HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki studyjne do 400zł 2014/08/01 11:08 #417587

Witam wszystkich, zarejestrowałem się tu, bo mam nadzieję, że znajdę tu fachowców, którzy doradzą mi co kupić :D
Szukam słuchawek do mojego ipoda toucha, które miały by wyrównane pasmo, grały delikatnie środkiem i górą.
Chciałbym żeby gitara była na pierwszym planie wraz z wokalem, a bass i perkusja grał sobie przyjemnie w tle. Bardzo lubię solówki gitarowe, więc fajnie jakby świetnie brzmiały na moich przyszłych słuchawkach :P
Zależy mi na analitycznym, chłodnym brzmieniu, oraz żeby nie były zbyt ogromne; coś o konstrukcji otwartej lub półotwartej, ale zamknięte też będą w porządku. Wymiary to coś pokroju sony mdr7506.
Słucham - rock n'roll, rock, hard rock, jazz, disco, funky

Dotychczas znalazłem - shure shr 440, sony mdr7506, ATH M50x/M40x

Dużo ludzi mówi różne rzeczy i nie wiem kompletnie co wybrać :P
Proszę przy pomocy kierować się parametrami technicznymi i wykonaniem, a troszkę mniej subiektywnymi odczuciami.
Przejrzałem frequency response i shure shr 440 mają pasmo mniej więcej takie jakie by mi odpowiadało, ale z recenzji wyczytałem że nie mają brzmienia chłodnego i analitycznego, tylko ciepłe i jasne. Gdyby nie to, to już bym je kupił.

Dzięki wszystkim za pomoc ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki studyjne do 400zł 2014/08/01 12:24 #417588

muzyczny.pl/38g_Sluchawki-i-akcesoria.html?s=1&p=0&t=3&r=3&q=10
Dobre ceny , profesjonalna obsługa i doradztwo => polecam.

PS. W rozmowie z tymi ludźmi staraj się jak najmniej opowiadać o rzeczach gdzie.... O! Nie czujesz się pewny swojej wiedzy a na pewno będziesz zadowolony.

Pozdrawiam Patrick.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator