HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

stolik audio + tv 2016/10/24 19:10 #435709

  • krisdebowski
  • krisdebowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 400
szukam stolika do sprzętu - wzmacniacz, cd, dvd, magnetofon, gramofon i tv 32 cali

stolik stoi pod oknem więc tv jest na nim, kolor czarny

bardzo podoba mi się rogoz audio 4qb2 - kosztuje 1650 zł

znalazłem też arkas vela 1100 cz za około 500 zł

bardziej praktyczny ze względu na ilość półek jest arkas, ale czy to jest stolik audio czy tylko stolik ?

macie jakieś doświadczenia z takimi mebelkami ? może ktoś pomoże mi znaleźć coś w tym stylu: czarny, szerokość 1,1, - 1,2 m, wysokość 0,5 - 0,6 m

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

stolik audio + tv 2016/10/24 20:14 #435711

Stolik kup dowolny jaki Ci się podoba, ma odpowiednia ilość półek i ich nośność (sprzęt bywa ciężkawy). Od konstrukcyjnej strony ważne jest to żeby był, solidny, stabilny i dobrze spasowany. Przydomkami "for audio" w ogóle się nie przejmuj, z reguły windują tylko cenę tak jak kiedy kupujemy ładną wiązankę kwiatów i ślubna wiązankę kwiatów kosztująca 2-3 razy tyle. Ja np. mam coś takiego www.hi-fi.com.pl/forum/1-stereo/25186-ws...ymiany.html?start=15

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

stolik audio + tv 2016/10/24 20:39 #435712

byle by tylko ten "dowolny" miał sensownie regulowaną wysokość umieszczenia półek, najlepiej bez tylnej ścianki - przewiew musi być,
i by tylne nogi były szeroko rozstawione, nic tak nie wnerwia jak "wypasione" nogi stolika zachodzące na gniazda połączeniowe czy przeszkadzając podpiąć kable (pije do słynnych trójnożnych, z tylną nogą przeszkadzają w połączaniach sprzętu
, bo taki trójnóg t niby lepiej się poziomuje).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator