HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Onkyo 626 + ...?? co proponujecie? 2014/01/24 12:06 #414521

Witam,
muzyczny zestaw stereo był moim marzeniem od zawsze, ale życie wszystko weryfikuje i koniec końców (po Rodzinnych negocjacjach, zbadaniu możliwości integracji sprzętu z TV, NC+, PS3 no i wspólnym konsensusie) stanęło na ampli wielokanałowym Onkyo 626.

Rozpatruje teraz 2 opcje:
- 2 kolumny podłogowe stereo (zapytałem o to w dziale stereo),
- cały zestaw do dźwięku przestrzennego.

Najrozsądniej byłoby kupić 2 kolumny podłogowe, takie, które wykorzystają potencjał amplitunera i z czasem nabyć kolejne klocki, ale budżet jest jaki jest i nie ma perepspektyw żeby sie poprawił.

Chciałbym zmieścić się w przedziale 1700-2400zł za zestaw kolumn do dźwięku przestrzennego.

Wiem, że powinienem sam posłuchać zestawu i wybrać, ale mieszkam w małym mieście, najbliższy odsłuch to ok 200-300 km, niestety. Tu jest jeden sklep audio/rtv, niby wybór jest, ale Sprzedawca, choć bardzo uprzejmy, poleca zawsze to co ma na stanie.

Wasza opinia będzie bardziej obiektywna.

Co sądzicie o takich zestawach (który najlepszy, który gorszy):
Quadral Quintas 6000 SET
Quadral Rhodium 90
Quadral QUINTAS 5000 II SET

są niedrogie, moi Znajomi mają kolumny tej marki i mam możliwość ich odsłuchu, dlatego o nie pytam . Quadral -czy to dobra marka co o niej możecie powiedzieć?

Jakie inne modele w tej kwocie proponujecie, co sądzicie o tych powyżej- jakieś sugestie?

Aha pokój ma ok. 25 m.

Ważne:
Jeśli chodzi o dźwięk to pomimo iż zdecydowałem się na amplituner wielokanałowy priorytetem jest dla mnie muzyka, później koncerty dvd i na końcu film.

Pozdrawiam,
R.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez RR.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator