HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:Wymiana kolumn wywoluje koniecznosc zalania robaka... 2018/10/21 08:31 #444943

No to tak w głównym temacie wątku z brodą :) sąsiad przyszedł obejrzeć nowy zakup i skończyliśmy na 0,75 paliwa wysokooktanowego. Właśnie wstałem uzupełnić elektrolity bo dzisiaj jakieś takie suche powietrze :)
Odsłuch mogę zaliczyć do udanych....
Robaki utopione, wszystkie razem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wymiana kolumn wywoluje koniecznosc zalania robaka... 2018/10/21 10:36 #444945

Może faktycznie spokojne, poukładane granie się przejadło.
Czyżby już czas kupić do domu coś od Cerwin Vega?
Imo jakość tego zestawu bose w aucie jest b.dobra, lepsza niż była ostatnio, to już nie jest zestaw do potrząsania karoserią.

Zajrzałem na stronę Harman ... I zonk, całkowicie zmienili ofertę w Anglii, gdzie są normalne klocki audio?
Chyba że to teraz taki kierunek, słuchawki, soundbary i te śmieszne małe bezprzewodowe. niech dadzą coś z porządnymi męmbranami, powyżej 20cm o dużym skoku to może się zastanowię nad takim rozwiązaniem, jakoś dam radę przenosić te 20parę kilo ;)

0.7 na dwóch, hm, szaleństwo.

Btw: ma ktoś dojście do ministra edukacji?
Trzeba by na zpt w szkole wprowadzić czytanie instrukcji ze zrozumieniem i zajęcia praktyczne z użytkowania różnych sprzętów RTV i AGD.
Znajoma wezwała serwis do suszarki, przestała działać, przyjechali, wyłączyli child-lock'a i znów działa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wymiana kolumn wywoluje koniecznosc zalania robaka... 2018/10/21 11:21 #444948

Szaleństwo bo to była Dziadkowa Śliwowica co ma prawie 70% nie wiem jaki z Ciebie Wdehe zawodnik ale ja musiałem się nawadniać :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wymiana kolumn wywoluje koniecznosc zalania robaka... 2018/10/22 20:51 #444955

Zawodnik, ze mnie?
Eee merytowany, wypić dalej mogę mnóstwo ale już tego nie robię, kac morderca potem mnie męczy. Jak za młodu trudno mi się upić i mogę w siebie dużoooo elać ale choruję potem niemiłosiernie.
Krowę na dwóch bym odchorował mimo, że od stołu wstawałbym 'trzeźwy'.
Eh, wszystkiemu winna ta degradacja środowiska naturalnego :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wymiana kolumn wywoluje koniecznosc zalania robaka... 2018/10/23 07:57 #444961

U mnie najważniejszy był odsłuch tyle że we dwóch w sypialni na jedny łóżku :) ale żona nie zaglądała do nas wiec chyba sie nie martwi o moją orientacje :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wymiana kolumn wywoluje koniecznosc zalania robaka... 2018/10/23 22:13 #444963

Edgar napisał: EDYTA: tu jest cytat z ostatniego postu Rajaza
heh, teraz lutownicę chwytam od wielkiego dzwonu... Już mi się nie chce ;-)
No, chyba że dzieciakom coś się popsuje.


To tak jak u mnie. Lutowaniem to teraz syn mój się zajmuje :lol: Sprzęt audio stoi i gra z czarnej płyty, choć ostatnio to chyba częściej z Tidala HiFi. Sprzętowe rozterki odstawiłem na drugi plan, częściej za to, razem z synem, jeździmy na koncerty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator