/
2. przypisywanie mi wypowiedzi i postów innych osób jest nadużyciem
- nigdy nie byłem i nie jestem /choć szkoda/ Blackninja.
3. Mam rózne nicki na róznych portalach - bo moje ulubione były zajete
Na portalach gdzie było wolne - jest ten sam
4. Promujemy towar wyrózniający się i wiedzę na ten temat
5. Tępimy zły towar oraz krzywdzące opinie - wielu osób /nie wspominam
o stylu/ . Nie przysparza nam to przyjaciół.
6. Staramy sie przekazawyć informacje -bez ich subiektywnej oceny
jeśli nie jesteśmy o to proszeni
7. Dokonujemy codziennie na zamówienie testy i porównania plazm i LCD
8. Robimy pokazy tychże w domu klienta - aby klient mógł stwierdzić
wszystko na własne oczy
9. Opublikowane zostaną testy w internecie.
10. Sklepy w Olsztynie i innych miastach prowadzimy od 20 lat /to więcej
niż MM w Polsce - np./ i nigdy nie mieliśmy zadnych problemów
11. Nie mam setek nicków - bo nie ma tyle forów ./ uzywam na
wszystkich forach - trzech nicków {kiki , locoloco , Krzysztof G} - z
powodu podanych powyżej/
12.W mojej samoocenie - staram sie traktować klienta jak samego siebie.
Jeśli ktoś czuje się dotkniety - przepraszam.
13. Wiele opinii podanych przez - oponentów - jest nieprawdziwe.

pozdrawiam
Krzysztof

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/12 15:24 #55369

locoloco napisał: 1. nie jestem sprzedawcą / od wielu wielu lat/

locoloco chwilę później napisał: 4. Promujemy towar (...) 5. Tępimy zły towar (...) 8. Robimy pokazy tychże w domu klienta (...) 12.W mojej samoocenie - staram sie traktować klienta jak samego siebie.


Przepraszam to kim jesteś? Albo może inaczej z czego żyjesz? Jeżeli oczywiście nie jest to tajemnicą
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pozdr

Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/12 16:07 #55376

może jest poprostu właścicielem....
i nie chodzi tu locoloco o to że na róznych formach masz różne konta (swoją drogą ciekawe dlaczego na forum www.hdtv.com.pl nie masz ksywy locoloco tylko kiki.... na forum sponsorowanym i poniekąd zakładanym przez sklep LOCO nie było Twojego ulubionego nicku??)
blackninja to Ty faktycznie nie jesteś ale sklep reprezentujecie i polecacie ten sam
i polecacie siebie nawzajem jako specjalistów w danej dziedzinie

ty zakładasz konta na jednym forum zadajesz nim pytanie a później odpowiadasz ze swojego konta (czy to jako locoloco czy Krzysztof G) oczywiście ładnie i zgrabnie wciskając kiedyś bezpośrednie linki do sklepu a teraz do wyszukiwarki kupujemy.pl czy też forum hdtv.com.pl na którym niepozornie pod innym nickiem polecasz to samo tworząc czytającemu pseudo wiarygodną opinię (napewno nie obiektywną)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/12 16:33 #55381

Jesteście dziwni - człowiek stara się dla nas, proponuje jakieś sensowne rozwiązania, DAJE nam swoją wiedzę, a Wy mu zarzucacie że nawet proponuje wam sprzęt za małe pieniądze, gdzie nigdzie w Polsce za taką kwotę tego nie kupicie.
Należy rozróżnić sprzedawców na dobrych i głupich. Głupi, przekaże Ci całą swoją wiedze i skieruje do sklepu konkurencji, a dobry udzieli ci wszelkiej pomocy i zaproponuje zakup sprzętu w świetnej cenie.
Sam szukam dla siebie sprzętu i niektóre ceny proponowane mi tu nawet nie przez locoloco bardzo otworzyły mi oczy. Teraz wiem o ile mogę się w sklepie targować.
Poza tym wystarczy znać pojęcie asertywności. Jeżeli ktoś wam coś proponuje, zawsze można powiedzień NIE, a nie robić z tego wielkiej sensacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zagrob

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/12 16:59 #55386

=> zagrob

Przecież ja właśnie nie mam nic przeciwko temu, by proponował sensowne rozwiązania. Zresztą chyba każdy potrafi ocenić czy rozwiązania, które są proponowane nam odpowiadają.
Jeszcze raz podkreślę - lubię grę w otwarte karty (w tym przypadku ;-)) i naprawdę nie widzę nic nagannego w działalności locoloco czy blackninji na tym forum. Wręcz przeciwnie. Raczej wiadomo kim są - właścicielem/ami czy sprzedawcą (w sumie wszystko jedno jak dla mnie - potencjalnego klienta).
Moim zdaniem - ta cała dyskusja to wywoływanie burzy w szklance wody.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/12 18:00 #55394

Zgadzam się z Adammem i Zagrobem. Dla tych co szukają dziury w całym i szukają sensacji, proponuję politykę lub dziennikarstwo np. w '' NIE ''.
Pozdrawiam wszystkich rozsądnych...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/13 09:49 #55511

Reasumując, locoloco, blackninja i inny. Nie przejmujcie się ludźmi którzy nie wiedzą czego chcą. Ja na początku chciałem kupić głośniki Kody i traktowałem to jako cud głośniki (duże, ładne i nie drogie) i dopiero kontakt na forum otworzył mi oczy że są inne firmy lepsze (i troche droższe) ale warto dozbierać jeszcze troche kasy żeby być wpełni zadowolonym.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zagrob

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/13 13:24 #55554

Nie chce sie wdawac w polemiki ale moze Pan "og0r" chce pozbyc sie konkurencji?
Dla wyrównania opinii negatywno oczerniajacych i pozytywnych (dodam że bardziej jestem czytelnikie owego forum niz udzielam sie czynnie)- post ten mnie zaciekawił gdyz akuratnie mialem do czynienia z owym loco i z kontaktu owego jestem bardzo ale to bardzo zadowlony wiec nie wiem skad dziwaczne opowiesci o omijaniu sklepów olszytyńskich no ale kazdy ma swój rozum.
Chiałem powiedziec zwał jak zwał riki kiki vikiki nija karate kid jean van dame gosc wedlug mnie jest- był bardzo uczciwy podpowiedzi i ukierunkowanie jego było w stosunku do wybranych przezemnie produktów ucziwe i profesjonalne - nigdy nie ukrywał na tym forum ze jest pod kilkoma nickami a ceny wybranych juz produktów w stosunku do innych sklepów kosmicznie niskie i moze tu boli niektórych kolegów? Zakupowane np głosniki kupiłem o 600zł taniej nie wspominajac o okablowaniu apratach cyfrowych etc!! polceacam sam bede nadal korzystał z posrednictwa usług sprzedaży poprstu kontaktu tego kolegi Kiki vikiki ninja van dama black!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/13 14:07 #55566

:D
jestem sprzedawcą
mam jednego nicka
o rzetelności mogą wypowiedziec sie klienci, a nie pajac :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/13 20:04 #55641

ogOr vel ogÓr czy ogóras. Człowieku o co ci chodzi. Czy ty w życiu komuś pomogłeś czy tylko mieszasz? Odwal się od chłopaków z LOCO bo robią dużo dobrego a jeśli jesteś na tyle zawistny że musisz ludzi szkalować to sie wypałuj to może ci przejdzie!!!!!!!! Blacninja to suuper gość co zawsze doradzi i pomoże w zakupach za super ceny. W moim 60- cio tys. mieście ceny zabijają a porady to nawet lekarskiej nie otrzymasz trafnej. Więc odwal sie człowieku. Pokasz co potrafisz. Ja kupiłem wile rzeczy z loco i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, nigdzie nie byłem tak fachowo obsłużony. Napisz list do biskupa jeszcze na loco to odczytają w każdym kościele w nidziele to może ci ulży. Konkurencja ci daje po dupie to do roboty a nie w polemike na każdym szanowanym forum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ryba
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator