HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy znajdzie sie cos w przedziale 2000zl? 2016/10/01 13:14 #435466

Witam.
Interesuja mnie kolumny stereo wysokie nie jakies srednie nascienne. Do tego jakis wzmacniacz ktory ladnie sobie z nimi poradzi. Czy zestaw kolumn i wzmacniacz w 2000zl (lub troche ponad) znajde cos godnego polecenia? Pokoj ok 20m kwadratowych. Fajnje jak by dobrze to wszystko dudnilo dosc glosno zeby zaraz twittery nie siadly ;D Moze ktos cos doradzic? Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy znajdzie sie cos w przedziale 2000zl? 2016/10/06 17:59 #435542

Dzień dobry.
Wybór zależy od indywidualnych preferencji. Natomiast w budżecie około 2000 zł. można złożyć ciekawy zestawy stereo. Niech przykładem będzie wzmacniacz Pioneer A-20 lub Yamaha A-S201 oraz zestaw kolumn podłogowych STX Electrino 150 .

Zapraszam serdecznie do kontaktu z naszym salonem, mając więcej informacji będziemy w stanie przygotować optymalną konfigurację systemu. Jeśli jest taka możliwość, zapraszam serdecznie na odsłuchy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Czy znajdzie sie cos w przedziale 2000zl? 2016/10/06 19:18 #435543

Może podepnę się pod temat:

Potrzebuję uniwersalnego sprzętu do słuchania muzyki, przy zastrzeżeniu że obecnie nie mam niczego, a potrzebuję mieć coś co będzie miało WIFI+Bluetooth. Lepiej kupić jakąś mini-wieżę, czy też może amplituner z wifi i kolumny? Mam 1500 zł, ew. 2000 zł jeśli będzie warto - tak, wiem, że to praktycznie nic i że nic nie usłyszę, ale mogę spróbować wybrać najlepiej w tym przedziale albo iść do supermarketu i kupić jakąś "hiper" wieżę za 700zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator