HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Która mikro/mini wieża 2017/08/16 01:20 #438963

Potrzebuje rady od zacnych forumowiczów.
Potrzebna jest mikro/ miniwieża (dla siostry) do której będzie można podłączyć (w niedalekiej przyszłości) TV oraz laptopa. Czyli dźwięk z laptopa oraz TV odtwarzany na głośnikach wieży.
Problem mam taki że nie znam się kompletnie na sprzęcie i nie jestem w stanie cokolwiek jej doradzić (jakie wejścia wyjścia sprzęt powinien mieć)
No i jestem ograniczony do TEGO SKLEPU (jakieś kupony ma) no i kwota to max ok 1500 PLN.
Wielkie dzięki za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Która mikro/mini wieża 2017/08/16 18:39 #438966

Skoro mamy takie ograniczenia to wybierz to www.euro.com.pl/zestawy-muzyczne/denon-r...-sc-m40-czarny.bhtml - są też komplety z innym kolorem głośników i oczywiście wersja czarna samego sprzętu.

Komputer podepniesz do wejść ANALOG IN kabelkiem Jack/2xRCA. Do lapka podepniesz tam gdzie słuchawki chyba, że ma jakieś wyście liniowe ale wątpię. Telewizor kablem optycznym TOS-Link do któregoś z wejść - 1 lub 2, dowolnie, można też tam podpiąć np. jakaś konsolę do gier oczywiście o ile ma wyjście optyczne. Do tego jakaś antena, wystarczy taka teleskopowa na parapet, i zestaw z radiem gotowy. W przyszłości nawet subwoofer podepniesz co przy muzyce się przyda bo głośniczki małe, więc basu spodziewać się nie należy. W miarę przyzwoite używki można dostać już za 300-400 zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator