HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: problem w podjęciu decyzji 2018/02/25 16:04 #441799

Cena 1640 zł wydaje się przyzwoita zwłaszcza jak się popatrzy na handlarzy ile chcą za stare 20-25 letnie pudła .Miałem okazję słuchać tych Quantum'ów i według mnie brzmienie jest dobre ,ale oczywiście dobrze by było gdybyś sam je mógł odsłuchać
Można zapolować za używane kolumny ale kupno używanych rzeczy zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem ,głośniki bardzo łatwo uszkodzić ,zresztą cena używanych pewnie dużo nie będzie odbiegać ,więc jeśli fundusze pozwalają to kupno nowych kolumn jest najlepszym rozwiązaniem .Dodatkową zaletą tych kolumn jest łatwość w napędzeniu ,nie są one wymagające np. pod względem obciążenia dla wzmacniacza
Kolumny i wzmacniacz to jedno ,ale z czego masz zamiar słuchać ? potrzeba jeszcze jakieś źródło np.odtwarzacz CD lub coś innego z czego będzie można puszczać muzykę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: problem w podjęciu decyzji 2018/02/25 16:14 #441800

przemko77 napisał: Cena 1640 zł wydaje się przyzwoita zwłaszcza jak się popatrzy na handlarzy ile chcą za stare 20-25 letnie pudła .Miałem okazję słuchać tych Quantum'ów i według mnie brzmienie jest dobre ,ale oczywiście dobrze by było gdybyś sam je mógł odsłuchać
Można zapolować za używane kolumny ale kupno używanych rzeczy zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem ,głośniki bardzo łatwo uszkodzić ,zresztą cena używanych pewnie dużo nie będzie odbiegać ,więc jeśli fundusze pozwalają to kupno nowych kolumn jest najlepszym rozwiązaniem .Dodatkową zaletą tych kolumn jest łatwość w napędzeniu ,nie są one wymagające np. pod względem obciążenia dla wzmacniacza
Kolumny i wzmacniacz to jedno ,ale z czego masz zamiar słuchać ? potrzeba jeszcze jakieś źródło np.odtwarzacz CD lub coś innego z czego będzie można puszczać muzykę

Jeśli chodzi o źródło to mam kilka opcji. Mam napęd CD do swojego amplitunera też Yamahy, albo gramofon UNITRA Bernard. Głównie bym się skupił na winylach bo bardzo lubię z nich słuchać muzyki ale może się zdarzyć też że Spotify zainstalowanego na tv i podłączonego do wzmacniacza.
A powiedz mi co myślisz o JBL LX44? Rozmawiałem z gościem chwile temu co prowadzi sklep z płytami winylowymi od 20 lat, znam go osobiście i to nie jakiś kanciarz. Używa tych kolumn u siebie w sklepie wraz z jakimś technicsem ale nie pamiętam jaki model wzmacniacza. Ma je na sprzedaż za 700 zł w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Mówił że do muzyki jakiej chce słuchać będą naprawdę porządne.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator