HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

prośba o pomoc w dobraniu ampli + wzmak jako koncowka 2016/02/13 23:54 #431393

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy i jest to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialość jako taką . Tak jak w temacie chce dobrać sprzęt (może nie ze juz na mur beton) ale chociaz wskazowki co by ze sobą dobrze współgrało ,najwiecej nacisku klade na stereo 70/30 KD, nie jestem zagorzałym audiofilem ale lubie pełnie dżwięku w stereo jak i w kd ,moja muza którą słucham to przeważnie trans ,house,techno, ale nie uciekam też przed rock,hard rock jak i pop. lubie bardzo muzykę przestrzenna instrumentalna gdzie naprawde potrzeba dobrego sprzetu żeby to brzmiało świetnie. Bardziej przymierzam sie do YAMAHY ale i niestronie od DENONA sam w tej chwili mam PMA-880R i kolumny SHNEIDER 49101 moze nie jest to wygorowany sprzęt ale jakos daje rade .Interesuje mnie połaczenie ampli do wzmaka jako końcówki przez pre out do main in, z tego co sie orientowałem najwiecej rozpietosci w tych ukladach ma YAMA ,dlatewgo tez pozwole sobie przytoczyć kilka przykladow, a wiec ;
AX-1070 ,AX- 900 A-1020 A-870 AX-930 AX-750RS AX-763 AX-730 AX-569 AX-500 i AX-720 AX-700 wszystkie mają" main in " a AMPLI np: DSP-A1092 DSP-AX750SE DSP-AX763 RX-V2095 RX-V750 RX-V1400 RX-V661 RX-V650 RX-V1700 RX-V3900 RX-V657 RX-V659 wszyskie maja"pre out" teraz moje pytanie ,które sparowane brzmiały by NAJ ? Albo ktore z nich są godne polecenia a po sparowaniu napewno wyjdzie coś fajnego ,przyjme rownież inne propozycje z innych firm np DENON tylko ze w grę wchdzą tylko używki i to kilku bądż kilkunastu lat HDMI nie jest przymusem bardziej jestem za tym zeby ampli posiadał optyczne wejścia lub coaxial najlepiej to i to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator