HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kino domowe do 16tys 2016/09/23 21:54 #435403

Witam szukam KD do 16 tyś +/-2tyś ampli blu ray głośniki 5,1 oczywiście wolał bym jak najtaniej.Pytam o opinie już teraz abym miał czas na spokojny odsłuch polecanych zestawów a zakup planuje styczeń/luty 2017.Obecnie posiadam logitech z-5500 do kina całkiem niezle ale muzyka kiepsko.KD ma być film 45/55 muzyka pokój ma 6m x 3,5m kanapa na dłuzszej ścianie na przeciw telewizor i KD. Ampli na celowniku mam onkyo rz 900 i myślałem nad klipschem RP-280f ale czy nie będą za duże na ten metraż dodam że mieszkam w bloku więc lubie aby coś sobie cicho leciało w tle i aby to było wyrażny dżwięk.A jak wypada z tym onkyo dali zensor 7 są trochę płytsze od klipscha więc zajmą mniej miejsca.Kiedyś posiadałem zestaw onkyo jakiś tani bo cały zestaw DVD ampli + głośniki 5.0 polskie rubiconyz krakowa kosztowało coś koło 3 tys ale grało to fatalnie.Od nowego zestawu oczekuje że zagra lepiej w muzyce i filmie jak moje logitechy. Im wiecej kasy zostanie tym lepiej przyda się do remontu a Audiofilem to ja nie jestem Czekam na sugestie i czekam na propozycje co warto w tym budżecie odsłuchac

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kino domowe do 16tys 2016/09/26 11:03 #435428

Onkyo serii RZ i Klipsch Reference Premiere do bardzo dobre połączenie. Posłuchaj sobie nieco mniejszych RP-260F. RZ 900 w przyszłym roku raczej nie kupisz, bo na rynku są ostatnie sztuki tego modelu. Dostępny będzie RZ1100, RZ810 i pewnie jeszcze RZ800.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kino domowe do 16tys 2016/09/27 11:24 #435434

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz wielkość pomieszczenia odsłuchowego, zwróciłbym Twoją uwagę na najnowszy, bardzo zaawansowany amplituner wielokanałowy ONKYO TX-RZ1100 . To mocne, bardzo dobrze skonstruowane urządzenie praktycznie w pełni wyposażone. Jako alternatywa spójrz na Denon AVR-X4300H .
Wybór jednego z powyższych amplitunerów jest podyktowany Twoimi preferencjami brzmieniowymi. Onkyo jest szybkie, kinowe, dynamiczne, analityczne. Denon jest łagodniejszy, trochę cieplejszy.

Kwestia kolumn - na pewno warto rozważyć zestaw Klipsch serii Reference Premiere. W Twoim pomieszczeniu jednak spokojnie zastosowałbym model mniejszy Klipsch RP-260F oraz pozostałe kolumny. Jako alternatywa jest teraz bardzo atrakcyjna oferta na zakup systemu kolumn Dali serii Opticon , w którym teraz otrzymujesz bardzo dobry i wartościowy subwoofer gratis. Rozważ także odsłuch kolumn Monitor Audio serii Bronze lub Silver.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator