HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 09:54 #431153

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
A jesteś sceptykiem?
W żadnym wypadku nie pisz prawdy!
Pierwszy mail do albedo z pytaniem o ceny itp. Odpowiedź następnego dnia....
1 lutego napisałem maila w sprawie wypożyczenia kabli głośnikowych i napisałem prawdę że sceptyk chciałby sie przekonać czy coś zmienią.
7 dni mija a tu odpowiedzi brak...... :)

Tak to wyglada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 10:28 #431155

Zadzwoń czy emalia doszła, może od sceptyków ląduje od razu w spamie ;)
A przy okazji - oploty dziś powinny dojechać, więc na dniach >>>---Silverarrow---> będzie gotowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 11:03 #431156

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
Super

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 13:50 #431161

Napisz ze jesteś "od Dyzmy" to zaraz Ci odpiszą B)
To nic ze teraz najlepsze na swiecie sa wilusie ale albedo to dalej drutki z Dyzmowym namaszczeniem... :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 17:42 #431165

Fafniak napisał: A jesteś sceptykiem?
W żadnym wypadku nie pisz prawdy!
Pierwszy mail do albedo z pytaniem o ceny itp. Odpowiedź następnego dnia....
1 lutego napisałem maila w sprawie wypożyczenia kabli głośnikowych i napisałem prawdę że sceptyk chciałby sie przekonać czy coś zmienią.
7 dni mija a tu odpowiedzi brak...... :)
Tak to wyglada.

A jak ma to wyglądać?
Ty myślisz, że Grzegorz tylko czeka na takiego fafniaka żeby mu zaraz kable wystrugać?
Nie masz w W-wie dystrybutora żeby na miejscu wypożyczyć?
Zapytaj w sklepach, bo tam najprędzej można dostać w Albedo nie mają czasu, żeby dla jednego ziutka strugać kabelek.
Takie podteksty " tak to wygląda" bo powiedziałem żem sceptyk to takie pierdolenie kotka za pomocą młotka.
Zapytaj w q21 pewno mają na miejscu, albo w Poznaniu w korisie :)

P.S.
Nieraz też dzwoniłem bez bzdetów, że sceptyk etc. raczej wręcz przeciwnie, bo od lat okablowuję się srebrem z Bydgoszczy i jakoś zawsze wypadało, że najlepiej i najłatwiej oraz najszybciej u dystrybutora, może miejscowym jest łatwiej, ale poza Bydgoszczą to najszybciej jest u dydtrybutora.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 18:10 #431166

Fafniak jak faktycznie zależny Ci na wypożyczeniu Albedo to zrób tak jak proponuje Sir.
Oni sprzedają przez dystrybutorów, maja na stronie listę i tam pytaj.
Osobiście mogę polecić głośnikowe Air III które w swojej cenie są bardzo dobre, lecz niestety już niedostępne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 18:23 #431167

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
"......bzdety że sceptyk......" - oj serdżaksu, naprawdę mam wrażenie że albo czytasz "po łebkach" albo jednak z pojmowaniem sensu wypowiedzi jest jednak trudne ;)


W w-wie nie ma dystrybutora - w sklepach też nie bardzo z tego co widzę. Nie mam zamiaru kłamać że jestem zainteresowany zakupem kabli a potem odpowiedzieć ze nei wpasowały mi sie w system. Nie należę do takiej grupy ludzi. Staram sie pisać i mówić prawdę i nie mam zamiaru oszukiwać ludzi ze sklepu czy właściciela firmy. Wiem ze jest to teraz nagminne, szczególnie przy "internetowych zakupach" ale brzydzę się takim sposobem załatwiania spraw. Więc serdżaksu - wybacz ale pitolisz...
Porozmawiam z audiopunktem- może chłopaki będą mieli coś "ekstra" ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 19:00 #431172

Mój punkt widzenia jest taki => albo to garażowcy albo profesjonaliści.
Jeśli profesjonaliści i producenci na poważnie to mowa o "składaniu ekstra dla Ziutka" jest śmieszne bo taki scenariusz pasuje idealnie do garażowca klepiącego na kolanie jakieś drutki.
Poważna firma oferująca poważny produkt zawsze ma pulę swoich produktów do testów tym bardziej w tak indywidualnym z punktu widzenia odbiorcy zakresie odbioru jakim jest audio => producent powinien zadbać o to żeby oficjalni partnerzy handlowi mieli co wypożyczać a jeśli nie to musi się tym zając samodzielnie.
Skoro Albedo to taki krajowy poważny producent i chociaż w połowie taki HE jak go przedstawia np. Dyzma a jego produkty mają takie działanie w 1/3 jak wcześniej wymieniony osobnik opowiadał swego czasu to producent pewien swego sukcesu bez najmniejszej zwłoki powinien zaprezentować swój produkt właśnie sceptykowi i udowodnić że jego produkt działa jeśli tego nie robi to oznacza że jak pozostali branżowi koledzy ma dokładnie tyle samo do powiedzenia oraz zaoferowania...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 19:30 #431175

Patrick napisał: Mój punkt widzenia jest taki => albo to garażowcy albo profesjonaliści.
Jeśli profesjonaliści i producenci na poważnie to mowa o "składaniu ekstra dla Ziutka" jest śmieszne bo taki scenariusz pasuje idealnie do garażowca klepiącego na kolanie jakieś drutki.
Poważna firma oferująca poważny produkt zawsze ma pulę swoich produktów do testów tym bardziej w tak indywidualnym z punktu widzenia odbiorcy zakresie odbioru jakim jest audio => producent powinien zadbać o to żeby oficjalni partnerzy handlowi mieli co wypożyczać a jeśli nie to musi się tym zając samodzielnie.
Skoro Albedo to taki krajowy poważny producent i chociaż w połowie taki HE jak go przedstawia np. Dyzma a jego produkty mają takie działanie w 1/3 jak wcześniej wymieniony osobnik opowiadał swego czasu to producent pewien swego sukcesu bez najmniejszej zwłoki powinien zaprezentować swój produkt właśnie sceptykowi i udowodnić że jego produkt działa jeśli tego nie robi to oznacza że jak pozostali branżowi koledzy ma dokładnie tyle samo do powiedzenia oraz zaoferowania...


Patrick dla takiego producenta to biznes nie hobby... myślisz że im zależy aby "sceptyk" usłyszał? Sam współprowadzę firmę z produktami o dobrej jakości i jak by mi "sceptyk" napisał, że nie jest zainteresowany zakupem, tylko chce się przekonać czy te produkty są najlepsze to pewnie odpowiedź była by taka sama... nikt nie ma czasu na zabawy...chyba że komuś zależy i chce się dowiedzieć ?

Ps. Próbki produktów wysyła się zainteresowanym nie sceptykom tak wygląda prowadzenie firmy... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 19:43 #431176

Fafniak napisał: "......bzdety że sceptyk......" - oj serdżaksu, naprawdę mam wrażenie że albo czytasz "po łebkach" albo jednak z pojmowaniem sensu wypowiedzi jest jednak trudne ;)
W w-wie nie ma dystrybutora - w sklepach też nie bardzo z tego co widzę. Nie mam zamiaru kłamać że jestem zainteresowany zakupem kabli a potem odpowiedzieć ze nei wpasowały mi sie w system. Nie należę do takiej grupy ludzi. Staram sie pisać i mówić prawdę i nie mam zamiaru oszukiwać ludzi ze sklepu czy właściciela firmy. Wiem ze jest to teraz nagminne, szczególnie przy "internetowych zakupach" ale brzydzę się takim sposobem załatwiania spraw. Więc serdżaksu - wybacz ale pitolisz...
Porozmawiam z audiopunktem- może chłopaki będą mieli coś "ekstra" ;)


Marcinie nie mam problemu z pojmowaniem sensu wypowiedzi, ani też nie czytam po łebkach, natomiast Ty za każdym razem próbujesz wszem i wobec wygłaszać tego typu teksty, że to ja mam problem. Nie ja lubię sobie utrudniać życie, natomiast jak się Ciebie czyta i nie tylko w tym wątku to zawsze masz jakieś zagwozdki, a to jack do smartphona, a to słuchawki do leżenia na boku później kabelki etc. Powiedz po co, dla podtrzymania tego forum, aby coś się działo?

Ja jakoś nie mam problemu co chcę to wypożyczam, nie pytam po forach gdzie co i jak skoro wiem, że nie da się czegoś posłuchać bez minimum wysiłku pomijam temat AGD bo to była raczej ciekawość niż chęć posłuchania.
Jak tylko pamiętam z Albedo zawsze tak było, że najłatwiej dla nich jest odesłanie do najbliższego dystrybutora i tyle w temacie, ja nigdy z tego nie robiłem halo, pomimo że zdarzało mi się dobrą godzinkę rozmawiać nieraz i nie dwa z p. Grzegorzem to jednak nigdy nie miwłem za złe tego, że odsyłał mnie do Korisa w Poznaniu.

Natomiast gadanie, że nie masz zamiaru kłamać bo i tak nie kupisz niczego nie zmienia, a kto kłamie ? bo jeszcze nie spotkałem się z przymusem kupowania czegoś od dystrybutora sprzętu, czy kabli audio.
Właśnie od tygodnia czochram pożyczony do domu DAC Hegla HD12 i zaznaczyłem jasno, że chcę tylko obadać temat i tyle, powiem więcej często w sklepie wspominałem, że nie wiem czy go kupię bo na rynku wtórnym jest wiele tańszy i jakoś nikogo to nie uraziło, a i kłamać nie ma po co - nie rozumiem takiego podejścia.
Mało tego jak tylko będą mieli na miejscu HD25 też po niego pójdę z takim samym zamiarem i tą samą szczerością nikt mnie przecież nie zmusi do zakupu, a wypożyczyć zawsze mogę i to bez grosza wpłaty dlatego zawsze wybiorę w pierwszej kolejności Koris jako dystrybutora niż samego producenta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 20:12 #431177

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

sir.jax napisał: Marcinie nie mam problemu z pojmowaniem sensu wypowiedzi, ani też nie czytam po łebkach, natomiast Ty za każdym razem próbujesz wszem i wobec wygłaszać tego typu teksty, że to ja mam problem. Nie ja lubię sobie utrudniać życie, natomiast jak się Ciebie czyta i nie tylko w tym wątku to zawsze masz jakieś zagwozdki, a to jack do smartphona, a to słuchawki do leżenia na boku później kabelki etc. Powiedz po co, dla podtrzymania tego forum, aby coś się działo?

Cóż.. nie każdy wpisuje sie w standardy "ałdiofilskie" - przepraszam ze mam jakieś głupie i bzdurne problemy - naprawdę już nie będę ;)
Leżenie na boku w czasie słuchania - co za debil ?!?!?!!!
jack do smartfona mu nie pasuje - no cholera głupi jest jakiś że wybrzydza że trzeszczy i przerywa odtwarzanie - toż może sobie wmówić że to z winyla.. ;)
oj serdżeksu... pitolicie....

Cóż.... Są firmy i firemki. I nie o wielkość tu chodzi ale o podejście do klienta.
Audio-GD - to według mnie firemka
FIRMA to np. STEL audio - takiego podejścia i produktu - naprawdę życzę wszystkim
Albedo - wzruszam tylko ramionami - jeżeli firma zlewa klienta - mi to tym bardziej wisi i powiewa ich produkt, Nie jestem nawiedzonym kablarzem który MUSI mieć ich kabelki. Chciałem sie przekonać, tylko tyle.
To jest tylko kwestia odpowiedzi na maila - podobnie jak w przypadku audio-gd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 20:32 #431178

doludzi napisał:

Patrick napisał: Mój punkt widzenia jest taki => albo to garażowcy albo profesjonaliści.
Jeśli profesjonaliści i producenci na poważnie to mowa o "składaniu ekstra dla Ziutka" jest śmieszne bo taki scenariusz pasuje idealnie do garażowca klepiącego na kolanie jakieś drutki.
Poważna firma oferująca poważny produkt zawsze ma pulę swoich produktów do testów tym bardziej w tak indywidualnym z punktu widzenia odbiorcy zakresie odbioru jakim jest audio => producent powinien zadbać o to żeby oficjalni partnerzy handlowi mieli co wypożyczać a jeśli nie to musi się tym zając samodzielnie.
Skoro Albedo to taki krajowy poważny producent i chociaż w połowie taki HE jak go przedstawia np. Dyzma a jego produkty mają takie działanie w 1/3 jak wcześniej wymieniony osobnik opowiadał swego czasu to producent pewien swego sukcesu bez najmniejszej zwłoki powinien zaprezentować swój produkt właśnie sceptykowi i udowodnić że jego produkt działa jeśli tego nie robi to oznacza że jak pozostali branżowi koledzy ma dokładnie tyle samo do powiedzenia oraz zaoferowania...

Patrick dla takiego producenta to biznes nie hobby... myślisz że im zależy aby "sceptyk" usłyszał? Sam współprowadzę firmę z produktami o dobrej jakości i jak by mi "sceptyk" napisał, że nie jest zainteresowany zakupem, tylko chce się przekonać czy te produkty są najlepsze to pewnie odpowiedź była by taka sama... nikt nie ma czasu na zabawy...chyba że komuś zależy i chce się dowiedzieć ?
Ps. Próbki produktów wysyła się zainteresowanym nie sceptykom tak wygląda prowadzenie firmy... :)


Jeżeli prowadzisz firmę i jesteś pewien swojego produktu to sceptyk jest wymarzonym klientem ponieważ skoro ktoś taki da się przekonać Twoim produktem / usługą to jesteś profesjonalistą a nie kolejnym naciągaczem , który do sceptycznego podejścia dokłada swoją cegiełkę .
To jest biznes bo taki sceptyczny klient przekonany że jednak działa zapewni Tobie i Twoim produktom rekomendację i wiarygodność.
Prowadzenie firmy w stylu "Próbki produktów wysyła się zainteresowanym nie sceptykom" to typowe działanie audio szamanów => ktoś kto ma coś do zaoferowania naprawdę nie ma obaw zaprezentowania swojego produktu sceptykowi bo mając pewność działania wie że zadziała i sceptyk przestanie być sceptykiem a stanie się klientem.
Taktyka jaką prezentujesz to typowe dla firm , które szukają frajera => łatwo , szybko i z niezłym ubawem kasują wybitnych audiofilnych takich jak Ekskluzywny SLYwester , Marslo czy Najwyższy Kapłan Dyzma za czary z mleka...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 20:43 #431179

Fafniak napisał: ...
Cóż.... Są firmy i firemki. I nie o wielkość tu chodzi ale o podejście do klienta.
Audio-GD - to według mnie firemka
FIRMA to np. STEL audio - takiego podejścia i produktu - naprawdę życzę wszystkim

:) => Audio GD to "firemka"...
Kolego przy pierdach STEL audio to NASA

Firemka to z pewnością dystrybutor => tak , ci ludzie to poziom szczęki z pietruszka na bazarze ale to nie ma nić wspólnego z Audio GD => z moich informacji wynika ze Q21 ma zupełnie inne podejście (nie mam osobistych doświadczeń ale sprawę znam z relacji ludzi do których mam zaufanie).

Niestety kwestie serwisowe nadal należą do dystrybutora => mając to na uwadze jeśli będę miałproblem ze swoim sprzętem reklamację będę się starał załatwić np. przez Francuzów bozi dziękować to możliwe :) .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 20:53 #431180



:woohoo: "Firma" nie ma co...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Chcesz wypożyczyć przewody audio? 2016/02/08 21:15 #431182

Fafniak napisał: A jesteś sceptykiem?
W żadnym wypadku nie pisz prawdy!
Pierwszy mail do albedo z pytaniem o ceny itp. Odpowiedź następnego dnia....
1 lutego napisałem maila w sprawie wypożyczenia kabli głośnikowych i napisałem prawdę że sceptyk chciałby sie przekonać czy coś zmienią.
7 dni mija a tu odpowiedzi brak...... :)
Tak to wyglada.

Też bym Ci nie wypożyczył po takim wstępie. Jak cenią swoją pracę, to po cholerę mają się scigać , żeby jeden facet co nie wierzy uwierzył.
Patrick słusznie prawi....powołaj się na Dyzmę:) . Ja miałem Air 3 głośnikowy przez 1 dzień. U mnie jego działanie było identyczne z założeniem koca na koolumnę. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320
Ostatnia edycja: przez alias27.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator