HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Audiofile, proszę o pomoc :) 2016/08/30 19:45 #435082

Cześć. Zalogowałem się tu, bo chciałbym uzyskać opinię kogoś, kto zna się na sprzęcie audio. W skrócie: Zgubiłem starego iPoda nano 4G, którego miałem 4 lata. Kupiłem na Allegro identycznego za 208zł. Stan wizualny na 5+ jednak gra fatalnie. Dla porównania nagrałem te same utwory na iPhone'a i zakupionego na Allegro iPoda 4G i różnica jest kolosalna. Brzmienie iPoda jest bardzo płytkie, bez porównania do tego, którego miałem wcześniej, a to dokładnie ten sam sprzęt. Do testów użyłem kilku słuchawek, m.in. Sehnheiser hd555 i dokanałowych Sony MDRXB50B.
Czy ktoś z Was orientuje się może o co chodzi? Trafiłem na podróbkę, czy o co może chodzić? Będę wdzięczny za pomoc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audiofile, proszę o pomoc :) 2017/07/30 22:14 #438870

Ciężko to na odległość ocenić. Ale zdaje się że innego racjonalnego wytłumaczenia nie ma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audiofile, proszę o pomoc :) 2017/07/31 09:50 #438873

Podróbka, wszak mają w Chinach "oficjalne" sklepy gdzie można kupić identycznie wyglądające produkty nie będące produktami Appla. Nawet na allegro są dostępne odtwarzacze które wyglądają identycznie. Co mają w środku to już usłyszałeś. Kup sobie Sansę, FiiO albo XduoX3, i może jednak w prawdziwym sklepie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator