HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Anynet+ oraz połączenie TV Samsung <-> Harman AVR 161 2015/07/19 12:47 #425614

Witam szanownych forumowiczów.
Szukałem w internecie odpowiedzi na to pytanie, ale niestety bez większych rezultatów.
Nie znalazłem też odpowiedzi na moje pytanie na forum, dlatego postanowiłem założyć nowy wątek.

Mam problem ze zgraniem współdziałania ze sobą TV Samsung oraz wzmacniacza Harman Kardon AVR 161.
Połączenie AVR do TV po HDMI (ARC). W TV włączona opcja do Anynet+. W Harmanie również. Głośniki w TV wyłączone ze wskazaniem na zewnętrzne źródło.

Obecnie wygląda to tak:
1) Po powyższym skonfigurowaniu, używając pilota od TV reguluję głośność we wzmacniaczu
2) Jak wyłączę TV, to wzmacniacz automatycznie też się wyłącza.
3) Jak włączam TV, to wzmacniacz już się niestety NIE włącza i muszę włączać go manualnie
4) Jak mam włączony TV (obraz z kabla + dźwięk ze wzmacniacza) i przełączę np na Radio we wzmacniaczu, to obraz przełącza na TV się po HDMI na obraz wzmacniacza. Jak na pilocie od wzmacniacza wcisnę spowrotem TV, to obraz nie przełącza się na poprawny kanał stricte TV - mam czarny obraz z napisem TV, ale niestety się nie przełącza obraz stricte na sygnał z TV.

Generalnie zależy mi na początku, by wzmacniacz włączał się wraz z TV (za pomocą pilota od TV), choć nie ukrywam, że chciałbym maks wycisnąć ze wszytkich możliwości tego urządzenia.

Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Anynet+ oraz połączenie TV Samsung <-> Harman AVR 161 2015/07/27 20:34 #425694

Myślę że masz złej jakości kabel hdmi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator