HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Denon AVR-X4200W - Prośba o poradę, jaki sprzęt wybrać 2016/08/24 23:32 #435062

Cześć

proszę o poradę - szukam amplitunera do salonu, powierzchnia ok. 25 m2 dla budżetu ok. 5000.
Wpadł mi Denon AVR-X4200W głownie ze względu na mnogość opcji: Wi-Fi, Bluetooth, 3 strefy... i kilka innych opcji.
Do sprzętu ma być podpięty TV, tuner, konsola, głośniki do kina domowego, trochę muzyki, serwisy internetowe i osobna strefa na kuchnię i łazienkę.
I teraz pytanie czy w tej kwocie, ten sprzęt jest dobrym wyborem, czy może lepiej sprawdzi się Onkyo, Marantz, HK, Yamaha, Pioneer...?
Co mnie również nurtuje to jak działają te strefy? Czy oznacza to że w salonie puszczam dźwięk z TV a w kuchni leci radio, a w łazience muza z USB czy NAS? Tego właśnie szukam :D

Mam też sub pasywny Quadrala SUB 180 z głośniczkami TSA180 podłączanymi właśnie pod ten sub. Mam nadzieję że będzie je można podpiąć pod tego Denona?


będę wdzięczny za pomoc
maciej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Denon AVR-X4200W - Prośba o poradę, jaki sprzęt wybrać 2016/08/31 19:13 #435087

Zobacz sobie Marantz 7009 lub 7010 (z dtsx).
Czym sie roznia od denka, mozesz zrobic systemy oparte na 11 glosnikach, np atmosa 7.1.4

Strefy to tak jak napisales. Na kazdym wyjsciu sluchasz z innego zrodla.

Ps, czy ktos ma cynk kiedy wychodzi Marantz 7011? Bo czekam az ceny 7010 spadna, w UK idzie wyrwac juz 7010 za 4200zl a u nas ceny wysokie powyzej 5500.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator