HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kino domowe komplet 2014/09/19 13:55 #418638

Witam,
Przymierzam się do uzupełnienie mojego nowego mieszkanka z jakieś kino, granie. Pokój średniej wielkości, 32 m. Czego oczekuję?
Minimalnie 5.1, dobrej jakości, łatwości obsługi oraz dobrej ceny, jak zawsze ;) do 2800, ewentualnie mogę te 2 stówy dołożyć. Po głowie chodzą mi najbardziej zestawy LG, ponieważ na 95% taki też będę miał telewizor, zatem chciałem wszystko utrzymać w jednym torze. Zastanawiałem się dokładnie nad 2 zestawami:
BH9540TW
BH9430PW

Poradzcie, który wybrać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kino domowe komplet 2014/09/19 18:10 #418641

Witam.

Masz do dyspozycji sporawy pokój i... muszę to napisać, niski budżet. Jedyne jakie znam na to lekarstwo to Polpak Poland. Znajdziesz u nich budżetowe zestawy instalacji wielokanałowych od 1.700 do ponad 3.000 złotych.

Co do zestawu z jednego pudełka stanowczo mówię nie!!! Raz jedyny Zestaw jednopudełkowy powalił mnie na kolana, był to zestaw Naima.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kino domowe komplet 2014/09/22 16:18 #418677

Byłem w sobotę przetestować zestaw BH9540TW. W zasadzie, spełnia moje oczekiwania w 100%. Usiadłem, obejrzałem trochę filmu, trochę wiadomości i zdecydowałem. Będę miał jednolitość producencką w salonie :) wiadomo,że sprzęt w sklepie był w odpowiedni sposób ustawiony, itd, odpowiedni film, efekty. Mimo wszystko zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, a narzeczona, tylko co chwile brzęczała za uchem: "weź to, ładnie wygląda" ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kino domowe komplet 2014/09/22 22:44 #418683

Salon 32 metry nie jest średni tylko wielki i wstawianie do niego takiego zestawiku jest akustycznym nieporozumieniem. Gratulacje dla sprzedawcy - wnioskuję o podwyżkę dla dla tego Pana bo kurde dobry jest :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kino domowe komplet 2014/09/23 20:18 #418697

Sprzedawca , sprzedawcą ale wiesz... "ładny jest" :lol: / :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Kino domowe komplet 2014/09/26 01:07 #418751

32m to sredni pokoj to chyba na standardy amerykanskie,a budzet 2800 na standardy afrykanskie.Ale...Life's Good,ktos musi dbac o te szacowna marke :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator