HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Głośniki 150zł 2014/04/30 19:53 #416062

Witam, szukam jakichś głośników do komputera, które chciałbym zamienić, bo stare creativy już swoje wysłużyły. Nie mam zapasów gotówki i chodzi mi o jakąś poprawę jakości i głośności dźwięku. Z czystością komputer nie ma problemów, zazwyczaj słucham na słuchawkach, ale chciałbym wymienić głośniki jeśli by to było możliwe- na lepsze. Nie wiem jednak jak to wygląda w praktyce i czy w takiej cenie cokolwiek da się zrobić. Słucham wszystkiego- przez rock, jazz po muzykę klasyczną i ambient. Wiem, że cudów nie dostanę, ale zawsze coś, zawsze coś :D Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głośniki 150zł 2014/09/21 08:58 #418654

Temat trochę nieaktualny ale może mój post komuś się przysłuży. Za 150 zł raczej nic sensownego się nie znajdzie, ale wystarczy trochę dopłacić by kupić coś takiego ja ja mam obecnie, mianowicie głośniki Genius 2.0 SP-HF1800A 50W. Kosztują na Allegro jakieś 200 zł i nieźle dają czadu, jeśli ma się przyzwoity wzmacniacz słuchawkowy by je dobrze wysterować. Znaczy się, grają i bez wzmaka ale nie usłyszy się tych 50 watów a na pewno nie będą grać tak jak potrafią. Ogólnie, przyzwoite źródło dźwięku warto mieć bo na integrze nie pohulają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator