HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kino BDV-E6100 problem dźwiek 2016/10/21 21:06 #435693

Witam! Kupiłem ostatnio kino domowe Sony e6100 ponieważ poprzednie Samsunga spaliło się miesiąc po gwarancji.. Sprawa wygląda teraz tak że dekoder nc+ mam podłączony pod TV Samsunga po HDMI, następnie kino jest podłączone po HDMI z TV a dźwięk idzie po kablu optycznym między nc+ a kinem. Przy przełączaniu kanałów tracę głos i muszę wszystko resetować.. Nie zawsze różnie to się dzieje nie raz po przełączeniu o jeden kanał nie raz 10 kanałów i znika. Nic nie pomaga jedynie wyłączenie wszystkiego. Kwestia jeszcze tego że w tv HDMI mam oznaczone HDMI1 STB HDMI2 ARC. Również zauważyłem że sporadycznie kino potrafi się samo uruchomić. Tak od se nagle zaczyna działać. To samo było przy kinie Samsunga tak jak by jakieś magiczne napięcie i nagle kino gra.... Sił już nie mam pomysłów również. Znajomy powiedział żeby w kable zainwestować jakieś porządne bo nie ukrywam te kable to jakiś szmelc z allegro za 15zł.... :blink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kino BDV-E6100 problem dźwiek 2016/10/23 21:12 #435703

Kombinuj w ustawieniach telewizora szczególnie w ,,ustawieniach połączeń " może masz włączony,, autointeligentny stan gotowości " coś takiego jest w TV panasonica może i w Twoim TV jest cuś takiego I miesza z tym włączaniem kina . dublujesz sygnał audio i kino dostaje głupawki :) , znowu ustawienia TV zobacz czy w ustawieniach HDMI możesz włączyć ,, tylko video " lub coś w tym typie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator